Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 12, Fremo 3. juli 2018

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Dahlø

NETTbuss

12:57

+0:00

9:57

2.

Astrid Skjesol

Eget

14:17

+1:20

10:59

3.

Anton Nomeland

Anton-is

23:48

+10:51

18:18

4.

Andreas Yttri

Gjerdrum IL

+0:0-57

0:00

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Berg

Nordic

38:49

+0:00

12:31

2.

Eva Tesarova

Microsoft

54:39

+15:50

17:37

3.

Frid Sverresdotter Ekseth

Skoleelev

55:01

+16:12

17:44

4.

Paula Hilger

NGU

1:10:26

+31:37

22:43

DSQ

Tale Skei

Skoleelev

35:10

155 51 121 57 157 64 113 150 69 97 95 100

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sandstad

Freidig

51:03

+0:00

9:16

2.

Kristin Åstebøl-Storaas

Nordic Semi Conductor

54:27

+3:24

9:54

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Kvittem

SINTEF Ocean

33:09

+0:00

13:15

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Memira

47:27

+0:00

8:37

2.

Jenny Persson

Asplan Viak

51:28

+4:01

9:21

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Heier Amundsen

Asplan-Viak

40:33

+0:00

16:13

100

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

54:03

+0:00

17:26

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Hegstad

Eget

49:46

+0:00

16:03

2.

Marit Melhuus

Xylem

57:26

+7:40

18:31

3.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

58:33

+8:47

18:53

4.

Nina Reitan

Rise

1:11:07

+21:21

22:56

Arrangør

Frøydis Sjøvold

Powel

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

33:04

+0:00

13:13

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Big Bite

43:17

+0:00

13:57

2.

Mai Iren Almås

Leik, IL

48:37

+5:20

15:40

3.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

56:11

+12:54

18:07

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

40:23

+0:00

13:01

2.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

47:27

+7:04

15:18

100

3.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

50:02

+9:39

16:08

4.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

51:57

+11:34

16:45

DSQ

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

30:50

57 157 64 113 150 69 97 95 100 175

DSQ

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

44:47

154

DSQ

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager Trondheim Kommune

49:39

95 100 175

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

NTNU

44:19

+0:00

17:43

2.

Siri Drogset

NTNU

48:06

+3:47

19:14

3.

Trine Barstad

NTNU

56:32

+12:13

22:36

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Midtun

Jernbanen

1:07:20

+0:00

21:43

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

50:37

+0:00

16:19

2.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

51:22

+0:45

16:34

DSQ

Grethe Skogstad

Trondheim kommune

1:32:48

113 150 69 97 95 100 175

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

1:09:07

+0:00

27:38

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

52:15

+0:00

16:51

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

59:39

+0:00

23:51

Klasse: H 16-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Elias Tschernutter

Eggen Arkitekter AS

1:22:02

69

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørn Brørs

Pwc

1:15:00

+0:00

16:18

2.

Robert H. Lund

Skanska Aktiv

1:38:14

+23:14

21:21

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannesen

Student

33:01

+0:00

6:00

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

34:24

+1:23

6:15

3.

Ove Baardsgaard

Trollelg

41:26

+8:25

7:32

4.

Ola Keiserås

Eget

42:25

+9:24

7:42

5.

Øivind Aunøien

Malvik kommune

44:29

+11:28

8:05

6.

Mattis Holt

Student

46:53

+13:52

8:31

7.

Lars Sandstad

Freidig

49:48

+16:47

9:03

8.

Mikkel Holt

Skoleelev

53:58

+20:57

9:48

9.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

1:08:21

+35:20

12:25

10.

Per Didrik Nonstad

Equinor BIL

1:09:05

+36:04

12:33

11.

Anders Haugskott

Skoleelev

1:14:24

+41:23

13:31

12.

Erik Aune

Statens vegvesen

1:24:04

+51:03

15:17

13.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:38:04

+1:05:03

17:49

DSQ

Mathias Hermstad

Freidig

29:23

96 146 114 152 117 118 92 69 97 151 95

Arrangør

Isak Bergset

Powel

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

54:48

+0:00

11:54

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nomeland

Norkart

40:21

+0:00

7:20

2.

Ola Berger

Granåsen Legesenter

41:42

+1:21

7:34

3.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

50:54

+10:33

9:15

4.

Torbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

1:16:57

+36:36

13:59

5.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:17:42

+37:21

14:07

6.

Anthony Bossard

Microchip

1:19:26

+39:05

14:26

Arrangør

Jonas Waefler

Powel

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Lona

SINTEF

40:35

+0:00

8:49

2.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

52:11

+11:36

11:20

3.

Frode Johansen

Norsk Helsenett

1:03:13

+22:38

13:44

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dyre Meen

Lingit

47:29

+0:00

8:38

2.

Frode Seland

NTNU

1:00:30

+13:01

11:00

3.

Skjalg Stordal

Eget

1:04:21

+16:52

11:42

Arrangør

Kim Bjerkevoll

Powel

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Helmer Sæternes

SINTEF Energi

41:39

+0:00

9:03

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

46:08

+4:29

10:01

3.

Morten Løberg

OK Fjell

51:43

+10:04

11:14

4.

Odd Magne Reitan

Microchip

52:18

+10:39

11:22

5.

Kurt Amundsen

Avinor

1:00:43

+19:04

13:11

6.

Otto Wittner

UNInett

1:09:48

+28:09

15:10

7.

Paul Erik Horvath

Windsor

2:00:49

+1:19:10

26:15

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

SINTEF

39:18

+0:00

7:08

2.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

39:22

+0:04

7:09

3.

Pål Kittilsen

Equinor

44:11

+4:53

8:02

4.

Svein Olav Dyrhol

Equinor BIL

1:10:27

+31:09

12:48

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

43:46

+0:00

9:30

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

46:19

+2:33

10:04

3.

Geir Paulsen

Siemens

46:37

+2:51

10:08

4.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

50:10

+6:24

10:54

5.

Tor Arne Haugen

DNB

53:08

+9:22

11:33

6.

Bobo Nordahl

NGU

56:45

+12:59

12:20

7.

Bjørn Munch

Oracle

57:14

+13:28

12:26

8.

Erling Bye

BDO AS

59:20

+15:34

12:53

9.

Arild Heggeset

SINTEF

59:35

+15:49

12:57

10.

Øystein Grøvlen

Oracle

1:02:40

+18:54

13:37

11.

Geir Willumsen

A C Møller

1:21:57

+38:11

17:48

DSQ

Kristian Fjelltun

SMB Tjenester

2:19:51

92 95

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarsson

Freidig

34:09

+0:00

6:12

2.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

48:36

+14:27

8:50

3.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

49:12

+15:03

8:56

4.

Stein Ivar Foss

SIT

51:19

+17:10

9:19

5.

Agnar Renolen

eMap

51:36

+17:27

9:22

6.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

51:55

+17:46

9:26

7.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:03:03

+28:54

11:27

8.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:09:46

+35:37

12:41

9.

Terje Berg

Statkraft

1:11:20

+37:11

12:58

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

49:57

+0:00

10:51

2.

Tore Fornes

Eget

1:05:28

+15:31

14:13

3.

Frode Stølan

Telenor

1:08:49

+18:52

14:57

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

46:29

+0:00

8:27

2.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

51:09

+4:40

9:18

3.

Jostein Mårdalen

NTNU

51:35

+5:06

9:22

4.

Geir Arnesen

Eget

58:25

+11:56

10:37

5.

Geir Bakkhaug

Politiet

1:01:59

+15:30

11:16

6.

Olve Mogstad

Statnett

1:03:52

+17:23

11:36

7.

Håvard Eidnes

Uninett

1:16:41

+30:12

13:56

DSQ

Sturla Sæther

Equinor BIL

47:44

152

Arrangør

Morten Husom

Powel

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Horghagen

BDO AS

56:10

+0:00

12:12

2.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:01:12

+5:02

13:18

3.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

1:01:19

+5:09

13:19

4.

Håvard Rekstad

NTNU

1:01:27

+5:17

13:21

5.

Even Hofstad

DnB Sport

1:04:39

+8:29

14:03

6.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet BIL

1:08:12

+12:02

14:49

7.

Rolf Bye

Trondheim kommune

1:16:44

+20:34

16:40

8.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

1:39:14

+43:04

21:34

Arrangør

Klaus Livik

Powel

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

53:11

+0:00

9:40

2.

Jostein Alvestad

Statoil BIL Trondheim

54:53

+1:42

9:58

3.

Lasse Natvig

NTNU

57:11

+4:00

10:23

4.

Rolf Røsand

Rambøll

1:03:06

+9:55

11:28

100

5.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:09:39

+16:28

12:39

175

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Lauglo

NTNU

1:43:12

+0:00

41:16

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Kabokart

33:57

+0:00

10:57

2.

Harald Oftedal

Equinor

36:21

+2:24

11:43

3.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

36:57

+3:00

11:55

4.

Tore Heggem

HiNT

42:11

+8:14

13:36

5.

Steinar Aasvang

Siemens

48:11

+14:14

15:32

6.

Ole Lutro

NGU

48:23

+14:26

15:36

7.

Ottar G Kristiansen

Evry

49:49

+15:52

16:04

8.

Tor Gjermstad

Hemit

56:06

+22:09

18:05

9.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

58:02

+24:05

18:43

175

10.

Rune M Holt

NTNU

58:37

+24:40

18:54

11.

Trond Damås

Skanska Aktiv

59:11

+25:14

19:05

12.

John Sirum

Rambøll

1:06:59

+33:02

21:36

DSQ

Bjørn Rindstad

NGU

1:04:06

100

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

45:57

+0:00

18:22

2.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:17:28

+31:31

30:59

175

DSQ

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:17:17

69 175

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

41:53

+0:00

13:30

2.

Halvor Flatberg

NTNU

42:01

+0:08

13:33

3.

Frode Stensrud

Eget

43:10

+1:17

13:55

4.

Martin Melhuus

Veritas

44:31

+2:38

14:21

5.

Per Bjørgum

Politiet

45:51

+3:58

14:47

6.

Egil Repvik

NETTseksjonering

48:28

+6:35

15:38

7.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

50:26

+8:33

16:16

8.

Magne Måge

Skanska Aktiv

51:28

+9:35

16:36

9.

Edgar Furuholt

Det Norske

52:18

+10:25

16:52

10.

Øistein Åsmul

Kommunen

52:28

+10:35

16:55

11.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

55:00

+13:07

17:44

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:03:35

+0:00

11:33

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:24:08

+20:33

15:17

3.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:25:27

+21:52

15:32

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

1:08:54

+0:00

27:33

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Brurok

Eget

46:27

+0:00

14:59

2.

Knut Skjesol

Statkraft

47:44

+1:17

15:23

3.

Odd Musum

Rambøll

48:24

+1:57

15:36

4.

Per Løvås

Vegvesenet

49:53

+3:26

16:05

175

5.

Eigil Sørli

Q-Free

51:50

+5:23

16:43

6.

Leidulv Vinje

Spenncon

58:57

+12:30

19:00

7.

Finn Bjørgum

Eget

1:00:00

+13:33

19:21

DSQ

Leif Engen

Eget

51:31

155

DSQ

Anders Lauglo

Lauglo Gård

54:23

157

DSQ

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:11:47

51

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Terratec

1:15:19

+0:00

13:41

2.

Robert Strøm

Eget

2:54:36

+1:39:17

31:44

31

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

52:43

+0:00

21:05

2.

Edmund Olsen

NTNU

59:10

+6:27

23:40

DSQ

Jostein Glesoen

Melhus Kommune

1:01:12

157 100

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Nestvold

Rambøll

48:16

+0:00

15:34

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

58:53

+10:37

18:59

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:04:17

+0:00

25:42

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:05:14

+0:00

21:02

Klasse: H 90-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:16:02

51 55 57 157 64 113 150 69 95 100 175

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Pål Anders Vang

Aquagen

35:40

113 100

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Sæternes

Eget

45:25

+0:00

9:52

2.

Vibeke Falk Holte

St. Olavs Hospital

57:18

+11:53

12:27

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Bye

Gjest

45:07

+0:00

14:33

2.

Una Kittilsen

Freidig

45:35

+0:28

14:42

DSQ

Tora Kittilsen

Skoleelev

52:46

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Melkild

Skoleelev

49:18

+0:00

8:57


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 juli 2018, 19:33:11

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

192

Antall startet:

192