Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 7, Solemsåsen 5. juni 2018

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Lerud

Student

21:27

+0:00

14:18

2.

Ellen Hoel

Trøndelag fylkeskommune

26:20

+4:53

17:33

3.

Ellen Fladhagen

27:59

+6:32

18:39

4.

Jonathan Welte

37:10

+15:43

24:46

5.

Sophia Welte

41:15

+19:48

27:30

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Kleiven

52:13

+0:00

19:20

2.

Maria Strømdal Wik

Skoleelev

54:52

+2:39

20:19

3.

Malin Skaug

ÆKNB

1:10:46

+18:33

26:12

4.

Stine Maø Johansen

Trondheim Kommune

1:44:38

+52:25

38:45

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Berg

Nordic

53:22

+0:00

13:00

2.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:09:02

+15:40

16:50

3.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

1:22:32

+29:10

20:07

4.

Gro Sandøy

NGU

1:48:38

+55:16

26:29

DSQ

Marie Bredal

NGU

1:21:01

47

DSQ

Julie Gilmore

NTNU

1:56:35

39 45

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Stormo

St Olavs Hospital

50:45

+0:00

18:47

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vibeke Falk Holte

St. Olavs Hospital

48:23

+0:00

11:48

2.

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

50:45

+2:22

12:22

3.

Beth Carlsen

ÅF Engeneering

1:11:00

+22:37

17:19

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Bostad

Trondheim Kommune

53:16

+0:00

12:59

2.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:00:50

+7:34

14:50

DSQ

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

22:15

60 47 69 92 95 175

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Tønnesen

Fylkeskommunen

47:03

+0:00

17:25

2.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

51:29

+4:26

19:04

3.

Gunn Skaug

ATB

1:13:57

+26:54

27:23

DSQ

Kirsti Næss Olsen

Heimdal Eiendom

10:21

60 47 92 95 175

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Melhuus

Xylem

1:14:45

+0:00

18:13

2.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:19:11

+4:26

19:18

DSQ

Ingunn Limstrand

BIL Miljødirektoratet

1:12:14

60 47 92 95

Arrangør

Hanne Furberg

Equinor BIL

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kvingedal

Natura

36:59

+0:00

13:41

2.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

45:37

+8:38

16:53

DSQ

Hanne Kongsvik

Sør Trøndelag fylkeskommune

42:48

92 95 175

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

49:34

+0:00

12:05

2.

Mona Sæther

Trondheim kommune

50:53

+1:19

12:24

3.

Hilde Forbord

Big Bite

51:24

+1:50

12:32

4.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

52:04

+2:30

12:41

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

57:51

+0:00

10:19

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNU

51:30

+0:00

19:04

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

55:29

+3:59

20:32

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager Trondheim Kommune

47:30

+0:00

11:35

2.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

51:58

+4:28

12:40

3.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

1:08:53

+21:23

16:48

4.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

1:10:08

+22:38

17:06

5.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:11:39

+24:09

17:28

6.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:14:55

+27:25

18:16

7.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:20:15

+32:45

19:34

8.

Erika Bugten

Berg hansen

1:20:56

+33:26

19:44

9.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:36:30

+49:00

23:32

DSQ

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:46:58

92

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Drogset

NTNU

44:18

+0:00

16:24

2.

Wenche Sandø

Trondheim kommune

48:16

+3:58

17:52

3.

Sissel Horghagen

NTNU

55:45

+11:27

20:38

4.

Berit Grande

Sticos

57:58

+13:40

21:28

5.

Ingrid Venås

Statoil

1:05:06

+20:48

24:06

6.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:09:45

+25:27

25:50

7.

Mildrid Ljosland

NTNU

1:15:09

+30:51

27:50

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Bjørnar Olsen

Eget

1:03:26

+0:00

15:28

2.

Heidi Midtun

Jernbanen

1:10:10

+6:44

17:06

3.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:34:51

+31:25

23:08

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

47:59

+0:00

17:46

2.

Grete Skogstad

Trondheim kommune

56:14

+8:15

20:49

3.

Kari Lillealtern

Eget

57:03

+9:04

21:07

4.

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

1:16:43

+28:44

28:24

5.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

2:04:46

+1:16:47

46:12

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

55:26

+0:00

13:31

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

1:02:48

+0:00

23:15

2.

Kirsti Haarberg

Eget

1:04:44

+1:56

23:58

3.

Synnøve Syltevik

1:09:40

+6:52

25:48

4.

Åse Eng Musum

Trondheim kommune

1:13:34

+10:46

27:14

5.

Oddrun Bollingmo

NTNU

1:24:37

+21:49

31:20

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

47:05

+0:00

17:26

2.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:00:59

+13:54

22:35

3.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:15:00

+27:55

27:46

Klasse: H 16-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Philip Føyen

Student

41:12

+0:00

15:15

DSQ

Elias Tschernutter

Eggen Arkitekter AS

1:10:48

60 47 95

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sebastian Blasius

ARM

1:07:16

+0:00

17:42

2.

Christian Grøvdal

ARM

1:07:52

+0:36

17:51

3.

Sivert Eliassen

Siemens

1:14:53

+7:37

19:42

4.

Bjørne-Olav Eriksen

NTNU

1:42:43

+35:27

27:01

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannesen

Student

37:40

+0:00

6:43

2.

Anders Haugskott

Skoleelev

54:26

+16:46

9:43

2.

Øyvind Bakken Rognstad

St. Olavs Hospital

54:26

+16:46

9:43

4.

Erik Frøseth

Oracle

1:00:42

+23:02

10:50

5.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

1:01:07

+23:27

10:54

6.

Henrik Langeland

NGI

1:14:23

+36:43

13:16

7.

Sigmund Størset

SINTEF Energi

1:22:40

+45:00

14:45

8.

Ola Hjustad

Byåsen Trevare

1:24:22

+46:42

15:03

9.

Petter Norgren

NTNU

1:32:52

+55:12

16:35

10.

Magnus Walstad

ARM

1:44:11

+1:06:31

18:36

11.

Marius Jensen

SIemens

1:46:16

+1:08:36

18:58

12.

Magnus Andersen

Tindegruppa

1:56:39

+1:18:59

20:49

Arrangør

Per Didrik Nonstad

Equinor BIL

Arrangør

Håvard Reitan

Equinor BIL

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

38:00

+0:00

10:00

2.

Bjørn Hegerberg

Skanska Aktiv

1:01:33

+23:33

16:11

3.

Erling Aune

Sparebank 1 SMN

1:09:11

+31:11

18:12

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Berger

Granåsen Legesenter

49:53

+0:00

8:54

2.

Jonas Waefler

Powel

57:26

+7:33

10:15

3.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

1:00:55

+11:02

10:52

4.

Rune Müller

NorConsult BIL

1:14:03

+24:10

13:13

5.

Anthony Bossard

Microchip

1:15:19

+25:26

13:26

6.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:25:02

+35:09

15:11

7.

Torbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

1:26:54

+37:01

15:31

8.

Ola Eggen

NGU

2:00:15

+1:10:22

21:28

DSQ

Arild Wærnes

Lindbak BIL

57:16

47

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Fremstad

Etac

49:22

+0:00

12:59

2.

Geir Hanssen

Saplov

54:41

+5:19

14:23

3.

Frode Johansen

Norsk Helsenett

54:42

+5:20

14:23

4.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

57:58

+8:36

15:15

5.

Bjarne Aas Farbu

Trøndertaxi

1:00:06

+10:44

15:48

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

47:32

+0:00

8:29

2.

Christian Hohl

Statens vegvesen

50:00

+2:28

8:55

3.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

53:35

+6:03

9:34

4.

Sigurd Bjørke

Eget

56:30

+8:58

10:05

5.

Lars Martin Hafstad

Politiet

1:06:23

+18:51

11:51

6.

Petter Andreas Bergh

NTNU

1:15:51

+28:19

13:32

7.

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:35:28

+47:56

17:02

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Arne Skei

Asplan Viak

38:53

+0:00

10:13

2.

Olle Malmring

46:43

+7:50

12:17

3.

Kurt Amundsen

Avinor

52:55

+14:02

13:55

4.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

55:44

+16:51

14:40

5.

Anders Håkon Gaut

Evry

1:09:07

+30:14

18:11

6.

Morten Wennevik

Bouvet

1:18:54

+40:01

20:45

DSQ

Ståle Hagen

St Olavs Hospital

45:18

97 96 64

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

46:11

+0:00

8:14

2.

Truls Ryum

NTNU

1:03:11

+17:00

11:16

3.

Fredrik Johannesen

Sweco

1:05:40

+19:29

11:43

4.

Jørgen Longva

Norconsult

1:07:14

+21:03

12:00

DSQ

Thomas Berge Mjølhus

Trondheim kommune

18:29

51 58 60 47 69 92 95 175

Arrangør

Svein Olav Dyrhol

Equinor BIL

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Urfjell

Telenor

34:18

+0:00

9:01

2.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

38:32

+4:14

10:08

3.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

39:45

+5:27

10:27

4.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

41:03

+6:45

10:48

38

5.

Øystein Grøvlen

Oracle

41:14

+6:56

10:51

6.

Trond Sletner

Telenor

43:10

+8:52

11:21

7.

Erling Bye

BDO AS

44:40

+10:22

11:45

8.

Jan Hage

Eget

47:09

+12:51

12:24

9.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

47:29

+13:11

12:29

10.

Jon Vindal

Consto

48:55

+14:37

12:52

11.

Tor Arne Haugen

DNB

50:59

+16:41

13:25

12.

Bobo Nordahl

NGU

51:16

+16:58

13:29

13.

Arild Heggeset

SINTEF

52:16

+17:58

13:45

14.

Rune Krogh

TrønderEnergi

56:12

+21:54

14:47

15.

Geir Willumsen

A C Møller

1:02:17

+27:59

16:23

16.

Bjørn Munch

Oracle

1:05:14

+30:56

17:10

17.

Vidar Lunda

DNB Sport

1:08:35

+34:17

18:02

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

48:28

+0:00

8:39

2.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

48:30

+0:02

8:39

3.

Håvard Lorange

Siemens

49:36

+1:08

8:51

4.

Arild Holm Clausen

NTNU

54:17

+5:49

9:41

5.

Stein Ivar Foss

SIT

55:44

+7:16

9:57

6.

Bård Smestad

Asolvi

56:15

+7:47

10:02

7.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

59:41

+11:13

10:39

8.

Lars Reitan

Svevia

1:00:15

+11:47

10:45

9.

Stig Forbord

Optoplan

1:08:14

+19:46

12:11

10.

Øyvind Skaug

ÆKNB

1:11:35

+23:07

12:46

11.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:30:35

+42:07

16:10

12.

Trond Benum

Schlumberger

1:33:08

+44:40

16:37

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Corneil

Eggen Arkitekter AS

1:01:41

+0:00

22:50

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Fornes

Eget

51:53

+0:00

13:39

2.

John Lerli

Trønderbladet

52:22

+0:29

13:46

3.

Petter Mikalsen

Telenor

52:37

+0:44

13:50

4.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

53:37

+1:44

14:06

5.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

58:42

+6:49

15:26

6.

Bjarne Bugten

Equinor BIL

1:02:02

+10:09

16:19

7.

Ivar Erdal

Ecotone

1:17:05

+25:12

20:17

DSQ

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

31:26

97 38 96 58 60 95 175

DSQ

Håvard Rekstad

NTNU

34:24

60 64 92 95 175

Arrangør

Atle Haugan

Equinor BIL

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

51:09

+0:00

9:08

2.

Bernt Rognes

Powel

57:39

+6:30

10:17

3.

Dag Stenersen

Sintef

1:00:10

+9:01

10:44

4.

Olve Mogstad

Statnett

1:02:38

+11:29

11:11

5.

Håvard Eidnes

Uninett

1:06:35

+15:26

11:53

6.

Helge Løseth

Equinor BIL

1:08:34

+17:25

12:14

7.

Geir Arnesen

Eget

1:11:39

+20:30

12:47

8.

Geir Bakkhaug

Politiet

1:16:37

+25:28

13:40

9.

Svein Solvik

Evry

1:28:57

+37:48

15:53

10.

Morten Husom

Powel

1:35:06

+43:57

16:58

Arrangør

Sturla Sæther

Equinor BIL

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Horghagen

BDO AS

44:18

+0:00

11:39

2.

Klaus Livik

Powel

44:24

+0:06

11:41

3.

Even Hofstad

DnB Sport

46:08

+1:50

12:08

4.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

50:39

+6:21

13:19

5.

Roar Sundby

NTNU

51:49

+7:31

13:38

6.

Øystein Hoffart

Jsta

53:29

+9:11

14:04

7.

Paul Drangsland

St Olavs Hospital

54:45

+10:27

14:24

8.

Morten Skoglund

NVE

1:01:10

+16:52

16:05

9.

Rolf Bye

Trondheim kommune

1:03:37

+19:19

16:44

10.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet BIL

1:03:53

+19:35

16:48

11.

Olav Kvittem

Uninett

1:06:15

+21:57

17:26

12.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:08:26

+24:08

18:00

13.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:08:50

+24:32

18:06

14.

Kjell Arne Henninen

NHN

1:11:08

+26:50

18:43

38

15.

Robert Hirsch

Statkraft

1:22:50

+38:32

21:47

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:00:07

+0:00

10:44

2.

Lasse Natvig

NTNU

1:00:58

+0:51

10:53

3.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:04:14

+4:07

11:28

4.

Rolf Røsand

Rambøll

1:17:55

+17:48

13:54

5.

Geir Inge Relling

Heimdal Dyreklinkikk

1:45:43

+45:36

18:52

Klasse: H 65-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Grepstad

NTNU BIL

1:19:45

+0:00

20:59

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

42:59

+0:00

15:55

DSQ

Harald Lauglo

NTNU

2:00:38

92 95

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

44:33

+0:00

10:51

2.

Bjørn Berger

Kabokart

45:41

+1:08

11:08

3.

Knut Lillealtern

Eget

49:38

+5:05

12:06

4.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

50:44

+6:11

12:22

5.

Reidar Ottem

MTG

54:13

+9:40

13:13

6.

Trond Damås

Skanska Aktiv

59:16

+14:43

14:27

7.

John Sirum

Rambøll

1:03:19

+18:46

15:26

8.

Lars Skrøvseth

VisionTech

1:04:53

+20:20

15:49

9.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:09:17

+24:44

16:53

10.

Tor Gjermstad

Hemit

1:11:32

+26:59

17:26

11.

Viggo Schei

Skanska Aktiv

1:17:15

+32:42

18:50

12.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:17:27

+32:54

18:53

13.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:17:30

+32:57

18:54

14.

Rune M Holt

NTNU

1:20:21

+35:48

19:35

15.

Asbjørn Rønning

Eget

1:23:05

+38:32

20:15

16.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:36:35

+52:02

23:33

DSQ

Ole Lutro

NGU

1:04:54

69 92 95

Arrangør

Harald Oftedal

Equinor BIL

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:38:44

+0:00

17:37

2.

Stein Øvstedal

NTNU

2:01:13

+22:29

21:38

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

47:42

+0:00

17:40

2.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:03:51

+16:09

23:38

3.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:08:50

+21:08

25:29

4.

Olaf Eggen

Jernia

1:12:44

+25:02

26:56

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Kommunen

55:21

+0:00

13:30

2.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

56:25

+1:04

13:45

3.

Frode Stensrud

Eget

56:26

+1:05

13:45

4.

Tore Kiste

Fylket

56:53

+1:32

13:52

5.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:00:12

+4:51

14:40

5.

Martin Melhuus

Veritas

1:00:12

+4:51

14:40

7.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:02:23

+7:02

15:12

8.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:04:10

+8:49

15:39

9.

Leif Røhjell

Siemens

1:06:53

+11:32

16:18

10.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:08:56

+13:35

16:48

11.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

1:10:43

+15:22

17:14

12.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:22:04

+26:43

20:00

13.

Torgeir Iversen

Evry

1:38:16

+42:55

23:58

DSQ

Egil Repvik

NETTseksjonering

53:38

60 47 69 92 95

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

1:07:48

+0:00

12:06

2.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:16:40

+8:52

13:41

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:34:30

+26:42

16:52

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

45:03

+0:00

16:41

2.

Ola AAlde

Eget

52:57

+7:54

19:36

3.

Odd Arne Rye

Rambøll

55:04

+10:01

20:23

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

47:48

+0:00

11:39

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

52:31

+4:43

12:48

3.

Knut Erik Østengen

Thales

1:03:17

+15:29

15:26

4.

Gunnar Østerbø

DnB

1:03:22

+15:34

15:27

5.

Odd Musum

Rambøll

1:03:24

+15:36

15:27

6.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:04:46

+16:58

15:47

7.

Leif Engen

Eget

1:07:34

+19:46

16:28

8.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:12:03

+24:15

17:34

9.

Tore Brurok

Eget

1:15:11

+27:23

18:20

10.

Finn Bjørgum

Eget

1:17:25

+29:37

18:52

38

11.

Per Løvås

Vegvesenet

1:18:49

+31:01

19:13

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Terratec

1:17:57

+0:00

13:55

2.

Torleif Stephansen

Evry

1:20:22

+2:25

14:21

3.

Robert Strøm

Eget

1:38:58

+21:01

17:40

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

44:20

+0:00

16:25

2.

Edmund Olsen

NTNU

58:53

+14:33

21:48

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:12:34

+0:00

17:41

2.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:19:45

+7:11

19:27

3.

Arne Sæterhaug

Eget

1:23:25

+10:51

20:20

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

55:06

+0:00

20:24

DSQ

Thor Meland

Statoil

2:15:52

47 92 95

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:15:25

+0:00

18:23

Klasse: H 90-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:26:40

+0:00

32:05

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Reinertsen Leroyer

Skoleelev

37:21

+0:00

13:50

2.

Kjetil Sletten

Statens vegvesen

1:03:42

+26:21

23:35

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

57:35

+0:00

10:16

2.

Emil Reinertsen Leroyer

Skoleelev

1:10:52

+13:17

12:39


Sist oppdatert:

28 september 2018, 15:40:42

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

276

Antall startet:

276