Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 8 - Henriksåsen 19. juni 2018

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Skrede Fosse

St Olavs Hospital

50:58

+0:00

39:12

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert H. Lund

Skanska Aktiv

21:07

+0:00

11:43

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Medeleine Hovland

NTNU

55:30

121 100 175

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddveig Hovdenak

Agraff

47:55

+0:00

12:57

2.

Marie Bredal

NGU

52:14

+4:19

14:07

3.

Ingrid Grændsen

Agraff

54:14

+6:19

14:39

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vibeke Falk Holte

St. Olavs Hospital

37:12

+0:00

10:03

2.

Beth Carlsen

ÅF Engeneering

47:20

+10:08

12:47

3.

Kristin Jæger

Trondheim kommune

1:00:39

+23:27

16:23

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

Sykehusbygg

45:02

+0:00

12:10

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

58:52

+13:50

15:54

3.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:10:19

+25:17

19:00

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Tønnesen

Fylkeskommunen

46:51

+0:00

16:09

2.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

56:41

+9:50

19:32

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

41:42

+0:00

11:16

2.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

57:48

+16:06

15:37

3.

Nina Reitan

Rise

58:17

+16:35

15:45

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kvingedal

Natura

34:02

+0:00

11:44

2.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

47:45

+13:43

16:27

3.

Ellen Fladhagen

1:01:42

+27:40

21:16

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

40:25

+0:00

10:55

2.

Hilde Forbord

Big Bite

47:55

+7:30

12:57

3.

Mona Sæther

Trondheim kommune

48:01

+7:36

12:58

4.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

49:53

+9:28

13:28

DSQ

Ingrid Gjersvold

BDO AS

55:05

31 60

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

44:20

+0:00

15:17

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

38:19

+0:00

10:21

2.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager Trondheim Kommune

41:11

+2:52

11:07

3.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

44:49

+6:30

12:06

4.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

45:43

+7:24

12:21

5.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

1:09:54

+31:35

18:53

6.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

1:10:42

+32:23

19:06

DSQ

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:39:58

39

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Drogset

NTNU

44:15

+0:00

15:15

2.

Trine Barstad

NTNU

44:44

+0:29

15:25

3.

Sissel Horghagen

NTNU

1:01:06

+16:51

21:04

4.

Wenche Sandø

Trondheim kommune

1:02:37

+18:22

21:35

5.

Ingrid Venås

Equinor

1:04:49

+20:34

22:21

Arrangør

Berit Grande

Sticos

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Ringdalen

Sintef

1:20:30

+0:00

21:45

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lillealtern

Eget

51:47

+0:00

17:51

2.

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

1:24:51

+33:04

29:15

Arrangør

Anne Sofie Gjermstad

Evry

Arrangør

Stina Elfving

Trondheim Kommune

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:16:28

+0:00

20:40

2.

Ingerid Angell-Petersen

Eget

1:20:03

+3:35

21:38

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Synnøve Syltevik

41:09

+0:00

14:11

2.

Anne Furuholt

TOBB

54:03

+12:54

18:38

3.

Maria Sand

Trondheim Kommune

56:05

+14:56

19:20

DSQ

Kirsti Haarberg

Eget

1:23:14

36 64 113

DSQ

Marit Bjørgum

Eget

1:44:01

36 64 113 121 100

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

51:27

+0:00

17:44

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

57:25

+5:58

19:47

3.

Aud Bodil Lund

HVIL

1:19:04

+27:37

27:15

4.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

1:29:36

+38:09

30:53

Klasse: H 16-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias Tschernutter

Eggen Arkitekter AS

55:29

+0:00

19:07

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Philip Føyen

Student

49:27

+0:00

13:00

2.

Sivert Eliassen

Siemens

57:35

+8:08

15:09

3.

Lars Martin Aas

ULS

58:29

+9:02

15:23

4.

Joachim Hines

SIemens

1:24:59

+35:32

22:21

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Bergset

Powel

35:59

+0:00

6:39

2.

Anders Einum

St Olavs Hospital

38:24

+2:25

7:06

3.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

54:46

+18:47

10:08

4.

Øyvind Bakken Rognstad

St. Olavs Hospital

1:01:45

+25:46

11:26

5.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:14:59

+39:00

13:53

6.

Espen Torgersen

NGU

1:37:40

+1:01:41

18:05

7.

Magnus Walstad

ARM

2:04:59

+1:29:00

23:08

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

33:54

+0:00

8:55

2.

Ingar Nerbø

Optomar

48:21

+14:27

12:43

3.

Bjørn Hegerberg

Skanska Aktiv

52:22

+18:28

13:46

4.

Erling Aune

Sparebank 1 SMN

1:03:30

+29:36

16:42

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Berger

Granåsen Legesenter

45:16

+0:00

8:22

2.

Johannes Høysæter

Gintel

54:17

+9:01

10:03

3.

Jonas Waefler

Powel

55:08

+9:52

10:12

4.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

59:05

+13:49

10:56

5.

Morten Andreas Nome

NTNU

1:05:29

+20:13

12:07

6.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:34:37

+49:21

17:31

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

45:36

+0:00

12:00

2.

Geir Hanssen

Saplov

54:46

+9:10

14:24

DSQ

Snorre Gangaune

Statkraft

4:57

60 36 39 69 114 121 100 175

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Statens vegvesen

38:22

+0:00

7:06

2.

Sigurd Bjørke

Eget

43:24

+5:02

8:02

3.

Dyre Meen

Lingit

47:51

+9:29

8:51

4.

Petter Andreas Bergh

NTNU

49:51

+11:29

9:13

5.

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:14:50

+36:28

13:51

6.

Kim Bjerkevoll

Powel

1:18:15

+39:53

14:29

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Magne Reitan

Microchip

42:36

+0:00

11:12

2.

Morten Løberg

OK Fjell

52:25

+9:49

13:47

3.

Otto Wittner

UNInett

53:16

+10:40

14:01

4.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:20:23

+37:47

21:09

Arrangør

Anders Håkon Gaut

Evry

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

48:24

+0:00

8:57

2.

Jørgen Longva

Norconsult

54:26

+6:02

10:04

3.

Truls Ryum

NTNU

59:56

+11:32

11:05

4.

Henning Lysaker

Rainpower

1:02:40

+14:16

11:36

5.

Svein Olav Dyrhol

Equinor BIL

1:30:26

+42:02

16:44

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

38:09

+0:00

10:02

2.

Øystein Grøvlen

Oracle

40:34

+2:25

10:40

3.

Bobo Nordahl

NGU

42:08

+3:59

11:05

4.

Geir Paulsen

Siemens

42:20

+4:11

11:08

5.

Trond Sletner

Telenor

42:54

+4:45

11:17

6.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

43:14

+5:05

11:22

7.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

45:14

+7:05

11:54

8.

Arild Heggeset

SINTEF

47:26

+9:17

12:28

9.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

47:38

+9:29

12:32

10.

Rune Krogh

TrønderEnergi

51:30

+13:21

13:33

11.

Rune Viken

Gintel

51:38

+13:29

13:35

12.

Erling Bye

BDO AS

52:10

+14:01

13:43

13.

Bjørn Munch

Oracle

53:47

+15:38

14:09

14.

Vidar Lunda

DNB Sport

59:35

+21:26

15:40

15.

Geir Willumsen

A C Møller

1:04:24

+26:15

16:56

16.

Jon Vindal

Consto

1:18:11

+40:02

20:34

DSQ

Stein Ivar Foss

SIT

49:54

39 69

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Smestad

Asolvi

49:24

+0:00

9:08

2.

Tore Myhrvold

DNVGL

52:44

+3:20

9:45

3.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

53:19

+3:55

9:52

4.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

55:27

+6:03

10:16

5.

Arild Holm Clausen

NTNU

58:02

+8:38

10:44

6.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:00:08

+10:44

11:08

7.

Stig Forbord

Optoplan

1:02:57

+13:33

11:39

8.

Terje Berg

Statkraft

1:27:35

+38:11

16:13

9.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:28:43

+39:19

16:25

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Iver Corneil

Eggen Arkitekter AS

31 60 36 64 113 121 100 175

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

47:49

+0:00

12:35

2.

Atle Haugan

Equinor

48:31

+0:42

12:46

3.

Tor Hammer

Bn Bank

50:20

+2:31

13:14

4.

Petter Mikalsen

Telenor

51:34

+3:45

13:34

5.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

53:49

+6:00

14:09

6.

Tore Fornes

Eget

1:00:55

+13:06

16:01

7.

Ivar Erdal

Ecotone

1:09:39

+21:50

18:19

8.

Frode Stølan

Telenor

1:23:41

+35:52

22:01

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturla Sæther

Equinor

53:53

+0:00

9:58

2.

Dag Stenersen

Sintef

57:44

+3:51

10:41

3.

Bernt Rognes

Powel

58:49

+4:56

10:53

4.

Olve Mogstad

Statnett

1:06:08

+12:15

12:14

5.

Geir Arnesen

Eget

1:21:30

+27:37

15:05

6.

Geir Atle Hoff

Evry

1:46:21

+52:28

19:41

DSQ

Morten Husom

Powel

1:32:46

100

Arrangør

Svein Solvik

Evry

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Rekstad

NTNU

47:59

+0:00

12:37

2.

Morten Skoglund

NVE

49:38

+1:39

13:03

3.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

50:09

+2:10

13:11

4.

Karl Bjørnar Olsen

Eget

51:39

+3:40

13:35

5.

Ola Eiken

Quad geometrics

57:52

+9:53

15:13

6.

Magne Lysberg

SINTEF

58:03

+10:04

15:16

7.

Olav Kvittem

Uninett

58:39

+10:40

15:26

8.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet BIL

58:44

+10:45

15:27

9.

Paul Drangsland

St Olavs Hospital

1:11:06

+23:07

18:42

10.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

1:11:40

+23:41

18:51

DSQ

Jan Petter Egseth

Sykehusbygg

54:39

69

DSQ

Helge Eriksen

Eget

1:01:32

58

Arrangør

Olav Kvittem

Uninett

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:01:12

+0:00

11:20

2.

Rolf Røsand

Rambøll

1:13:36

+12:24

13:37

3.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

2:04:07

+1:02:55

22:59

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

57:34

+0:00

19:51

2.

Harald Lauglo

NTNU

1:33:38

+36:04

32:17

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealtern

Eget

40:03

+0:00

10:49

2.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

41:48

+1:45

11:17

3.

Reidar Ottem

MTG

43:17

+3:14

11:41

4.

Trond Damås

Skanska Aktiv

57:21

+17:18

15:30

5.

Bjørn Rindstad

NGU

58:18

+18:15

15:45

6.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:08:47

+28:44

18:35

7.

Tor Gjermstad

Hemit

1:10:53

+30:50

19:09

8.

Asbjørn Rønning

Eget

1:16:46

+36:43

20:44

DSQ

Tore Heggem

HiNT

46:30

114

DSQ

John Sirum

Rambøll

58:43

36 39

Arrangør

Ottar G Kristiansen

Evry

Arrangør

Bjørn Berger

Equinor

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:07:25

+0:00

12:29

2.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:17:06

+9:41

14:16

3.

Stein Øvstedal

NTNU

1:42:28

+35:03

18:58

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

42:31

+0:00

14:39

2.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:01:50

+19:19

21:19

DSQ

Svein Olav Haug

Bravida

45:44

36 64 113 121 100 175

DSQ

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:41:27

64 121

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

43:07

+0:00

11:39

2.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

44:24

+1:17

12:00

3.

Leif Røhjell

Siemens

45:27

+2:20

12:17

4.

Per Bjørgum

Politiet

47:46

+4:39

12:54

5.

Tore Angell-Petersen

Eget

48:28

+5:21

13:05

6.

Edgar Furuholt

Det Norske

49:33

+6:26

13:23

7.

Martin Melhuus

Veritas

50:56

+7:49

13:45

8.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

51:59

+8:52

14:02

9.

Egil Repvik

NETTseksjonering

55:19

+12:12

14:57

10.

Terje Hansen

Politiet

55:53

+12:46

15:06

11.

Frode Stensrud

Eget

57:40

+14:33

15:35

12.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

58:11

+15:04

15:43

13.

Tore Kiste

Fylket

58:17

+15:10

15:45

14.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

58:28

+15:21

15:48

15.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:09:46

+26:39

18:51

16.

Magne Måge

Skanska Aktiv

1:13:50

+30:43

19:57

17.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

1:14:14

+31:07

20:03

18.

Roar Stenset

St Olav

1:23:08

+40:01

22:28

19.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:41:55

+58:48

27:32

Arrangør

Torgeir Iversen

Evry

Arrangør

Pål Skyberg

Evry

Arrangør

Reidar Skogseth

Evry

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

1:03:44

+0:00

11:48

2.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:13:44

+10:00

13:39

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:25:48

+22:04

15:53

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

46:22

+0:00

15:59

2.

Odd Arne Rye

Rambøll

47:15

+0:53

16:17

3.

Ola AAlde

Eget

1:05:31

+19:09

22:35

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

45:26

+0:00

12:16

2.

Leif Engen

Eget

48:31

+3:05

13:06

3.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

49:04

+3:38

13:15

4.

Per Løvås

Vegvesenet

53:16

+7:50

14:23

5.

Tore Brurok

Eget

57:20

+11:54

15:29

6.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:00:17

+14:51

16:17

7.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:00:32

+15:06

16:21

8.

Finn Bjørgum

Eget

1:07:19

+21:53

18:11

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

NTNU

1:29:37

+0:00

16:35

2.

Robert Strøm

Eget

1:47:41

+18:04

19:56

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

48:52

+0:00

16:51

2.

Edmund Olsen

NTNU

55:10

+6:18

19:01

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Sæterhaug

Eget

1:07:52

+0:00

18:20

2.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:12:40

+4:48

19:38

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

54:29

+0:00

18:47

DSQ

Thor Meland

Equinor

24:29

36 64 113 121 100 175

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:15:27

+0:00

20:23

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Reinertsen Leroyer

Skoleelev

47:38

+0:00

16:25

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arvid Haug

Student

45:45

+0:00

12:21

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

46:47

+0:00

8:39

2.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen

47:08

+0:21

8:43

3.

Emil Reinertsen Leroyer

Skoleelev

1:08:40

+21:53

12:42


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 august 2018, 09:43:26

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

226

Antall startet:

226