Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Veritas sommerløp 18. juli 2018

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

44:25

+0:00

korriger

2.

Inge Lindseth

Nydalen

46:32

+2:07

korriger

3.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

46:46

+2:21

korriger

4.

Eirik Watterdal

O2

46:58

+2:33

korriger

5.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka OL

47:14

+2:49

korriger

6.

Are Kristiansen

Tyrving, IL

48:44

+4:19

korriger

7.

Skage Grønneberg

Heming

49:21

+4:56

korriger

8.

Trond Lund

VBIL

51:15

+6:50

korriger

9.

Bjørn Grinde

OSI

53:16

+8:51

korriger

10.

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

53:27

+9:02

korriger

11.

Frode Balchen

Mizuno

53:32

+9:07

korriger

12.

Guttorm L Egge

OSI Orientering

54:04

+9:39

korriger

13.

Audun Bjerknes

Måren OK

54:20

+9:55

korriger

14.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

54:50

+10:25

korriger

15.

Håvard Vaadal

NTNUI

54:53

+10:28

korriger

16.

Erik Paulsrud

PRIVAT

55:23

+10:58

korriger

17.

Marius Heir

Fossum IF

56:53

+12:28

korriger

18.

Hans Jevanor

Fossum IF

58:29

+14:04

korriger

19.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

58:46

+14:21

korriger

20.

Runar Bjørhovde

Bækkelagets SK

58:50

+14:25

korriger

21.

Ådne Skjærstein

Tyrving, IL

1:00:56

+16:31

korriger

22.

Pål Dahle

Oppsal IF

1:02:23

+17:58

korriger

23.

Hallvard Berg

Tyrving IL

1:04:09

+19:44

korriger

24.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

1:05:49

+21:24

korriger

25.

William Onstad

KJELSÅS IL

1:09:09

+24:44

korriger

26.

Bjørn Erik Reinseth

Nydalens Skiklub

1:09:11

+24:46

korriger

27.

Thor Kristian Tallaksen

PRIVAT

1:10:24

+25:59

korriger

28.

Tormod Øvergård

Istone

1:12:00

+27:35

korriger

29.

Christian Grotnes

Tyrving, IL

1:14:05

+29:40

korriger

30.

Per Martin Rørvik

FBI

1:17:05

+32:40

korriger

31.

Håkon Bugge

No team

1:20:32

+36:07

korriger

32.

Atle Pedersen

Reload

1:23:44

+39:19

korriger

33.

Alain Ferber

FBI

1:24:43

+40:18

korriger

34.

Zoltan Horvath

Veritas BIL

1:33:57

+49:32

korriger

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tord Haflan

NTNUI

36:28

+0:00

korriger

2.

Knut Edvard Helland

ØSTMARKA OK

36:29

+0:01

korriger

3.

Einar Jensen

Nydalens Skiklub

37:21

+0:53

korriger

4.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

38:02

+1:34

korriger

5.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

38:19

+1:51

korriger

6.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

39:01

+2:33

korriger

7.

Toril Hallan

Lillomarka OL

39:51

+3:23

korriger

8.

Martin Granly

SIEMENS

40:13

+3:45

korriger

9.

Eskil Åsmul

Wordfeud league of Honour

40:15

+3:47

korriger

10.

Karl Aasmund Erøy

Samtalen AS

40:43

+4:15

korriger

11.

Hege Feiring

Tyrving, IL

41:01

+4:33

korriger

12.

Henrik Smith-Meyer

Veritas BIL

41:55

+5:27

korriger

13.

Håkon Løvli

Asker Skiklubb

42:15

+5:47

korriger

14.

Per Schanche

Asker SK

44:10

+7:42

korriger

15.

Ingvild Wang

NTNUI

44:16

+7:48

korriger

16.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

45:37

+9:09

korriger

17.

Petter Næss

Oppsal IF

45:55

+9:27

korriger

18.

Kjersti Hov

Fossum IF

46:38

+10:10

korriger

19.

Bjørn Solhjem

Hægland og Svanberg

47:11

+10:43

korriger

20.

Trude Fixdal

Koll lL

47:18

+10:50

korriger

21.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

49:57

+13:29

korriger

22.

Kjell Røkke

ÅF Engineering

50:24

+13:56

korriger

23.

Aleidis Løken

HEMING Orientering

50:31

+14:03

korriger

24.

Ida Haltia

Tyrving, IL

50:51

+14:23

korriger

25.

Atanaska

Nydalen

51:28

+15:00

korriger

26.

Berit Danielsen

Tyrving, IL

52:09

+15:41

korriger

27.

Lise Isachsen

Segal

53:28

+17:00

korriger

28.

Stig Hultgreen Karlsen

GEOFORM

53:42

+17:14

korriger

29.

Knut G Karlsen

KGK Management

55:09

+18:41

korriger

30.

Roar Bjordal

Oppsal IF

57:26

+20:58

korriger

31.

Tom Rådahl

Tyrving, IL

57:53

+21:25

korriger

32.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:01:32

+25:04

korriger

33.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:01:37

+25:09

korriger

34.

Lars Christensen

Veritas

1:04:20

+27:52

korriger

35.

Stein Magnus Moen

Grue

1:04:25

+27:57

korriger

36.

Elle Melbye

Elle BIL

1:04:54

+28:26

korriger

37.

Kristian Næss

Nydalen

1:06:23

+29:55

korriger

38.

Trond Sandvik

Adecco

1:08:19

+31:51

korriger

39.

Maiken Korsager

Asker Skiklubb

1:08:39

+32:11

korriger

40.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:08:48

+32:20

korriger

41.

Unni Rye

Asker Skiklubb

1:11:07

+34:39

korriger

42.

Gisela Sundelin

Privat

1:15:21

+38:53

korriger

43.

Anne Berit Rørlien

Fossum IF

1:15:42

+39:14

korriger

44.

Kirsti Grundes Berg

Tyrving, IL

1:16:11

+39:43

korriger

45.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

1:18:49

+42:21

korriger

46.

Knut Hangeraas

GeoForm

1:28:41

+52:13

korriger

47.

Rongrong Fang

Kina

1:32:32

+56:04

korriger

DSQ

Petter Christensen

Esso

13:41

korriger

71 122 110 111 112 113 114 123 115 116 117 118 15...

DSQ

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

42:34

korriger

114

DSQ

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

58:01

korriger

122 110 111 112 113 114 123 115

DSQ

Julie Onstad

KJELSÅS IL

1:07:24

korriger

122 110 111 112 113 114 123

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

26:45

+0:00

korriger

2.

Aud Gran

TYRVING

29:38

+2:53

korriger

3.

Harald Aulie

Koll lL

29:39

+2:54

korriger

4.

Reidar Vifstad

TYRVING

31:16

+4:31

korriger

5.

Knut Tore Solheim

Nydalen Siklubb

31:59

+5:14

korriger

6.

Per Magnus

FHI

32:04

+5:19

korriger

7.

Odd Kletteli

Bækkelagets Spkl.

33:33

+6:48

korriger

8.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

34:19

+7:34

korriger

9.

Finn Gange

Privat

34:59

+8:14

korriger

10.

Arne Chr Scheie

ØSTMARKA OK

35:49

+9:04

korriger

11.

Eyvind Aas

GEOFORM

36:55

+10:10

korriger

12.

Francisca Perger

KLP BIL

37:39

+10:54

korriger

13.

Svein Kvalheim

Oppegård

40:54

+14:09

korriger

13.

Merete Bugge

Stami

40:54

+14:09

korriger

15.

Thor Sandby

Skattedirektoratet BIL

41:44

+14:59

korriger

16.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

43:12

+16:27

korriger

17.

Vera Telje Sjølie

NORGES BANK

48:42

+21:57

korriger

18.

Elbjørg Moxnes

OSI

50:52

+24:07

korriger

19.

Terje Throndsen

Nittedal OL

51:32

+24:47

korriger

20.

Aud I Spjelkavik

TYRVING

51:53

+25:08

korriger

21.

Tor Henriksen

ÅRVOLL

52:16

+25:31

korriger

22.

Magne Grande

Koll lL

53:53

+27:08

korriger

23.

Peter Nylund

Haugerud

54:12

+27:27

korriger

24.

Catherine Jørgensen

KLP BIL

55:08

+28:23

korriger

25.

Stine Frossdal

OSI

59:12

+32:27

korriger

26.

Yi Sun

KIna

59:47

+33:02

korriger

27.

Ping Ouyang

ØSTMARKA OK

59:52

+33:07

korriger

28.

Sofie Nergård Sandvik

Adecco

1:00:43

+33:58

korriger

29.

Shiya Shao

KIna

1:01:54

+35:09

korriger

30.

Magnus Jevanor

Fossum IF

1:06:04

+39:19

korriger

31.

Alisa Leonidova

Krim

1:24:22

+57:37

korriger

32.

Wenping Yang

KIna

1:27:15

+1:00:30

korriger

33.

Jie Guo

KIna

1:30:33

+1:03:48

korriger

DSQ

Mingda Wang

Kina

47:08

korriger

125

DSQ

Zhifan Wang

KIna

48:39

korriger

125

DSQ

Yinghao Guo

KIna

49:45

korriger

125

DSQ

Wei Feng

KIna

54:13

korriger

125

DSQ

Siyu Xiang

KIna

1:08:01

korriger

125

DSQ

Yanbing Ma

KIna

1:08:17

korriger

125

DSQ

Feimo Zhu

KIna

1:09:41

korriger

125

DSQ

4 løpere

KIna

1:36:24

korriger

125

DSQ

Zhi-Chuan Wang

KIna

1:49:18

korriger

116 117 118 119 150

Brutt

Kjell Kristian Teigland

ØSTMARKA OK

korriger

Brutt

Beatrize Azagre

Nydalen

korriger

Brutt

Ingvilld Hoftun

Asker Skiklubb

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 juli 2018, 07:26:50

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

130

Antall startet:

130