Startliste eksport iofxml 3.0

ABIK Romerike 2018

Klasse: LANG
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Knut E HellandLØRENSKOG KOMM3018310301030958
2Svein NygårdNORGES BANK2060210301030
3Gunnar RustadFFI BIL17352919816
4Rune TeiglandAAS-JAKOBSEN16712948723
5Thomas Lunde JensenFFI16062715891
6Carl Erik WasbergFFI BIL9401940
7Helge weydahlFFI BIL9211921
8Yngvar ChristiansenStorebrand Forsikring8081808
9Are EriksenOSI7871787
10Bjørnar TollefsenOK ØST7621762
11Øystein KihldahlAHS7391739
12Audrun UtskarpenOSI6521652
13Aleksander Urnes JohnsonFFI BIL6321632
14Øyvind GrandumFFI BIL6191619
15Kai Halvorsen ÅrekolSiemens5001500
15Andreas BarstadFFI BIL5001500
Klasse: MELLOM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Øystein KihldahlAHS103011030
1Svein NygårdNORGES BANK103011030
1Ivar StrømstadRaumar Orientering103011030
4Aleksander Urnes JohnsonFFI BIL8871887
5Sylvi TallhaugOK ØST1001100
Klasse: KORT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Per HaugenNEDERMAN327341030748844651
2Karl GustavsenØstmarka OK2649358910301030
3Øyvind EriksenOK Øst23383874872592
4Eva Beate AndresenNILU18222876946
5Erik HaugrosLØRENSKOG KOMM14642660804
6Kirsti BlomdalLØRENSKOG KOMMUNE13074100500607100
7Vidar BerteigIL GeoForm103011030
7Eija SchulzeUni Freiburg103011030
9Knut G KarlsenOmega AS9891989
10Ivar StrømstadRaumar Orientering9591959
11Hans RandenPrivat7911791
12Tor SimonsenOK ØST7461746
13Eva granOK ØST6881688
14Amund HerebrødenOK ØST6071607
15Kjell Kristian TeiglandPrivat5971597
16Ping OuyangØstmarka OK5001500
16Per NikolaisenPRIVAT5001500
18Thomas Lunde JensenFFI1001100
18Kjell TeiglandPRIVAT1001100
Klasse: D55-59(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Sharon BroadwellFolkehelseinstituttet597761030103090110049821030
2Mari Birkeland LeholtMaris interiørhjelp og systue49105847101110301030992
3Aina GrymyrHaugerud39925500981786829896
4Eva Beate AndresenNILU2994393410301030
5Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb1001100
Klasse: D60-64(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Aud GranTYRVING412041030103010301030
2Elle MelbyeElle BIL287039201030920
3Eva Helen ReistadThales BIL21785984100894100100
4Kari Elisabeth NatvigNIttedal FysInst9841984
5Lise HugdahlCoop9761976
6Kjersti VikerDNB1001100
Klasse: D65-69(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Marit VågsnesOUS BIL31904103010010301030
2Aud I SpjelkavikFBI103011030
Klasse: D70-74(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Sidsel SandelienVegdirektoratets IF55706855786839103010301030
2Kjersti ThoStabæk IF40514103010309611030
3Kirsti BlomdalLØRENSKOG KOMM39245748772930895579
4Brynhild FanuelsenFossum IF18682994874
5Elisabeth EriksenFolkehelseinstituttet103011030
6Vera SjølieNORGES BANK5001500
7Nora UrsinBærum kom.1001100
Klasse: D75-79(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Anne Lise ØfsthusAsker SK6232710301030100103098210301030
2Unni Drage Aker Solutions289238851030977
3Astri RogstadGE Healthcare18292919910
4Unni DrageAker Solutions181127811030
5Anne-Britt NilsenOSLO MET10882100988
Klasse: D-TRIM(TRIM-C)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Liv SimonsenPrivat103011030
Klasse: H17-34(LANG)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Åsmund SkomedalIFE103011030
1Sveinung SvertsenOPsal103011030
1Georg BuggeAAS-JAKOBSEN103011030
1Erik HolterLarvik OK103011030
1Audun JørgensenØstmarka OK103011030
6Christian FossenCardo BIL8531853
7Erik PaulsenCardo BIL8291829
8Alexander UrnesFFI BIL8151815
Klasse: H45-49(LANG)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Frode LillevoldFFI27154956831828100
2Tor Kristian TallaksenBygdø Badminton2032210301002
3Atle PedersenReload19022945957
4Lasse NederhoedTeddy TV173427041030
5Rune FleistherThales BIL103011030
5Olav EideOslo Kommune BIL103011030
5Bjørn HaugeNydalens SK 103011030
8Frode StrislandFossum IF9811981
9Thomas Lunde JensenFFI9391939
10Eskil ÅsmulWordfeud League of Honour8921892
11Pål DahleOppsal IF8141814
12Ketil RisvollTelenor BIL6901690
Klasse: H50-54(LANG)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Svein NygårdNORGES BANK70817103090110301030103010301030
2Jan Tore HenriksenNORGES BANK4777593582410121017989
3Johan HaavardtunSchenker43945759865921911938
4Gunnar RustadFFI BIL35104837890880903
5Bjørn SolbergseterBILPOST29874100929983975
6Carl Erik WasbergFFI BIL17822886896
7Stein MellaPraxair15832798785
8Arne KongsnesKongsnes Media11522652500
9Uno HanslienBilpost11492500649
10Øyvind GrandumFFI BIL10382538500
11Thor MellaSKD BIL103011030
12Yngvar ChristiansenStorebrand Forsikring9571957
13Harald IweIL Geoform8401840
14Helge StenerudIFS BIL8081808
15Arnt Ove TakvamFearnSport7701770
16Bjørne SyverstenPRIVAT7581758
17Kjetil Sverdrup-ThygesonNGI6891689
18Trond MøretrøKolbotn & Skimt OL6002500100
Klasse: H55-59(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Tore FagervoldBane NOR BIL299631030976990
2Bjørn SolbergseterBILPOST2060210301030
3Claus FritznerKongsberg19003602798500
4Per KaarbyOvertoppen18242888936
5Morten KongsbergTYRVING16342882752
6Rune TeiglandAAS-JAKOBSEN103011030
6Martin GranlySIemens103011030
6Kristian NæssNydalens Skiklub103011030
6Knut E HellandLØRENSKOG KOMM103011030
10Per Morten LefdalMetier OEC9571957
11Håkon JentoftRenovasjonsetaten9141914
12Per Morten LefdalOEC Consulting8861886
13Knut Bjarne SætreBærum Kommune BIL8721872
14Helge VatnStatoil Oslo BIL6581658
15Kai Halvorsen ÅrekolSiemens6231623
Klasse: H60-64(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Tom PettersenKPP/Runners43695936841934740918
2Bård NatvigUniversitetet i Oslo BIL43405735890951832932
3Terje Wiig MathisenOpen iT412041030103010301030
4Ove MartinsenLeithe&Christiansen3881486610309551030
5Tormod Øvergaard iStone33054823868837777
6Richard Zeiner-GundersenAker Brygge Orientering24043880662862
7Paal W HanssenBDO22943775724795
8Knut Anders LøkenFossum IF21783970602606
9Einar JensenStatens kartverk198029501030
10Tore SannesGeodata AS192229161006
11Gunnar HaldenDSB18502931919
12Kjetil BergeDNB16922803889
13Are EriksenOSI15982653945
14Kjell MarksetKolL9961996
15Reidar FossumAsker Skiklubb9321932
16Tore RingerikeDNB8061806
17Helge BjaalandHEMING Orientering7941794
18Erik AasenDYNEA6832583100
19Rune HultgreenGEOFORM5001500
20Stein MyhreOslo Sporveiers BIL1001100
Klasse: H65-69(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Vidar BerteigIL GeoForm721071030103010301030103010301030
2Per NermoCOWI BIL47006736673866735876814
3Reidar KierulfRKP40735799624879833938
4Jon FredriksenFOBIL26974866788943100
5Egil HusethKamp Vestheim26193799955865
6Per MagnusFHI14412500941
7Reidar VifstadTYRVING13512770581
8Odd Eide-FredriksenKamp Vestheim9801980
9Johan T JensenUD9721972
10Mogens MonsenMySoft as9601960
11Mogens MonsenPRIVAT6911691
12Reidar VifstadTyrving, IL6191619
13Magne OsmundsenNILU5001500
14Tore LJungrenStatens veivesen1001100
Klasse: H70-74(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Einar SkåreBrevpost524667747081030877943914
2Bjørn SandelienVegdirektoratets IF45995833985886912983
3Øyvin A. BrøymerIntertrade Shipping421251020915950500827
4Knut KarlsenOmega AS4001496897310301030
5Kjell StenstadvollHydro Oslo3920410139389541015
6Knut MøgedalAker Solutions314441005673867599
7Lars-Evan PetterssonNVE289331030884979
8Knut Tore SolheimFUGRO27864916924100846
9Roar GuddingVET BIL24933882783828
10Per HaugenNEDERMAN23873860772755
11Tor SandbySkattedirektoratet22985820100100642636
12Hasse BergstrømHB Consult197121030941
13Jon FærdenKolbotn & Skimt OL194029101030
14John Thomas PetersenNIttedal189621030866
15Trond WettergreenAndvord18473873874100
16Johan StorsveenOPIL15562994562
17Helge RevhaugPRIVAT9971997
18Lars Evan PettersonNVE8811881
19Karl GustavsenØstmarka OK8141814
20Bjørn SpjelkavikTyrving, IL6651665
21Magne MusliLØRENSKOG KOMM6361636
22Kaare SolhjellPrivat5841584
23Torstein ØstenMaestro5001500
Klasse: H75-79(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Øystein MadsenGE Healthcare63457997965629974927947906
2Sigfred FagervikThales57176818103094310058911030
3Knut Erik ØstengenThales BIL548961030500103010078921030
4Arne ØfsthusFugro53377932885611906594872537
5Jon C. FougnerFUGRO46326971100796954815996
6Erik HaugrosLØRENSKOG KOMM39345836902768622806
7Arne H ReistadThales BIL37656904500743827100691
8Bjørn GunnerødAsker Skiklubb37507844807521878100100500
9Klaus EngenInnovasjon Norge284631030981835
10Terje ThrondsenNIttedal26694100843802924
11Hans RandenPRIVAT23614588813860100
12Per Eric StåhlbrandOUS18623602760500
13Eyvind AasGEOFORM16032861742
14Helge BjaalandHEMING Orientering103011030
15Helge BjaalandELLE BIL101511015
16Sturle HånesGeoFORM9981998
17Tor OmmundsenVeritas9121912
18Sigurd HaugerudMETEOROLOGEN6002100500
19Oddvar HagenAlcatel-Lucent BIL5001500
19Knut HangeråsGEOFORM5001500
21Stinar RuudKONNERUD1001100
Klasse: H80-(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Bjørn EgnerHEMING Orientering61586100810301030103010301030
2Svein F KvalheimOppegård34834957836882808
3Arne Chr ScheiePRIVAT34114747807996861
4Kjell TeiglandPRIVAT33824799939930714
5Annar BrustadFOBIL299041030893967100
6Ronald InglingstadOppsal IF20113678605728
7Hans LarsenRaumar O-Lag19452963982
8Tor Drage Aker Solutions18743100865909
9Tor HenriksenÅrvoll103011030
10Tor DrageAker Solutions10012100901
11Kjell H. EriksenNorges Bank8351835
12Per GjermoAsker Skiklubb6901690
13Johan TheisenKOlbotn1001100
Klasse: NÅ(ÅPEN-N)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Tor SimonsenOK ØST5139510301030103010191030
2Kirsti HugdahlNorsk Hydro103011030
2Joakim BerglundFFI BIL103011030
4Erica LindstrømFFI BIL101711017
Klasse: ÅK(KORT)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Kjetil JacobsenHamar OK25404704103078620
2Per OngstadPRIVAT19732993980
3Rune HultgreenGEOFORM103011030
3Frida van MegenOPsal103011030
3Erik AasenDYNEA103011030
3Bjørn Sverre GulheimKolbotn & Skimt OL103011030
3Bernt IversenVegdirektoratets IF103011030
8Dag HauglandOslo kommune BIL9491949
9Liv PaltielFolkehelseinstituttet9321932
10Audun JørgensenØstmarka OK8531853
11Trine Marit Justad RaaenLierbygda7911791
12Merete BuggeStami7702100670
13Bjørn RossowThales7451745
14Ping OuyangØstmarka OK7001700
15Siri SpjelkavikMeteorologen6991699
16Gudrun BuggePRIVAT6871687
17Rakel Øya BergAHUS BIL1001100
17Heidi LauritsenAHUS BIL1001100
17Harald AulieKOLL1001100
17Anette RavloNORdea1001100
21Jon FredriksenFOBIL30130
Klasse: ÅM(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Odd Marius AakervikPRIVAT15953500550545
2Jarle NilsenSIemens153021030500
3Per Øyvind SteneNydalens Skiklub103011030
3Ola BroxOL Totentroll103011030
3Lars BenestadGrane103011030
3Henrik Smith-MeyerDNV GL103011030
7Ranveig Aas-HansenPRIVAT100111001
8Kjersti HovFossum IF9891989
9Fredrik HøyerFossum IF9521952
10Uno HanslienBilpost8711871
11Geir Andreas NesetBøler skole8021802
12Øyvind BakkeSEco7351735
13Christian FossenCardo BIL6691669
14Arne KongsnesKongsnes Media6411641
15Simen FritznerNittedal5871587
16Jørge FritznerNIttedal Ol5701570
17Geir TrøanTELENOR5461546
18Sindre FritznerNIttedal OL1001100
18Knut KvaleTELENOR1001100
18John IsohuhtaPRIVAT1001100
18Helge RevhaugPRIVAT1001100
Klasse: ÅL(LANG)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Bjørn GrindeFolkehelsa2060210301030
2Øystein KihldahlAHS192521030895
3Knut E HellandLØRENSKOG KOMM103011030
3Bjørn GrindeFolkehelseinstituttet103011030
5Alain FerberFBI9151915
6Pål Tore SvendsenNorsk Hydro8621862
7Torbjørn VadderABB bil8581858
8Helge RevhaugRingerike OL8291829
9Alexander UrnesFFI BIL8261826
10Øystein NytrøNTNU BIL7711771
11Brita SauarStatoil Oslo Bil7281728
12Anders LiaøyCaverion5751575
Klasse: N-ÅPEN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
Stian LillegårdLillomarka OL2040210201020
Matea Meland KongslandØstmarka OK6911691
Emma Wefald HaalandØstmarka OK6841684
Tor SimonsenOK Øst102011020
Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK109711097
Pernille Sundt LyngøyØstmarka OK114411144
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK104011040
Vegard Skaali MadsenØstmarka OK7661766
Sophia SkaaliØstmarka OK7031703
Klasse: D 11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Martine Berg-OlsenØstmarka OK194729171030
2Martine Arntzen HaugØstmarka OK178127511030
3Fanny Staff ValstadNittedal O-lag103011030
4Pernille Nor-WollØstmarka OK101911019
5Matea Meland KongslandØstmarka OK8731873
6Emma Wefald HaalandØstmarka OK8501850
7Eline SkaarNittedal O-lag5681568
Klasse: D 11-12N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Martine Berg-OlsenØstmarka OK103011030
2Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK101811018
3Pernille Sundt LyngøyØstmarka OK8521852
4Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK8401840
Klasse: D 13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Fanny Staff ValstadNittedal O-lag2060210301030
2Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK110521001005
3Sigrid NermoenØstmarka OK103011030
4Lillian BooijØstmarka OK9531953
5Martine Arntzen HaugØstmarka OK9461946
6Pernille Nor-WollØstmarka OK1001100
Klasse: D 13-16C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Marie FinkenhavnNittedal Ol103011030
Klasse: D 15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK2843310068071030
2Sigrid NermoenØstmarka OK16972850847
3Janna Sofie TellesbøØstmarka OK111721017100
4Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK103011030
4Alexandra LinløkkenØstmarka OK103011030
6Ragnhild HelmersenFet O-lag9171917
Klasse: D 17-B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Helena GranbergØstmarka OK103011030
Klasse: D 40-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Siv Susanne JystadØstmarka OK103011030
Klasse: D 40-B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Hilde JarstadmarkenØstmarka OK103011030
2June HerredsvelaØstmarka OK1001100
2Eva Næss KarlsenØstmarka OK1001100
Klasse: D 40-C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Mona ØstvangØstmarka OK103011030
2Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK9691969
Klasse: D 50-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Linda HanssenØstmarka OK103011030
Klasse: D 50-B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Eva Beate AndresenNILU30130
Klasse: D 70-C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Kirsti M. BlomdalLØRENSKOG KOMMUNE103011030
Klasse: H 11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Marius EsvallØstmarka OK12312500731
2Storm Kristoffer VeitsleNittedal O-lag103011030
2Sigmund ØlstadFet OL103011030
2Anders BergelandØstmarka OK103011030
5Kristoffer NomelandØstmarka OK8311831
6Jonas SteenNittedal O-lag5001500
7Erlend OtterleiØstmarka OK1001100
Klasse: H 11-12N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Espen Tinius Norli SørensenØstmarka OK103011030
Klasse: H 13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Håvard RønningenØstmarka OK19973109571030
2Jonas SteenNittedal O-lag18262954872
3Emil HuuseØstmarka OK17122991721
4Aksel NesNittedal O-lag12992799500
5Andreas SandernesØstmarka OK103011030
6August AronsenNittedal O-lag100411004
7Ola SkaarNittedal O-lag998220978
8Alfred Eckmann AronsenNittedal O-lag957230927
9Mathias LinløkkenØstmarka OK9431943
10Marius EsvallØstmarka OK5001500
10Jakob GilljamØstmarka OK5001500
12Åsmund Bakke BerntzenNittedal O-lag1001100
Klasse: H 13-16B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Henrik GudimØstmarka OK103011030
Klasse: H 13-16C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Jakob GilljamØstmarka OK16292674955
2Ole Martin NomelandØstmarka OK103011030
2Andreas SandernesØstmarka OK103011030
Klasse: H 17-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
2Andreas RambergØstmarka OK103011030
2Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK9461946
Klasse: H 40-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Odin TellesbøØstmarka OK103011030
2Hans Olav HygenØstmarka OK6231623
Klasse: H 40-B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Sverre SandernesØstmarka OK103011030
2Ingar WollØstmarka OK9921992
3Jens Magnus RønningenØstmarka OK8801880
4Yngve FinkenhavnNittedal O-lag8201820
Klasse: H 50-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Knut Edvard HellandØstmarka OK103011030
2Carl Erik WasbergOppsal9691969
3Rune TeiglandØstmarka OK9461946
4Inge RambergØstmarka OK8561856
5Håvar BrevikØstmarka OK8341834
6Øyvind EriksenØstmarka OK7931793
7Thomas GrøstadØstmarka OK7921792
8Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK7191719
Klasse: H 60-B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Karl GustavsenØstmarka OK103011030
Klasse: H 60-C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Tor SimonsenOK Øst2060210301030
Klasse: H 70-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK2060210301030
Klasse: H 70-C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Hans RandenPrivat103011030
2Erik HaugrosLØRENSKOG KOMMUNE8821882
Klasse: A-KORT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Tor Magnus GrøstadØstmarka OK185728411016
2Kai Halvorsen ÅrekolSiemens17192882837
3Håvar BrevikØstmarka OK103011030
3Bjørn ChristensenØstmarka OK103011030
5Thomas Lunde JensenFFI9871987
6Per StefferudØstmarka OK9752100875
7Per Arne KarlsenØstmarka OK9581958
8Susan BøbelNo team9381938
9Hans Olav HygenØstmarka OK8881888
10Dag HauglandØstmarka OK8431843
11Sara StridNoteam5001500
11Katrine HolenØstmarka OK5001500
11Ingrid NermoenØstmarka OK5001500
11Audun JørgensenØstmarka OK5001500
Klasse: D 17-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK103011030
Klasse: A-LANG
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Knut Edvard HellandØstmarka OK103011030
2Carl Erik WasbergOppsal100811008
3Bjørn ChristensenØstmarka OK9741974
4Inge RambergØstmarka OK9561956
5Rune TeiglandØstmarka OK9381938
6Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK9261926
7Per Arne KarlsenØstmarka OK8861886
8Rein O. JørgensenØstmarka OK8791879
9Jørn MjøsterØstmarka OK8571857
10Brita SauarIL Koll8161816
11Svein OtterleiØstmarka OK7721772
12Thomas GrøstadØstmarka OK7051705
Klasse: B-ÅPEN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Helene SkaarNittedal O-lag103011030
2Nils Ivar HuuseØstmarka OK9541954
3Eva Næss KarlsenØstmarka OK9331933
4Matilde HolenØstmarka OK9061906
4Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK9061906
6Jens Magnus RønningenØstmarka OK9031903
7Helena GranbergØstmarka OK7191719
8Siv Susanne JystadØstmarka OK6691669
Klasse: D35-44(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Liv PaltielFolkehelseinstituttet180121030771
2Elin Cathrine HagenHalden SKiklubb10442100944
3Stene DanaNydalens Skiklubb103011030
3Dana SteneNydalens Skiklub103011030
5Kristin BergFossum IF8241824
6Sigrid Melander VieFossum IF1001100
Klasse: D50-54(MELLOM)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Nina Elise JørgensenPromis BIL49065873943103010301030
2Trude FixdalKOLL2060210301030
Klasse: H35-44(LANG)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Lars Karelius NoerNRK103011030
1Johan MichelsenICE103011030
1Helge WeydahlFFI BIL103011030
1Gard LindsethNydalen SK103011030
5Kristian Bernhard NilsenFossum IF9591959
6Andreas BarstadFFI BIL8721872
7Per Iver NordsetJernbanepersonalet7591759
8Oddvin AuneNRK BIL7281728
Klasse: DL(LANG)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Kristin WaageFFI BIL103011030
1Gunvor HøydalFossum IF103011030
Klasse: NYBEGYNNER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Tor SimonsenOK ØST2060210301030
2Liv SimonsenOK ØST9561956
3Uni HerebrødenOK ØST6411641
Klasse: KULIADEN HERRE
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Knut E HellandLØRENSKOG KOMM103011030
2Carl Erik WasbergFFI BIL9701970
3Anders KronbergNorasonde9241924
4Åsmund SkomedalIFE8571857
5Andreas BarstadFFI BIL8551855
6Thomas Lunde JensenFFI8251825
7Gaute SvenningsenIFE8201820
8Frode LillevoldFFI8121812
9Helge WeydahlFFI BIL7881788
10Rolf BredesenKjeller Vindteknikk7641764
11Øyvind GrandumFFI BIL7151715
12Alexander UrnesFFI BIL6981698
13Gunnar RustadFFI BIL6531653
14Nils Einar LadegårdNILU BIL5171517
15Øyvind ByrkjedalKjeller Vindteknikk5001500
15Joachim ReitanFFI BIL5001500
15Cato WendelIFE5001500
15Bjørn AarsethUIO5001500
19Øystein ØvrumIFE1001100
19Ketil ÅstebølNorsa1001100
19Glenn MüllerForsvarets Logistikkavdeling1001100
19Erik AasenDYNEA1001100
Klasse: KULIADEN DAME
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Kristin WaageFFI BIL103011030
2Vivianne JodalenFFI BIL7211721
3Guro Marie WyllerIFE6331633
4Wenche AasNILU BIL5001500
4Synne LarsenDYNEA5001500
4Maren JohansenDYNEA5001500
4Gine SørbøDYNEA5001500
4Claudia MöckelNILU BIL5001500
Klasse: D -10
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
Eline BergelandØstmarka OK102011020
Klasse: DAMER-AK
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Christine GjermoØstmarka OK103011030
2Anita Glenne KalhovdEgersund OK8181818
3Gunvor RuudØstmarka OK6301630
4Ingrid NermoenØstmarka OK1001100
4Hilde JarstadmarkenØstmarka OK1001100
Klasse: DAMER-B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Eva Beate AndresenNILU103011030
2Katrine HolenØstmarka OK9081908
3Matilde HolenØstmarka OK7621762
4Aina GrymyrHaugerud IF5001500
Klasse: DAMER-C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Guro Marie Wyller103011030
2Beate EllingsenØstmarka OK9341934
3Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK7431743
4June HerredsvelaØstmarka OK7121712
5Trine OlsenPrivat5001500
5Ragnhild BrevikØstmarka OK5001500
5Marthe BøPrivat5001500
5Helena GranbergØstmarka OK5001500
Klasse: H 15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Storm Kristoffer VeitsleNittedal O-lag1001100
1John OtterleiØstmarka OK1001100
Klasse: HERRER-A
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Odin TellesbøØstmarka OK103011030
2Svein NygårdLillomarka9771977
3Yngvar ChristiansenBækkelaget9571957
4Tore SagvoldenØstmarka OK8921892
5Richard Zeiner-GundersenFossum IF8651865
6Rune TeiglandØstmarka OK8481848
7Håvar BrevikØstmarka OK8031803
8Gunnar RustadNittedal OL7641764
9Bjørn ChristensenØstmarka OK7561756
10Are EriksenOSI7181718
11Bård NatvigNittedal OL7151715
12Eskil ÅsmulTrollelg7111711
13Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK6261626
14Thomas GrøstadØstmarka OK5071507
15Øystein KildahlØstmarka OK1001100
15Peter NylundHaugerud IF1001100
15JanTore HenriksenNorges Bank1001100
Klasse: HERRER-AK
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Terje Wiig MathisenNydalens SK103011030
2Jan Erik AalbergBækkelaget8651865
3Kai Halvorsen ÅrekolSiemens8471847
4Truls HangellLillomarka1001100
4Tor Magnus GrøstadØstmarka OK1001100
4Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL1001100
Klasse: HERRER-B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Vidar BerteigIL GeoForm103011030
2Terje LinløkkenØstmarka OK9271927
3Kjell HobølØstmarka OK8491849
4Nils Ivar HuuseØstmarka OK8241824
5Pär JohanssonPrivat8021802
6Jens Magnus RønningenØstmarka OK7681768
7Karl GustavsenØstmarka OK6241624
8Kim Berg OlsenØstmarka OK5001500
9Terje TrondsenNittedal O-lag1001100
Klasse: HERRER-C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
1Stian LillegårdLillomarka OL103011030
2Roger ØsternPrivat7831783
3Emil Hanssen LautenØstmarka OK6191619
4Korhan MarkussenPrivat1001100
Klasse: TRIM NYBEGYNNER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13R14R15
Heidrun AikioPrivat102011020


Antall tellende løp: 8

Poengregel: