Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2018Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 6, Storlidalen 6. juni 2018

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Otelie Lian Strand

Frol IL

44:52

Ida Johanne Lian

Frol IL

Mads kristian strand

Frol IL

Kristian Alstad

Frol IL

33:25

Ann Kristin Alstad

Frol IL

Thea Emilie alstad

Frol IL

Solveig Skoglund Leite

Frol IL

23:09

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

38:09

Joar Munkeby

Frol IL

29:01

Laila Munkeby

Frol IL

32:34

Mathias Jacobsen

Frol IL

46:44

Albert Jacobsen

Frol IL

53:41

Astrid Kvam

Frol IL

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

Noa Nicolai Rønning

Frol IL

23:16

Erik Hemming

Frol IL

22:42

Sivert Munkeby

Frol IL

21:13

Trygve Munkeby

Frol IL

21:24

Peder Munkeby

Frol IL

29:03

Johanne Munkeby

Frol IL

32:05

81

Johannes Matberg

Frol IL

35:31

Sander Matberg

Frol IL

46:52

Lene Jacobsen

Frol IL

46:59

Kristian Matberg

Frol IL

46:49

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Alstad

Frol IL

17:34

+0:00

2.

Hågen Østraat Røkke

Frol IL

18:04

+0:30

3.

Ludvig Langøygard

Frol IL

18:44

+1:10

4.

Heidi Krogstad Stendahl

Frol IL

22:22

+4:48

5.

Gustavas Urbonas

Frol IL

23:07

+5:33

6.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

23:37

+6:03

6.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

23:37

+6:03

8.

Gudrun Leirset Veie

Frol IL

24:08

+6:34

9.

Ivar Reinås

Frol IL

26:11

+8:37

10.

Hege Berg

Frol IL

28:00

+10:26

11.

Inger Myren

Frol IL

29:11

+11:37

12.

Ingunn Leirset

Frol IL

34:33

+16:59

13.

Dina Berg Skjei

Frol IL

38:52

+21:18

14.

Selma Langøygard

Frol IL

39:31

+21:57

15.

Daniel Alstad

Frol IL

45:42

+28:08

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Østraat

Frol IL

38:00

+0:00

2.

Torje Munkeby

Frol IL

44:21

+6:21

3.

Lise Olsen

Frol IL

52:15

+14:15

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Odd Anders Alstad

Frol IL

Tor Arne Røkke

Verdal OK

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Venaas

Frol IL

25:41

+0:00

2.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

26:30

+0:49

3.

Magnus Alstad

Frol IL

27:43

+2:02

4.

Ole A Hustad

Frol IL

28:44

+3:03

5.

Marte Skoglund

Frol IL

29:06

+3:25

6.

Ådne Stendahl

Frol IL

29:43

+4:02

7.

Fritjof Sandstad

Frol IL

30:06

+4:25

8.

Torbjørn Sirum

Frol IL

30:25

+4:44

9.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

31:28

+5:47

10.

Linnea Munkeby

Frol IL

33:31

+7:50

11.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

34:34

+8:53

12.

Trygve Skavhaug

Frol IL

37:46

+12:05

13.

Fredrik Ukkelberg

Frol IL

38:19

+12:38

14.

Marianne Langøygard

Frol IL

38:23

+12:42

15.

Ane Marte Vatn

Frol IL

38:47

+13:06

16.

Hans Moltzau

Frol IL

40:55

+15:14

17.

Randi Haugskott

Frol IL

41:31

+15:50

18.

Magnhild Forseth

Frol IL

41:50

+16:09

19.

Atle Bakken

Frol IL

47:04

+21:23

20.

Markus Okkenhaug

Frol IL

53:55

+28:14

21.

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

55:26

+29:45

22.

Mats Okkenhaug

Frol IL

59:51

+34:10

23.

Kirsten Toubro

Frol IL

59:53

+34:12

DSQ

Sverre Matberg

Frol IL

31:55

91

DSQ

Else Sirum

Frol IL

55:26

91

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

27:07

+0:00

2.

Stian Sundsvik

Frol IL

32:23

+5:16

3.

Arne Grevskott

Frol IL

37:36

+10:29

4.

Arild Vassenden

Frol IL

39:00

+11:53

5.

Rolf Alstad

Frol IL

39:14

+12:07

6.

Isa Mari Sandstad

Frol IL

39:44

+12:37

7.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

39:56

+12:49

8.

Jo Langøygard

Frol IL

40:40

+13:33

9.

Einar Andre Hogstad

Frol IL

41:33

+14:26

10.

Robert Ressem

Frol IL

44:19

+17:12

11.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

49:08

+22:01

139 140 147 148 138 143 96

12.

Magne Okkenhaug

Frol IL

50:46

+23:39

13.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

51:30

+24:23

14.

Jonny Sundsvik

Frol IL

55:12

+28:05

15.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

55:39

+28:32

16.

Lena Lyngsaunet Alstad

Frol IL

1:12:03

+44:56

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Vatn

Frol IL

57:39

+0:00

2.

Herman Leithe

Frol IL

1:21:28

+23:49

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johan Otto Munkeby

Frol IL

Jostein Nordvoll

Frol IL

Ragne Munkeby

Frol IL

June Munkeby

Frol IL

Otte Munkeby

Frol IL

Randi Ulseth

Frol IL

Mathilde Munkeby

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 oktober 2018, 18:29:24

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

94

Antall startet:

94