Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 3, Tiller 8. mai 2018

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kornschnok Dittawit

Gintel

25:07

+0:00

22:50

2.

Janne Iversen

Gintel

25:36

+0:29

23:16

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joachim Hines

Siemens

27:12

+0:00

18:08

2.

Elin Lerud

Student

27:56

+0:44

18:37

3.

Ellen Hoel

Trøndelag fylkeskommune

33:11

+5:59

22:07

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andrea Lea Lein

Skoleelev

29:18

+0:00

16:16

2.

Stine Maaø Johansen

Trondheim Kommune

1:16:20

+47:02

42:24

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Berg

Nordic

28:56

+0:00

11:34

2.

Oddveig Hovdenak

Agraff

32:20

+3:24

12:56

3.

Ingrid Grændsen

Agraff

36:38

+7:42

14:39

4.

Paula Hilger

NGU

49:23

+20:27

19:45

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

32:30

+0:00

9:33

2.

Marit Schmid

Gjest

33:34

+1:04

9:52

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

25:15

+0:00

10:06

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vibeke Falk Holte

St. Olavs Hospital

36:15

+0:00

10:39

Arrangør

Solveig Vassenden

Multiconsult

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Lea Lein

NTNU

29:21

+0:00

16:18

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

Sykehusbygg

26:16

+0:00

10:30

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

26:59

+0:43

10:47

3.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

36:39

+10:23

14:39

DSQ

Anne Gro Gården

NTNU

41:25

113

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sylvi Gaut

Sweko

22:29

+0:00

12:29

2.

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

25:44

+3:15

14:17

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Trondheim kommune

25:23

+0:00

10:09

2.

Kirsti Bjørgum Valås

Trondheim Kommune

30:12

+4:49

12:04

3.

Marit Melhuus

Xylem

35:34

+10:11

14:13

4.

Hanne Furberg

Statoil BIL Trondheim

40:11

+14:48

16:04

5.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

47:35

+22:12

19:02

6.

Gunn Skaug

ATB

1:06:10

+40:47

26:28

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

52:35

+0:00

15:27

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

22:12

+0:00

12:20

2.

Susanna Brynhildsen

NTNU

31:29

+9:17

17:29

3.

Merete Knain

Enova

32:55

+10:43

18:17

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

25:04

+0:00

10:01

2.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

28:20

+3:16

11:20

3.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

28:25

+3:21

11:22

4.

Hilde Forbord

Big Bite

28:55

+3:51

11:34

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

34:32

+0:00

10:09

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

26:48

+0:00

10:43

2.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager Trondheim Kommune

27:29

+0:41

10:59

3.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

28:41

+1:53

11:28

4.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

30:49

+4:01

12:19

5.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

31:05

+4:17

12:26

6.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

32:01

+5:13

12:48

7.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

32:18

+5:30

12:55

8.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

35:43

+8:55

14:17

9.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

36:47

+9:59

14:42

10.

Aashild S. Langseth

NSDTF

38:06

+11:18

15:14

11.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

40:32

+13:44

16:12

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Bluegarden

31:00

+0:00

17:13

2.

Sissel Horghagen

NTNU

33:27

+2:27

18:35

3.

Ingrid Venås

Statoil

41:19

+10:19

22:57

4.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

42:22

+11:22

23:32

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

34:02

+0:00

13:36

2.

Heidi Midtun

Jernbanen

36:29

+2:27

14:35

3.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

36:50

+2:48

14:44

4.

Eli Ringdalen

Sintef

39:24

+5:22

15:45

5.

Siri Drogset

NTNU

44:01

+9:59

17:36

6.

Bodil Monsen

SINTEF

54:49

+20:47

21:55

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lillealtern

Eget

31:23

+0:00

17:26

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

46:07

+0:00

18:26

DSQ

Stina Elfving

Trondheim Kommune

33:13

113

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

32:11

+0:00

17:52

2.

Randi Kiste

Fylkeskommunen

36:20

+4:09

20:11

3.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olavs Hospital

39:08

+6:57

21:44

4.

Kirsti Haarberg

Eget

53:54

+21:43

29:56

5.

Marit Bjørgum

Eget

55:02

+22:51

30:34

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

46:21

+0:00

18:32

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

37:29

+0:00

20:49

2.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

44:14

+6:45

24:34

3.

Aud Bodil Lund

HVIL

52:40

+15:11

29:15

Klasse: H 16-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Amdal Stephansen

Student

42:25

+0:00

23:33

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Philip Føyen

Student

26:39

+0:00

10:39

2.

Tore Dyrendahl

NVE

31:01

+4:22

12:24

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Vassenden

Tangen legesenter

22:17

+0:00

6:33

2.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

26:17

+4:00

7:43

3.

Halvor Lund

Sintef Energi

27:34

+5:17

8:06

4.

Magnus Nygård

Statnett

28:56

+6:39

8:30

5.

Erik Frøseth

Oracle

30:31

+8:14

8:58

6.

Jerome Soulard

ARM

30:59

+8:42

9:06

7.

Marius Jensen

Siemens

31:34

+9:17

9:17

8.

Kenneth Flaaøien

Siemens

37:15

+14:58

10:57

9.

Martin Husbyn

Flexiton

38:52

+16:35

11:25

10.

Jonas Eggen

ARM

43:17

+21:00

12:43

11.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

45:57

+23:40

13:30

12.

Vebjørn Langseth

Student

53:30

+31:13

15:44

13.

Edward Mitacc

ARM

1:23:43

+1:01:26

24:37

DSQ

Joachim Spange

Optoscale

43:12

38

Arrangør

Øystein Haug

Multiconsult

Arrangør

Eivind Myklebust Lindseth

Multiconsult

Arrangør

Tore Jensås

Multiconsult

Arrangør

Jo Forseth Indgaard

Multiconsult

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

24:14

+0:00

9:41

2.

Gjermund Sægrov

Vegvesenet

37:59

+13:45

15:11

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Waefler

Powel

27:55

+0:00

8:12

2.

Johannes Høysæter

Gintel

29:34

+1:39

8:41

3.

Robert Nyhus

Tine SA

29:57

+2:02

8:48

4.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

30:54

+2:59

9:05

5.

Truls Bjørklund

Microsoft

39:23

+11:28

11:35

6.

Torbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

40:27

+12:32

11:53

7.

Helge Titlestad

ARM

40:54

+12:59

12:01

8.

Ingar Nerbø

Optomar

42:07

+14:12

12:23

9.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

47:43

+19:48

14:02

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kim Bjerkevoll

Powel

25:08

+0:00

10:03

2.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

25:51

+0:43

10:20

3.

Geir Hanssen

Saplov

27:48

+2:40

11:07

4.

Kai Ove Moen

Telia

33:40

+8:32

13:28

5.

Kjetil Sletten

Statens vegvesen

1:00:53

+35:45

24:21

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Hohl

Statens vegvesen

23:34

+0:00

6:55

2.

Snorre Gangaune

Statkraft

33:54

+10:20

9:58

3.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

41:03

+17:29

12:04

4.

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

43:36

+20:02

12:49

Arrangør

Roar Skulbørstad

Multiconsult

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

23:39

+0:00

9:27

2.

Kurt Amundsen

Avinor

25:29

+1:50

10:11

3.

Odd Magne Reitan

Microchip

25:32

+1:53

10:12

4.

Per Olav Floe

ARM

28:44

+5:05

11:29

5.

Anders Håkon Gaut

Evry

33:35

+9:56

13:26

6.

Otto Wittner

UNInett

35:56

+12:17

14:22

7.

Morten Wennevik

Bouvet

40:50

+17:11

16:20

DSQ

Morten Løberg

OK Fjell

7:04

69 36 45 51 60 39 95 157 55 100 150 175

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

25:57

+0:00

7:37

2.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

29:01

+3:04

8:32

3.

Øystein Husby

Statnett

29:27

+3:30

8:39

4.

Truls Ryum

NTNU

31:58

+6:01

9:24

5.

Knut Morten Vangen

Miljødirektoratet BIL

35:32

+9:35

10:27

6.

Henning Lysaker

Rainpower

35:40

+9:43

10:29

7.

Jardar Lohne

Sleipner

39:36

+13:39

11:38

8.

Thor Ivar Trygestad

Sparebank 1 SMN

39:58

+14:01

11:45

DSQ

Dag Vidar Jensen

Byåsen

48:35

150

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Brynhildsen

Trondheim kommune

20:35

+0:00

8:14

2.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

22:01

+1:26

8:48

3.

Øystein Wiggen

Lindorff

23:01

+2:26

9:12

4.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

24:35

+4:00

9:50

5.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

25:48

+5:13

10:19

6.

Erling Bye

BDO AS

27:28

+6:53

10:59

7.

Øyvind Skaug

ÆKNB

27:32

+6:57

11:00

8.

Øystein Grøvlen

Oracle

27:50

+7:15

11:08

9.

Tor Arne Haugen

DNB

27:53

+7:18

11:09

10.

Bobo Nordahl

NGU

28:39

+8:04

11:27

11.

Rune Krogh

TrønderEnergi

29:28

+8:53

11:47

12.

Geir Paulsen

Siemens

34:13

+13:38

13:41

13.

Bjørn Munch

Oracle

35:38

+15:03

14:15

14.

Geir Willumsen

A C Møller

37:40

+17:05

15:04

15.

Jan Hage

Eget

38:09

+17:34

15:15

16.

Ivar Erdal

ECo Tone

38:34

+17:59

15:25

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

25:07

+0:00

7:23

2.

Håvard Lorange

Siemens

25:30

+0:23

7:30

3.

Bård Smestad

Asolvi

26:00

+0:53

7:38

4.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

26:26

+1:19

7:46

5.

Jon Røstum

Powel

26:38

+1:31

7:50

6.

Arild Holm Clausen

NTNU

27:01

+1:54

7:56

7.

Harald Storrønning

ATB

30:16

+5:09

8:54

8.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

30:23

+5:16

8:56

9.

Terje Berg

Statkraft

31:20

+6:13

9:12

10.

Agnar Renolen

eMap

32:45

+7:38

9:37

11.

Rune Viken

Gintel

33:09

+8:02

9:45

12.

Stig Forbord

Optoplan

34:30

+9:23

10:08

13.

Stein Ivar Foss

SIT

34:31

+9:24

10:09

DSQ

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

29:38

38

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Corneil

Eggen Arkitekter AS

45:47

+0:00

25:26

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Hammer

Bn Bank

24:25

+0:00

9:46

2.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

27:01

+2:36

10:48

3.

John Lerli

Trønderbladet

29:01

+4:36

11:36

4.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

31:30

+7:05

12:36

5.

Tore Fornes

Eget

31:58

+7:33

12:47

6.

Petter Mikalsen

Telenor

34:26

+10:01

13:46

7.

Hans Boye Skogstad

SINTEF Energi

36:54

+12:29

14:45

8.

Roar Wærnes

Telenor

38:20

+13:55

15:20

175

9.

Frode Stølan

Telenor

48:56

+24:31

19:34

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Einar Pedersli

Statens vegvesen

27:55

+0:00

8:12

2.

Bernt Rognes

Powel

28:17

+0:22

8:19

3.

Geir Arnesen

Eget

32:01

+4:06

9:25

4.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

35:21

+7:26

10:23

5.

Dag Stenersen

Sintef

36:03

+8:08

10:36

6.

Olve Mogstad

Statnett

37:19

+9:24

10:58

7.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

39:21

+11:26

11:34

8.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

42:03

+14:08

12:22

DSQ

Jostein Mårdalen

NTNU

29:56

38

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Powel

25:27

+0:00

10:10

2.

Roar Sundby

NTNU

29:12

+3:45

11:40

3.

Ola Eiken

Quad geometrics

29:30

+4:03

11:48

4.

Even Hofstad

DnB Sport

29:52

+4:25

11:56

5.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

29:56

+4:29

11:58

6.

Robert Hirsch

Statkraft

31:47

+6:20

12:42

7.

Jan Erik Kofoed

NTNU

32:26

+6:59

12:58

8.

Kjell Arne Henninen

NHN

32:30

+7:03

13:00

9.

Per Husbyn

Dips

33:02

+7:35

13:12

10.

Rolf Bye

Trondheim kommune

48:55

+23:28

19:34

11.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

59:34

+34:07

23:49

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

34:27

+0:00

10:07

2.

Lasse Natvig

NTNU

36:07

+1:40

10:37

3.

Thor Nielsen

Paparazzi

40:38

+6:11

11:57

4.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:05:41

+31:14

19:19

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

22:08

+0:00

12:17

2.

Stein Fanavoll

EMGS

22:32

+0:24

12:31

DSQ

Harald Lauglo

NTNU

1:00:53

36 45 51 157 117 100 150 175

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Kabokart

24:21

+0:00

9:44

2.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

28:23

+4:02

11:21

3.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

29:53

+5:32

11:57

4.

Knut Lillealtern

Eget

30:19

+5:58

12:07

5.

Reidar Ottem

MTG

30:46

+6:25

12:18

6.

Steinar Aasvang

Siemens

31:03

+6:42

12:25

7.

Tore Heggem

HiNT

31:16

+6:55

12:30

8.

Tor Gjermstad

Hemit

35:23

+11:02

14:09

9.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

37:27

+13:06

14:58

10.

Bjørn Rindstad

NGU

39:34

+15:13

15:49

11.

Oddmar Iversen

NTNU

39:50

+15:29

15:56

12.

Ottar G Kristiansen

Evry

42:52

+18:31

17:08

13.

Kåre Eggereide

Rambøll

43:05

+18:44

17:14

14.

Asbjørn Rønning

Eget

44:34

+20:13

17:49

15.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

46:17

+21:56

18:30

16.

Geir Dolmen

KVT

1:06:25

+42:04

26:34

DSQ

Ole Lutro

NGU

34:22

55

DSQ

John Sirum

Rambøll

47:46

60

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

37:45

+0:00

11:06

2.

Stein Øvstedal

NTNU

58:06

+20:21

17:05

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

30:56

+0:00

17:11

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

31:32

+0:36

17:31

3.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

32:57

+2:01

18:18

4.

Einar Stephansen

Sparebanken 1 smn

42:27

+11:31

23:35

5.

Nils Holte

NTNU

45:26

+14:30

25:14

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Angell-Petersen

Eget

26:17

+0:00

10:30

2.

Per Bjørgum

Politiet

28:19

+2:02

11:19

3.

Frode Stensrud

Eget

29:31

+3:14

11:48

4.

Edgar Furuholt

Det Norske

30:01

+3:44

12:00

5.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

34:46

+8:29

13:54

6.

Leif Røhjell

Siemens

35:24

+9:07

14:09

7.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

37:11

+10:54

14:52

8.

Egil Repvik

NETTseksjonering

37:17

+11:00

14:54

9.

Torgeir Iversen

Evry

40:02

+13:45

16:00

10.

Martin Melhuus

Veritas

40:24

+14:07

16:09

11.

Magne Måge

Skanska Aktiv

40:41

+14:24

16:16

12.

Tore Kiste

Fylket

44:02

+17:45

17:36

DSQ

Terje Hansen

Politiet

32:34

150

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

38:45

+0:00

11:23

2.

Erik Lund

NTNU

43:09

+4:24

12:41

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

46:41

+7:56

13:43

4.

Carl Martin Larsen

NTNU

47:03

+8:18

13:50

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

51:22

+0:00

28:32

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

30:49

+0:00

12:19

2.

Leidulv Vinje

Spenncon

30:57

+0:08

12:22

3.

Tore Brurok

Eget

34:05

+3:16

13:38

4.

Per Løvås

Vegvesenet

36:10

+5:21

14:28

5.

Leif Engen

Eget

37:46

+6:57

15:06

6.

Finn Faye Knudsen

NTNU

38:42

+7:53

15:28

7.

Eigil Sørli

Q-Free

40:25

+9:36

16:10

8.

Stig Arild Haugskott

Posten

42:05

+11:16

16:50

9.

Gunnar Østerbø

DnB

42:52

+12:03

17:08

10.

Hallstein Aalberg

Eget

44:45

+13:56

17:54

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Terratec

43:00

+0:00

12:38

2.

Torleif Stephansen

Evry

46:18

+3:18

13:37

3.

Robert Strøm

Eget

51:10

+8:10

15:02

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

27:48

+0:00

15:26

2.

Edmund Olsen

NTNU

32:08

+4:20

17:51

3.

Martin Skjetneli

Eget

44:06

+16:18

24:30

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Sæterhaug

Eget

33:13

+0:00

13:17

2.

Jarle Nestvold

Rambøll

35:48

+2:35

14:19

3.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

49:51

+16:38

19:56

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

46:29

+0:00

25:49

Brutt

Thor Meland

Statoil

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

22:50

+0:00

6:42


Sist oppdatert:

23 august 2018, 09:41:49

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

262

Antall startet:

262