Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 6, Jervfjellet 29. mai 2018

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias Tschernutter

Eggen Arkitekter AS

33:16

+0:00

17:30

2.

Janne Elisabeth Iversen

Gintel

1:21:09

+47:53

42:42

3.

Kornschnok Ditawit

Gintel

1:21:16

+48:00

42:46

DSQ

Sverre Amundsen

Elev

40:39

45 51 155

DSQ

Ellen Hoel

Trøndelag fylkeskommune

52:43

154

DSQ

Åsa Nordgård

Student

1:11:09

150

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Bjerke Kilaas

Strindheim skole

1:30:34

+0:00

37:44

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

1:07:28

+0:00

17:45

2.

Sunniva Berg

Nordic

1:11:21

+3:53

18:46

3.

Ingrid Grændsen

Agraff

1:11:48

+4:20

18:53

4.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

1:12:14

+4:46

19:00

5.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:14:41

+7:13

19:39

6.

Eva Tesarova

Microsoft

1:18:55

+11:27

20:46

7.

Maria Strømdal Wik

Skoleelev

1:20:25

+12:57

21:09

8.

Paula Hilger

NGU

1:51:30

+44:02

29:20

DSQ

Marie Bredal

NGU

1:50:59

69 60 96 113 117 157 150

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vibeke Falk Holte

St. Olavs Hospital

59:40

+0:00

15:42

2.

Karin Bernsmed

Sintef

1:00:04

+0:24

15:48

3.

Beth Carlsen

ÅF Engeneering

1:22:42

+23:02

21:45

4.

Nicole Baeten

NGU

1:29:31

+29:51

23:33

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Gro Gården

NTNU

1:05:40

+0:00

27:21

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

57:18

+0:00

15:04

2.

Monica Aas Farbu

Trondheim kommune

1:00:58

+3:40

16:02

3.

Tonje Bostad

Trondheim Kommune

1:03:28

+6:10

16:42

4.

Tina Strømdal Wik

St Olavs Hospital

1:20:28

+23:10

21:10

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sylvi Gaut

Sweko

1:08:57

+0:00

28:43

DSQ

Gunn Skaug

ATB

13:49

35 36 44 39 114 118 150 175

DSQ

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:24:33

114

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

56:28

+0:00

14:51

2.

Monika Haga

NTNU

1:06:13

+9:45

17:25

3.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:31:55

+35:27

24:11

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kvingedal

Natura

50:27

+0:00

21:01

2.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

54:25

+3:58

22:40

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

57:40

+0:00

15:10

2.

Mona Sæther

Trondheim kommune

1:03:19

+5:39

16:39

3.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

1:08:22

+10:42

17:59

4.

Hilde Forbord

Big Bite

1:09:57

+12:17

18:24

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:18:44

+0:00

13:34

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

54:39

+0:00

22:46

2.

Vigdis Heimly

NTNU

1:22:41

+28:02

34:27

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

1:00:59

+0:00

16:02

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:01:58

+0:59

16:18

3.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

1:15:52

+14:53

19:57

4.

Erika Bugten

Berg hansen

1:23:34

+22:35

21:59

5.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:29:08

+28:09

23:27

6.

Aashild S. Langseth

NSDTF

1:32:02

+31:03

24:13

7.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:32:27

+31:28

24:19

8.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:35:21

+34:22

25:05

9.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:41:05

+40:06

26:36

DSQ

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager Trondheim Kommune

1:10:50

69 60 96 113

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

58:17

+0:00

24:17

2.

Berit Grande

Sticos

1:08:35

+10:18

28:34

3.

Gro Rypdal

Bluegarden

1:26:52

+28:35

36:11

4.

Sissel Horghagen

NTNU

1:44:26

+46:09

43:30

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:36:20

+0:00

25:21

2.

Heidi Midtun

Jernbanen

1:36:30

+0:10

25:23

3.

Bodil Monsen

SINTEF

1:47:35

+11:15

28:18

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

50:18

+0:00

20:57

DSQ

Kari Lillealtern

Eget

27:51

35 36 44 39 114 118 150 175

DSQ

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

1:11:55

35

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:17:58

+0:00

20:31

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

1:16:32

+0:00

31:53

2.

Oddrun Bollingmo

NTNU

1:47:56

+31:24

44:58

DSQ

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

58:50

118

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

58:36

+0:00

24:25

2.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

1:23:34

+24:58

34:49

DSQ

Aud Bodil Lund

HVIL

34:29

44 39 114 118 157 150 175

Klasse: D 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

1:24:25

+0:00

22:12

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sebastian Blasius

ARM

1:22:55

+0:00

21:49

2.

Lars Martin Aas

ULS

1:29:16

+6:21

23:29

3.

Sivert Eliassen

Siemens

1:45:04

+22:09

27:38

DSQ

Joachim Spange

Optoscale

1:37:37

69 92

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Einum

St Olavs Hospital

50:21

+0:00

8:40

2.

Sindre Johannesen

Student

51:24

+1:03

8:51

3.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

1:08:11

+17:50

11:45

4.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

1:15:45

+25:24

13:03

5.

Tore Jensås

Multiconsult

1:29:19

+38:58

15:23

6.

Christian Grøvdal

ARM

1:37:06

+46:45

16:44

7.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:40:46

+50:25

17:22

8.

Marius Jensen

SIemens

1:45:51

+55:30

18:15

9.

Cecil Lonnee

1:57:38

+1:07:17

20:16

DSQ

Ludvig Strømsnes

Student

1:01:52

154

DSQ

Erik Frøseth

Oracle

1:24:38

69 92 58 64 95 60 97 117 154

DSQ

Magnus Walstad

ARM

1:49:27

154 150 175

Arrangør

Magnus Nygård

Statnett

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

1:04:00

+0:00

16:50

2.

Ingar Nerbø

Optomar

1:36:47

+32:47

25:28

3.

Erling Aune

Sparebank 1 SMN

1:43:45

+39:45

27:18

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:09:17

+0:00

11:56

2.

Jonas Waefler

Powel

1:11:31

+2:14

12:19

3.

Tobias Slørdal

St. Olavs Hospital

1:17:02

+7:45

13:16

4.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

1:18:19

+9:02

13:30

5.

Ola Eggen

NGU

1:41:02

+31:45

17:25

6.

Helge Titlestad

ARM

1:56:14

+46:57

20:02

7.

Truls Bjørklund

Microsoft

2:09:55

+1:00:38

22:23

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hanssen

Saplov

56:38

+0:00

14:54

2.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

1:05:11

+8:33

17:09

3.

Frode Johansen

Norsk Helsenett

1:09:01

+12:23

18:09

4.

Kai Ove Moen

Telia

1:15:52

+19:14

19:57

5.

Snorre Gangaune

Statkraft

1:16:57

+20:19

20:15

6.

Odin Damås

Skanska Aktiv

1:20:26

+23:48

21:10

7.

Kjetil Sletten

Statens vegvesen

1:41:48

+45:10

26:47

DSQ

Bjarne Aas Farbu

Trøndertaxi

2:04:50

38

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

55:33

+0:00

9:34

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

1:13:41

+18:08

12:42

3.

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

1:35:12

+39:39

16:24

4.

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:36:09

+40:36

16:34

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Magne Reitan

Microchip

58:29

+0:00

15:23

2.

Kurt Amundsen

Avinor

1:07:37

+9:08

17:47

3.

Otto Wittner

UNInett

1:10:53

+12:24

18:39

4.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:19:34

+21:05

20:56

5.

Anders Håkon Gaut

Evry

1:34:29

+36:00

24:51

DSQ

Paul Erik Horvath

Windsor

35 38 69 92 96 113 118 157 150 175

Arrangør

Tore Flatås

Statnett

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

55:15

+0:00

9:31

2.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

1:05:28

+10:13

11:17

3.

Knut Morten Vangen

Miljødirektoratet BIL

1:30:12

+34:57

15:33

4.

Trygve Reitan

Statoil BIL Trondheim

1:31:43

+36:28

15:48

5.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

1:46:49

+51:34

18:25

6.

Truls Ryum

NTNU

1:49:49

+54:34

18:56

7.

Vidar Gjelsvik

NGI

2:00:00

+1:04:45

20:41

Arrangør

Øystein Husby

Statnett

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Grøvlen

Oracle

53:32

+0:00

14:05

2.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

59:17

+5:45

15:36

3.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

1:00:03

+6:31

15:48

4.

Arild Heggeset

SINTEF

1:03:24

+9:52

16:41

5.

Jan Hage

Eget

1:07:33

+14:01

17:46

6.

Erling Bye

BDO AS

1:09:30

+15:58

18:17

7.

Bobo Nordahl

NGU

1:11:49

+18:17

18:53

8.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:16:22

+22:50

20:05

9.

Bjørn Munch

Oracle

1:16:51

+23:19

20:13

10.

Tor Arne Haugen

DNB

1:18:18

+24:46

20:36

11.

Geir Willumsen

A C Møller

1:23:57

+30:25

22:05

DSQ

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

43:23

35 38 69 92 96 113 118 150

DSQ

Vidar Lunda

DNB Sport

1:56:58

69 92 96 113 118 157 150

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

53:16

+0:00

9:11

2.

Bård Smestad

Asolvi

58:09

+4:53

10:01

3.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

1:02:57

+9:41

10:51

4.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:07:02

+13:46

11:33

5.

Stig Forbord

Optoplan

1:09:33

+16:17

11:59

6.

Øyvind Skaug

ÆKNB

1:21:13

+27:57

14:00

7.

Terje Berg

Statkraft

1:31:27

+38:11

15:46

8.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:37:19

+44:03

16:46

Arrangør

Lars Erik Strømsnes

Statnett

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Corneil

Eggen Arkitekter AS

1:11:36

+0:00

29:50

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Hammer

Bn Bank

56:01

+0:00

14:44

2.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:00:40

+4:39

15:57

3.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

1:02:30

+6:29

16:26

4.

Bård Solem

Engen Arkitekter

1:09:04

+13:03

18:10

5.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:17:14

+21:13

20:19

6.

Petter Mikalsen

Telenor

1:20:17

+24:16

21:07

7.

Frode Stølan

Telenor

1:33:10

+37:09

24:31

DSQ

Tore Fornes

Eget

1:24:12

69 92 96 113 118 157 150

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

1:04:06

+0:00

11:03

2.

Sturla Sæther

Statoil BIL Trondheim

1:10:49

+6:43

12:12

3.

Dag Stenersen

Sintef

1:12:45

+8:39

12:32

4.

Geir Arnesen

Eget

1:14:33

+10:27

12:51

5.

Håvard Eidnes

Uninett

1:16:29

+12:23

13:11

6.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:18:55

+14:49

13:36

7.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

1:28:42

+24:36

15:17

8.

Morten Husom

Powel

1:30:55

+26:49

15:40

9.

Geir Atle Hoff

Evry

1:36:31

+32:25

16:38

Arrangør

Olve Mogstad

Statnett

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Horghagen

BDO AS

1:02:27

+0:00

16:26

2.

Klaus Livik

Powel

1:04:54

+2:27

17:04

3.

Even Hofstad

DnB Sport

1:05:02

+2:35

17:06

4.

Olav Kvittem

Uninett

1:13:18

+10:51

19:17

5.

Robert Hirsch

Statkraft

1:17:48

+15:21

20:28

6.

Kjell Arne Henninen

NHN

1:23:53

+21:26

22:04

7.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet BIL

1:31:19

+28:52

24:01

8.

Rolf Bye

Trondheim kommune

1:53:04

+50:37

29:45

9.

Sverre Helge Torp

St Olavs Hospital

2:10:31

+1:08:04

34:20

DSQ

Jan Petter Egseth

Sykehusbygg

1:42:09

69 92 96 113 157

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Inge Relling

Heimdal Dyreklinkikk

1:45:28

+0:00

18:11

2.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:49:24

+3:56

18:51

3.

Thor Nielsen

Paparazzi

1:51:36

+6:08

19:14

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Harald Lauglo

NTNU

2:23:27

118 150 175

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Kabokart

49:04

+0:00

12:54

2.

Knut Lillealtern

Eget

52:45

+3:41

13:52

3.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

58:52

+9:48

15:29

4.

Ole Lutro

NGU

1:02:59

+13:55

16:34

5.

Tor Gjermstad

Hemit

1:16:26

+27:22

20:06

6.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:20:58

+31:54

21:18

7.

John Sirum

Rambøll

1:28:37

+39:33

23:19

8.

Oddmar Iversen

NTNU

1:30:37

+41:33

23:50

9.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:44:52

+55:48

27:35

10.

Asbjørn Rønning

Eget

1:47:48

+58:44

28:22

DSQ

Rune M Holt

NTNU

1:34:33

69 60 96

DSQ

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:46:52

117 157 150

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

47:19

+0:00

19:42

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

1:08:00

+20:41

28:20

3.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

2:07:02

+1:19:43

52:55

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

1:02:02

+0:00

16:19

2.

Frode Stensrud

Eget

1:02:56

+0:54

16:33

3.

Terje Hansen

Politiet

1:05:50

+3:48

17:19

4.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:09:17

+7:15

18:13

5.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:09:19

+7:17

18:14

6.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:12:10

+10:08

18:59

7.

Magne Måge

Skanska Aktiv

1:27:20

+25:18

22:58

8.

Leif Røhjell

Siemens

1:28:26

+26:24

23:16

9.

Tore Kiste

Fylket

1:36:11

+34:09

25:18

10.

Torgeir Iversen

Evry

1:36:48

+34:46

25:28

11.

Roar Stenset

St Olav

1:38:07

+36:05

25:49

DSQ

Halvor Flatberg

NTNU

14:08

69 60 96 113 117 157 150 175

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:03:52

69 60 96 113 117 157 150

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

1:27:01

+0:00

15:00

2.

Helge Revhaug

Eget

1:43:23

+16:22

17:49

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:46:03

+19:02

18:17

4.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:52:24

+25:23

19:22

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

1:05:42

+0:00

27:22

2.

Ola AAlde

Eget

1:14:31

+8:49

31:02

DSQ

Magne Eidem

Veivesenet

51:13

39 114

DSQ

Olav Høyås

Eget

51:24

35

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Musum

Rambøll

1:13:30

+0:00

19:20

2.

Knut Skjesol

Statkraft

1:15:07

+1:37

19:46

3.

Torleif Stephansen

Evry

1:15:41

+2:11

19:55

4.

Leif Engen

Eget

1:20:18

+6:48

21:07

5.

Leidulv Vinje

Spenncon

1:23:11

+9:41

21:53

6.

Knut Erik Østengen

Thales

1:29:50

+16:20

23:38

7.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:33:15

+19:45

24:32

8.

Gunnar Østerbø

DnB

1:44:08

+30:38

27:24

DSQ

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:07:55

69 60 96 117 157 150

DSQ

Finn Bjørgum

Eget

1:26:08

38 69 60

DSQ

Eigil Sørli

Q-Free

1:35:51

60

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

2:23:32

+0:00

24:44

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:00:16

+0:00

25:06

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:28:49

+0:00

23:22

DSQ

Arne Sæterhaug

Eget

1:35:02

117 157 150

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:21:31

+0:00

33:57

Klasse: H 90-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Brynjulf Forseth

Busklein gård

35 36 44 39 114 118 157 150 175

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Erling Eggen

WSP

49:52

+0:00

20:46

DSQ

Pål Anders Vang

Aquagen

35 36 44 39 114 118 157 150 175

DSQ

Geir Dahlø

NETTbuss Travel

1:10:16

35

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Bye

Gjest

1:31:15

+0:00

24:00

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

58:46

+0:00

10:07


Sist oppdatert:

23 august 2018, 09:42:47

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

235

Antall startet:

235