Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2018Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P12 Fossum 12. juni 2018

Klasse: DL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI

1:23:04

+0:00

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Berg

Tyrving, IL

53:20

+0:00

2.

Pia Skyttersæter Iversen

HEMING

1:04:14

+10:54

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ranvei Aas-Hanssen

PRIVAT

1:08:58

+0:00

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Feiring

Tyrving, IL

49:39

+0:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

HEMING Orientering

50:13

+0:00

2.

Runa Skyttersæter

HEMING

1:01:59

+11:46

3.

Sigrun Nygård

Bane NOR BIL

1:10:21

+20:08

4.

Maria Torgersen

Bekkelaget

1:13:26

+23:13

5.

Susannah Malm

STATNETT

1:20:31

+30:18

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Danielsen

IL Tyrving

44:16

+0:00

2.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

1:04:14

+19:58

3.

Kirsti Grundnes Berg

Tyrving, IL

1:12:07

+27:51

4.

Aina Grymyr

Haugerud

1:16:03

+31:47

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

42:21

+0:00

2.

Aud Gran

TYRVING

46:33

+4:12

3.

Elle Melbye

Elle BIL

1:05:47

+23:26

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:05:14

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:08:32

+3:18

DSQ

Nina Kolberg

Tyrving, IL

1:01:03

121 75 84 96 97

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

49:23

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:14:36

+25:13

3.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:21:05

+31:42

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:03:53

+0:00

2.

Anne-Britt Nilsen

OSLO MET

1:10:41

+6:48

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:15:07

+11:14

4.

Karl A Langerød

Lovisenberg

1:22:25

+18:32

5.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:36:10

+32:17

6.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

2:25:20

+1:21:27

Klasse: H15-16(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ådne Skjærstein

Tyrving, IL

51:44

80

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Watterdal

PRIVAT

46:39

+0:00

2.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

48:24

+1:45

3.

Christian Nilsson

OK Løftan

52:40

+6:01

4.

Erik Holter

Larvik OK

57:00

+10:21

5.

Erik Paulsen

Cardo BIL

1:08:39

+22:00

6.

Christian Fossen

Cardo BIL

1:35:02

+48:23

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Husberg

Cardo BIL

1:04:42

+0:00

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Håland

Egp

59:37

+0:00

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

47:18

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

52:57

+5:39

3.

Morten Heir

Fossum IF

53:20

+6:02

4.

Harald Iwe

IL Geoform

55:50

+8:32

5.

Johan Haavardtun

Schenker

58:04

+10:46

6.

Lasse Arnesen

HEMING

58:40

+11:22

7.

Tor Haugset

Schlumberger/Heming

1:02:06

+14:48

8.

Arne Torgersen

Bekkelaget

1:09:20

+22:02

DSQ

Are Kristiansen

Tyrving, IL

42:34

83 88 84

DSQ

Bjørn Henning Grandal

Tyrving, IL

57:02

84 96 97 107

DSQ

Jon Sletvold

KJELSÅS

1:03:41

119

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

43:04

+0:00

2.

Tore Fagervold

Bane NOR BIL

47:53

+4:49

3.

Bjørn Solhjem

Hæggland og Svanberg

50:39

+7:35

4.

Egil Wickstrand Iversen

HEMING

51:55

+8:51

5.

Per Kaarby

Overtoppen

1:02:02

+18:58

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

38:36

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

44:00

+5:24

3.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

46:15

+7:39

4.

Are Eriksen

OSI

47:41

+9:05

5.

Per Schanche

Asker SK

49:39

+11:03

6.

Gunnar Halden

DSB

50:44

+12:08

7.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

51:53

+13:17

8.

Richard Blom

FBI

54:03

+15:27

9.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

54:49

+16:13

10.

Ivar Refsland

UIO

55:04

+16:28

11.

Tormod Øvergaard 

iStone

56:12

+17:36

12.

Paal W Hanssen

BDO

56:20

+17:44

13.

Knut Anders Løken

Fossum IF

59:33

+20:57

14.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:02:55

+24:19

15.

Severin Lindseth

AkerSolutions

1:08:20

+29:44

16.

Ole Hanseth

ØHIL

1:19:26

+40:50

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

31:41

+0:00

2.

Morten Johannessen

DNB

42:45

+11:04

3.

Reidar Kierulf

RKP

44:55

+13:14

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

47:42

+16:01

5.

Per Nermo

COWI BIL

51:29

+19:48

6.

Reidar Vifstad

TYRVING

59:29

+27:48

DSQ

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:09:36

91 82 121 75 84 96 97 107 109 119

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Røkke

Reinertsen

40:52

+0:00

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

45:24

+4:32

3.

Knut Karlsen

Omega AS

46:22

+5:30

4.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

46:27

+5:35

5.

Einar Skåre

Brevpost

47:36

+6:44

6.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

47:40

+6:48

7.

Øyvind Stene

Asker SK

48:21

+7:29

8.

Trond Wettergreen

Andvord

49:34

+8:42

9.

Per Haugen

NEDERMAN

55:47

+14:55

10.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

56:41

+15:49

11.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:00:19

+19:27

12.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:01:03

+20:11

13.

Lars-Evan Pettersson

NVE

1:02:27

+21:35

14.

Roar Gudding

VET BIL

1:02:36

+21:44

15.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

1:19:56

+39:04

16.

Torstein Østen

Maestro

1:38:39

+57:47

DSQ

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:11:08

96 97 107 109

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

43:25

+0:00

2.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

50:42

+7:17

3.

Tor Ommundsen

Veritas

51:08

+7:43

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

51:54

+8:29

5.

Sturle Hånes

GeoFORM

53:38

+10:13

6.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:00:42

+17:17

7.

Sigfred Fagervik

Thales

1:01:50

+18:25

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:03:09

+19:44

9.

Arne H Reistad

Thales BIL

1:14:27

+31:02

10.

Arne Øfsthus

Fugro

1:21:36

+38:11

11.

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

1:31:09

+47:44

12.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:41:37

+58:12

DSQ

Terje Throndsen

Nittedal

50:41

82 121 75 84 96 97 107 109 119

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

50:47

+0:00

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:10:28

+19:41

3.

Per Meiland

DNB

1:16:47

+26:00

4.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

2:40:17

+1:49:30

DSQ

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:07:07

65

DSQ

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:41:25

97

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker SK

20:13

+0:00

2.

Trygve Myhrvold

Fossum IF

28:15

+8:02

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Haltia

Tyrving, IL

40:58

+0:00

2.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

43:27

+2:29

3.

Lise Horntvedt

Larvik OK

47:08

+6:10

4.

Julia Plaian

PRIVAT

49:39

+8:41

5.

Tom Rådahl

Tyrving, IL

58:17

+17:19

6.

Anette Ravlo

NORdea

1:10:43

+29:45

7.

Frida Aamot

Nydalens Skiklub

1:20:28

+39:30

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Jevanord

Fossum IF

44:24

+0:00

2.

Pål Dahle

Oppsal IF

46:26

+2:02

3.

Tore Myrvold

Fossum IF

50:58

+6:34

4.

Kjell Maroni

Byåsen IL

52:12

+7:48

5.

Helge Revhaug

PRIVAT

58:02

+13:38

6.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

1:12:07

+27:43

7.

Odd Marius Aakervik

PRIVAT

2:01:55

+1:17:31

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

53:01

+0:00

DSQ

Åse Norrud

Fossum IF

1:10:14

249

DSQ

Paul Wade

Fossum IF

1:18:28

249

DSQ

Anton Plaian

AI Consult

1:25:12

97


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 august 2018, 07:30:05

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

133

Antall startet:

133