Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 11, Tjuvdalen 26. juni 2018

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Dahlø

NETTbuss

39:34

+0:00

21:58

2.

Per Jonny Nutudal

Empig

42:32

+2:58

23:37

3.

Kristian Stamnes

TT

1:16:43

+37:09

42:37

4.

Magnus Woll Bjartnes

Statkraft

1:27:21

+47:47

48:31

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Skaug

ÆKNB

1:15:41

+0:00

26:05

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Wennemo

Hallset legesenter

47:15

+0:00

12:46

2.

Eva Tesarova

Microsoft

53:30

+6:15

14:27

3.

Sunniva Berg

Nordic

57:10

+9:55

15:27

4.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:06:48

+19:33

18:03

5.

Ingrid Grændsen

Agraff

1:23:56

+36:41

22:41

DSQ

Mari Basberg

Trondheim Kommune

1:00:35

58 39

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:47:12

+0:00

28:58

Klasse: D 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Randi Wærnes

Skanska Aktiv

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sylvi Gaut

Sweko

1:08:52

+0:00

23:44

2.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:28:46

+19:54

30:36

3.

Gunn Skaug

ATB

1:49:40

+40:48

37:48

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

48:18

+0:00

13:03

2.

Mai Iren Almås

Leik, IL

1:13:26

+25:08

19:50

3.

Monika Haga

NTNU

1:50:36

+1:02:18

29:53

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

52:02

+0:00

17:56

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Sæther

Trondheim kommune

1:03:45

+0:00

17:13

2.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

1:07:01

+3:16

18:06

3.

Hilde Forbord

Big Bite

1:07:05

+3:20

18:07

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:00:54

+0:00

21:00

2.

Vigdis Heimly

NTNU

1:10:01

+9:07

24:08

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

55:48

+0:00

15:04

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

57:07

+1:19

15:26

3.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

1:00:01

+4:13

16:13

4.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

1:07:02

+11:14

18:07

5.

Erika Bugten

Berg hansen

1:11:33

+15:45

19:20

6.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:25:53

+30:05

23:12

7.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:26:59

+31:11

23:30

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

NTNU

1:06:15

+0:00

22:50

2.

Trine Barstad

NTNU

1:15:02

+8:47

25:52

3.

Berit Grande

Sticos

1:20:02

+13:47

27:35

4.

Siri Drogset

NTNU

1:44:57

+38:42

36:11

DSQ

Gro Rypdal

Bluegarden

1:35:04

58 64

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Ringdalen

Sintef

1:21:32

+0:00

22:02

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Skogstad

Trondheim kommune

1:15:41

+0:00

26:05

2.

Kari Lillealtern

Eget

1:27:58

+12:17

30:20

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Synnøve Syltevik

59:16

+0:00

20:26

2.

Anne Furuholt

TOBB

1:39:57

+40:41

34:27

DSQ

Marit Bjørgum

Eget

2:21:40

44

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:32:54

+0:00

25:06

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:04:26

+0:00

22:13

2.

Aud Bodil Lund

HVIL

1:27:27

+23:01

30:09

3.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

2:02:12

+57:46

42:08

Klasse: H 16-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias Tschernutter

Eggen Arkitekter AS

1:05:59

+0:00

22:45

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Eliassen

Siemens

1:37:07

+0:00

23:07

2.

Joachim Hines

SIemens

2:21:20

+44:13

33:39

Brutt

Robert H. Lund

Skanska Aktiv

Arrangør

Thomas Ramberg

Skanska Aktiv

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Lund

Sintef Energi

57:14

+0:00

10:13

2.

Jerome Soulard

ARM

1:16:15

+19:01

13:36

3.

Per Didrik Nonstad

Equinor BIL

1:17:45

+20:31

13:53

4.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

1:20:52

+23:38

14:26

5.

Tore Jensås

Multiconsult

1:33:29

+36:15

16:41

DSQ

Magnus Walstad

ARM

2:30:50

39

Arrangør

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

56:32

+0:00

13:27

Arrangør

Bjørn Hegerberg

Skanska Aktiv

Arrangør

Henrik Grytbakk

Skanska Aktiv

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Waefler

Powel

59:04

+0:00

10:32

2.

Johannes Høysæter

Gintel

1:00:47

+1:43

10:51

3.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:07:46

+8:42

12:06

4.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

1:14:24

+15:20

13:17

5.

Eirik Lockertsen

Eget

1:26:49

+27:45

15:30

6.

Anthony Bossard

Microchip

1:38:17

+39:13

17:33

7.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:42:57

+43:53

18:23

8.

Ola Eggen

NGU

1:59:52

+1:00:48

21:24

Arrangør

John Kjøren

Skanska Aktiv

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hanssen

Saplov

58:55

+0:00

14:01

2.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

1:14:54

+15:59

17:50

3.

Frode Johansen

Norsk Helsenett

1:26:09

+27:14

20:30

4.

Bjarne Aas Farbu

Trøndertaxi

2:03:44

+1:04:49

29:27

Arrangør

Odin Damås

Skanska Aktiv

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

54:25

+0:00

9:43

2.

Dyre Meen

Lingit

57:39

+3:14

10:17

3.

Fredrik Sandquist

Eget

59:53

+5:28

10:41

4.

Frode Seland

NTNU

1:22:31

+28:06

14:44

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

52:28

+0:00

12:29

2.

Odd Magne Reitan

Microchip

59:59

+7:31

14:16

3.

Morten Løberg

OK Fjell

1:00:40

+8:12

14:26

4.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St.Olav

1:00:54

+8:26

14:30

5.

Otto Wittner

UNInett

1:12:47

+20:19

17:19

6.

Kurt Amundsen

Avinor

1:21:44

+29:16

19:27

7.

Thor Ivar Trygestad

Sparebank 1 SMN

1:27:58

+35:30

20:56

8.

Paul Erik Horvath

Eget

1:31:20

+38:52

21:44

9.

Anders Håkon Gaut

Evry

1:40:18

+47:50

23:52

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

47:02

+0:00

8:23

2.

Audun Bakk

SINTEF

52:23

+5:21

9:21

3.

Svein Olav Dyrhol

Equinor BIL

1:18:49

+31:47

14:04

4.

Henning Lysaker

Rainpower

1:18:56

+31:54

14:05

DSQ

Jørgen Longva

Norconsult

49:10

55 57 39 60 64 175

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Paulsen

Siemens

1:01:54

+0:00

14:44

2.

Bobo Nordahl

NGU

1:03:44

+1:50

15:10

3.

Erling Bye

BDO AS

1:04:03

+2:09

15:15

4.

Bjørn Munch

Oracle

1:08:37

+6:43

16:20

5.

Tor Arne Haugen

DNB

1:12:10

+10:16

17:10

6.

Arild Heggeset

SINTEF

1:14:27

+12:33

17:43

7.

Øystein Wiggen

Lindorff

1:15:52

+13:58

18:03

8.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:17:24

+15:30

18:25

9.

Geir Willumsen

A C Møller

1:28:41

+26:47

21:06

10.

Vidar Lunda

DNB Sport

2:16:22

+1:14:28

32:28

Arrangør

Jon Vindal

Consto

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarsson

Freidig

46:42

+0:00

8:20

2.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

53:27

+6:45

9:32

3.

Bård Smestad

Asolvi

56:22

+9:40

10:03

4.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

57:02

+10:20

10:11

5.

Svein Erik Bratsberg

NTNU Bil

58:20

+11:38

10:25

6.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:02:10

+15:28

11:06

7.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:04:28

+17:46

11:30

8.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:06:04

+19:22

11:47

9.

Terje Berg

Statkraft

1:16:06

+29:24

13:35

10.

Stein Ivar Foss

SIT

1:16:22

+29:40

13:38

11.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:29:17

+42:35

15:56

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

57:13

+0:00

13:37

2.

Helge Løseth

Equinor BIL

1:19:40

+22:27

18:58

3.

Bjarne Bugten

Equinor BIL

1:32:18

+35:05

21:58

4.

Frode Stølan

Telenor

1:39:24

+42:11

23:40

DSQ

Petter Mikalsen

Telenor

5:53

113 92 96 36 95 38 64 175

Arrangør

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

59:56

+0:00

10:42

2.

Sturla Sæther

Equinor BIL

1:00:20

+0:24

10:46

3.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:06:42

+6:46

11:54

4.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:08:42

+8:46

12:16

5.

Olve Mogstad

Statnett

1:18:29

+18:33

14:00

6.

Håvard Eidnes

Uninett

1:29:12

+29:16

15:55

7.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

1:37:22

+37:26

17:23

8.

Geir Atle Hoff

Evry

1:41:23

+41:27

18:06

9.

Morten Husom

Powel

1:54:45

+54:49

20:29

Klasse: H 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Hofstad

DnB Sport

52:19

+0:00

18:02

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Kvittem

Uninett

1:05:06

+0:00

15:30

2.

Klaus Livik

Powel

1:14:38

+9:32

17:46

3.

Helge Eriksen

Eget

1:16:24

+11:18

18:11

4.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet BIL

1:18:45

+13:39

18:45

5.

Kjell Arne Henninen

NHN

1:27:57

+22:51

20:56

6.

Rolf Bye

Trondheim kommune

1:31:06

+26:00

21:41

7.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:31:39

+26:33

21:49

8.

Håvard Rekstad

NTNU

1:32:21

+27:15

21:59

9.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:37:38

+32:32

23:14

Arrangør

Roar Sve

Skanska Aktiv

Arrangør

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:07:41

+0:00

12:05

2.

Lasse Natvig

NTNU

1:12:53

+5:12

13:00

3.

Rolf Røsand

Rambøll

1:21:40

+13:59

14:35

Arrangør

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

Klasse: H 65-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Arne Wist

Skanska Aktiv

Arrangør

Oddbjørn Harbakk

Skanska Aktiv

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

54:39

+0:00

14:46

2.

Tore Heggem

HiNT

55:40

+1:01

15:02

3.

Knut Lillealtern

Eget

56:43

+2:04

15:19

4.

Harald Oftedal

Equinor

1:00:06

+5:27

16:14

5.

Steinar Aasvang

Siemens

1:07:30

+12:51

18:14

6.

Ole Lutro

NGU

1:09:41

+15:02

18:50

7.

Reidar Ottem

MTG

1:11:05

+16:26

19:12

8.

Bjørn Rindstad

NGU

1:14:36

+19:57

20:09

9.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:21:28

+26:49

22:01

10.

John Sirum

Rambøll

1:28:43

+34:04

23:58

11.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:42:07

+47:28

27:35

DSQ

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:14:33

51 36

DSQ

Tor Gjermstad

Hemit

1:18:49

35 64

Arrangør

Trond Damås

Skanska Aktiv

Arrangør

Viggo Schei

Skanska Aktiv

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:36:43

+0:00

17:16

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

1:04:57

+0:00

22:23

2.

Nils Holte

NTNU

1:42:21

+37:24

35:17

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

55:29

+0:00

14:59

2.

Per Bjørgum

Politiet

56:53

+1:24

15:22

3.

Asbjørn Heggem

Eget

1:03:36

+8:07

17:11

4.

Halvor Flatberg

NTNU

1:06:36

+11:07

18:00

5.

Leif Røhjell

Siemens

1:06:45

+11:16

18:02

6.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

1:12:09

+16:40

19:30

7.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:12:13

+16:44

19:31

8.

Martin Melhuus

Veritas

1:16:25

+20:56

20:39

9.

Torgeir Iversen

Evry

1:36:56

+41:27

26:11

10.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

1:41:15

+45:46

27:21

DSQ

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:15:41

36

DSQ

Roar Stenset

St Olav

1:20:18

36 95 35 64

DSQ

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:24:36

36 95 35 64

Arrangør

Magne Måge

Skanska Aktiv

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

1:19:16

+0:00

14:09

2.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:42:01

+22:45

18:13

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

1:25:26

+0:00

29:27

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:12:21

+0:00

19:33

2.

Tore Brurok

Eget

1:16:45

+4:24

20:44

3.

Per Løvås

Vegvesenet

1:21:16

+8:55

21:57

4.

Eigil Sørli

Q-Free

1:24:59

+12:38

22:58

5.

Leif Engen

Eget

1:25:30

+13:09

23:06

6.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:38:57

+26:36

26:44

DSQ

Finn Bjørgum

Eget

1:23:50

36 95 35 64

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

2:39:43

+0:00

28:31

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:21:20

+0:00

28:02

2.

Edmund Olsen

NTNU

1:45:10

+23:50

36:15

DSQ

Oddvar Opland

Trollelg

1:35:33

44 92 58 64

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:18:00

+0:00

21:04

DSQ

Arne Sæterhaug

Eget

32:27

36 95 35 64 175

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:43:25

+0:00

35:39

DSQ

Thor Meland

Equinor

2:11:14

92 58

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:29:15

+0:00

24:07

Klasse: H 90-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

2:29:27

+0:00

51:32

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

45:19

+0:00

8:05

2.

Lars Sandstad

Freidig

50:11

+4:52

8:57

3.

Sigurd Stenvik

Gjest

1:26:57

+41:38

15:31


Sist oppdatert:

23 august 2018, 09:43:47

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

204

Antall startet:

204