Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Bygdakamp 2, Banmyra 9. mai 2018

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Gunnvor Bolstad

OK SKøynar

21:26

korriger

Tobias Eines Andersen

Frol IL

24:36

korriger

Ida Eines Andersen

Frol IL

24:46

korriger

Gunn Mary Andersen

Frol IL

25:16

korriger

Erika Johnson

Frol IL

33:51

korriger

Solveig Skoglund Leite

Frol IL

25:53

korriger

Tuva Ness-Jensen

Frol IL

23:13

korriger

Sigurd Leithe

Frol IL

33:05

korriger

Johannes Matberg

Frol IL

23:00

korriger

Mathias Jacobsen

Frol IL

43:02

korriger

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

42:32

korriger

Live Marie Langøygaard

Frol IL

36:31

korriger

Daniel Alstad

Frol IL

16:42

korriger

Sander Matberg

Frol IL

26:37

korriger

Lene Jacobsen

Frol IL

26:38

korriger

Selma Langøygard

Frol IL

35:39

korriger

Eirik Bolstad

OK Skøynar

24:39

korriger

Otelie Lian Strand

Frol IL

40:46

korriger

Peder Munkeby

Frol IL

25:10

korriger

Kristian Alstad

Frol IL

29:29

korriger

Johanne Munkeby

Frol IL

25:56

korriger

Joar Munkeby

Frol IL

25:49

korriger

Mali Gudding

Frol IL

28:48

korriger

Albert Jacobsen

Frol IL

56:03

korriger

Marita Øyen

Frol IL

56:38

korriger

Mia Melby

Verdal OK

15:15

korriger

Emilie Nubdal Frøseth

Verdal OK

15:22

korriger

Hanna Skjerve

Verdal OK

15:30

korriger

Ovid Baglo Bjørkeng

Verdal OK

13:25

korriger

Jonas Holberg

Verdal OK

37:46

korriger

Theodor Holberg

Verdal OK

37:43

korriger

Thea Emilie Stene Bruce

Verdal OK

37:53

korriger

Ronja Ankjær Eggen

Skøynar

19:19

korriger

Simon Iversen

Verdal OK

26:43

korriger

Martine Frøseth

Verdal OK

22:02

korriger

Mathea Oline Storvik

Skøynar

36:11

korriger

Birger Storvik

Skøynar

42:44

korriger

Ida Staberg Gravås

Skøynar

50:05

korriger

Einar Gravås Holberg

Skøynar

49:48

korriger

Bjørg Holberg

Skøynar

50:20

korriger

Linus Holberg

Skøynar

korriger

Thea Emilie Alstad

Frol IL

korriger

Ann Kristin Alstad

Frol IL

korriger

Odd Anders Alstad

Frol IL

korriger

Siri Mette Lie

OK Skøynar

korriger

Laila Munkeby

Frol IL

korriger

Annfrid Storvik

Skøynar

korriger

Ida Johanne Lian

Frol IL

korriger

Håkon Skjerve

Verdal OK

korriger

DSQ

Marius Musum

Verdal OK

23:12

korriger

96

DSQ

Solbjørg Eggen

Skøynar

19:37

korriger

87

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrikke Baglo Bjørkeng

Verdal OK

16:38

+0:00

korriger

2.

Johanne Bjugan

Verdal OK

17:15

+0:37

korriger

3.

Aksel Bolstad

OK Skøynar

17:33

+0:55

korriger

4.

Filip Iversen

Verdal OK

17:39

+1:01

korriger

5.

Lars Håkon Bjugan

Verdal OK

19:01

+2:23

korriger

6.

Lars Grindberg

Verdal OK

19:31

+2:53

korriger

7.

Eirik Reinås Bjørshol

Frol IL

22:03

+5:25

korriger

8.

Jonas Alstad

Frol IL

22:24

+5:46

korriger

9.

Anne Eline Vehus Skjerve

Verdal OK

22:57

+6:19

korriger

10.

Markus Okkenhaug

Frol IL

23:24

+6:46

korriger

11.

Sverre Matberg

Frol IL

23:26

+6:48

korriger

12.

William Iversen

Verdal OK

23:41

+7:03

korriger

13.

Ludvig Langøygard

Frol IL

23:54

+7:16

korriger

14.

Gustavas Urbonas

Frol IL

25:17

+8:39

korriger

15.

Torstein Gjedrem Lund

Verdal OK

25:36

+8:58

korriger

16.

Kirsten Toubro

Frol IL

26:01

+9:23

korriger

17.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

26:21

+9:43

korriger

18.

Mona Elisabeth Gjedrem Lund

Verdal OK

26:22

+9:44

korriger

19.

Mats Okkenhaug

Frol IL

26:26

+9:48

korriger

19.

Sverre Kristoffersen

Verdal OK

26:26

+9:48

korriger

21.

Hågen Østraat Røkke

Frol IL

26:51

+10:13

korriger

22.

June Munkeby

Frol IL

28:45

+12:07

korriger

23.

Cathrine Thorhus

Verdal OK

28:49

+12:11

korriger

24.

Mari Karoline Nubdal Frøseth

Verdal OK

28:52

+12:14

korriger

25.

Elin Fiskvik

OK Skøynar

29:37

+12:59

korriger

26.

Heidi Krogstad Stendahl

Frol IL

30:12

+13:34

korriger

27.

Sigve Bolstad

OK Skøynar

30:56

+14:18

korriger

28.

Kristian Midthjell

Verdal OK

31:56

+15:18

korriger

29.

Ivalo Eggen

Skøynar

32:19

+15:41

korriger

30.

Eli Kristoffersen

Verdal OK

33:55

+17:17

korriger

31.

Laura Hegstad

OK Skøynar

35:56

+19:18

korriger

32.

Ludvik Grindberg

Verdal OK

36:01

+19:23

korriger

33.

Magnhild Forseth

Frol IL

36:47

+20:09

korriger

34.

Silje Gran

OK Skøynar

36:54

+20:16

korriger

35.

Julie Kilaas

Verdal OK

37:05

+20:27

korriger

36.

ARon Eggen

Skøynar

40:22

+23:44

korriger

37.

Kordelia Holmvik

Verdal OK

41:40

+25:02

korriger

38.

Emilie HAMMERVOLD

Verdal OK

41:47

+25:09

korriger

39.

Sofie Hallem

Verdal OK

41:48

+25:10

korriger

40.

Johannes Sollid

Verdal OK

42:01

+25:23

korriger

41.

Edvard Skoknes Woll

Verdal OK

42:02

+25:24

korriger

42.

Jon Torstein Woll

Verdal OK

42:13

+25:35

korriger

43.

Grethe Smestad

Frol IL

43:08

+26:30

korriger

44.

Hege Berg

Frol IL

45:41

+29:03

korriger

45.

Inger Myren

Frol IL

45:51

+29:13

korriger

46.

Magnar Bolstad

OK Skøynar

46:20

+29:42

korriger

47.

Lukas Fyhn

Verdal OK

49:46

+33:08

korriger

48.

Birgit Hovdal

OK Skøynar

1:14:01

+57:23

korriger

DSQ

Trond Iversen

Verdal OK

35:39

korriger

91

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Okkenhaug

Frol IL

31:46

+0:00

korriger

2.

Hallbjørn Holberg

OK Skøynar

32:07

+0:21

korriger

3.

Ann Sissel Vehus

Verdal OK

34:05

+2:19

korriger

4.

Stig Viken

Verdal OK

34:09

+2:23

korriger

5.

Asgeir Brustad

Verdal OK

48:07

+16:21

korriger

6.

Marianne Langøygard

Frol IL

48:18

+16:32

korriger

7.

Mette Kilskar

Frol IL

50:00

+18:14

korriger

DSQ

Berit Ressem

Frol IL

47:15

korriger

168

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tor Arne Røkke

Frol IL

korriger

Kjell Georg Hegstad

Skøynar

korriger

Joar Hovdal

Skøynar

korriger

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

31:23

+0:00

korriger

2.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

32:18

+0:55

korriger

3.

Vidar Venaas

Frol IL

33:18

+1:55

korriger

4.

Steinar Kvam

Inderøy il

34:13

+2:50

korriger

5.

Harald Bakken

Frol IL

35:31

+4:08

korriger

6.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

36:22

+4:59

korriger

7.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

37:32

+6:09

korriger

8.

Per M Kvam

Inderøy il

37:35

+6:12

korriger

9.

Fritjof Sandstad

Frol IL

39:15

+7:52

korriger

10.

Hege Hegstad

OK Skøynar

39:55

+8:32

korriger

11.

Guro Hegstad

OK Skøynar

41:54

+10:31

korriger

12.

Jon Marius Iversen

Verdal OK

42:17

+10:54

korriger

13.

Gunnhild Bredesen

Verdal OK

42:45

+11:22

korriger

14.

Lena Lyngsaunet Alstad

Frol IL

44:28

+13:05

korriger

15.

Marte Skoglund

Frol IL

44:44

+13:21

korriger

16.

Odd Anders Alstad

Frol IL

46:23

+15:00

korriger

17.

Rolf Alstad

Frol IL

46:24

+15:01

korriger

18.

Magnus Alstad

Frol IL

47:06

+15:43

korriger

19.

Hege Hallan

OK Skøynar

47:25

+16:02

korriger

20.

Lars Stavran

Inderøy il

49:10

+17:47

korriger

21.

Aleksander Tanem Iversen

Verdal OK

50:31

+19:08

korriger

22.

Magnhild Kvaal

Verdal OK

51:26

+20:03

korriger

23.

Hans Moltzau

Frol IL

53:45

+22:22

korriger

24.

Asbjørn Strøm

OK Skøynar

55:10

+23:47

korriger

25.

Gudmund Nesgård

OK Skøynar

56:35

+25:12

korriger

26.

Atle Bakken

Frol IL

1:02:04

+30:41

korriger

27.

Ole A Hustad

Frol IL

1:04:05

+32:42

korriger

28.

Janne Elisabeth Granamo

Frol IL

1:11:26

+40:03

korriger

29.

Ådne Stendahl

Frol IL

1:14:47

+43:24

korriger

30.

Fredrik Ukkelberg

Frol IL

1:22:55

+51:32

korriger

DSQ

Alf Dagfinn Ringstad

OK Skøynar

55:33

korriger

135

DSQ

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

1:11:25

korriger

139 140 141

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Gudlaug Reinås

Frol IL

korriger

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Okkenhaug

Verdal OK

38:12

+0:00

korriger

2.

Jan Erik Grønn

Verdal OK

38:53

+0:41

korriger

3.

Arne Grevskott

Frol IL

39:39

+1:27

korriger

4.

Einar Lund

Verdal OK

39:44

+1:32

korriger

5.

Mari Kilskar Grevskott

Frol IL

40:37

+2:25

korriger

6.

Jo Severin Matberg

Frol IL

42:06

+3:54

korriger

7.

Andreas Bolstad

OK Skøynar

42:18

+4:06

korriger

8.

Robert Ressem

Frol IL

44:05

+5:53

korriger

9.

Isa Mari Sandstad

Frol IL

44:57

+6:45

korriger

10.

Erik Frøseth

Verdal OK

45:03

+6:51

korriger

Innsendt korrigert klubb

11.

Tor Ove Hallem

Verdal OK

46:55

+8:43

korriger

12.

Jan Hruby

Inderøy il

47:09

+8:57

korriger

13.

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

48:12

+10:00

korriger

14.

Ole Morten Frøseth

Verdal OK

49:07

+10:55

korriger

15.

Jo Langøygard

Frol IL

51:07

+12:55

korriger

16.

Bjørn Åge Reinås

Frol IL

51:45

+13:33

korriger

17.

Kajsa Stina Sandstad

NTNUI

53:42

+15:30

korriger

Innsendt korrigert klubb

18.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

53:43

+15:31

korriger

19.

Trude Markhus

Verdal OK

54:06

+15:54

korriger

20.

Marius Enes

Verdal OK

56:09

+17:57

korriger

21.

Randi Jensen

Frol IL

56:49

+18:37

korriger

22.

Sigrid Vehus Skjerve

Verdal OK

1:00:20

+22:08

korriger

23.

Ståle Matberg

Frol IL

1:06:02

+27:50

korriger

24.

Ragne Munkeby

Frol IL

1:08:06

+29:54

korriger

25.

Mathilde Munkeby

Frol IL

1:08:08

+29:56

korriger

26.

Iver Gjedrem Lund

Verdal OK

1:22:54

+44:42

korriger

DSQ

Asmund Bjørshol

Frol IL

16:09

korriger

137 138 146 139 163 162 140 164 165 141 135 88 9...

DSQ

Inge Hafstad

Verdal OK

49:48

korriger

162

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Yngve Skogstad

Frol IL

30:18

+0:00

korriger

2.

Stian Sundsvik

Frol IL

33:07

+2:49

korriger

3.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

33:41

+3:23

korriger

4.

Anton Bjartnes

Verdal OK

39:13

+8:55

korriger

5.

Kurt Ove Melbye

Verdal OK

41:04

+10:46

korriger

6.

Martin Vehus Skjerve

Verdal OK

42:25

+12:07

korriger

7.

Fredrik Vehus Skjerve

Verdal OK

44:17

+13:59

korriger

8.

Tobias Alstad

Frol IL

44:22

+14:04

korriger

9.

Vidar Skjerve

Verdal OK

49:26

+19:08

korriger

10.

Gunnar Vatn

Frol IL

50:23

+20:05

korriger

11.

Svein Inge Ydse

Verdal OK

52:18

+22:00

korriger

12.

Håvard Veie

OK Skøynar

55:50

+25:32

korriger

13.

Herman Leithe

Frol IL

57:48

+27:30

korriger

14.

Louise Ronglan

OK Skøynar

1:01:02

+30:44

korriger

15.

Erling Ronglan

Skøynar

1:01:07

+30:49

korriger

16.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

1:03:49

+33:31

korriger

17.

Petter Hogstad

Frol IL

2:08:26

+1:38:08

korriger

DSQ

Gisle Holberg

Skøynar

44:41

korriger

140

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Torbjørn Sirum

Frol IL

30:59

korriger

Else Sirum

Frol IL

korriger

Trygve Skavhaug

Frol IL

korriger

Randi Haugskott

Frol IL

korriger

Ove Haugskott

Frol IL

korriger

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

korriger

Sigrid Sirum Skavhaug

Frol IL

korriger

Gøril Rønning Sund

Frol IL

korriger

Paul Sirum

Frol IL

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 mai 2018, 21:34:22

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

199

Antall startet:

199