Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK Ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

Solemskaogen_P14 17. juni 2010

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Njåstein

Tyrving, IL

53:03

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

1:05:02

+0:00

2.

Selma Næss-Ullseth

Nydalens Skiklub

1:12:43

+7:41

3.

Sunniva Nilsen

Ullevål Sykehus

1:16:28

+11:26

4.

Maia Flood Kjeldsen

Geoform

1:26:10

+21:08

DSQ

Ingvild Hurlimann-Lindseth

PRIVAT

18:17

51 56 53 55 61 54 75 52 100

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Sjue

Esso Sport

1:26:42

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

57:21

+0:00

2.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens Skiklub

1:09:59

+12:38

3.

Nina Didriksen

NRK

1:13:38

+16:17

4.

Marie Arneberg

Kjelsås

1:19:00

+21:39

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

43:49

+0:00

2.

Hege Andersen

UBIL

59:11

+15:22

3.

Inger Finstad

ISS

1:06:02

+22:13

4.

Birgit Øverland

ISS

2:00:40

+1:16:51

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

50:59

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

52:02

+1:03

3.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

57:34

+6:35

4.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:09:43

+18:44

5.

Brynhild Fanuelsen

Sykehuset Asker og Bærum

1:12:42

+21:43

6.

Anitha Olsen

NORGES BANK

1:13:07

+22:08

7.

Atie D Saugerud

Veritas

1:13:57

+22:58

8.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:18:41

+27:42

9.

Unni Sandbekk

Nordea

1:24:20

+33:21

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astri Rogstad

GE Healthcare

53:13

+0:00

2.

Turid Bratland

Fossum

1:02:50

+9:37

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker

1:11:36

+18:23

4.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:19:55

+26:42

5.

Astrid Kvamme

Heming/Njård

1:21:45

+28:32

6.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:22:28

+29:15

7.

Ellen Grande

NLH

1:28:13

+35:00

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

49:15

+0:00

2.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

1:01:43

+12:28

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

1:20:03

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Gramstad

OSI

1:18:44

+0:00

2.

Harald Sodemann

NILU

1:36:46

+18:02

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

58:16

+0:00

2.

Eskil Dahlen

Telenor

59:35

+1:19

3.

Knut Erling Øen

Nordea

1:02:44

+4:28

4.

Pål Haavengen

Nydalens Skiklub

1:03:27

+5:11

5.

Hallvard Koren

OK Moss

1:06:17

+8:01

6.

Lars Grande

FBI

1:07:53

+9:37

7.

Even Angell Petersen

Bjølsen Promo

1:09:02

+10:46

8.

Morten Rannem

Vegdirektoratet

1:10:27

+12:11

9.

Tor Ringstad

Tandberg

1:14:29

+16:13

10.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

1:20:56

+22:40

11.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:28:40

+30:24

12.

Sigbjørn Sørbotten

Statnett BIL

1:30:04

+31:48

13.

Atgeir Takle

GLT

1:33:25

+35:09

DSQ

Torbjørn Andresen

Leo Pharma

11:35

57 47 50 51 56 53 49 59 46 63 55 76 7...

DSQ

Øystein Håland

Kristiansand

42:47

46 63 55 76 75 67

DSQ

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

1:07:50

43

Arrang

Jon Sletvold

Thales

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

45:33

+0:00

2.

Roger Birkeland

Telenor

59:11

+13:38

3.

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET

1:06:14

+20:41

4.

Geir Hanesand

Thales

1:28:21

+42:48

5.

Øyvind Grandum

FFI

1:35:18

+49:45

DSQ

Johan Lunde

Ullevål Sykehus

48:59

43

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

46:24

+0:00

2.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

52:07

+5:43

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

53:28

+7:04

4.

Per Kaarby

Bellit

54:15

+7:51

5.

John Hansen

AB PIL

58:43

+12:19

6.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

59:46

+13:22

7.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:04:16

+17:52

8.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

1:14:24

+28:00

9.

Paal W Hanssen

BDO

1:16:26

+30:02

10.

Knut Erik Østengen

Thales

1:20:17

+33:53

DSQ

Richard Blom

FBI

1:33:47

75 67 52

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Natvig

Universitetet

52:23

+0:00

2.

Stein Myhre

Nydalens Skiklub

53:44

+1:21

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:00:42

+8:19

4.

Christian Dons

SFT

1:02:57

+10:34

5.

Jon Fredriksen

FOBIL

1:04:06

+11:43

5.

Tom Andreassen

DNBNOR

1:04:06

+11:43

7.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:07:07

+14:44

8.

Mogens Monsen

Mysoft

1:10:38

+18:15

9.

Torbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

1:12:59

+20:36

10.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:13:16

+20:53

11.

Per Nermo

COWI BIL

1:18:53

+26:30

12.

Reidar Kierulf

RKP

1:21:37

+29:14

13.

Bjørn Rossow

Thales

1:23:53

+31:30

14.

Helge Stenseth

Thales

1:35:56

+43:33

DSQ

Bernt Mathiesen

Thales

2:12:51

57 61 54 75 52 100

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

52:01

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nordea

55:08

+3:07

3.

Kjell Gorm Røkke

Tyrving, IL

56:18

+4:17

4.

Einar Skåre

BREVPOST

58:15

+6:14

5.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

59:53

+7:52

6.

Jon Færden

Kredinor

1:02:23

+10:22

7.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

1:02:44

+10:43

8.

Olav Hygen

Belisa

1:03:14

+11:13

9.

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:08:55

+16:54

10.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:10:26

+18:25

11.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:12:42

+20:41

12.

Erling Ruge

HYDRO OSLO

1:19:06

+27:05

13.

Frank Finstad

Electro Scandia

1:20:15

+28:14

14.

Ivar Strømstad

Raumar

1:20:46

+28:45

15.

Sigfred Fagervik

Thales

1:23:14

+31:13

16.

Tor Lea

UMB

1:28:45

+36:44

DSQ

Ivar Opsahl

Planbygg

1:45:09

45

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

40:38

+0:00

2.

Einar Hem

Ahus BIL

42:05

+1:27

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

42:24

+1:46

4.

Eivind Aas

GeoFORM

49:46

+9:08

5.

Odd Tore Saugerud

Veritas

53:03

+12:25

6.

Tom Ibsen

UBIL

54:28

+13:50

7.

Bjørn Grenager

Thales

54:52

+14:14

8.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

56:50

+16:12

9.

Hans Petter Jensen

Privat

1:06:27

+25:49

10.

Torstein Østen

MAESTRO

1:08:23

+27:45

11.

Per Erik Sørensen

Nordea

1:12:35

+31:57

12.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:24:41

+44:03

Arrang

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

Arrang

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon C. Fougner

FUGRO

46:41

+0:00

2.

Sturle Hånes

METEOROLOGEN

46:45

+0:04

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

50:22

+3:41

4.

Svein Kvalheim

BT

53:39

+6:58

5.

Annar Brustad

FOBIL

54:34

+7:53

6.

Arne Jordal

SAS

55:21

+8:40

7.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

58:16

+11:35

8.

Jan Fredrik Henriksen

NILU

1:02:55

+16:14

9.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:06:55

+20:14

10.

Olaf Opland

Olav Thon BIL

1:09:44

+23:03

11.

Arne Øfsthus

Fugro

1:10:52

+24:11

12.

Harald Birkeland

OUS

1:12:58

+26:17

13.

Georg Gullaksen

Esso Sport

1:17:15

+30:34

14.

Ola Kjeldsen

NVE

1:18:19

+31:38

15.

Tor Henriksen

HIO

1:22:13

+35:32

DSQ

Kjell Saastad

Gjensidige

59:31

49

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Melsom

Kjelsås

45:59

+0:00

2.

Tor Drage

Aker Solutions

48:14

+2:15

3.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

48:30

+2:31

4.

Ole Sannes

Lillomarka OL

57:09

+11:10

5.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

58:50

+12:51

6.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

59:42

+13:43

7.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

59:59

+14:00

8.

Per Gjermo

Asker SK

1:03:12

+17:13

9.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

1:06:40

+20:41

10.

Erling Bakken

Asker SK

1:11:18

+25:19

11.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:11:20

+25:21

12.

Aage Mella

Skattedirektoratet

1:23:10

+37:11

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

Privat

57:00

+0:00

2.

Bjørn Larsson

Privat

1:16:43

+19:43

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Dons

Radioorientering

1:04:29

+0:00

2.

Svein Olsen

Radioorientering

1:11:19

+6:50

3.

Arne Christensen

Radioorientering

1:18:54

+14:25

4.

Steinar Moen

Radioorientering

1:25:07

+20:38

5.

Knut Heimdal

Radioorientering

1:41:26

+36:57

6.

Martin Teisme

Radioorientering

2:10:31

+1:06:02

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Ilseth

Gazellen AS

31:59

+0:00

2.

Rikke Gåsholt

UIO

37:42

+5:43

3.

Sigrid Hallås

A hus BIL

40:38

+8:39

4.

Tor Simonsen

Privat

1:00:13

+28:14

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Henriksen

FBI

1:04:42

+0:00

2.

Anne-Line Evenstad Dahlen

Asker

1:18:54

+14:12

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

Privat

53:03

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

59:18

+6:15

3.

Ane Elgesem

SBIL

1:03:12

+10:09

4.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

1:17:03

+24:00

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Anders Løken

Fossum IF

56:29

+0:00

2.

Nils Henrik Jendal

Statnett BIL

57:24

+0:55

3.

Markus Knapp Kongsberg

Tyrving, IL

1:03:27

+6:58

4.

Harald Iwe

NGI

1:04:36

+8:07

5.

Dag Langseth

RINGNES

1:04:48

+8:19

6.

Are Njåstein

Tyrving, IL

1:10:00

+13:31

7.

Morten Sørlie

AimIT AS

1:15:30

+19:01

8.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

1:17:10

+20:41

9.

Svein Tryti

AIBEL

1:22:01

+25:32

10.

Torstein Schjelle

AIMIT

1:22:31

+26:02

11.

Bernt Iversen

Vegdirektoratet IF

1:29:11

+32:42

12.

Lars Henrik Søreng

MULTICONSULT BIL

2:18:03

+1:21:34

DSQ

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

43:17

51 56 53 55 61 54 75

DSQ

Svein Erik Wiig

Skiinfo

48:40

61 54 75 52 100

DSQ

Jørgen Søreng

Ammerud

1:55:45

47 51 56 53 55 61 54 75 52 100

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Tronbøl

Nydalen

1:03:09

+0:00

2.

Per J. Karlsbakk

Miros BIL

1:05:18

+2:09

3.

Vidar Svendsen

Skog og Landskap, UMB

1:17:40

+14:31

DSQ

Heidi Mågstad

OSI

1:27:23

43 47 55 67 52

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Martynsen

LørenSKOG KOMM

2:11:23

+0:00


Sist oppdatert:

25 september 2010, 12:26:49

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

182

Antall startet:

182