Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2018Dataeksport
Brikkesys.no

AB karusell nr. 2 / P8 OBIK 29. mai 2018

Klasse: Åpen nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Sofie Sellermel

Kamp Vestheim

29:39

+0:00

2.

Elise Wettergren

Fossum IF

30:03

+0:24

3.

Mikkel Aamodt

Privat

31:48

+2:09

DSQ

Mikkel Aamodt

Privat

10:57

63 65 249

DSQ

Sebastian Wettergren

Fossum IF

37:58

52

Klasse: Åpen kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Nipen

Tyrving, IL

48:35

+0:00

Klasse: Åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

42:36

+0:00

2.

Lars Erik Fiskum

Tyrving, IL

46:38

+4:02

3.

Jarle Roti

Fossum IF

49:29

+6:53

4.

Sidsel Nørstebø

TYRVING, IL

55:29

+12:53

5.

Mattis Ovesen

PRIVAT

57:52

+15:16

6.

Lars Husberg

CArdo BIL

58:45

+16:09

7.

Olav Hasaas

Fossum IF

1:00:06

+17:30

8.

Olav Omtveit

Telenor BIL

1:08:57

+26:21

9.

Majken Korsager

Asker

1:13:54

+31:18

10.

Per Fosser

Indre Østfold

1:20:58

+38:22

11.

Arne Kongsnes

Kolbotn & Skimt OL

1:29:16

+46:40

Klasse: Åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Bjørn Grynde

Folkehelsa

1:04:33

Anton Plaian

PRIVAT

1:22:06

Klasse: D17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Julia Plaian

PRIVAT

1:08:25

40 46 47

Klasse: D50-54

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Drage Roti

Fossum IF

53:50

+0:00

Klasse: D55-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Gøhlman

Tyrving, IL

55:33

+0:00

2.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

57:03

+1:30

Klasse: D60-64

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gret Hovi

Skiern OK

36:56

+0:00

2.

Eva Reistad

Thales BIL

1:39:57

+1:03:01

Klasse: D65-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:04:00

+0:00

2.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

1:11:00

+7:00

Klasse: D70-74

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

47:01

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

50:17

+3:16

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:22:22

+35:21

4.

SIdsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:25:43

+38:42

Klasse: D75-79

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

52:01

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:08:48

+16:47

Klasse: H17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar A Fiskum

NOBIL

45:16

+0:00

Klasse: H35-44

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Svedberg

Norwegian Fish Co

45:44

+0:00

2.

Lars Karelius Noer

NRK

50:12

+4:28

3.

Odd Marius Aakervik

PRIVAT

1:48:12

+1:02:28

Klasse: H45-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

OSLO Kommune BIL

42:00

+0:00

2.

Halvard Koren

OK Moss

57:05

+15:05

3.

Ketil Risvoll

Telenor BIL

1:15:06

+33:06

Klasse: H50-54

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK BIL

49:42

+0:00

2.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

51:59

+2:17

3.

Einar Gisholt

Fossum IF

53:15

+3:33

4.

Johan Haavardtun

Schenker

1:00:00

+10:18

Klasse: H55-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

39:55

+0:00

2.

Bjørn Solhjem

HS

49:29

+9:34

3.

Helge Vatn

Equinor BIL

50:33

+10:38

4.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

55:00

+15:05

5.

Per Kaarby

Overtoppen

59:39

+19:44

DSQ

Paul Hinsch

Kustein

1:01:03

61 63 64 65

Klasse: H60-64

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

44:22

+0:00

2.

Severin Lindseth

Aker SOLUTIONS

52:03

+7:41

3.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

55:00

+10:38

3.

Helge Bjaaland

HEMING Orientering

55:00

+10:38

5.

Ivar Refsland

UIO

56:10

+11:48

6.

Svein Jacobsen

Tyrving, IL

57:05

+12:43

7.

Knut Anders Løken

Fossum IF

59:52

+15:30

8.

Hasse Bergstrøm

HB consult

1:04:54

+20:32

9.

Pål W Hanssen

BDO

1:05:49

+21:27

Klasse: H65-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

31:42

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

40:40

+8:58

3.

Reidar Kierulf

RKP

44:19

+12:37

4.

Per Nermo

Cowi BIL

48:24

+16:42

Klasse: H70-74

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Arnesen

Bærum Skiklubb

39:23

+0:00

2.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

39:33

+0:10

3.

Øyvind Stene

Asker SK

42:41

+3:18

4.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

43:32

+4:09

5.

Lars-Evan Pettersson

NVE

44:38

+5:15

6.

Trond Wettergreen

Andvord

48:40

+9:17

7.

Knut Møgedal

Aker Solutions

49:59

+10:36

8.

Per Haugen

NEDERMAN

54:40

+15:17

9.

Knut Tore Solheim

FUGRO

59:10

+19:47

10.

Einar Skåre

Brevpost

1:00:24

+21:01

11.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:04:57

+25:34

Klasse: H75-79

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Ommundsen

Veritas

50:01

+0:00

2.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

50:29

+0:28

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

51:45

+1:44

4.

Kåre Knudsen

GeoForm

1:03:20

+13:19

5.

Sigfred Fagervik

Thales

1:10:26

+20:25

6.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:23:47

+33:46

7.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:29:12

+39:11

DSQ

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:00:54

62

DSQ

Arne Reistad

Thales BIL

1:05:57

Klasse: H80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

49:22

+0:00

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:03:12

+13:50

3.

Per Meiland

DNB

1:08:39

+19:17

4.

Per Gjermo

Asker Skiklkubb

1:52:42

+1:03:20

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:18:45

33 48 49 63 64


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 august 2018, 07:34:37

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

88

Antall startet:

88