Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2018Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P17 Grefsenkollen 9. august 2018

Klasse: DL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lisbeth Voll

COWI BIL

1:00:01

+0:00

12:14

2.

Maren Haaverstad

COWI BIL

1:02:31

+2:30

12:45

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torill Nes

Nydalens Skiklub

52:45

+0:00

12:16

2.

Tone Sundtjønn

Lillomarka O-lag

1:04:59

+12:14

15:06

3.

Ida Tangen

Nydalens Skiklub

1:13:16

+20:31

17:02

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dana Stene

Nydalens Skiklub

57:33

+0:00

13:23

2.

Kristin Berg

Fossum IF

1:32:30

+34:57

21:30

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Hov

Fossum IF

1:08:54

+0:00

16:01

2.

Trude Fixdal

KOLL

1:17:38

+8:44

18:03

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

56:40

+0:00

18:16

2.

Magnhild Mølnvik

Fossum IF

1:01:48

+5:08

19:56

3.

Merete Bugge

Stami

1:35:06

+38:26

30:40

DSQ

Aina Grymyr

Haugerud

1:19:43

55 56 59 60 158 100

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

47:03

+0:00

15:10

2.

Eva Helen Reistad

Thales BIL

1:22:28

+35:25

26:36

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:18:30

+0:00

25:19

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

49:39

+0:00

16:00

2.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:33:14

+43:35

30:04

3.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:40:43

+51:04

32:29

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:12:10

+0:00

23:16

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:16:42

+4:32

24:44

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexander Urnes

FFI BIL

1:26:22

+0:00

17:37

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Hauge

Nydalens Skiklub

1:03:18

+0:00

12:55

2.

Atle Pedersen

Reload

1:04:13

+0:55

13:06

3.

Lasse Nederhoed

Teddy TV

1:12:19

+9:01

14:45

4.

Lars Onstad

OSI

1:15:23

+12:05

15:23

5.

Frode Lillevold

FFI

1:18:52

+15:34

16:05

6.

Ketil Risvoll

TELENOR

1:19:21

+16:03

16:11

7.

Tor Kristian Tallaksen

Bygdø Badminton

1:28:15

+24:57

18:00

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

57:24

+0:00

11:42

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

1:01:20

+3:56

12:31

3.

Helge Stenerud

IFS BIL

1:08:55

+11:31

14:03

4.

Gunnar Rustad

FFI BIL

1:10:50

+13:26

14:27

5.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

1:22:16

+24:52

16:47

6.

Uno Hanslien

Bilpost

1:34:43

+37:19

19:19

Arrang

Svein Nygård

NORGES BANK

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kaarby

Overtoppen

1:05:22

+0:00

15:12

2.

Per Morten Lefdal

Metier OEC

1:08:39

+3:17

15:57

3.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

1:27:17

+21:55

20:17

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Markset

KolL

54:57

+0:00

12:46

2.

Einar Jensen

Statens kartverk

59:34

+4:37

13:51

3.

Tom Pettersen

KPP/Runners

1:04:53

+9:56

15:05

4.

Ivar Refsland

UIO

1:09:18

+14:21

16:06

5.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:12:02

+17:05

16:45

6.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

1:12:58

+18:01

16:58

7.

Paal W Hanssen

BDO

1:15:39

+20:42

17:35

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

IL Geoform

1:38:23

34

DSQ

Rune Hultgreen

RAVN

1:58:43

70 158

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

33:01

+0:00

10:39

2.

Tore Ringerike

DNB

43:15

+10:14

13:57

3.

Per Nermo

COWI BIL

53:15

+20:14

17:10

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

57:27

+24:26

18:31

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Karlsen

Omega AS

45:48

+0:00

14:46

2.

Lars-Evan Pettersson

NVE

45:49

+0:01

14:46

3.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

49:21

+3:33

15:55

4.

Hasse Bergstrøm

HB Consult

53:55

+8:07

17:23

5.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

54:25

+8:37

17:33

6.

Knut Møgedal

Aker Solutions

57:28

+11:40

18:32

7.

Knut Tore Solheim

FUGRO

57:32

+11:44

18:33

8.

Johan Storsveen

OPIL

58:03

+12:15

18:43

9.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:25:41

+39:53

27:38

DSQ

Roar Gudding

VET BIL

44:33

56 59 60 158 100

DSQ

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

51:08

55 56 59 60 158 100

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

56:25

+0:00

18:11

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

57:47

+1:22

18:38

3.

Sigfred Fagervik

Thales

59:28

+3:03

19:10

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:00:20

+3:55

19:27

5.

Arne Øfsthus

Fugro

1:08:41

+12:16

22:09

6.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:09:43

+13:18

22:29

7.

Arne H Reistad

Thales BIL

1:17:19

+20:54

24:56

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:18:15

+21:50

25:14

9.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:31:54

+35:29

29:38

DSQ

Terje Throndsen

Nittedal

37:12

50 51 53 54 55 56 100

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:21:13

+0:00

26:11

2.

Tor Henriksen

Årvoll

1:26:28

+5:15

27:53

3.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:27:12

+5:59

28:07

4.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

1:41:37

+20:24

32:46

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

2:38:27

+1:17:14

51:06

DSQ

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:11:31

55

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Amund Sandnes Risvoll

Tyrving, IL

1:45:23

155 48 156 157 158 100

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

50:43

+0:00

16:21

2.

Harald Aulie

KOLL

57:11

+6:28

18:26

3.

Arne Kongsnes

Kongsnes Media

1:00:00

+9:17

19:21

4.

Bjørn Rossow

Thales

1:05:49

+15:06

21:13

5.

Børge Nilsen Berg

Aker Solutions

1:08:33

+17:50

22:06

6.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

1:13:13

+22:30

23:37

7.

Cathrine Walla

Haslum

1:14:11

+23:28

23:55

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Jevanord

Fossum IF

57:46

+0:00

13:26

2.

Morten Wettergren

Fossum IF

1:00:02

+2:16

13:57

3.

Trygve Sunde Kolderup

HEMING Orientering

1:01:48

+4:02

14:22

4.

Stig Pedersen

PRIVAT

1:20:58

+23:12

18:49

5.

Christian Fossen

Cardo BIL

1:31:55

+34:09

21:22

DSQ

Andreas Barstad

FFI BIL

1:01:33

37 40 41 47 48 62 63 64 67 70 158

DSQ

Anette Ravlo

NORdea

1:24:01

36

DSQ

Filip Engebretsen

PRIVAT

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

PRIVAT

1:48:10

+0:00

22:04

DSQ

Alain Ferber

FBI

1:33:46

40


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 august 2018, 07:38:35

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

97

Antall startet:

97