Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2018Dataeksport
Brikkesys.no

AB-karusell 3/P10 OBIK 5. juni 2018

Klasse: Åpen nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker SK

24:31

+0:00

Klasse: Åpen kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charlotte Olsen

Nydalens SK

47:30

+0:00

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

50:37

+3:07

DSQ

Thor Norderud

Tyrving, IL

1:05:53

63 59 62 65

Klasse: Åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

38:38

+0:00

2.

Lars Erik Fiskum

Tyrving, IL

40:09

+1:31

3.

Synne Skjærstein

IL Tyrving

47:09

+8:31

4.

Severin Lindseth

Aker SOLUTIONS

51:25

+12:47

5.

Maren Norderud

Tyrving, IL

55:35

+16:57

6.

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

1:03:53

+25:15

7.

Helge Revhaug

Ringerike OL

1:28:08

+49:30

DSQ

Ole Anders Fiskum

Namsos IL

6:42

52 53 54 56 55 57 61 59 63 64 161 149 24...

DSQ

Olav Hasaas

Fossum IF

20:14

61 59 63 64 161 149 249

Klasse: Åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anton Plaian

AE Consoult

1:05:27

+0:00

Klasse: D 17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Mina Jørgensen

Tyrving, IL

56:16

55 59

DSQ

Julia Plaian

Asker Skiklubb

1:13:44

55 59

Klasse: D 50-54

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Drage Roti

FOssum IF

46:35

+0:00

2.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

48:32

+1:57

3.

Sigrun Nygård

Bane NOR BIL

1:18:59

+32:24

DSQ

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

36:57

32 61 59 63 64 161 149 249

DSQ

Ann Kristin Norderud

Tyrving, IL

56:00

32

Klasse: D 55-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Berg

Tyrving, IL

44:21

+0:00

2.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

57:21

+13:00

DSQ

Anna Gøhlman

Tyrving, IL

23:19

64 63 59 62 65 161 149 249

Klasse: D 60-64

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Hugdahl

Coop

40:50

+0:00

2.

Aud Gran

TYRVING

54:37

+13:47

Klasse: D 65-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

56:58

+0:00

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

59:49

+2:51

3.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:01:01

+4:03

Klasse: D 70-74

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sagberg

Stabæk IF

46:55

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

52:32

+5:37

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

55:14

+8:19

Klasse: D 75-79

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

49:26

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

57:22

+7:56

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Juell Larsen

Tyrving, IL

1:15:08

+0:00

DSQ

Ådne Skjærstein

TYRVING, IL

31:26

59 60 61 63 64 161 149 249

Klasse: H 17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Fiskum

NTNUI

44:05

+0:00

2.

Georg Bugge

Aas-Jakosen

57:20

+13:15

Klasse: H 35-44

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

LARS Karelius Noer

NRK

43:37

+0:00

Klasse: H 45-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ketil Molund

Tyrving, IL

1:04:43

+0:00

2.

Ketil Risvoll

Telenor BIL

1:05:57

+1:14

3.

Tellef Juell Larsen

Tyrving, IL

1:06:07

+1:24

4.

Eirik Jørgensen

Tyrving, IL

1:16:32

+11:49

Klasse: H 50-54

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

41:51

+0:00

2.

Are Kristiansen

Tyrving, IL

43:36

+1:45

3.

Steinar Låg

Asker

49:17

+7:26

4.

Johan Haavardtun

Schenker

50:34

+8:43

5.

Bjørn Hallan

Lommendalen

56:21

+14:30

6.

Jarle Roti

FOssum IF

1:05:23

+23:32

Klasse: H 55-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

38:18

+0:00

2.

Knut Bjarne Sætre

Bærum Kommune BIL

52:01

+13:43

3.

Tore Fagervold

Bane NOR BIL

55:45

+17:27

4.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

56:44

+18:26

5.

Per Kaarby

Overtoppen

57:37

+19:19

6.

Espen Holm

Overtoppen

1:05:19

+27:01

Klasse: H 60-64

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

37:37

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker brygge

42:26

+4:49

3.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

51:15

+13:38

4.

Pål W Hanssen

BDO

56:45

+19:08

5.

Richard Blom

FBI

1:04:43

+27:06

Klasse: H 65-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

32:28

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

34:18

+1:50

3.

Reidar Kierulf

RKP

40:34

+8:06

4.

Reidar Vifstad

Tyrving, IL

46:23

+13:55

Klasse: H 70-74

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

35:43

+0:00

2.

Kjell Røkke

Tyrving, IL

37:16

+1:33

3.

Roar Gudding

Vet BIL

40:54

+5:11

4.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

44:58

+9:15

5.

Johan Storsveen

OPIL

45:12

+9:29

6.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

45:35

+9:52

7.

Knut Karlsen

Omega AS

46:43

+11:00

8.

Einar Skåre

Brevpost

51:23

+15:40

9.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

53:01

+17:18

10.

Knut Møgedal

Aker Solutions

56:07

+20:24

11.

Torstein Østen

MAESTRO

1:04:19

+28:36

Klasse: H 75-79

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Ommundsen

Veritas

40:02

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

46:13

+6:11

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

48:26

+8:24

4.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

48:33

+8:31

5.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

55:44

+15:42

6.

Sigfred Fagervik

Thales

1:12:46

+32:44

7.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:13:18

+33:16

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:21:38

+41:36

9.

Tom V. Slettner

Røyken O-lag

1:21:57

+41:55

10.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:37:40

+57:38

Klasse: H 80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Meiland

DNB

48:48

+0:00

2.

Annar Brustad

FOBIL

49:07

+0:19

3.

Arne Chr. Scheie

Østmarka OK

53:08

+4:20

DSQ

Tor Drage 

Aker Solutions

32:10

62 65 161 149 249


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 september 2018, 19:26:51

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

89

Antall startet:

89