Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 5, Frøset 22. mai 2018

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Lerud

Student

38:42

+0:00

2.

Åsa Nordgård

Student

49:37

+10:55

DSQ

Sebastian Blasius

ARM

19:53

64 38 39 100

DSQ

Ellen Hoel

Trøndelag fylkeskommune

27:04

100

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Bye

Gjest

38:11

+0:00

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Berg

Nordic

52:20

+0:00

2.

Ingrid Grændsen

Agraff

52:57

+0:37

3.

Ane Malene Kolstad

Skoleelev

57:08

+4:48

4.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

1:01:09

+8:49

5.

Paula Hilger

NGU

1:04:23

+12:03

6.

Marie Bredal

NGU

1:16:59

+24:39

DSQ

Oddveig Hovdenak

Agraff

59:02

47 113 114 39 100

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

1:02:22

+0:00

2.

Marit Schmid

Gjest

1:15:33

+13:11

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicole Baeten

NGU

1:22:53

+0:00

2.

Beth Carlsen

ÅF Engeneering

1:28:26

+5:33

DSQ

Mari Stormo

St Olavs Hospital

45:00

118 96 92 47 113 114 39 100

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Memira

1:00:32

+0:00

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Heier Amundsen

Asplan-Viak

49:51

+0:00

2.

Anne Gro Gården

NTNU

53:18

+3:27

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:01:07

+0:00

2.

Tonje Bostad

Trondheim Kommune

1:07:34

+6:27

3.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:25:21

+24:14

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Mette Aftret

Charlottenlund videregående skole

42:15

+0:00

2.

Gunn Skaug

ATB

1:15:17

+33:02

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wenche Brenne Drøyvold

Proactima

53:04

+0:00

2.

Frøydis Sjøvold

Powel

59:30

+6:26

3.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:18:28

+25:24

4.

Nina Reitan

Rise

1:38:24

+45:20

5.

Hanne Furberg

Statoil BIL Trondheim

1:42:49

+49:45

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kvingedal

Natura

32:22

+0:00

2.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

45:34

+13:12

3.

Hanne Svegård

Skatt Midt-Norge

49:46

+17:24

4.

Susanna Brynhildsen

NTNU

1:12:44

+40:22

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

52:31

+0:00

2.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

56:55

+4:24

3.

Hilde Forbord

Big Bite

1:01:01

+8:30

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNU

49:22

+0:00

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

51:18

+1:56

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

49:22

+0:00

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:07:24

+18:02

3.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:10:48

+21:26

4.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:13:27

+24:05

5.

Erika Bugten

Berg hansen

1:15:39

+26:17

6.

Aashild S. Langseth

NSDTF

1:19:21

+29:59

7.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:20:51

+31:29

8.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

1:21:34

+32:12

9.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:45:13

+55:51

DSQ

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager Trondheim Kommune

46:28

96 47 113 114

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Bluegarden

40:33

+0:00

2.

Berit Grande

Sticos

54:03

+13:30

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:01:38

+21:05

4.

Wenche Sandø

Trondheim kommune

1:02:08

+21:35

5.

Ingrid Venås

Statoil

1:06:18

+25:45

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Midtun

Jernbanen

1:05:42

+0:00

2.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:09:24

+3:42

3.

Eli Ringdalen

Sintef

1:34:18

+28:36

4.

Bodil Monsen

SINTEF

2:07:23

+1:01:41

DSQ

Siri Drogset

NTNU

58:25

118 96 92 47 113 114 39

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

52:19

+0:00

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Haarberg

Eget

56:12

+0:00

2.

Åse Eng Musum

Trondheim kommune

59:42

+3:30

3.

Anne Furuholt

TOBB

1:02:11

+5:59

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

54:13

+0:00

2.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

1:02:06

+7:53

3.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:09:14

+15:01

DSQ

Aud Bodil Lund

HVIL

32:56

118 121 38 55 100 175

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Philip Føyen

Student

47:37

+0:00

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Einum

St Olavs Hospital

42:37

+0:00

2.

Isak Bergset

Powel

46:14

+3:37

3.

Sjur Messel Nafstad

Powel

53:16

+10:39

4.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

1:01:39

+19:02

5.

Erik Frøseth

Oracle

1:06:31

+23:54

6.

Jerome Soulard

ARM

1:11:14

+28:37

7.

Per Didrik Nonstad

Statoil BIL Trondheim

1:11:17

+28:40

8.

Magnus Nygård

Statnett

1:12:33

+29:56

9.

Ola Hjustad

Byåsen Trevare

1:13:39

+31:02

10.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:15:59

+33:22

11.

Magnus Walstad

ARM

1:25:19

+42:42

12.

Espen Torgersen

NGU

1:25:41

+43:04

13.

Petter Norgren

NTNU

1:34:13

+51:36

14.

Tore Jensås

Multiconsult

1:47:26

+1:04:49

DSQ

Christian Grøvdal

ARM

1:05:36

69 92 95 96 44 117

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Aune

Sparebank 1 SMN

1:01:07

+0:00

2.

Gjermund Sægrov

Vegvesenet

1:05:46

+4:39

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nomeland

Norkart

44:51

+0:00

2.

Ola Berger

Granåsen Legesenter

46:09

+1:18

3.

Jan Scmid

Trollelg

47:23

+2:32

4.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

55:21

+10:30

5.

Jonas Waefler

Powel

56:22

+11:31

6.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

57:34

+12:43

7.

Lars Langdal

Contiga AS

1:01:31

+16:40

8.

Lars Klemetsaune

Signicat

1:03:53

+19:02

9.

Tobias Slørdal

St. Olavs Hospital

1:09:57

+25:06

10.

Anthony Bossard

Microchip

1:24:52

+40:01

11.

Torbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

1:29:17

+44:26

12.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:30:37

+45:46

13.

Helge Titlestad

ARM

1:32:57

+48:06

14.

Ola Eggen

NGU

1:37:37

+52:46

15.

Ingar Nerbø

Optomar

1:46:41

+1:01:50

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Snorre Gangaune

Statkraft

41:58

+0:00

2.

Geir Hanssen

Saplov

44:23

+2:25

3.

Frode Johansen

Norsk Helsenett

58:24

+16:26

4.

Christian Gutvik

NTNU

1:03:27

+21:29

5.

Jon Olaf Olaussen

NTNU

1:07:59

+26:01

6.

Odin Damås

Skanska Aktiv

1:09:04

+27:06

7.

Bjarne Aas Farbu

Trøndertaxi

1:16:57

+34:59

8.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

1:24:40

+42:42

9.

Kjetil Sletten

Statens vegvesen

1:28:22

+46:24

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

49:33

+0:00

2.

Lars Løseth

Equinor

49:57

+0:24

3.

Thomas Berge Mjølhus

Trondheim kommune

54:12

+4:39

4.

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

1:13:30

+23:57

5.

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:20:24

+30:51

6.

Eivind Lona

SINTEF

1:21:30

+31:57

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Magne Reitan

Microchip

45:48

+0:00

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

47:05

+1:17

3.

Christer Jensen

Helse Møre og Romsdal

48:31

+2:43

4.

Trond Benum

Schlumberger

51:44

+5:56

5.

Morten Løberg

OK Fjell

52:19

+6:31

6.

Kurt Amundsen

Avinor

52:44

+6:56

7.

Dag Vidar Jensen

Byåsen

1:00:39

+14:51

8.

Otto Wittner

UNInett

1:17:42

+31:54

9.

Erlend Vandvik

St Olavs Hospital

1:49:43

+1:03:55

DSQ

Nils Tesdal

NTNU

1:00:51

118 95 92 113 114

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sylte

Statkraft

45:42

+0:00

2.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

50:53

+5:11

3.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

52:41

+6:59

4.

Harald Huse

Norkart

53:06

+7:24

5.

Truls Ryum

NTNU

53:37

+7:55

6.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

59:20

+13:38

7.

Øystein Husby

Statnett

1:00:15

+14:33

8.

Fredrik Johannesen

Sweco

1:00:33

+14:51

9.

Lars Thore Aarrestad

Powel

1:08:08

+22:26

10.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

1:12:49

+27:07

11.

Trygve Reitan

Statoil BIL Trondheim

1:19:27

+33:45

12.

Vidar Gjelsvik

NGI

1:32:53

+47:11

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Brynhildsen

Trondheim kommune

39:14

+0:00

2.

Øystein Grøvlen

Oracle

43:25

+4:11

3.

Geir Paulsen

Siemens

44:29

+5:15

4.

Øyvind Skaug

ÆKNB

45:18

+6:04

5.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

45:35

+6:21

6.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

45:43

+6:29

7.

Erling Bye

BDO AS

46:59

+7:45

8.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

47:00

+7:46

9.

Jon Vindal

Consto

49:10

+9:56

10.

Arild Heggeset

SINTEF

50:37

+11:23

11.

Rune Viken

Gintel

52:15

+13:01

12.

Bjørn Munch

Oracle

54:24

+15:10

13.

Rune Krogh

TrønderEnergi

58:19

+19:05

14.

Tor Arne Haugen

DNB

59:24

+20:10

15.

Bobo Nordahl

NGU

1:00:16

+21:02

16.

Vidar Lunda

DNB Sport

1:01:30

+22:16

17.

Jan Gunnar Jensås

BIL Natura

1:03:07

+23:53

18.

Geir Willumsen

A C Møller

1:16:11

+36:57

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

49:47

+0:00

2.

Svein Erik Bratsberg

NTNU Bil

52:20

+2:33

3.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

55:16

+5:29

4.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

56:35

+6:48

5.

Jon Røstum

Powel

59:12

+9:25

6.

Stig Forbord

Optoplan

59:53

+10:06

7.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:00:00

+10:13

8.

Terje Drøyvold

Tine

1:03:01

+13:14

9.

Stein Ivar Foss

SIT

1:03:42

+13:55

10.

Harald Storrønning

ATB

1:15:10

+25:23

11.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:18:49

+29:02

12.

Erlend Nervik

UNICON

1:20:30

+30:43

13.

Terje Berg

Statkraft

1:22:24

+32:37

Arrangør

Håvard Lorange

Siemens

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Corneil

Eggen Arkitekter AS

1:25:14

+0:00

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

53:22

+0:00

2.

Tor Hammer

Bn Bank

53:52

+0:30

3.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

54:23

+1:01

4.

Tore Fornes

Eget

54:39

+1:17

5.

Hans Boye Skogstad

SINTEF

54:53

+1:31

6.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

55:40

+2:18

7.

Bård Sverre Solem

Eggen Arkitekter AS

59:10

+5:48

8.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

59:54

+6:32

9.

Håvard Rekstad

NTNU

1:00:20

+6:58

10.

Frode Stølan

Telenor

1:16:22

+23:00

11.

Petter Mikalsen

Telenor

1:16:28

+23:06

12.

Ivar Erdal

Ecotone

1:18:18

+24:56

DSQ

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:00:09

114

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

55:40

+0:00

2.

Bjarne Lien

Trondheim kommune

58:28

+2:48

3.

Dag Stenersen

Sintef

1:02:41

+7:01

4.

Bernt Rognes

Powel

1:04:20

+8:40

5.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:05:51

+10:11

6.

Håvard Eidnes

Uninett

1:07:46

+12:06

7.

Geir Arnesen

Eget

1:08:27

+12:47

8.

Olve Mogstad

Statnett

1:11:50

+16:10

9.

Morten Husom

Powel

1:24:39

+28:59

10.

Geir Atle Hoff

Evry

1:40:32

+44:52

DSQ

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

3:10

92 95 96 44 117 51 47 113 114 38 100 175

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

49:09

+0:00

2.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

51:07

+1:58

3.

Robert Hirsch

Statkraft

54:14

+5:05

4.

Even Hofstad

DnB Sport

54:42

+5:33

5.

Erik Horghagen

BDO AS

54:59

+5:50

6.

Olav Kvittem

Uninett

59:42

+10:33

7.

Kjell Arne Henninen

NHN

1:00:49

+11:40

8.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:01:02

+11:53

9.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

1:03:05

+13:56

10.

Jan Petter Jegseth

Sykehusbygg

1:03:09

+14:00

11.

Paul Drangsland

St Olavs Hospital

1:07:26

+18:17

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Statoil BIL Trondheim

1:03:16

+0:00

2.

Rolf Røsand

Rambøll

1:12:14

+8:58

3.

Lasse Natvig

NTNU

1:12:46

+9:30

4.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:13:18

+10:02

5.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:20:14

+16:58

6.

Thor Nielsen

Paparazzi

1:29:17

+26:01

7.

Geir Inge Relling

Heimdal Dyreklinkikk

1:38:30

+35:14

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Harald Lauglo

NTNU

51:47

118 121 38 55 100 175

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Kabokart

46:03

+0:00

2.

Steinar Aasvang

Siemens

47:09

+1:06

3.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

48:47

+2:44

4.

Knut Lillealtern

Eget

50:46

+4:43

5.

Ole Lutro

NGU

52:58

+6:55

6.

Reidar Ottem

MTG

55:09

+9:06

7.

Tore Heggem

HiNT

57:44

+11:41

8.

Trond Damås

Skanska Aktiv

59:29

+13:26

9.

Rune M Holt

NTNU

1:19:57

+33:54

10.

John Sirum

Rambøll

1:23:37

+37:34

11.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:24:02

+37:59

12.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:29:24

+43:21

13.

Asbjørn Rønning

Eget

1:35:58

+49:55

14.

Oddmar Iversen

NTNU

2:03:07

+1:17:04

DSQ

Tor Gjermstad

Hemit

1:07:12

39

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Øvstedal

NTNU

1:48:40

+0:00

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

38:46

+0:00

2.

Nils Holte

NTNU

42:54

+4:08

3.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

45:23

+6:37

4.

Einar Stephansen

Sparebanken 1 smn

1:03:04

+24:18

5.

Steinar Kulsås

Heimdal Bilservice

1:03:11

+24:25

6.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:24:46

+46:00

7.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:26:02

+47:16

DSQ

Olaf Eggen

Jernia

1:20:55

55

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

54:08

+0:00

2.

Øistein Åsmul

Kommunen

54:51

+0:43

3.

Tore Angell-Petersen

Eget

56:10

+2:02

4.

Frode Stensrud

Eget

57:32

+3:24

5.

Halvor Flatberg

NTNU

59:03

+4:55

6.

Martin Melhuus

Veritas

1:00:49

+6:41

7.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:02:19

+8:11

8.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:03:19

+9:11

9.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:07:35

+13:27

10.

Roar Stenset

St Olav

1:13:49

+19:41

11.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:20:39

+26:31

12.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:30:30

+36:22

13.

Torgeir Iversen

Evry

2:07:24

+1:13:16

Arrangør

Leif Røhjell

Siemens

Arrangør

Per Bjørgum

Politiet

Arrangør

Terje Hanssen

Politiet

Arrangør

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

1:15:54

+0:00

2.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:17:29

+1:35

3.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:21:00

+5:06

4.

Helge Revhaug

Eget

1:31:19

+15:25

5.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:39:40

+23:46

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Eidem

Veivesenet

47:11

+0:00

2.

Odd Arne Rye

Rambøll

47:33

+0:22

3.

Ola AAlde

Eget

49:57

+2:46

4.

Bjørn Norberg

Veritas

1:00:42

+13:31

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

53:24

+0:00

2.

Knut Skjesol

Statkraft

58:15

+4:51

3.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:07:16

+13:52

4.

Eigil Sørli

Q-Free

1:08:21

+14:57

5.

Odd Musum

Rambøll

1:09:03

+15:39

6.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:27:48

+34:24

7.

Leif Engen

Eget

1:36:36

+43:12

8.

Torfinn Knotten

Statoil BIL Trondheim

1:38:29

+45:05

DSQ

Hallstein Aalberg

Eget

35:35

47 113 114 39 100 175

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

1:54:41

+0:00

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

44:19

+0:00

2.

Edmund Olsen

NTNU

1:04:05

+19:46

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:11:50

+0:00

2.

Arne Sæterhaug

Eget

1:16:48

+4:58

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

47:49

+0:00

DSQ

Gunnar Smistad

Brannkorpset

50:11

118 121 38 55 100 175

Klasse: H 90-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:49:39

+0:00

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Aune

Skoleelev

45:07

+0:00

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Åstebøl

Student

58:42

+0:00

2.

Sigurd Stenvik

Gjest

1:04:37

+5:55

3.

Alex Pedersen

Gjest

1:29:55

+31:13


Sist oppdatert:

4 oktober 2018, 20:02:33

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

284

Antall startet:

284