Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 16, Saksvikvollen 14. august 2018

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Aune

Skoleelev

27:51

+0:00

13:55

2.

Tonje Langdahl Olsen

NVE

37:44

+9:53

18:52

3.

Grethe Midttømme

NVE

37:49

+9:58

18:54

4.

Åse Winther

NVE

38:02

+10:11

19:01

5.

Morten Skoglund

NVE

38:06

+10:15

19:03

6.

Ingrid Venås

Equinor

38:47

+10:56

19:23

7.

Svein Olav Haug

Bravida

44:04

+16:13

22:02

8.

Per Ludvig Bjerke

NVE

57:30

+29:39

28:45

DSQ

Stine Maø Johansen

Trondheim Kommune

59:49

114 117 118 121 139 118

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias Tschernutter

Eggen Arkitekter AS

44:54

+0:00

16:02

2.

Ingeborg Kolstad

Skoleelev

49:12

+4:18

17:34

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fasting

Trondheim Kommune

36:06

+0:00

8:35

2.

Helene Lund-Johansen

Tyrving

42:07

+6:01

10:01

3.

Roisin Long

Eget

47:26

+11:20

11:17

4.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

47:33

+11:27

11:19

5.

Line Hovdenak Lyng

Biomar

58:14

+22:08

13:51

6.

Ingrid Grændsen

Agraff

1:05:23

+29:17

15:34

7.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:07:21

+31:15

16:02

8.

Priska H. Hiller

NVE

1:20:19

+44:13

19:07

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsta Venås Flægstad

Trondheim kommune

1:12:44

+0:00

12:19

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Persson

Asplan Viak

46:38

+0:00

11:06

2.

Beth Carlsen

ÅF Engeneering

1:06:58

+20:20

15:56

3.

Kristin Jæger

Trondheim kommune

1:16:13

+29:35

18:08

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Heier Amundsen

Asplan-Viak

48:24

+0:00

17:17

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

Sykehusbygg

49:25

+0:00

11:45

2.

Tonje Bostad

Trondheim Kommune

56:13

+6:48

13:23

3.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

56:23

+6:58

13:25

4.

Karin Bernsmed

Sintef

56:48

+7:23

13:31

DSQ

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

36 39 44 47 55 58 92 95 175

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sylvi Gaut

Sweko

54:52

+0:00

19:35

2.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

57:49

+2:57

20:38

3.

Gunn Skaug

ATB

59:57

+5:05

21:24

4.

Kristin Sætre Haug

Eggen Arkitekter AS

1:20:58

+26:06

28:55

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

49:37

+0:00

11:48

DSQ

Marit Melhuus

Xylem

40:47

36 39 44 47 55 58 92 95

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

44:45

+0:00

15:58

2.

Carthrine King

NTNU

1:08:32

+23:47

24:28

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

55:30

+0:00

13:12

2.

Eli Kvingedal

Natura

56:31

+1:01

13:27

3.

Mona Sæther

Trondheim kommune

56:41

+1:11

13:29

4.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

57:18

+1:48

13:38

5.

Nina Beate Liabakk

NTNU

58:53

+3:23

14:01

5.

Nina Beate Liabakk

NTNU

58:53

+3:23

14:01

7.

Hilde Forbord

Big Bite

1:01:42

+6:12

14:41

8.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

1:06:21

+10:51

15:47

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:11:42

+0:00

12:09

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

39:21

+0:00

14:03

2.

Vigdis Heimly

NTNU

52:08

+12:47

18:37

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

51:10

+0:00

12:10

2.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

56:50

+5:40

13:31

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:06:04

+14:54

15:43

4.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:09:10

+18:00

16:28

5.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:15:15

+24:05

17:55

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

NTNU

47:39

+0:00

17:01

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

49:11

+1:32

17:33

3.

Siri Drogset

NTNU

50:16

+2:37

17:57

4.

Gro Rypdal

VIsma

58:28

+10:49

20:52

5.

Berit Grande

Sticos

1:01:00

+13:21

21:47

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Melhus vgs

59:16

+0:00

14:06

2.

Trine Barstad

NTNU

1:11:07

+11:51

16:55

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

47:04

+0:00

16:48

2.

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

1:20:29

+33:25

28:44

Arrangør

Anne Sofie Gjermstad

Evry

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:09:03

+0:00

16:26

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Synnøve Syltevik

Eget

43:26

+0:00

15:30

2.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

51:05

+7:39

18:14

3.

Anne Furuholt

TOBB

1:09:15

+25:49

24:43

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:10:57

+0:00

16:53

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

43:23

+0:00

15:29

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:03:30

+20:07

22:40

DSQ

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:06:20

36 38

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Grøvdal

ARM

1:04:02

+0:00

14:53

2.

Sivert Eliassen

Siemens

1:11:30

+7:28

16:37

3.

Sebastian Blasius

ARM

1:17:28

+13:26

18:00

4.

Tore Dyrendahl

NVE

1:33:06

+29:04

21:39

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Aamodt

Comsol

44:41

+0:00

7:34

2.

Anders Tiltnes

Infrakit BIL

46:38

+1:57

7:54

3.

Ola Keiserås

Eget

48:54

+4:13

8:17

4.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

1:00:23

+15:42

10:14

5.

Per Didrik Nonstad

Equinor BIL

1:05:11

+20:30

11:02

6.

Jerome Soulard

ARM

1:08:50

+24:09

11:40

7.

Helge Venås Flægstad

Entro

1:11:10

+26:29

12:03

8.

Erik Aune

Statens vegvesen

1:12:49

+28:08

12:20

9.

Marius Jensen

SIemens

1:16:48

+32:07

13:01

10.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:26:39

+41:58

14:41

11.

Magnus Walstad

ARM

1:51:42

+1:07:01

18:55

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Aune

Sparebank 1 SMN

56:26

+0:00

13:07

2.

Samouli Hallikainen

Nordic Semi Conductor

58:23

+1:57

13:34

3.

Helge Titlestad

ARM

1:11:12

+14:46

16:33

DSQ

Kjartan Orvedal

NVE

1:54:41

60 92 95

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Berger

Granåsen Legesenter

45:38

+0:00

7:44

2.

Daniel Zwiker

OLG Galgenen

1:00:16

+14:38

10:12

3.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:00:42

+15:04

10:17

4.

Jonas Waefler

Powel

1:10:23

+24:45

11:55

5.

Morten Andreas Nome

NTNU

1:13:37

+27:59

12:28

6.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:16:15

+30:37

12:55

7.

Anthony Bossard

Microchip

1:32:15

+46:37

15:38

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kai Ove Moen

Telia

54:10

+0:00

12:35

2.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

1:03:55

+9:45

14:51

3.

Bjarne Aas Farbu

Trøndertaxi

1:05:02

+10:52

15:07

4.

Frode Johansen

Norsk Helsenett

1:05:11

+11:01

15:09

5.

Arilld Henriksen

Contix

1:05:23

+11:13

15:12

6.

Odin Damås

Skanska Aktiv

1:11:38

+17:28

16:39

7.

Terje Aunvik

Telenor

2:07:55

+1:13:45

29:44

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

56:15

+0:00

9:32

2.

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:09:04

+12:49

11:42

3.

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

1:13:29

+17:14

12:27

4.

Kjetil Sletten

Statens vegvesen

1:44:03

+47:48

17:38

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

52:21

+0:00

12:10

2.

Odd Magne Reitan

Microchip

56:09

+3:48

13:03

3.

Thor Ivar Trygestad

Sparebank 1 SMN

59:18

+6:57

13:47

4.

Kurt Amundsen

Avinor

1:03:50

+11:29

14:50

5.

Morten Løberg

OK Fjell

1:04:21

+12:00

14:57

6.

Paul Erik Horvath

Eget

1:05:48

+13:27

15:18

7.

Dag Vidar Jensen

Byåsen

1:06:17

+13:56

15:24

8.

Arne Guttvik

Salmar

1:06:44

+14:23

15:31

9.

Anders Håkon Gaut

Evry

1:12:58

+20:37

16:58

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Kittilsen

Equinor

50:16

+0:00

8:31

2.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

51:51

+1:35

8:47

3.

Thomas Berge Mjølhus

Trondheim kommune

58:12

+7:56

9:51

4.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

1:04:47

+14:31

10:58

5.

Olle Malmring

1:07:42

+17:26

11:28

6.

Svein Olav Dyrhol

Equinor BIL

1:15:53

+25:37

12:51

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

44:37

+0:00

10:22

2.

Øystein Grøvlen

Oracle

45:37

+1:00

10:36

3.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

47:16

+2:39

10:59

4.

Øystein Wiggen

Lindorff

50:42

+6:05

11:47

5.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

51:27

+6:50

11:57

6.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

54:28

+9:51

12:40

7.

Trond Sletner

Telenor

55:27

+10:50

12:53

8.

Øyvind Skaug

ÆKNB

58:03

+13:26

13:30

9.

Tom Jacobsen

Semikon

1:02:06

+17:29

14:26

10.

Arild Heggeset

SINTEF

1:03:34

+18:57

14:46

11.

Erling Bye

BDO AS

1:05:41

+21:04

15:16

12.

Bobo Nordahl

NGU

1:07:31

+22:54

15:42

13.

Jon Vindal

Consto

1:07:53

+23:16

15:47

14.

Tor Arne Haugen

DNB

1:08:32

+23:55

15:56

15.

Bjørn Munch

Oracle

1:11:05

+26:28

16:31

16.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:13:11

+28:34

17:01

DSQ

Geir Willumsen

A C Møller

15:05

44 47 51 60 92 95 175

DSQ

Kristian Fjelltun

SMB Tjenester

1:48:50

60 92 95

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

51:37

+0:00

8:44

2.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

56:01

+4:24

9:29

3.

Frode Haugskott

Skaun kommune

58:53

+7:16

9:58

4.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:00:06

+8:29

10:11

5.

Bård Smestad

Asolvi

1:00:10

+8:33

10:11

6.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:00:57

+9:20

10:19

7.

Stein Ivar Foss

SIT

1:05:19

+13:42

11:04

8.

Terje Berg

Statkraft

1:18:13

+26:36

13:15

9.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:22:29

+30:52

13:58

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Corneil

Eggen Arkitekter AS

1:21:03

+0:00

28:56

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Løseth

Equinor BIL

50:06

+0:00

11:39

2.

Atle Haugan

Equinor

54:14

+4:08

12:36

3.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

56:58

+6:52

13:14

4.

Mike Long

NTNU

57:38

+7:32

13:24

5.

Bård Solem

Eggen Arkitekter AS

1:00:00

+9:54

13:57

6.

John Lerli

Trønderbladet

1:02:33

+12:27

14:32

7.

Petter Mikalsen

Telenor

1:02:57

+12:51

14:38

8.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

1:06:44

+16:38

15:31

9.

Frode Stølan

Telenor

1:22:46

+32:40

19:14

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

58:01

+0:00

9:50

2.

Sturla Sæther

Equinor BIL

59:37

+1:36

10:06

3.

Dag Stenersen

Sintef

1:01:34

+3:33

10:26

4.

John Svergja

Emma Edb

1:02:24

+4:23

10:34

5.

Geir Arnesen

Eget

1:06:37

+8:36

11:17

6.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:07:36

+9:35

11:27

7.

Bernt Rognes

Powel

1:10:49

+12:48

12:00

8.

Håvard Eidnes

Uninett

1:11:10

+13:09

12:03

9.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:15:17

+17:16

12:45

10.

Olve Mogstad

Statnett

1:20:02

+22:01

13:33

11.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:28:51

+30:50

15:03

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Eriksen

Eget

54:10

+0:00

12:35

2.

Erik Horghagen

BDO AS

57:44

+3:34

13:25

3.

Øystein Hoffart

Jsta

1:01:03

+6:53

14:11

4.

Even Hofstad

DnB Sport

1:01:37

+7:27

14:19

5.

Klaus Livik

Powel

1:01:54

+7:44

14:23

6.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:03:50

+9:40

14:50

7.

Olav Kvittem

Uninett

1:04:00

+9:50

14:53

8.

Robert Hirsch

Statkraft

1:04:24

+10:14

14:58

9.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet BIL

1:07:57

+13:47

15:48

10.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:11:52

+17:42

16:42

11.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:12:49

+18:39

16:56

12.

Håvard Rekstad

NTNU

1:14:26

+20:16

17:18

13.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

1:15:28

+21:18

17:33

14.

Sverre Helge Torp

St Olavs Hospital

1:17:37

+23:27

18:03

15.

Kjell Arne Henninen

NHN

1:24:31

+30:21

19:39

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Owren

Equinor

1:08:46

+0:00

11:39

2.

Lasse Natvig

NTNU

1:10:26

+1:40

11:56

3.

Stein Erik Aagaard

NINA

1:15:44

+6:58

12:50

4.

Rolf Røsand

Rambøll

1:16:59

+8:13

13:02

DSQ

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:10:33

57 64 60 69 95

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reinold Ellingsen

NTNU

41:22

+0:00

14:46

2.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

46:21

+4:59

16:33

3.

Rune M Holt

NTNU

49:50

+8:28

17:47

4.

Arne Hoff

Eget

56:24

+15:02

20:08

5.

Harald Lauglo

NTNU

1:48:59

+1:07:37

38:55

Arrangør

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Kabokart

46:09

+0:00

10:59

2.

Steinar Aasvang

Siemens

53:56

+7:47

12:50

3.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

56:16

+10:07

13:23

4.

Knut Lillealtern

Eget

56:39

+10:30

13:29

5.

Tore Heggem

HiNT

58:41

+12:32

13:58

6.

Harald Oftedal

Equinor

1:02:43

+16:34

14:55

7.

John Sirum

Rambøll

1:04:20

+18:11

15:19

8.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:05:44

+19:35

15:39

9.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:11:32

+25:23

17:01

10.

Tor Gjermstad

Hemit

1:17:20

+31:11

18:24

11.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:21:16

+35:07

19:20

12.

Asbjørn Rønning

Eget

1:46:45

+1:00:36

25:25

DSQ

Ottar G Kristiansen

Evry

1:13:56

36

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Øvstedal

NTNU

1:42:32

+0:00

17:22

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

46:12

+0:00

16:30

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

50:32

+4:20

18:02

3.

Nils Holte

NTNU

51:02

+4:50

18:13

4.

Olaf Eggen

Jernia

1:29:56

+43:44

32:07

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

57:17

+0:00

13:38

2.

Terje Hansen

Politiet

59:32

+2:15

14:10

3.

Frode Stensrud

Eget

59:45

+2:28

14:13

4.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:01:30

+4:13

14:38

5.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

1:01:40

+4:23

14:40

6.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:01:43

+4:26

14:41

7.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:04:30

+7:13

15:21

8.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:07:48

+10:31

16:08

9.

Roar Stenset

St Olav

1:08:03

+10:46

16:12

10.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:08:21

+11:04

16:16

11.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

1:08:25

+11:08

16:17

12.

Martin Melhuus

Veritas

1:09:21

+12:04

16:30

13.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:10:18

+13:01

16:44

14.

Leif Røhjell

Siemens

1:11:56

+14:39

17:07

15.

Magne Måge

Skanska Aktiv

1:20:17

+23:00

19:06

16.

Torgeir Iversen

Evry

1:28:13

+30:56

21:00

Arrangør

Halvor Flatberg

NTNU

Arrangør

Pål Skyberg

Evry

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:24:17

+0:00

14:17

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:46:11

+21:54

17:59

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Musum

Rambøll

45:57

+0:00

16:24

2.

Bjørn Norberg

Veritas

50:38

+4:41

18:05

3.

Stig Arild Haugskott

Posten

52:54

+6:57

18:53

Arrangør

Finn Bjørgum

Eget

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB

53:35

+0:00

12:45

2.

Leidulv Vinje

Spenncon

54:20

+0:45

12:56

3.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:09:35

+16:00

16:34

4.

Eigil Sørli

Q-Free

1:15:36

+22:01

18:00

5.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:24:10

+30:35

20:02

DSQ

Per Løvås

Vegvesenet

1:16:43

55 58 92 95

Arrangør

Tore Brurok

Eget

Arrangør

Leif Engen

Eget

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Terratec

1:28:34

+0:00

15:00

2.

Magnus Landstad

NTNU

1:52:08

+23:34

19:00

3.

Robert Strøm

Eget

1:52:16

+23:42

19:01

Jeg ble forsikret om at jeg var registrert i mål

Arrangør

Torleif Stephansen

Evry

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

51:53

+0:00

18:31

2.

Edmund Olsen

NTNU

59:52

+7:59

21:22

Arrangør

Kåre Aflekt

NTNU

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Sæterhaug

Eget

1:13:11

+0:00

17:25

2.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:14:34

+1:23

17:45

3.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:19:14

+6:03

18:51

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

59:17

+0:00

21:10

2.

Magnar Egseth

Jernbanen

1:28:47

+29:30

31:42

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:43:37

+0:00

24:40

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Aune

Skoleelev

56:59

+0:00

13:15

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

32:50

+0:00

7:49

2.

Vera Melkild

Skoleelev

45:58

+13:08

10:56

3.

Jon Arvid Haug

Skoleelev

51:34

+18:44

12:16

4.

Kristine Haug

Skoleelev

56:26

+23:36

13:26

5.

Ane Bye

Gjest

1:07:05

+34:15

15:58

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen

52:41

+0:00

8:55


Sist oppdatert:

27 september 2018, 09:57:13

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

267

Antall startet:

267