Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 4, Stavsjøen 15. mai 2018

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Eliassen

Siemens

27:59

+0:00

16:27

2.

Ellen Hoel

Trøndelag fylkeskommune

31:59

+4:00

18:48

3.

Elin Lerud

Student

32:07

+4:08

18:53

4.

Sebastian Blasius

ARM

33:33

+5:34

19:44

5.

Geir Dahle

NETTbuss Travel

42:52

+14:53

25:12

6.

Stine Maaø Johansen

Trondheim Kommune

44:46

+16:47

26:20

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Thu

Aker BP

49:02

+0:00

16:54

2.

Iselin Ra

XXL

49:18

+0:16

17:00

3.

Julie Bjerke Kilaas

Strindheim skole

1:33:45

+44:43

32:19

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Hovdenak Lyng

Biomar

52:41

+0:00

12:50

2.

Ingrid Grændsen

Agraff

53:06

+0:25

12:57

3.

Sunniva Berg

Nordic

53:14

+0:33

12:59

4.

Marie Bredal

NGU

54:40

+1:59

13:20

5.

Oddveig Hovdenak

Agraff

57:14

+4:33

13:57

6.

Paula Hilger

NGU

1:00:58

+8:17

14:52

Brutt

Gro Sandøy

NGU

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Bagstevold

Sweco

59:35

+0:00

10:38

2.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

1:04:11

+4:36

11:27

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Beth Carlsen

ÅF Engeneering

1:13:44

+0:00

17:59

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Gro Gården

NTNU

1:03:19

+0:00

21:50

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Strømdal Wik

St Olavs Hospital

52:31

+0:00

12:48

2.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

55:11

+2:40

13:27

3.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

58:46

+6:15

14:20

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sylvi Gaut

Sweko

48:47

+0:00

16:49

2.

Anne Mette Aftret

Charlottenlund videregående skole

51:03

+2:16

17:36

3.

Gunn Skaug

ATB

1:04:36

+15:49

22:16

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

49:53

+0:00

12:10

2.

Frøydis Sjøvold

Powel

50:24

+0:31

12:17

3.

Birgitte Johannessen

Trondheim kommune

54:23

+4:30

13:15

4.

Monika Haga

NTNU

54:45

+4:52

13:21

5.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:12:13

+22:20

17:36

6.

Nina Reitan

Rise

1:17:09

+27:16

18:49

7.

Marit Melhuus

Xylem

1:17:51

+27:58

18:59

8.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:20:10

+30:17

19:33

DSQ

Hanne Furberg

Statoil BIL Trondheim

1:25:48

92

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

42:43

+0:00

14:43

DSQ

Hanne Kongsvik

Sør Trøndelag fylkeskommune

1:00:07

92 36 35 58 64 175

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

47:56

+0:00

11:41

2.

Mona Sæther

Trondheim kommune

49:22

+1:26

12:02

3.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

53:03

+5:07

12:56

4.

May Toril Moen

Statkraft

57:31

+9:35

14:01

5.

Merete Aarstein

Norconsult

1:05:28

+17:32

15:58

Arrangør

Hilde Forbord

Big Bite

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:09:04

+0:00

12:20

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

42:11

+0:00

14:32

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

43:08

+0:00

10:31

2.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager Trondheim Kommune

45:42

+2:34

11:08

3.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

52:01

+8:53

12:41

4.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

52:50

+9:42

12:53

5.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

59:02

+15:54

14:23

6.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

59:05

+15:57

14:24

7.

Erika Bugten

Berg hansen

59:33

+16:25

14:31

8.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:00:45

+17:37

14:49

9.

Aashild S. Langseth

NSDTF

1:08:42

+25:34

16:45

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

55:22

+0:00

19:05

2.

Sissel Horghagen

NTNU

57:17

+1:55

19:45

3.

Ingrid Venås

Statoil

1:03:39

+8:17

21:56

4.

Berit Grande

Sticos

1:05:09

+9:47

22:27

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Trøndelag fylkeskommune

46:59

+0:00

11:27

2.

Bodil Monsen

SINTEF

1:18:16

+31:17

19:05

3.

Siri Drogset

NTNU

1:19:41

+32:42

19:26

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

57:21

+0:00

19:46

2.

Kari Lillealtern

Eget

57:46

+0:25

19:55

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

55:11

+0:00

13:27

DSQ

Anne Sofie Gjermstad

Evry

1:25:46

92 36 35 60 96 64

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

56:01

+0:00

19:18

2.

Kirsti Haarberg

Eget

1:19:03

+23:02

27:15

3.

Marit Bjørgum

Eget

1:19:40

+23:39

27:28

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:01:30

+0:00

15:00

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

56:51

+0:00

19:36

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:06:54

+10:03

23:04

Klasse: D 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

55:35

+0:00

13:33

2.

Odd Musum

Rambøll

57:17

+1:42

13:58

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Philip Føyen

Student

1:01:23

+0:00

15:20

2.

Vebjørn Langseth

Student

1:25:56

+24:33

21:29

3.

Iver Olafsen

Malvik IL

1:26:07

+24:44

21:31

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Bergset

Powel

42:06

+0:00

7:31

2.

Jo Forseth Indgaard

Multiconsult

51:24

+9:18

9:10

3.

Anders Tiltnes

Infrakit BIL

51:37

+9:31

9:13

4.

Ludvig Strømsnes

Student

57:08

+15:02

10:12

5.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

59:41

+17:35

10:39

6.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

59:52

+17:46

10:41

7.

Tore Jensås

Multiconsult

1:07:07

+25:01

11:59

8.

Jerome Soulard

ARM

1:09:14

+27:08

12:21

9.

Marius Jensen

Siemens

1:11:41

+29:35

12:48

10.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:12:03

+29:57

12:51

11.

Espen Torgersen

NGU

1:12:31

+30:25

12:56

12.

Ola Hjustad

Byåsen Trevare

1:15:20

+33:14

13:27

13.

Per Didrik Nonstad

Statoil BIL Trondheim

1:16:28

+34:22

13:39

14.

Erik Frøseth

Oracle

1:22:45

+40:39

14:46

DSQ

Magnus Walstad

ARM

40:35

92 36 35 58 60 96 64 175

DSQ

Kenneth Flaaøien

Siemens

1:14:09

55 57 69 92 36 35 58 60 96 64

DSQ

Christian Grøvdal

ARM

1:14:23

35

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicholas Morgan

Sveberg Dyrehospital

52:53

+0:00

9:26

2.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

58:18

+5:25

10:24

3.

Tobias Slørdal

St. Olavs Hospital

59:43

+6:50

10:39

4.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:00:48

+7:55

10:51

5.

Jonas Waefler

Powel

1:03:54

+11:01

11:24

6.

Ingar Nerbø

Optomar

1:10:17

+17:24

12:33

7.

Anthony Bossard

Microchip

1:14:09

+21:16

13:14

8.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:19:24

+26:31

14:10

9.

Helge Titlestad

ARM

1:29:25

+36:32

15:58

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

50:26

+0:00

12:36

2.

Eivind Lona

SINTEF

53:14

+2:48

13:18

3.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

54:09

+3:43

13:32

4.

Geir Hanssen

Saplov

54:39

+4:13

13:39

5.

Jon Olaf Olaussen

NTNU

1:01:09

+10:43

15:17

6.

Rolf Sigvart Lea Lein

NTNU

1:03:54

+13:28

15:58

7.

Frode Johansen

Norsk Helsenett

1:08:12

+17:46

17:03

8.

Odin Damås

Skanska Aktiv

1:12:17

+21:51

18:04

9.

Snorre Gangaune

Statkraft

1:17:48

+27:22

19:27

10.

Kjetil Sletten

Statens vegvesen

1:25:00

+34:34

21:15

DSQ

Thomas Bekken

DNV GL

1:19:33

69

Arrangør

Harry Brandsen

Statoil BIL Trondheim

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

53:06

+0:00

9:28

2.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:01:41

+8:35

11:00

3.

Kim Bjerkevoll

Powel

1:02:47

+9:41

11:12

4.

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

1:03:00

+9:54

11:15

5.

Terje Skjefstad

Papir og Duun

1:17:44

+24:38

13:52

6.

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:33:20

+40:14

16:40

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Håkon Gaut

Evry

1:08:33

+0:00

17:08

2.

Odd Magne Reitan

Microchip

1:11:44

+3:11

17:56

3.

Otto Wittner

UNInett

1:20:13

+11:40

20:03

Arrangør

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

Arrangør

Marius Walseth

Toyota Material Handling

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

46:59

+0:00

8:23

2.

Andreas Sylte

Statkraft

50:13

+3:14

8:58

3.

Truls Ryum

NTNU

52:56

+5:57

9:27

4.

Knut Morten Vangen

Miljødirektoratet BIL

1:00:40

+13:41

10:50

5.

Trygve Reitan

Statoil BIL Trondheim

1:02:17

+15:18

11:07

6.

Øystein Husby

Statnett

1:07:11

+20:12

11:59

7.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

1:10:31

+23:32

12:35

8.

Thor Ivar Trygestad

Sparebank 1 SMN

1:12:13

+25:14

12:53

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Grøvlen

Oracle

47:04

+0:00

11:46

2.

Geir Paulsen

Siemens

49:07

+2:03

12:16

3.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

51:39

+4:35

12:54

4.

Stein Ivar Foss

SIT

52:48

+5:44

13:12

5.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

55:19

+8:15

13:49

6.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

55:34

+8:30

13:53

7.

Morten Belsvik

Powel

56:56

+9:52

14:14

8.

Erling Bye

BDO AS

58:01

+10:57

14:30

9.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

58:35

+11:31

14:38

10.

Bobo Nordahl

NGU

1:00:12

+13:08

15:03

11.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:02:02

+14:58

15:30

12.

Øystein Wiggen

Lindorff

1:02:47

+15:43

15:41

13.

Arild Heggeset

SINTEF

1:05:37

+18:33

16:24

14.

Rune Viken

Gintel

1:08:19

+21:15

17:04

15.

Geir Willumsen

A C Møller

1:12:04

+25:00

18:01

16.

Bjørn Munch

Oracle

1:12:57

+25:53

18:14

17.

Vidar Lunda

DNB Sport

1:13:24

+26:20

18:21

18.

Tor Arne Haugen

DNB

1:31:40

+44:36

22:55

Arrangør

Tor Lunde

Rambøll

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

47:02

+0:00

8:23

2.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

51:02

+4:00

9:06

3.

Jon Røstum

Powel

55:19

+8:17

9:52

4.

Stig Forbord

Optoplan

55:54

+8:52

9:58

5.

Håvard Lorange

Siemens

55:56

+8:54

9:59

6.

Bård Smestad

Asolvi

56:18

+9:16

10:03

7.

Arild Holm Clausen

NTNU

57:20

+10:18

10:14

8.

Erlend Nervik

UNICON

1:12:32

+25:30

12:57

9.

Harald Storrønning

ATB

1:16:53

+29:51

13:43

10.

Terje Berg

Statkraft

1:17:51

+30:49

13:54

11.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:25:43

+38:41

15:18

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Corneil

Eggen Arkitekter AS

1:32:49

+0:00

32:00

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Sjøvold

Eget

44:42

+0:00

11:10

2.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

48:24

+3:42

12:06

3.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

50:33

+5:51

12:38

4.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

52:30

+7:48

13:07

5.

Tor Hammer

Bn Bank

56:44

+12:02

14:11

6.

Terje Midtbø

NTNU

1:01:37

+16:55

15:24

7.

Knut Inge Fordal

Statoil BIL Trondheim

1:03:16

+18:34

15:49

8.

Tore Fornes

Eget

1:03:51

+19:09

15:57

9.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

1:06:11

+21:29

16:32

10.

Hans Boye Skogstad

SINTEF

1:10:01

+25:19

17:30

11.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:12:38

+27:56

18:09

12.

Ivar Erdal

Ecotone

1:16:09

+31:27

19:02

13.

Frode Stølan

Telenor

1:21:28

+36:46

20:22

14.

Petter Mikalsen

Telenor

1:26:52

+42:10

21:43

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

54:51

+0:00

9:47

2.

Bernt Rognes

Powel

55:18

+0:27

9:52

3.

Jostein Mårdalen

NTNU

57:13

+2:22

10:13

4.

Sturla Sæther

Statoil BIL Trondheim

58:37

+3:46

10:28

5.

Dag Stenersen

Sintef

1:01:04

+6:13

10:54

6.

Per Einar Pedersli

Statens vegvesen

1:01:07

+6:16

10:54

7.

Morten Husom

Powel

1:01:27

+6:36

10:58

8.

Geir Arnesen

Eget

1:03:28

+8:37

11:20

9.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:06:01

+11:10

11:47

10.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

1:06:54

+12:03

11:56

11.

Håvard Eidnes

Uninett

1:08:14

+13:23

12:11

12.

Olve Mogstad

Statnett

1:10:28

+15:37

12:35

13.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

1:21:07

+26:16

14:29

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Rustad

SINTEF Energi

58:58

+0:00

14:44

2.

Olav Kvittem

Uninett

59:36

+0:38

14:54

3.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:01:20

+2:22

15:20

4.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet BIL

1:06:13

+7:15

16:33

5.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

1:08:39

+9:41

17:09

6.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:09:18

+10:20

17:19

7.

Roar Sundby

NTNU

1:09:20

+10:22

17:20

8.

Even Hofstad

DnB Sport

1:10:51

+11:53

17:42

9.

Klaus Livik

Powel

1:11:56

+12:58

17:59

10.

Jan Petter Jegseth

Sykehusbygg

1:14:25

+15:27

18:36

11.

Sverre Helge Torp

St Olavs Hospital

1:21:58

+23:00

20:29

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Statoil BIL Trondheim

1:02:10

+0:00

11:06

2.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:03:01

+0:51

11:15

3.

Lasse Natvig

NTNU

1:09:41

+7:31

12:26

4.

Thor Nielsen

Paparazzi

1:24:41

+22:31

15:07

Klasse: H 65-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Hoffart

Jsta

1:01:46

+0:00

15:26

Innsendt korrigert klasse

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

46:33

+0:00

16:03

2.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:05:03

+18:30

22:25

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Kabokart

41:47

+0:00

10:11

2.

Steinar Aasvang

Siemens

43:37

+1:50

10:38

3.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

45:28

+3:41

11:05

4.

Ole Lutro

NGU

47:27

+5:40

11:34

5.

Knut Lillealtern

Eget

48:09

+6:22

11:44

6.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

50:43

+8:56

12:22

7.

Tore Heggem

HiNT

51:59

+10:12

12:40

8.

Tor Gjermstad

Hemit

54:26

+12:39

13:16

9.

Bjørn Rindstad

NGU

55:28

+13:41

13:31

10.

John Sirum

Rambøll

55:46

+13:59

13:36

11.

Oddmar Iversen

NTNU

1:06:01

+24:14

16:06

12.

Asbjørn Rønning

Eget

1:11:33

+29:46

17:27

13.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:12:28

+30:41

17:40

14.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:15:12

+33:25

18:20

15.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:24:58

+43:11

20:43

DSQ

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:14:49

57 36 96 64 175

Arrangør

Kåre Eggereide

Rambøll

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:19:52

+0:00

14:15

2.

Stein Øvstedal

NTNU

1:29:15

+9:23

15:56

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

50:06

+0:00

17:16

2.

Olaf Eggen

Jernia

1:09:18

+19:12

23:53

3.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:27:01

+36:55

30:00

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

48:22

+0:00

11:47

2.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

50:17

+1:55

12:15

3.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

50:27

+2:05

12:18

4.

Frode Stensrud

Eget

51:53

+3:31

12:39

5.

Halvor Flatberg

NTNU

51:56

+3:34

12:40

6.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

52:59

+4:37

12:55

7.

Øistein Åsmul

Kommunen

53:14

+4:52

12:59

8.

Terje Hansen

Politiet

54:51

+6:29

13:22

9.

Martin Melhuus

Veritas

56:31

+8:09

13:47

10.

Leif Røhjell

Siemens

57:44

+9:22

14:04

11.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

58:15

+9:53

14:12

12.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:00:13

+11:51

14:41

13.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:02:00

+13:38

15:07

14.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:03:18

+14:56

15:26

15.

Magne Måge

Skanska Aktiv

1:07:36

+19:14

16:29

16.

Torgeir Iversen

Evry

1:21:50

+33:28

19:57

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:10:45

+0:00

12:38

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:38:45

+28:00

17:38

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

56:26

+0:00

19:27

2.

Ola AAlde

Eget

1:03:10

+6:44

21:46

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Skjesol

Statkraft

54:16

+0:00

13:14

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

55:33

+1:17

13:32

3.

Leif Engen

Eget

56:58

+2:42

13:53

4.

Tore Brurok

Eget

1:00:51

+6:35

14:50

5.

Per Løvås

Vegvesenet

1:01:25

+7:09

14:58

6.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:12:56

+18:40

17:47

7.

Hallstein Aalberg

Eget

1:15:38

+21:22

18:26

8.

Torfinn Knotten

Statoil BIL Trondheim

1:25:53

+31:37

20:56

DSQ

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:00:23

60

Arrangør

Eigil Sørli

Q-Free

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

1:28:17

+0:00

15:45

2.

Magnus Landstad

NTNU

1:31:16

+2:59

16:17

3.

Robert Strøm

Eget

1:43:55

+15:38

18:33

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edmund Olsen

NTNU

1:05:38

+0:00

22:37

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:21:06

+15:28

27:57

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:10:53

+0:00

17:17

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:26:42

+15:49

21:08

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

55:52

+0:00

19:15

2.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:05:17

+9:25

22:30

DSQ

Thor Meland

Statoil

11:47

92 36 35 58 60 39 64 175

Klasse: H 90-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:51:51

+0:00

38:34

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Erling Eggen

WSP

49:59

+0:00

17:14

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Lona

Gjest

1:04:58

+0:00

16:14

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

51:12

+0:00

9:08


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 mai 2018, 20:22:29

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

275

Antall startet:

275