Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 13, Frøset/Buråsen 31. juli 2018

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carthrine King

NTNU

57:28

+0:00

26:07

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Lien Johnsen

Student

56:17

+0:00

15:38

2.

Marit Skoglund

NTNUI

56:31

+0:14

15:41

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Hoff

St Olavs Hospital

1:20:59

+0:00

31:08

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Beth Carlsen

ÅF Engeneering

1:09:42

+0:00

19:21

DSQ

Gunn Tove Leiren

St Olavs Hospital

64 39 146 55 38 57 157 154 152 100 175

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Angell-Petersen

Trondheim Kommune

42:17

+0:00

11:44

2.

Tonje Bostad

Trondheim Kommune

55:09

+12:52

15:19

3.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

58:15

+15:58

16:10

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:15:00

+0:00

20:50

2.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:41:19

+26:19

28:08

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kvingedal

Natura

34:31

+0:00

13:16

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

1:00:12

+0:00

16:43

2.

Hilde Forbord

Big Bite

1:01:05

+0:53

16:58

3.

Nina Beate Liabakk

NTNU

1:03:53

+3:41

17:44

4.

Mai Iren Almås

Leik, IL

1:29:18

+29:06

24:48

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

47:30

+0:00

18:16

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

1:03:41

+0:00

17:41

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:14:49

+11:08

20:46

3.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

1:15:10

+11:29

20:52

4.

Erika Bugten

Berg hansen

1:32:16

+28:35

25:37

5.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:33:58

+30:17

26:06

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

1:01:45

+0:00

23:45

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:01:48

+0:03

23:46

3.

Siri Drogset

NTNU

1:08:56

+7:11

26:30

4.

Sissel Horghagen

NTNU

1:14:24

+12:39

28:36

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Melhus vgs

1:13:25

+0:00

20:23

2.

Trine Barstad

NTNU

1:15:54

+2:29

21:05

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

1:04:42

+0:00

24:53

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Stina Elfving

Trondheim Kommune

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

1:29:36

+0:00

34:27

2.

Kirsti Haarberg

Eget

1:37:53

+8:17

37:38

Arrangør

Kirsten Repvik

Trondheim Kommune

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:12:41

+0:00

20:11

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

46:37

+0:00

17:55

Klasse: H 16-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jabus De Vaal

NTNU

1:12:41

+0:00

27:57

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Philip Føyen

Student

58:22

+0:00

15:46

2.

Sebastian Blasius

ARM

1:14:01

+15:39

20:00

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannesen

Student

41:12

+0:00

6:58

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

49:45

+8:33

8:25

3.

Mattis Holt

Student

50:21

+9:09

8:32

4.

Ola Keiserås

Eget

54:00

+12:48

9:09

5.

Per Didrik Nonstad

Equinor BIL

1:07:32

+26:20

11:26

6.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

1:09:52

+28:40

11:50

7.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:45:53

+1:04:41

17:56

DSQ

Sjur Messel Nafstad

Powel

34:56

60 155 118 157 57 38 58 64 117 100

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

38:14

+0:00

10:20

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:03:17

+0:00

10:43

2.

Børge Leiren

Heimdal VGS

1:10:39

+7:22

11:58

3.

Anthony Bossard

Microchip

1:33:36

+30:19

15:51

4.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:38:51

+35:34

16:45

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

42:21

+0:00

11:26

2.

Frode Johansen

Norsk Helsenett

57:58

+15:37

15:40

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Bjørke

Eget

59:21

+0:00

10:03

2.

Fredrik Sandquist

Eget

1:01:26

+2:05

10:24

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Keiserås

Leik, IL

47:16

+0:00

12:46

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

52:38

+5:22

14:13

3.

Lars Halvorsen

St Olavs Hospital

1:04:23

+17:07

17:24

4.

Otto Wittner

UNInett

1:07:41

+20:25

18:17

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Johannesen

Sweco

1:00:11

+0:00

10:12

2.

Pål Kittilsen

Equinor

1:02:26

+2:15

10:34

3.

Henning Lysaker

Rainpower

1:15:52

+15:41

12:51

4.

Truls Ryum

NTNU

1:19:26

+19:15

13:27

5.

Øivind Kvenås

Helsenett

1:23:01

+22:50

14:04

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

39:44

+0:00

10:44

2.

Jan Hage

Eget

52:09

+12:25

14:05

3.

Arild Heggeset

SINTEF

52:16

+12:32

14:07

4.

Trond Benum

Schlumberger

54:11

+14:27

14:38

5.

Terje Berg

Statkraft

58:09

+18:25

15:42

6.

Geir Paulsen

Siemens

59:52

+20:08

16:10

7.

Geir Willumsen

A C Møller

1:25:09

+45:25

23:00

8.

Mike Long

NTNU

1:36:19

+56:35

26:01

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:01:19

+0:00

10:23

2.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

1:07:01

+5:42

11:21

3.

Agnar Renolen

eMap

1:11:25

+10:06

12:06

DSQ

Stein Ivar Foss

SIT

1:00:30

58

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Løseth

Equinor BIL

57:44

+0:00

15:36

2.

Bjarne Bugten

Equinor BIL

1:07:33

+9:49

18:15

3.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

1:12:32

+14:48

19:36

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:04:09

+0:00

10:52

2.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:50:39

+46:30

18:45

3.

Geir Atle Hoff

Evry

1:51:38

+47:29

18:55

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Owren

Equinor

40:39

+0:00

10:59

2.

Even Hofstad

DnB Sport

51:47

+11:08

13:59

3.

Morten Skoglund

NVE

52:14

+11:35

14:07

4.

Erik Horghagen

BDO AS

52:15

+11:36

14:07

5.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

52:16

+11:37

14:07

6.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

52:27

+11:48

14:10

7.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet BIL

1:06:01

+25:22

17:50

8.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:20:19

+39:40

21:42

9.

Olav Kvittem

Uninett

1:28:07

+47:28

23:48

DSQ

Helge Eriksen

Eget

59:16

157 55

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Statoil BIL Trondheim

1:13:43

+0:00

12:29

2.

Lasse Natvig

NTNU

1:19:21

+5:38

13:26

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:14:38

+0:00

28:42

2.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:20:04

+5:26

30:47

DSQ

Åge Sivertsen

Vegvesenet

50:10

45 39 146 157 117 92 100

DSQ

Harald Lauglo

NTNU

2:00:37

117 92 100

Arrangør

Reidar Skogseth

Evry

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

46:52

+0:00

13:01

2.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

1:08:30

+21:38

19:01

3.

Tore Heggem

HiNT

1:11:37

+24:45

19:53

4.

Ole Lutro

NGU

1:19:51

+32:59

22:10

5.

Jostein Grepstad

NTNU BIL

1:29:30

+42:38

24:51

6.

Asbjørn Rønning

Eget

1:33:37

+46:45

26:00

7.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:36:35

+49:43

26:49

8.

Rune M Holt

NTNU

1:43:13

+56:21

28:40

Arrangør

Bjørn Berger

Kabokart

Arrangør

Reidar Ottem

MTG

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:27:18

+0:00

14:47

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

41:18

+0:00

15:53

2.

Olaf Eggen

Jernia

1:16:01

+34:43

29:14

3.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:47:17

+1:05:59

41:15

4.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:57:32

+1:16:14

45:12

Arrangør

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

Arrangør

Erling Rise

Arrangør

Ola Langrød

NRK Bil

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:00:24

+0:00

16:46

2.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:02:16

+1:52

17:17

3.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:02:27

+2:03

17:20

4.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

1:07:48

+7:24

18:50

5.

Roar Stenset

St Olav

1:08:55

+8:31

19:08

6.

Halvor Flatberg

NTNU

1:15:43

+15:19

21:01

7.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:18:26

+18:02

21:47

8.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:21:56

+21:32

22:45

9.

Leif Røhjell

Siemens

1:22:01

+21:37

22:46

10.

Martin Melhuus

Veritas

1:23:27

+23:03

23:10

11.

Terje Hansen

Politiet

1:24:50

+24:26

23:33

12.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:26:03

+25:39

23:54

13.

Torgeir Iversen

Evry

1:27:54

+27:30

24:25

DSQ

Pål Skyberg

Evry

8:13

39 146 55 38 57 157 154 152 100 175

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:22:09

+0:00

13:55

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:44:46

+22:37

17:45

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

56:06

+0:00

21:34

2.

Finn Bjørgum

Eget

56:28

+0:22

21:43

Arrangør

Svein Revdahl

Pensjonist

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB

59:04

+0:00

16:24

2.

Leif Engen

Eget

59:51

+0:47

16:37

3.

Tore Brurok

Eget

1:12:44

+13:40

20:12

4.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:16:48

+17:44

21:20

5.

Magnus Landstad

NTNU

1:18:34

+19:30

21:49

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

2:19:41

+0:00

23:40

2.

Robert Strøm

Eget

2:40:46

+21:05

27:14

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:00:36

+0:00

23:18

2.

Edmund Olsen

NTNU

1:03:52

+3:16

24:33

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:11:51

+0:00

19:57

2.

Arne Sæterhaug

Eget

1:25:15

+13:24

23:40

3.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:34:34

+22:43

26:16

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Thor Meland

Equinor

1:12:18

69 45 39 146 157 117 100 175

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:14:15

+0:00

20:37

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Reinertsen Leroyer

Skoleelev

48:12

+0:00

18:32

2.

Tora Kittilsen

Skoleelev

56:31

+8:19

21:44

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Grønli

Freidig

38:55

+0:00

10:31

2.

Tristan Halvorsen

Gjest

56:36

+17:41

15:17

3.

Emil Grønli

Skoleelev

1:04:43

+25:48

17:29

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Una Kittilsen

Freidig

55:21

+0:00

15:22

2.

Malin Leiren

Student

1:13:08

+17:47

20:18

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen

53:56

+0:00

9:08

2.

Sigurd Stenvik

Gjest

1:00:15

+6:19

10:12

3.

Emil Reinertsen Leroyer

Skoleelev

1:46:41

+52:45

18:04


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 oktober 2018, 20:00:52

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

160

Antall startet:

160