Klasse: Nybegynnere lang (gul) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Elin Lerud | Student | 21:27 | +0:00 | 14:18 | |||
2. | Ellen Hoel | Trøndelag fylkeskommune | 26:20 | +4:53 | 17:33 | |||
3. | Ellen Fladhagen | 27:59 | +6:32 | 18:39 | ||||
4. | Jonathan Welte | 37:10 | +15:43 | 24:46 | ||||
5. | Sophia Welte | 41:15 | +19:48 | 27:30 | ||||
Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ellen Kleiven | 52:13 | +0:00 | 19:20 | ||||
2. | Maria Strømdal Wik | Skoleelev | 54:52 | +2:39 | 20:19 | |||
3. | Malin Skaug | ÆKNB | 1:10:46 | +18:33 | 26:12 | |||
4. | Stine Maø Johansen | Trondheim Kommune | 1:44:38 | +52:25 | 38:45 | |||
Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sunniva Berg | Nordic | 53:22 | +0:00 | 13:00 | |||
2. | Oddveig Hovdenak | Agraff | 1:09:02 | +15:40 | 16:50 | |||
3. | Kristin Lønsethagen | NTNUI | 1:22:32 | +29:10 | 20:07 | |||
4. | Gro Sandøy | NGU | 1:48:38 | +55:16 | 26:29 | |||
DSQ | Marie Bredal | NGU | 1:21:01 | 47 | ||||
DSQ | Julie Gilmore | NTNU | 1:56:35 | 39 45 | ||||
Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mari Stormo | St Olavs Hospital | 50:45 | +0:00 | 18:47 | |||
Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vibeke Falk Holte | St. Olavs Hospital | 48:23 | +0:00 | 11:48 | |||
2. | Randi Marie Mohus | St. Olavs Hospital | 50:45 | +2:22 | 12:22 | |||
3. | Beth Carlsen | Ã…F Engeneering | 1:11:00 | +22:37 | 17:19 | |||
Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tonje Bostad | Trondheim Kommune | 53:16 | +0:00 | 12:59 | |||
2. | Vebjørg Ekseth | Eggen Arkitekter AS | 1:00:50 | +7:34 | 14:50 | |||
DSQ | Mette Nolte | Eggen Arkitekter | 22:15 | 60 47 69 92 95 175 | ||||
Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristin Tønnesen | Fylkeskommunen | 47:03 | +0:00 | 17:25 | |||
2. | Maj-Lisbet Rønning | NTNU | 51:29 | +4:26 | 19:04 | |||
3. | Gunn Skaug | ATB | 1:13:57 | +26:54 | 27:23 | |||
DSQ | Kirsti Næss Olsen | Heimdal Eiendom | 10:21 | 60 47 92 95 175 | ||||
Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Marit Melhuus | Xylem | 1:14:45 | +0:00 | 18:13 | |||
2. | Kjersti Tannvik | Eggen Arkitekter AS | 1:19:11 | +4:26 | 19:18 | |||
DSQ | Ingunn Limstrand | BIL Miljødirektoratet | 1:12:14 | 60 47 92 95 | ||||
Arrangør | Hanne Furberg | Equinor BIL | ||||||
Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Eli Kvingedal | Natura | 36:59 | +0:00 | 13:41 | |||
2. | Ã…se Rita Ellingsen | Trondheim kommune | 45:37 | +8:38 | 16:53 | |||
DSQ | Hanne Kongsvik | Sør Trøndelag fylkeskommune | 42:48 | 92 95 175 | ||||
Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sigrid Melkild | St. Olavs Hospital BIL | 49:34 | +0:00 | 12:05 | |||
2. | Mona Sæther | Trondheim kommune | 50:53 | +1:19 | 12:24 | |||
3. | Hilde Forbord | Big Bite | 51:24 | +1:50 | 12:32 | |||
4. | Siw Sellæg | Trondheim Kommune | 52:04 | +2:30 | 12:41 | |||
Klasse: D 50-54 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Rine Hanssen | Trondheim kommune | 57:51 | +0:00 | 10:19 | |||
Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vigdis Heimly | NTNU | 51:30 | +0:00 | 19:04 | |||
2. | Grethe Liatun | Trondheim Kommune | 55:29 | +3:59 | 20:32 | |||
Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hege Solhjem Melhuus | Byneset Barnehager Trondheim Kommune | 47:30 | +0:00 | 11:35 | |||
2. | Guri Bjørndal | Bjørndalslaget | 51:58 | +4:28 | 12:40 | |||
3. | Anne Betty Sødal | Trondheim kommune | 1:08:53 | +21:23 | 16:48 | |||
4. | Elisabeth Sæthre | Miljødirektoratet BIL | 1:10:08 | +22:38 | 17:06 | |||
5. | Anne Melkild | St. Olavs Hospital BIL | 1:11:39 | +24:09 | 17:28 | |||
6. | Bente Skorge | Eggen Arkitekter AS | 1:14:55 | +27:25 | 18:16 | |||
7. | Hilde Nestvold | Telenor B.I.L. Trondheim | 1:20:15 | +32:45 | 19:34 | |||
8. | Erika Bugten | Berg hansen | 1:20:56 | +33:26 | 19:44 | |||
9. | Oda Buhaug | Jordskifteretten | 1:36:30 | +49:00 | 23:32 | |||
DSQ | Nina Astrid Rieck | Asplan Viak | 1:46:58 | 92 | ||||
Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Siri Drogset | NTNU | 44:18 | +0:00 | 16:24 | |||
2. | Wenche Sandø | Trondheim kommune | 48:16 | +3:58 | 17:52 | |||
3. | Sissel Horghagen | NTNU | 55:45 | +11:27 | 20:38 | |||
4. | Berit Grande | Sticos | 57:58 | +13:40 | 21:28 | |||
5. | Ingrid Venås | Statoil | 1:05:06 | +20:48 | 24:06 | |||
6. | Reidun Fallan Smaavik | NAV | 1:09:45 | +25:27 | 25:50 | |||
7. | Mildrid Ljosland | NTNU | 1:15:09 | +30:51 | 27:50 | |||
Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Karl Bjørnar Olsen | Eget | 1:03:26 | +0:00 | 15:28 | |||
2. | Heidi Midtun | Jernbanen | 1:10:10 | +6:44 | 17:06 | |||
3. | Tone Kristin Smistad | St. Olavs Hospital BIL | 1:34:51 | +31:25 | 23:08 | |||
Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Stina Elfving | Trondheim Kommune | 47:59 | +0:00 | 17:46 | |||
2. | Grete Skogstad | Trondheim kommune | 56:14 | +8:15 | 20:49 | |||
3. | Kari Lillealtern | Eget | 57:03 | +9:04 | 21:07 | |||
4. | Anne Stenset | St. Olavs Hospital | 1:16:43 | +28:44 | 28:24 | |||
5. | Anne Sofie Gjermstad | Evry | 2:04:46 | +1:16:47 | 46:12 | |||
Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gunnhild Oftedal | NTNU | 55:26 | +0:00 | 13:31 | |||
Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anne Furuholt | TOBB | 1:02:48 | +0:00 | 23:15 | |||
2. | Kirsti Haarberg | Eget | 1:04:44 | +1:56 | 23:58 | |||
3. | Synnøve Syltevik | 1:09:40 | +6:52 | 25:48 | ||||
4. | Ã…se Eng Musum | Trondheim kommune | 1:13:34 | +10:46 | 27:14 | |||
5. | Oddrun Bollingmo | NTNU | 1:24:37 | +21:49 | 31:20 | |||
Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Torid Kvaal | Fylket | 47:05 | +0:00 | 17:26 | |||
2. | Inger Røhjell | St. Olavs Hospital | 1:00:59 | +13:54 | 22:35 | |||
3. | Asbjørg Engdal Olsen | Statkraft | 1:15:00 | +27:55 | 27:46 | |||
Klasse: H 16-54 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Philip Føyen | Student | 41:12 | +0:00 | 15:15 | |||
DSQ | Elias Tschernutter | Eggen Arkitekter AS | 1:10:48 | 60 47 95 | ||||
Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sebastian Blasius | ARM | 1:07:16 | +0:00 | 17:42 | |||
2. | Christian Grøvdal | ARM | 1:07:52 | +0:36 | 17:51 | |||
3. | Sivert Eliassen | Siemens | 1:14:53 | +7:37 | 19:42 | |||
4. | Bjørne-Olav Eriksen | NTNU | 1:42:43 | +35:27 | 27:01 | |||
Klasse: H 16-34 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sindre Johannesen | Student | 37:40 | +0:00 | 6:43 | |||
2. | Anders Haugskott | Skoleelev | 54:26 | +16:46 | 9:43 | |||
2. | Øyvind Bakken Rognstad | St. Olavs Hospital | 54:26 | +16:46 | 9:43 | |||
4. | Erik Frøseth | Oracle | 1:00:42 | +23:02 | 10:50 | |||
5. | Eirik Marthinsen | Petrell BIL | 1:01:07 | +23:27 | 10:54 | |||
6. | Henrik Langeland | NGI | 1:14:23 | +36:43 | 13:16 | |||
7. | Sigmund Størset | SINTEF Energi | 1:22:40 | +45:00 | 14:45 | |||
8. | Ola Hjustad | Byåsen Trevare | 1:24:22 | +46:42 | 15:03 | |||
9. | Petter Norgren | NTNU | 1:32:52 | +55:12 | 16:35 | |||
10. | Magnus Walstad | ARM | 1:44:11 | +1:06:31 | 18:36 | |||
11. | Marius Jensen | SIemens | 1:46:16 | +1:08:36 | 18:58 | |||
12. | Magnus Andersen | Tindegruppa | 1:56:39 | +1:18:59 | 20:49 | |||
Arrangør | Per Didrik Nonstad | Equinor BIL | ||||||
Arrangør | Håvard Reitan | Equinor BIL | ||||||
Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gustav Ruø | Trondheim Kommune | 38:00 | +0:00 | 10:00 | |||
2. | Bjørn Hegerberg | Skanska Aktiv | 1:01:33 | +23:33 | 16:11 | |||
3. | Erling Aune | Sparebank 1 SMN | 1:09:11 | +31:11 | 18:12 | |||
Klasse: H 35-39 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ola Berger | Granåsen Legesenter | 49:53 | +0:00 | 8:54 | |||
2. | Jonas Waefler | Powel | 57:26 | +7:33 | 10:15 | |||
3. | Jens Erik Slagsvold | St Olavs Hospital | 1:00:55 | +11:02 | 10:52 | |||
4. | Rune Müller | NorConsult BIL | 1:14:03 | +24:10 | 13:13 | |||
5. | Anthony Bossard | Microchip | 1:15:19 | +25:26 | 13:26 | |||
6. | Truls Bjørklund | Microsoft | 1:25:02 | +35:09 | 15:11 | |||
7. | Torbjørn Andersen Ve | SINTEF Energi | 1:26:54 | +37:01 | 15:31 | |||
8. | Ola Eggen | NGU | 2:00:15 | +1:10:22 | 21:28 | |||
DSQ | Arild Wærnes | Lindbak BIL | 57:16 | 47 | ||||
Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anders Fremstad | Etac | 49:22 | +0:00 | 12:59 | |||
2. | Geir Hanssen | Saplov | 54:41 | +5:19 | 14:23 | |||
3. | Frode Johansen | Norsk Helsenett | 54:42 | +5:20 | 14:23 | |||
4. | Sverre Andreassen | Eggen Arkitekter AS | 57:58 | +8:36 | 15:15 | |||
5. | Bjarne Aas Farbu | Trøndertaxi | 1:00:06 | +10:44 | 15:48 | |||
Klasse: H 40-44 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Roar Skulbørstad | Multiconsult | 47:32 | +0:00 | 8:29 | |||
2. | Christian Hohl | Statens vegvesen | 50:00 | +2:28 | 8:55 | |||
3. | Kristian Stensrud | Heimdal Bolig | 53:35 | +6:03 | 9:34 | |||
4. | Sigurd Bjørke | Eget | 56:30 | +8:58 | 10:05 | |||
5. | Lars Martin Hafstad | Politiet | 1:06:23 | +18:51 | 11:51 | |||
6. | Petter Andreas Bergh | NTNU | 1:15:51 | +28:19 | 13:32 | |||
7. | Eivind Olsen | Nordic Semi Conductor | 1:35:28 | +47:56 | 17:02 | |||
Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Leif Arne Skei | Asplan Viak | 38:53 | +0:00 | 10:13 | |||
2. | Olle Malmring | 46:43 | +7:50 | 12:17 | ||||
3. | Kurt Amundsen | Avinor | 52:55 | +14:02 | 13:55 | |||
4. | Stein Tore Rekdal | Telenor B.I.L. Trondheim | 55:44 | +16:51 | 14:40 | |||
5. | Anders HÃ¥kon Gaut | Evry | 1:09:07 | +30:14 | 18:11 | |||
6. | Morten Wennevik | Bouvet | 1:18:54 | +40:01 | 20:45 | |||
DSQ | Ståle Hagen | St Olavs Hospital | 45:18 | 97 96 64 | ||||
Klasse: H 45-49 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jørgen Tegdan | Disruptive Technologies | 46:11 | +0:00 | 8:14 | |||
2. | Truls Ryum | NTNU | 1:03:11 | +17:00 | 11:16 | |||
3. | Fredrik Johannesen | Sweco | 1:05:40 | +19:29 | 11:43 | |||
4. | Jørgen Longva | Norconsult | 1:07:14 | +21:03 | 12:00 | |||
DSQ | Thomas Berge Mjølhus | Trondheim kommune | 18:29 | 51 58 60 47 69 92 95 175 | ||||
Arrangør | Svein Olav Dyrhol | Equinor BIL | ||||||
Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Terje Urfjell | Telenor | 34:18 | +0:00 | 9:01 | |||
2. | Frode Haugskott | Skaun Kommune | 38:32 | +4:14 | 10:08 | |||
3. | Morten Korsvold | SINTEF Ocean | 39:45 | +5:27 | 10:27 | |||
4. | Per Ivar Skinderhaug | Bouvet | 41:03 | +6:45 | 10:48 | 38 | ||
5. | Øystein Grøvlen | Oracle | 41:14 | +6:56 | 10:51 | |||
6. | Trond Sletner | Telenor | 43:10 | +8:52 | 11:21 | |||
7. | Erling Bye | BDO AS | 44:40 | +10:22 | 11:45 | |||
8. | Jan Hage | Eget | 47:09 | +12:51 | 12:24 | |||
9. | Jens Kjetil Mehammer | Multiseis | 47:29 | +13:11 | 12:29 | |||
10. | Jon Vindal | Consto | 48:55 | +14:37 | 12:52 | |||
11. | Tor Arne Haugen | DNB | 50:59 | +16:41 | 13:25 | |||
12. | Bobo Nordahl | NGU | 51:16 | +16:58 | 13:29 | |||
13. | Arild Heggeset | SINTEF | 52:16 | +17:58 | 13:45 | |||
14. | Rune Krogh | TrønderEnergi | 56:12 | +21:54 | 14:47 | |||
15. | Geir Willumsen | A C Møller | 1:02:17 | +27:59 | 16:23 | |||
16. | Bjørn Munch | Oracle | 1:05:14 | +30:56 | 17:10 | |||
17. | Vidar Lunda | DNB Sport | 1:08:35 | +34:17 | 18:02 | |||
Klasse: H 50-54 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | John Tore Vik | Fylkeskommunen | 48:28 | +0:00 | 8:39 | |||
2. | Rune Hjeldnes | Adresseavisen | 48:30 | +0:02 | 8:39 | |||
3. | HÃ¥vard Lorange | Siemens | 49:36 | +1:08 | 8:51 | |||
4. | Arild Holm Clausen | NTNU | 54:17 | +5:49 | 9:41 | |||
5. | Stein Ivar Foss | SIT | 55:44 | +7:16 | 9:57 | |||
6. | BÃ¥rd Smestad | Asolvi | 56:15 | +7:47 | 10:02 | |||
7. | Rune Stræte | St. Olavs Hospital | 59:41 | +11:13 | 10:39 | |||
8. | Lars Reitan | Svevia | 1:00:15 | +11:47 | 10:45 | |||
9. | Stig Forbord | Optoplan | 1:08:14 | +19:46 | 12:11 | |||
10. | Øyvind Skaug | ÆKNB | 1:11:35 | +23:07 | 12:46 | |||
11. | HÃ¥kon Tjelmeland | NTNU | 1:30:35 | +42:07 | 16:10 | |||
12. | Trond Benum | Schlumberger | 1:33:08 | +44:40 | 16:37 | |||
Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Iver Corneil | Eggen Arkitekter AS | 1:01:41 | +0:00 | 22:50 | |||
Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tore Fornes | Eget | 51:53 | +0:00 | 13:39 | |||
2. | John Lerli | Trønderbladet | 52:22 | +0:29 | 13:46 | |||
3. | Petter Mikalsen | Telenor | 52:37 | +0:44 | 13:50 | |||
4. | Per Magne Gjersvold | Skanska Aktiv | 53:37 | +1:44 | 14:06 | |||
5. | Gudmund Melland | Trondheim Kommune | 58:42 | +6:49 | 15:26 | |||
6. | Bjarne Bugten | Equinor BIL | 1:02:02 | +10:09 | 16:19 | |||
7. | Ivar Erdal | Ecotone | 1:17:05 | +25:12 | 20:17 | |||
DSQ | Bjørn Erik Johnsen | RevisorGruppen Trøndelag AS | 31:26 | 97 38 96 58 60 95 175 | ||||
DSQ | HÃ¥vard Rekstad | NTNU | 34:24 | 60 64 92 95 175 | ||||
Arrangør | Atle Haugan | Equinor BIL | ||||||
Klasse: H 55-59 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jostein MÃ¥rdalen | NTNU | 51:09 | +0:00 | 9:08 | |||
2. | Bernt Rognes | Powel | 57:39 | +6:30 | 10:17 | |||
3. | Dag Stenersen | Sintef | 1:00:10 | +9:01 | 10:44 | |||
4. | Olve Mogstad | Statnett | 1:02:38 | +11:29 | 11:11 | |||
5. | HÃ¥vard Eidnes | Uninett | 1:06:35 | +15:26 | 11:53 | |||
6. | Helge Løseth | Equinor BIL | 1:08:34 | +17:25 | 12:14 | |||
7. | Geir Arnesen | Eget | 1:11:39 | +20:30 | 12:47 | |||
8. | Geir Bakkhaug | Politiet | 1:16:37 | +25:28 | 13:40 | |||
9. | Svein Solvik | Evry | 1:28:57 | +37:48 | 15:53 | |||
10. | Morten Husom | Powel | 1:35:06 | +43:57 | 16:58 | |||
Arrangør | Sturla Sæther | Equinor BIL | ||||||
Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Erik Horghagen | BDO AS | 44:18 | +0:00 | 11:39 | |||
2. | Klaus Livik | Powel | 44:24 | +0:06 | 11:41 | |||
3. | Even Hofstad | DnB Sport | 46:08 | +1:50 | 12:08 | |||
4. | Stein Arne Sæther | Adresseavisen | 50:39 | +6:21 | 13:19 | |||
5. | Roar Sundby | NTNU | 51:49 | +7:31 | 13:38 | |||
6. | Øystein Hoffart | Jsta | 53:29 | +9:11 | 14:04 | |||
7. | Paul Drangsland | St Olavs Hospital | 54:45 | +10:27 | 14:24 | |||
8. | Morten Skoglund | NVE | 1:01:10 | +16:52 | 16:05 | |||
9. | Rolf Bye | Trondheim kommune | 1:03:37 | +19:19 | 16:44 | |||
10. | Vemund Jaren | Miljødirektoratet BIL | 1:03:53 | +19:35 | 16:48 | |||
11. | Olav Kvittem | Uninett | 1:06:15 | +21:57 | 17:26 | |||
12. | Ola Eiken | Quad geometrics | 1:08:26 | +24:08 | 18:00 | |||
13. | Per Olav Johansen | TrønderEnergi | 1:08:50 | +24:32 | 18:06 | |||
14. | Kjell Arne Henninen | NHN | 1:11:08 | +26:50 | 18:43 | 38 | ||
15. | Robert Hirsch | Statkraft | 1:22:50 | +38:32 | 21:47 | |||
Klasse: H 60-64 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjell Maroni | Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond | 1:00:07 | +0:00 | 10:44 | |||
2. | Lasse Natvig | NTNU | 1:00:58 | +0:51 | 10:53 | |||
3. | Inge Nørstebø | Skanska Aktiv | 1:04:14 | +4:07 | 11:28 | |||
4. | Rolf Røsand | Rambøll | 1:17:55 | +17:48 | 13:54 | |||
5. | Geir Inge Relling | Heimdal Dyreklinkikk | 1:45:43 | +45:36 | 18:52 | |||
Klasse: H 65-99 år/Mellom (rød) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jostein Grepstad | NTNU BIL | 1:19:45 | +0:00 | 20:59 | |||
Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ã…ge Sivertsen | Vegvesenet | 42:59 | +0:00 | 15:55 | |||
DSQ | Harald Lauglo | NTNU | 2:00:38 | 92 95 | ||||
Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Steinar Aasvang | Siemens | 44:33 | +0:00 | 10:51 | |||
2. | Bjørn Berger | Kabokart | 45:41 | +1:08 | 11:08 | |||
3. | Knut Lillealtern | Eget | 49:38 | +5:05 | 12:06 | |||
4. | Jon Arne Klemetsaune | Statens vegvesen Sør-Trøndelag | 50:44 | +6:11 | 12:22 | |||
5. | Reidar Ottem | MTG | 54:13 | +9:40 | 13:13 | |||
6. | Trond Damås | Skanska Aktiv | 59:16 | +14:43 | 14:27 | |||
7. | John Sirum | Rambøll | 1:03:19 | +18:46 | 15:26 | |||
8. | Lars Skrøvseth | VisionTech | 1:04:53 | +20:20 | 15:49 | |||
9. | Kåre Eggereide | Rambøll | 1:09:17 | +24:44 | 16:53 | |||
10. | Tor Gjermstad | Hemit | 1:11:32 | +26:59 | 17:26 | |||
11. | Viggo Schei | Skanska Aktiv | 1:17:15 | +32:42 | 18:50 | |||
12. | Frode Knudsen | Gerhard Schøning | 1:17:27 | +32:54 | 18:53 | |||
13. | Anders Gjervan | Charlottenlund videregående skole | 1:17:30 | +32:57 | 18:54 | |||
14. | Rune M Holt | NTNU | 1:20:21 | +35:48 | 19:35 | |||
15. | Asbjørn Rønning | Eget | 1:23:05 | +38:32 | 20:15 | |||
16. | Ståle Engdal | Telenor B.I.L. Trondheim | 1:36:35 | +52:02 | 23:33 | |||
DSQ | Ole Lutro | NGU | 1:04:54 | 69 92 95 | ||||
Arrangør | Harald Oftedal | Equinor BIL | ||||||
Klasse: H 65-69 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Frank Bjarkø | NRK | 1:38:44 | +0:00 | 17:37 | |||
2. | Stein Øvstedal | NTNU | 2:01:13 | +22:29 | 21:38 | |||
Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjell Atle Strande | Creditreform AS | 47:42 | +0:00 | 17:40 | |||
2. | Magne Rø | St. Olavs Hospital | 1:03:51 | +16:09 | 23:38 | |||
3. | Thore Sundsethvik | Stålsmith | 1:08:50 | +21:08 | 25:29 | |||
4. | Olaf Eggen | Jernia | 1:12:44 | +25:02 | 26:56 | |||
Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Øistein Åsmul | Kommunen | 55:21 | +0:00 | 13:30 | |||
2. | Tom Bugge | Bjørndalslaget | 56:25 | +1:04 | 13:45 | |||
3. | Frode Stensrud | Eget | 56:26 | +1:05 | 13:45 | |||
4. | Tore Kiste | Fylket | 56:53 | +1:32 | 13:52 | |||
5. | Edgar Furuholt | Det Norske | 1:00:12 | +4:51 | 14:40 | |||
5. | Martin Melhuus | Veritas | 1:00:12 | +4:51 | 14:40 | |||
7. | Anders Waage | St. Olavs Hospital | 1:02:23 | +7:02 | 15:12 | |||
8. | Svein Hove | Statens vegvesen Sør-Trøndelag | 1:04:10 | +8:49 | 15:39 | |||
9. | Leif Røhjell | Siemens | 1:06:53 | +11:32 | 16:18 | |||
10. | Kåre Onsøyen | TrønderEnergi | 1:08:56 | +13:35 | 16:48 | |||
11. | Jens Bjørnar Morseth | Politiet | 1:10:43 | +15:22 | 17:14 | |||
12. | Per Erik Sundby | Trondheim Kunstmuseum | 1:22:04 | +26:43 | 20:00 | |||
13. | Torgeir Iversen | Evry | 1:38:16 | +42:55 | 23:58 | |||
DSQ | Egil Repvik | NETTseksjonering | 53:38 | 60 47 69 92 95 | ||||
Klasse: H 70-74 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Erik Lund | NTNU | 1:07:48 | +0:00 | 12:06 | |||
2. | Carl Martin Larsen | NTNU | 1:16:40 | +8:52 | 13:41 | |||
3. | Nils Olav Vennevik | Eget | 1:34:30 | +26:42 | 16:52 | |||
Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørn Norberg | Veritas | 45:03 | +0:00 | 16:41 | |||
2. | Ola AAlde | Eget | 52:57 | +7:54 | 19:36 | |||
3. | Odd Arne Rye | Rambøll | 55:04 | +10:01 | 20:23 | |||
Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Leidulv Vinje | Spenncon | 47:48 | +0:00 | 11:39 | |||
2. | Anders Lauglo | Lauglo GÃ¥rd | 52:31 | +4:43 | 12:48 | |||
3. | Knut Erik Østengen | Thales | 1:03:17 | +15:29 | 15:26 | |||
4. | Gunnar Østerbø | DnB | 1:03:22 | +15:34 | 15:27 | |||
5. | Odd Musum | Rambøll | 1:03:24 | +15:36 | 15:27 | |||
6. | Stig Arild Haugskott | Posten | 1:04:46 | +16:58 | 15:47 | |||
7. | Leif Engen | Eget | 1:07:34 | +19:46 | 16:28 | |||
8. | Finn Faye Knudsen | NTNU | 1:12:03 | +24:15 | 17:34 | |||
9. | Tore Brurok | Eget | 1:15:11 | +27:23 | 18:20 | |||
10. | Finn Bjørgum | Eget | 1:17:25 | +29:37 | 18:52 | 38 | ||
11. | Per Løvås | Vegvesenet | 1:18:49 | +31:01 | 19:13 | |||
Klasse: H 75-79 år/Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Roar Forbord | Terratec | 1:17:57 | +0:00 | 13:55 | |||
2. | Torleif Stephansen | Evry | 1:20:22 | +2:25 | 14:21 | |||
3. | Robert Strøm | Eget | 1:38:58 | +21:01 | 17:40 | |||
Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Arnfinn Langeland | NTNU | 44:20 | +0:00 | 16:25 | |||
2. | Edmund Olsen | NTNU | 58:53 | +14:33 | 21:48 | |||
Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Arne Kjell Foldvik | NTNU | 1:12:34 | +0:00 | 17:41 | |||
2. | Jarle Nestvold | Rambøll | 1:19:45 | +7:11 | 19:27 | |||
3. | Arne Sæterhaug | Eget | 1:23:25 | +10:51 | 20:20 | |||
Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gunnar Smistad | Brannkorpset | 55:06 | +0:00 | 20:24 | |||
DSQ | Thor Meland | Statoil | 2:15:52 | 47 92 95 | ||||
Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Paul Forseth | Trondheim Kommune | 1:15:25 | +0:00 | 18:23 | |||
Klasse: H 90-99 år/Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Brynjulf Forseth | Busklein gård | 1:26:40 | +0:00 | 32:05 | |||
Klasse: Gjester-Kort (hvit) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mathias Reinertsen Leroyer | Skoleelev | 37:21 | +0:00 | 13:50 | |||
2. | Kjetil Sletten | Statens vegvesen | 1:03:42 | +26:21 | 23:35 | |||
Klasse: Gjester-Lang (blå) | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ola Keiserås | Skoleelev | 57:35 | +0:00 | 10:16 | |||
2. | Emil Reinertsen Leroyer | Skoleelev | 1:10:52 | +13:17 | 12:39 |
Sist oppdatert: | 28 september 2018, 13:40:42 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 276 |
Antall startet: | 276 |