Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Bygdakamp 2, Banmyra 9. mai 2018

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Gunnvor Bolstad

OK SKøynar

21:26

Tobias Eines Andersen

Frol IL

24:36

Ida Eines Andersen

Frol IL

24:46

Gunn Mary Andersen

Frol IL

25:16

Erika Johnson

Frol IL

33:51

Solveig Skoglund Leite

Frol IL

25:53

Tuva Ness-Jensen

Frol IL

23:13

Sigurd Leithe

Frol IL

33:05

Johannes Matberg

Frol IL

23:00

Mathias Jacobsen

Frol IL

43:02

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

42:32

Live Marie Langøygaard

Frol IL

36:31

Daniel Alstad

Frol IL

16:42

Sander Matberg

Frol IL

26:37

Lene Jacobsen

Frol IL

26:38

Selma Langøygard

Frol IL

35:39

Eirik Bolstad

OK Skøynar

24:39

Otelie Lian Strand

Frol IL

40:46

Peder Munkeby

Frol IL

25:10

Kristian Alstad

Frol IL

29:29

Johanne Munkeby

Frol IL

25:56

Joar Munkeby

Frol IL

25:49

Mali Gudding

Frol IL

28:48

Albert Jacobsen

Frol IL

56:03

Marita Øyen

Frol IL

56:38

Mia Melby

Verdal OK

15:15

Emilie Nubdal Frøseth

Verdal OK

15:22

Hanna Skjerve

Verdal OK

15:30

Ovid Baglo Bjørkeng

Verdal OK

13:25

Jonas Holberg

Verdal OK

37:46

Theodor Holberg

Verdal OK

37:43

Thea Emilie Stene Bruce

Verdal OK

37:53

Ronja Ankjær Eggen

Skøynar

19:19

Simon Iversen

Verdal OK

26:43

Martine Frøseth

Verdal OK

22:02

Mathea Oline Storvik

Skøynar

36:11

Birger Storvik

Skøynar

42:44

Ida Staberg Gravås

Skøynar

50:05

Einar Gravås Holberg

Skøynar

49:48

Bjørg Holberg

Skøynar

50:20

Linus Holberg

Skøynar

Thea Emilie Alstad

Frol IL

Ann Kristin Alstad

Frol IL

Odd Anders Alstad

Frol IL

Siri Mette Lie

OK Skøynar

Laila Munkeby

Frol IL

Annfrid Storvik

Skøynar

Ida Johanne Lian

Frol IL

Håkon Skjerve

Verdal OK

DSQ

Marius Musum

Verdal OK

23:12

96

DSQ

Solbjørg Eggen

Skøynar

19:37

87

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrikke Baglo Bjørkeng

Verdal OK

16:38

+0:00

2.

Johanne Bjugan

Verdal OK

17:15

+0:37

3.

Aksel Bolstad

OK Skøynar

17:33

+0:55

4.

Filip Iversen

Verdal OK

17:39

+1:01

5.

Lars Håkon Bjugan

Verdal OK

19:01

+2:23

6.

Lars Grindberg

Verdal OK

19:31

+2:53

7.

Eirik Reinås Bjørshol

Frol IL

22:03

+5:25

8.

Jonas Alstad

Frol IL

22:24

+5:46

9.

Anne Eline Vehus Skjerve

Verdal OK

22:57

+6:19

10.

Markus Okkenhaug

Frol IL

23:24

+6:46

11.

Sverre Matberg

Frol IL

23:26

+6:48

12.

William Iversen

Verdal OK

23:41

+7:03

13.

Ludvig Langøygard

Frol IL

23:54

+7:16

14.

Gustavas Urbonas

Frol IL

25:17

+8:39

15.

Torstein Gjedrem Lund

Verdal OK

25:36

+8:58

16.

Kirsten Toubro

Frol IL

26:01

+9:23

17.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

26:21

+9:43

18.

Mona Elisabeth Gjedrem Lund

Verdal OK

26:22

+9:44

19.

Mats Okkenhaug

Frol IL

26:26

+9:48

19.

Sverre Kristoffersen

Verdal OK

26:26

+9:48

21.

Hågen Østraat Røkke

Frol IL

26:51

+10:13

22.

June Munkeby

Frol IL

28:45

+12:07

23.

Cathrine Thorhus

Verdal OK

28:49

+12:11

24.

Mari Karoline Nubdal Frøseth

Verdal OK

28:52

+12:14

25.

Elin Fiskvik

OK Skøynar

29:37

+12:59

26.

Heidi Krogstad Stendahl

Frol IL

30:12

+13:34

27.

Sigve Bolstad

OK Skøynar

30:56

+14:18

28.

Kristian Midthjell

Verdal OK

31:56

+15:18

29.

Ivalo Eggen

Skøynar

32:19

+15:41

30.

Eli Kristoffersen

Verdal OK

33:55

+17:17

31.

Laura Hegstad

OK Skøynar

35:56

+19:18

32.

Ludvik Grindberg

Verdal OK

36:01

+19:23

33.

Magnhild Forseth

Frol IL

36:47

+20:09

34.

Silje Gran

OK Skøynar

36:54

+20:16

35.

Julie Kilaas

Verdal OK

37:05

+20:27

36.

ARon Eggen

Skøynar

40:22

+23:44

37.

Kordelia Holmvik

Verdal OK

41:40

+25:02

38.

Emilie HAMMERVOLD

Verdal OK

41:47

+25:09

39.

Sofie Hallem

Verdal OK

41:48

+25:10

40.

Johannes Sollid

Verdal OK

42:01

+25:23

41.

Edvard Skoknes Woll

Verdal OK

42:02

+25:24

42.

Jon Torstein Woll

Verdal OK

42:13

+25:35

43.

Grethe Smestad

Frol IL

43:08

+26:30

44.

Hege Berg

Frol IL

45:41

+29:03

45.

Inger Myren

Frol IL

45:51

+29:13

46.

Magnar Bolstad

OK Skøynar

46:20

+29:42

47.

Lukas Fyhn

Verdal OK

49:46

+33:08

48.

Birgit Hovdal

OK Skøynar

1:14:01

+57:23

DSQ

Trond Iversen

Verdal OK

35:39

91

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Okkenhaug

Frol IL

31:46

+0:00

2.

Hallbjørn Holberg

OK Skøynar

32:07

+0:21

3.

Ann Sissel Vehus

Verdal OK

34:05

+2:19

4.

Stig Viken

Verdal OK

34:09

+2:23

5.

Asgeir Brustad

Verdal OK

48:07

+16:21

6.

Marianne Langøygard

Frol IL

48:18

+16:32

7.

Mette Kilskar

Frol IL

50:00

+18:14

DSQ

Berit Ressem

Frol IL

47:15

168

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tor Arne Røkke

Frol IL

Kjell Georg Hegstad

Skøynar

Joar Hovdal

Skøynar

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

31:23

+0:00

2.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

32:18

+0:55

3.

Vidar Venaas

Frol IL

33:18

+1:55

4.

Steinar Kvam

Inderøy il

34:13

+2:50

5.

Harald Bakken

Frol IL

35:31

+4:08

6.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

36:22

+4:59

7.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

37:32

+6:09

8.

Per M Kvam

Inderøy il

37:35

+6:12

9.

Fritjof Sandstad

Frol IL

39:15

+7:52

10.

Hege Hegstad

OK Skøynar

39:55

+8:32

11.

Guro Hegstad

OK Skøynar

41:54

+10:31

12.

Jon Marius Iversen

Verdal OK

42:17

+10:54

13.

Gunnhild Bredesen

Verdal OK

42:45

+11:22

14.

Lena Lyngsaunet Alstad

Frol IL

44:28

+13:05

15.

Marte Skoglund

Frol IL

44:44

+13:21

16.

Odd Anders Alstad

Frol IL

46:23

+15:00

17.

Rolf Alstad

Frol IL

46:24

+15:01

18.

Magnus Alstad

Frol IL

47:06

+15:43

19.

Hege Hallan

OK Skøynar

47:25

+16:02

20.

Lars Stavran

Inderøy il

49:10

+17:47

21.

Aleksander Tanem Iversen

Verdal OK

50:31

+19:08

22.

Magnhild Kvaal

Verdal OK

51:26

+20:03

23.

Hans Moltzau

Frol IL

53:45

+22:22

24.

Asbjørn Strøm

OK Skøynar

55:10

+23:47

25.

Gudmund Nesgård

OK Skøynar

56:35

+25:12

26.

Atle Bakken

Frol IL

1:02:04

+30:41

27.

Ole A Hustad

Frol IL

1:04:05

+32:42

28.

Janne Elisabeth Granamo

Frol IL

1:11:26

+40:03

29.

Ådne Stendahl

Frol IL

1:14:47

+43:24

30.

Fredrik Ukkelberg

Frol IL

1:22:55

+51:32

DSQ

Alf Dagfinn Ringstad

OK Skøynar

55:33

135

DSQ

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

1:11:25

139 140 141

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Gudlaug Reinås

Frol IL

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Okkenhaug

Verdal OK

38:12

+0:00

2.

Jan Erik Grønn

Verdal OK

38:53

+0:41

3.

Arne Grevskott

Frol IL

39:39

+1:27

4.

Einar Lund

Verdal OK

39:44

+1:32

5.

Mari Kilskar Grevskott

Frol IL

40:37

+2:25

6.

Jo Severin Matberg

Frol IL

42:06

+3:54

7.

Andreas Bolstad

OK Skøynar

42:18

+4:06

8.

Robert Ressem

Frol IL

44:05

+5:53

9.

Isa Mari Sandstad

Frol IL

44:57

+6:45

10.

Erik Frøseth

Verdal OK

45:03

+6:51

Innsendt korrigert klubb

11.

Tor Ove Hallem

Verdal OK

46:55

+8:43

12.

Jan Hruby

Inderøy il

47:09

+8:57

13.

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

48:12

+10:00

14.

Ole Morten Frøseth

Verdal OK

49:07

+10:55

15.

Jo Langøygard

Frol IL

51:07

+12:55

16.

Bjørn Åge Reinås

Frol IL

51:45

+13:33

17.

Kajsa Stina Sandstad

NTNUI

53:42

+15:30

Innsendt korrigert klubb

18.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

53:43

+15:31

19.

Trude Markhus

Verdal OK

54:06

+15:54

20.

Marius Enes

Verdal OK

56:09

+17:57

21.

Randi Jensen

Frol IL

56:49

+18:37

22.

Sigrid Vehus Skjerve

Verdal OK

1:00:20

+22:08

23.

Ståle Matberg

Frol IL

1:06:02

+27:50

24.

Ragne Munkeby

Frol IL

1:08:06

+29:54

25.

Mathilde Munkeby

Frol IL

1:08:08

+29:56

26.

Iver Gjedrem Lund

Verdal OK

1:22:54

+44:42

DSQ

Asmund Bjørshol

Frol IL

16:09

137 138 146 139 163 162 140 164 165 141 135 88 9...

DSQ

Inge Hafstad

Verdal OK

49:48

162

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Yngve Skogstad

Frol IL

30:18

+0:00

2.

Stian Sundsvik

Frol IL

33:07

+2:49

3.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

33:41

+3:23

4.

Anton Bjartnes

Verdal OK

39:13

+8:55

5.

Kurt Ove Melbye

Verdal OK

41:04

+10:46

6.

Martin Vehus Skjerve

Verdal OK

42:25

+12:07

7.

Fredrik Vehus Skjerve

Verdal OK

44:17

+13:59

8.

Tobias Alstad

Frol IL

44:22

+14:04

9.

Vidar Skjerve

Verdal OK

49:26

+19:08

10.

Gunnar Vatn

Frol IL

50:23

+20:05

11.

Svein Inge Ydse

Verdal OK

52:18

+22:00

12.

Håvard Veie

OK Skøynar

55:50

+25:32

13.

Herman Leithe

Frol IL

57:48

+27:30

14.

Louise Ronglan

OK Skøynar

1:01:02

+30:44

15.

Erling Ronglan

Skøynar

1:01:07

+30:49

16.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

1:03:49

+33:31

17.

Petter Hogstad

Frol IL

2:08:26

+1:38:08

DSQ

Gisle Holberg

Skøynar

44:41

140

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Torbjørn Sirum

Frol IL

30:59

Else Sirum

Frol IL

Trygve Skavhaug

Frol IL

Randi Haugskott

Frol IL

Ove Haugskott

Frol IL

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

Sigrid Sirum Skavhaug

Frol IL

Gøril Rønning Sund

Frol IL

Paul Sirum

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 mai 2018, 21:34:22

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

199

Antall startet:

199