Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2018Dataeksport
Brikkesys.no

AB-karusell 1 og P5 OBIK 15. mai 2018

Klasse: Åpen nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker SK

31:45

+0:00

Klasse: Åpen kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mattis Ovesen

PRIVAT

33:06

+0:00

2.

Arne Kongsnes

Kolbotn & Skimt OL

56:01

+22:55

Klasse: Åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Husberg

CArdo BIL

50:27

+0:00

2.

Filip Engebretsen

PRIVAT

52:46

+2:19

3.

Erik Paulsen

PIIvat

58:08

+7:41

4.

Helge Revhaug

Ringerike OL

1:01:13

+10:46

5.

Jarle Nilsen

SIMENS

1:19:37

+29:10

Klasse: Åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Frode Johansen

STatoil Oslo BIL

1:22:51

Klasse: D50-54

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrun Nygård

Bane NOR BIL

1:03:28

+0:00

Klasse: D55-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

54:39

+0:00

2.

Merete Bugge

STAMI

1:48:49

+54:10

Klasse: D60-64

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

43:23

+0:00

Klasse: D70-74

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

42:44

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

42:51

+0:07

3.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

58:23

+15:39

4.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:01:36

+18:52

5.

Anne Sagberg

Stabæk IF

1:08:45

+26:01

Klasse: D75-79

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:03:03

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:04:05

+1:02

Klasse: H17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mads Nordbrøden

Halden SK

39:15

+0:00

2.

Georg Bugge

Aas-Jakosen

1:15:38

+36:23

Klasse: H35-44

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Bakkehøi

Østmarka OK

1:04:10

+0:00

Klasse: H45-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

OSLO Kommune BIL

48:26

+0:00

2.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

50:13

+1:47

DSQ

Bjørn Skjævestad

Asker SK

106 107 109 87 110 111 112 118 124 126 128 129 24...

Klasse: H50-54

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

45:40

+0:00

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

51:05

+5:25

3.

Johan Haavardtun

Schenker

1:00:36

+14:56

4.

Ole Anders Fiskum

Namsos IL

1:18:57

+33:17

Klasse: H55-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

38:39

+0:00

2.

Tore Fagervold

Bane NOR BIL

43:27

+4:48

3.

Bjørn Solhjem

HS

46:58

+8:19

4.

Per Kaarby

Overtoppen

1:04:14

+25:35

Klasse: H60-64

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

41:01

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker brygge

46:51

+5:50

3.

Pål W Hanssen

BDO

51:54

+10:53

4.

Tom Andreassen

DNB

1:06:25

+25:24

Klasse: H65-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

31:11

+0:00

2.

Reidar Kierulf

RKP

38:52

+7:41

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

41:13

+10:02

4.

Per Nermo

Cowi BIL

49:25

+18:14

Klasse: H70-74

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hasse Bergstrøm

HB consult

37:38

+0:00

2.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

41:54

+4:16

3.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

43:19

+5:41

4.

Johan Storsveen

OPIL

44:07

+6:29

5.

Lars-Evan Pettersson

NVE

47:54

+10:16

6.

Roar Gudding

Vet BIL

47:57

+10:19

7.

Øyvind Stene

Asker SK

47:59

+10:21

8.

Brede Høibak Gundersen

Raumar Orienteringingerike

48:04

+10:26

9.

Knut G Karlsen

Omega AS

48:41

+11:03

10.

Einar Skåre

Brevpost

57:01

+19:23

11.

Per Haugen

NEDERMAN

58:58

+21:20

12.

Tore Vaaje

Asker Skiklubb

59:00

+21:22

Klasse: H75-79

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

48:43

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

56:45

+8:02

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:01:26

+12:43

4.

Arne Reistad

Thales BIL

1:01:38

+12:55

5.

Karl A Langerød

Lovisenberg

1:02:58

+14:15

6.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:08:20

+19:37

DSQ

Knut Erik Østengen

Thales BIL

82

DSQ

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

124 126 128 129 249

Klasse: H80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

44:33

+0:00

2.

Per Meiland

DNB

1:19:30

+34:57

3.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:24:24

+39:51


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 mai 2018, 08:24:35

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

65

Antall startet:

65