Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK Ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

AB-Karusell løp nr 3 2010 8. juni 2010

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomine Zakariassen

Fossum IF

34:15

+0:00

1.

Marit Grevskott

Fossum IF

34:15

+0:00

3.

Rebekka Holter

Nydalens Skiklub

35:07

+0:52

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Eide Solstad

TYRVING

50:55

+0:00

DSQ

Astrid Fiskum

TYRVING

38:26

42

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Sandberg

Modum

53:11

+0:00

2.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

54:36

+1:25

3.

Maia Flood Kjeldsen

Geoform

1:16:19

+23:08

DSQ

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

1:17:56

55 56 40

DSQ

Sunniva Nilsen

Ullevål Sykehus

1:22:32

249

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Mariann Haugen

FFI

1:47:07

55 56 40

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Grimnes

SWECO NORGE

55:33

+0:00

2.

Hanne Rådstoga

Asker

59:43

+4:10

3.

Tone Jahren Herud

Fossum IF

1:07:05

+11:32

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Toril Eine

Fossum IF

1:21:13

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris Interiørhjelp

1:22:45

+1:32

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

41:19

+0:00

2.

Hege Andersen

UBIL

55:15

+13:56

3.

Siw Solstad

TYRVING

57:05

+15:46

4.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

1:00:51

+19:32

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

42:18

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

46:53

+4:35

3.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

56:11

+13:53

4.

Nora Ursin

Bærum Kommune

57:02

+14:44

5.

Anne Sagberg

Stabæk If

1:07:35

+25:17

6.

Brynhild Fanuelsen

Sykehuset Asker og Bærum

1:11:47

+29:29

7.

Karin Kilseth

TyRVING

1:25:33

+43:15

DSQ

Atie D Saugerud

Veritas

1:29:51

56 40

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Ibsen

Universitetet

56:57

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker

1:19:04

+22:07

3.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:24:26

+27:29

DSQ

Hjørdis Egner

Oslo ARKITEKTENE

1:57:07

56 40

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

53:04

+0:00

2.

Jorunn Jebsen

TYRVING

1:07:56

+14:52

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Nydal

LiLLOMARKA

1:01:00

+0:00

2.

Petter Reistad

TYRVING

1:05:46

+4:46

3.

Lars Klemetsaune

Tandberg

1:06:30

+5:30

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

43:53

+0:00

2.

Jan Richard Eriksson

Asker

44:30

+0:37

3.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

45:43

+1:50

4.

Olav Eide

OSI

49:13

+5:20

5.

Ulf Brenna

DnB NOR

50:04

+6:11

6.

Rolv Anders Systad

SYSTAD

50:09

+6:16

7.

Terje Urfjell

IL Imås

51:39

+7:46

8.

Marcus Ohlin

Itera

55:35

+11:42

9.

Tor Ringstad

Tandberg

55:37

+11:44

10.

Hallvard Koren

OK Moss

57:40

+13:47

11.

Kjetil Molund

Nordreisen

58:53

+15:00

12.

Eskil Dahlen

Telenor

1:02:28

+18:35

13.

Ketil Risvoll

TELENOR

1:03:14

+19:21

14.

Lasse Nederhoed

NRK

1:07:11

+23:18

15.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:09:31

+25:38

16.

Per J Karlsbakk

Esso Sport

1:09:53

+26:00

17.

Torbjørn Olderheim

PRIVAT

1:19:45

+35:52

18.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

1:20:27

+36:34

19.

Viggo Eriksen

Fossum IF

1:20:40

+36:47

20.

Mats Carlin

FBI

1:20:46

+36:53

21.

Marius Burmo

Privat

1:23:16

+39:23

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Asdøl

TYRVING

43:16

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

Heming

44:54

+1:38

3.

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET

50:34

+7:18

4.

Egil Eide

TYRVING

53:38

+10:22

5.

Håkon Halvorsen

Statnett

54:29

+11:13

6.

Roger Birkeland

TELENOR

56:02

+12:46

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

41:34

+0:00

2.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

44:03

+2:29

3.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

50:22

+8:48

4.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

51:09

+9:35

5.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

51:45

+10:11

6.

Tormod Øvergaard

Intero

54:25

+12:51

7.

Paal W Hanssen

BDO

58:10

+16:36

8.

Per Osen

Vestre Aker Skiklub

58:52

+17:18

9.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

59:55

+18:21

10.

Severin Lindseth

Aker SOLUTIONS

1:03:47

+22:13

11.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

1:04:28

+22:54

12.

Hallvard Bjørgum

Veritas

1:10:20

+28:46

13.

Knut Erik Østengen

Thales

1:21:27

+39:53

DSQ

Per Christian Ekeberg

TYRVING

43:42

249

DSQ

Per Kaarby

Bellit

47:42

36

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Natvig

Universitetet

50:22

+0:00

2.

Geir Fløymo

Kanfa

51:02

+0:40

3.

Tom Andreassen

DNBNOR

52:42

+2:20

4.

Christian Dons

SFT

55:24

+5:02

5.

Stein Myhre

Nydalens Skiklub

56:39

+6:17

6.

Reidar Vifstad

TYRVING

59:34

+9:12

7.

Per Nermo

COWI BIL

59:47

+9:25

8.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:03:28

+13:06

DSQ

Arne Kildal

Oracle

1:01:35

32

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

38:45

+0:00

2.

Geir Arnesen

Bærum Skiklubb

42:35

+3:50

3.

Steinar Skoglund

Fossum IF

47:18

+8:33

4.

Øyvind Stene

Rednings selskapet

49:04

+10:19

5.

Kjell Røkke

REINERTSEN

50:19

+11:34

6.

Bjørn Spjelkavik

FBI

54:48

+16:03

7.

Geir Trøan

Telenor

55:55

+17:10

8.

Erling Ruge

HEMING/NJÅRD

56:34

+17:49

9.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

57:45

+19:00

9.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

57:45

+19:00

11.

Einar Skåre

BREVPOST

58:29

+19:44

12.

Øyvin Brøymer

Intertrade Shipping

59:35

+20:50

13.

Sigfred Fagervik

Thales

1:03:37

+24:52

14.

Arne Vidar Pedersen

TyRVING

1:04:58

+26:13

15.

Knut Karlsen

KGK Management

1:06:16

+27:31

16.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:08:15

+29:30

17.

Ivar Opsahl

Planbygg

1:15:21

+36:36

DSQ

Olav Hygen

Belisa

54:59

34 55 56 40

DSQ

HELGE Bjaaland

Elle BIL

55:54

249

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Ahus BIL

32:50

+0:00

2.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

36:44

+3:54

3.

Odd Tore Saugerud

Veritas

40:45

+7:55

4.

Knut Møgedal

Aker Solutions

42:22

+9:32

5.

Knut Erik Bjørklund

DNB NOR

42:51

+10:01

6.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

44:41

+11:51

7.

Tore Vaaje

Asker

45:23

+12:33

8.

Tor Ommundsen

Veritas

46:44

+13:54

9.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

48:42

+15:52

10.

Sverre Farstadvoll

Petec

49:17

+16:27

11.

Thor Erik Aas

DNB

49:27

+16:37

12.

Tom Ibsen

UBIL

54:44

+21:54

13.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

59:35

+26:45

14.

Torstein Østen

MAESTRO

1:00:43

+27:53

15.

Eirik Angel Olsen

Nordea

1:00:54

+28:04

16.

Arild Andenæs

Asker

1:26:10

+53:20

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Tidemann

Oslo Tannlegeselskap

37:43

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

39:01

+1:18

3.

Arne Jordal

SAS

42:32

+4:49

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

43:15

+5:32

5.

Sturle Hånes

METEOROLOGEN

45:16

+7:33

6.

Ronald Inglingstad

Nordea

47:05

+9:22

7.

Bjørn Eckstrøm

NVE

51:43

+14:00

8.

Ola Kjeldsen

NVE

54:51

+17:08

9.

Knut Hangeraas

GeoForm

57:53

+20:10

10.

Georg Gullaksen

Esso Sport

1:08:42

+30:59

11.

Arne Øfsthus

Fugro

1:16:06

+38:23

12.

Magne Fjeld

ELKEM

1:30:26

+52:43

DSQ

Harald Birkeland

OUS

57:17

53 55 56 40

DSQ

Kjell Saastad

Gjensidige

1:14:08

34 49 55 56 40 249

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

37:36

+0:00

2.

Tor Drage

Aker Solutions

43:19

+5:43

3.

Sigurd Melsom

Kjelsås

43:47

+6:11

4.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

49:59

+12:23

5.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

51:47

+14:11

6.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:00:26

+22:50

7.

Per Gjermo

Asker SK

1:06:21

+28:45

8.

Svein Kildal

TELENOR

1:18:19

+40:43

DSQ

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

1:42:39

33

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

Privat

47:52

+0:00

2.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

1:35:25

+47:33

Klasse: NF(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Marius Grevskott

Fossum IF

29:12

+0:00

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Ilseth

Gazellen AS

39:57

+0:00

2.

Rikke Gåsholt

UIO

45:57

+6:00

DSQ

Mathias Egeberg

TYRVING

52:19

42 41 40

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nikoline Asdøl

TYRVING

41:04

+0:00

2.

Anne-Line Dahlen

Asker

43:51

+2:47

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Markhus

Norconsult

31:47

+0:00

2.

Finn Gange

Privat

45:25

+13:38

3.

Vigdis Thingelstad

ASKER

51:19

+19:32

4.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

54:05

+22:18

5.

Anna Gøhlmann

TYRVING

54:45

+22:58

6.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:11:30

+39:43

7.

Lars Henrik Søreng

MuLTICONSULT BIL

1:24:13

+52:26

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Grevskott

Fossum IF

52:35

+0:00

2.

Karsten Borge

AIMIT AS

1:24:31

+31:56

DSQ

Torstein Schjelle

Aimit AS

1:28:47

55 56 40

DSQ

Nils Løw

Aimit AS

1:34:06

55 56 40

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Christian Lygre

AAS-JAKOBSEN

44:11

+0:00

2.

Gunner Fiskum

TYRVING

46:23

+2:12

3.

Petter Taugbøl

PRIVAT

58:02

+13:51

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brit Ingun Nydal

LiLLOMARKA

1:04:05

+0:00

2.

Arnaud Sanchis

Universitetet Oslo

1:21:37

+17:32


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 september 2010, 08:19:22

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

170

Antall startet:

170