Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 15, Trolløp, Jårakjølen 12. august 2018

Klasse: D 0 - 49 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vibeke Falk Holte

St. Olavs Hospital

1:32:01

+0:00

11:38

2.

Eva Tesarova

Microsoft

1:37:24

+5:23

12:19

3.

Kristin Jæger

Trondheim kommune

2:02:37

+30:36

15:31

Klasse: D 50 - 99 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Trondheim kommune

1:16:10

+0:00

9:38

2.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

1:31:59

+15:49

11:38

Klasse: D 50 - 99 år - Trolløpet kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

56:21

+0:00

11:44

2.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:02:31

+6:10

13:01

3.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

1:03:48

+7:27

13:17

4.

Trine Barstad

NTNU

1:04:13

+7:52

13:22

5.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:04:21

+8:00

13:24

6.

Anne Synnøve Syltevik

Eget

1:04:28

+8:07

13:25

7.

Vigdis Heimly

NTNU

1:17:21

+21:00

16:06

8.

Anne Lise Brenne

Trondheim kommune

1:21:20

+24:59

16:56

9.

Berit Grande

Sticos

1:32:29

+36:08

19:16

10.

Anne Furuholt

TOBB

1:35:37

+39:16

19:55

11.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olavs Hospital

2:11:16

+1:14:55

27:20

12.

Randi Engen

SiT BIL

2:11:18

+1:14:57

27:21

Klasse: H 0 - 49 år - Trolløpet lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Kittilsen

Equinor

1:31:34

+0:00

7:41

2.

Jonas Waefler

Powel

1:32:47

+1:13

7:47

3.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

1:48:16

+16:42

9:05

4.

Svein Olav Dyrhol

Equinor BIL

1:50:05

+18:31

9:15

5.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

1:52:53

+21:19

9:29

6.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

2:06:57

+35:23

10:40

77

Klasse: H 50 - 64 år - Trolløpet lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Røstum

Powel

1:31:45

+0:00

7:42

Klasse: H 50 - 64 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Arnesen

Eget

1:11:14

+0:00

9:01

2.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:17:23

+6:09

9:47

3.

Olve Mogstad

Statnett

1:18:42

+7:28

9:57

4.

Lasse Natvig

NTNU

1:21:25

+10:11

10:18

5.

Bjørn Munch

Oracle

1:25:57

+14:43

10:52

6.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:26:33

+15:19

10:57

7.

Stein Erik Aagaard

NINA

1:31:58

+20:44

11:38

8.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

1:32:51

+21:37

11:45

9.

Geir Paulsen

Siemens

1:33:24

+22:10

11:49

10.

Even Hofstad

DnB Sport

1:42:23

+31:09

12:57

11.

Olav Kvittem

Uninett

1:46:26

+35:12

13:28

12.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:50:30

+39:16

13:59

13.

Geir Willumsen

A C Møller

1:51:35

+40:21

14:07

Klasse: H 65 - 99 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Heggem

HiNT

1:44:24

+0:00

13:12

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:53:41

+9:17

14:23

3.

Torleif Stephansen

Evry

2:05:51

+21:27

15:55

4.

Robert Strøm

Eget

2:05:59

+21:35

15:56

Klasse: H 65 - 99 år - Trolløpet kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

49:53

+0:00

10:23

2.

Edgar Furuholt

Det Norske

52:47

+2:54

10:59

3.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

52:50

+2:57

11:00

4.

Bjørn Brenne

Trondheim kommune

52:53

+3:00

11:01

5.

Arne Sæterhaug

Eget

53:02

+3:09

11:02

6.

Per Løvås

Vegvesenet

57:53

+8:00

12:03

7.

Knut Skjesol

Statkraft

1:00:51

+10:58

12:40

8.

Eigil Sørli

Q-Free

1:03:25

+13:32

13:12

9.

Tor Gjermstad

Hemit

1:03:37

+13:44

13:15

10.

Leif Engen

Eget

1:03:49

+13:56

13:17

11.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:04:25

+14:32

13:25

12.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:05:34

+15:41

13:39

13.

Magnus Landstad

NTNU

1:06:52

+16:59

13:55

14.

Torgeir Iversen

Evry

1:08:08

+18:15

14:11

15.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:09:07

+19:14

14:23

16.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:11:52

+21:59

14:58

100

17.

Tore Brurok

Eget

1:13:01

+23:08

15:12

18.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

1:21:04

+31:11

16:53

Klasse: Gjester - Trolløpet kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Heggeset

SINTEF

52:29

+0:00

10:56


Sist oppdatert:

16 august 2018, 13:02:39

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

60

Antall startet:

60