Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
ABIK Romerike 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Østmarka-karusellen 4 29. mai 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Stian Lillegård

Lillomarka OL

11:16

Matea Meland Kongsland

Østmarka OK

18:41

Emma Wefald Haaland

Østmarka OK

18:50

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fanny Staff Valstad

Nittedal O-lag

22:20

+0:00

2.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

34:22

+12:02

3.

Eline Skaar

Nittedal O-lag

42:04

+19:44

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Berg-Olsen

Østmarka OK

19:44

+0:00

2.

Ingrid Jarstadmarken Price

Østmarka OK

19:49

+0:05

3.

Pernille Sundt Lyngøy

Østmarka OK

25:58

+6:14

4.

Katrina Jarstadmarken Price

Østmarka OK

26:03

+6:19

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

49:19

+0:00

DSQ

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

1:13:11

59 60

DSQ

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

1:16:35

59 60

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Finkenhavn

Nittedal Ol

25:08

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

1:20:44

+0:00

2.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

1:21:15

+0:31

3.

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka OK

1:21:18

+0:34

Klasse: D 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helena Granberg

Østmarka OK

1:12:11

+0:00

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siv Susanne Jystad

Østmarka OK

1:48:38

+0:00

Klasse: D 40-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Jarstadmarken

Østmarka OK

43:14

+0:00

DSQ

Eva Næss Karlsen

Østmarka OK

58:28

DSQ

June Herredsvela

Østmarka OK

1:35:15

Klasse: D 40-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Østvang

Østmarka OK

35:14

+0:00

2.

Eldrid Odden Otterlei

Østmarka OK

38:48

+3:34

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Hanssen

Østmarka OK

1:01:11

+0:00

Klasse: D 50-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Beate Andresen

NILU

+0:00

Klasse: D 70-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti M. Blomdal

LØRENSKOG KOMMUNE

45:06

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Storm Kristoffer Veitsle

Nittedal O-lag

22:16

+0:00

2.

Marius Esvall

Østmarka OK

45:59

+23:43

3.

Jonas Steen

Nittedal O-lag

47:22

+25:06

DSQ

Erlend Otterlei

Østmarka OK

6:32

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Tinius Norli Sørensen

Østmarka OK

20:32

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Skaar

Nittedal O-lag

1:05:18

+0:00

2.

Håvard Rønningen

Østmarka OK

1:10:21

+5:03

3.

Alfred Eckmann Aronsen

Nittedal O-lag

+0:0-18

DSQ

Åsmund Bakke Berntzen

Nittedal O-lag

1:01:55

Klasse: H 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Gudim

Østmarka OK

49:36

+0:00

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

27:10

+0:00

2.

Jakob Gilljam

Østmarka

45:58

+18:48

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Ramberg

Østmarka OK

52:29

+0:00

2.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

1:00:17

+7:48

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Tellesbø

Østmarka OK

53:00

+0:00

2.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

1:35:02

+42:02

Klasse: H 40-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Sandernes

Østmarka OK

56:09

+0:00

2.

Ingar Woll

Østmarka OK

59:20

+3:11

3.

Jens Magnus Rønningen

Østmarka OK

1:10:48

+14:39

4.

Yngve Finkenhavn

Nittedal O-lag

1:16:22

+20:13

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

57:36

+0:00

2.

Carl Erik Wasberg

Oppsal

1:03:26

+5:50

3.

Rune Teigland

Østmarka OK

1:04:59

+7:23

4.

Inge Ramberg

Østmarka OK

1:14:09

+16:33

5.

Håvar Brevik

Østmarka OK

1:16:40

+19:04

6.

Øyvind Eriksen

Østmarka OK

1:21:24

+23:48

7.

Thomas Grøstad

Østmarka OK

1:21:32

+23:56

8.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

Østmarka OK

1:29:59

+32:23

Klasse: H 60-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Gustavsen

Østmarka OK

1:32:00

+0:00

Klasse: H 60-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Simonsen

OK Øst

51:01

+0:00

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kåre Herredsvela

Østmarka OK

1:18:40

+0:00

Klasse: H 70-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Randen

Privat

27:20

+0:00

2.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMMUNE

34:54

+7:34

Klasse: A-Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

59:12

+0:00

2.

Per Arne Karlsen

Østmarka OK

1:06:32

+7:20

3.

Kai Halvorsen Årekol

Siemens

1:14:19

+15:07

4.

Tor Magnus Grøstad

Østmarka OK

1:18:05

+18:53

DSQ

Per Stefferud

Østmarka

22:11


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 mai 2018, 23:15:38

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

65

Antall startet:

65