Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2018Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P19 Badedammen Grorud 16. august 2018

Klasse: DL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Dana Stene

Nydalens Skiklub

56:18

49

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:08:12

+0:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Drage Roti

FOssum IF

55:07

+0:00

2.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

56:24

+1:17

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

1:00:38

+0:00

2.

Aina Grymyr

Haugerud

1:42:31

+41:53

DSQ

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

58:38

47

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Hugdahl

Coop

49:27

+0:00

2.

Aud Gran

TYRVING

52:23

+2:56

3.

Toril Eine

Esso

1:12:09

+22:42

4.

Eva Helen Reistad

Thales BIL

1:12:27

+23:00

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

48:32

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:11:28

+22:56

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

53:19

+0:00

2.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:26:16

+32:57

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

54:31

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:03:09

+8:38

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:28:51

+34:20

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øyvind Stene

BSF Swissphoto

52:25

+0:00

2.

Helge Weydahl

FFI BIL

1:00:20

+7:55

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bjerknes

Måren OK

48:42

+0:00

2.

Ketil Risvoll

TELENOR

56:54

+8:12

3.

Frode Lillevold

FFI

59:53

+11:11

DSQ

Lasse Nederhoed

Teddy TV

1:14:19

47 48 49 50 51

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

43:52

+0:00

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

44:05

+0:13

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

48:28

+4:36

4.

Carl Erik Wasberg

FFI BIL

50:57

+7:05

5.

Johan Haavardtun

Schenker

51:12

+7:20

6.

Jon Sletvold

Patentstyret

1:01:51

+17:59

7.

Eskil Dahlen

TELENOR

1:02:18

+18:26

8.

John Ivar Juvik

Statnett BIL

1:06:11

+22:19

9.

Uno Hanslien

Bilpost

1:18:56

+35:04

10.

Arne Kongsnes

Kongsnes Media

1:31:36

+47:44

DSQ

Jarle Roti

FOssum IF

1:00:25

37 40 49 50

DSQ

Helge Stenerud

IFS BIL

1:05:51

42

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

39:02

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

Metier OEC

48:25

+9:23

3.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

48:47

+9:45

4.

Claus Fritzner

KongsBERG

56:40

+17:38

5.

Tore Fagervold

Bane NOR BIL

57:37

+18:35

6.

Håkon Jentoft

Renovasjonsetaten

59:10

+20:08

DSQ

Øystein Kildahl

AHS

45:36

48 49 50 51 100

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

40:03

+0:00

2.

Tore Sannes

Geodata

40:43

+0:40

3.

Svein Jacobsen

Solsikke

44:50

+4:47

4.

Kjell Markset

KolL

45:02

+4:59

5.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

46:33

+6:30

6.

Tom Pettersen

KPP/Runners

47:23

+7:20

7.

Knut Anders Løken

Fossum IF

48:02

+7:59

8.

Per Schanche

Asker SK

49:41

+9:38

9.

Tormod Øvergaard 

iStone

53:06

+13:03

10.

Paal W Hanssen

BDO

55:48

+15:45

11.

Kjetil Berge

DNB

56:52

+16:49

DSQ

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

1:01:30

47

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

31:08

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

41:30

+10:22

3.

Mogens Monsen

MySoft as

46:00

+14:52

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

48:15

+17:07

5.

Per Nermo

COWI BIL

48:52

+17:44

6.

Reidar Kierulf

RKP

51:48

+20:40

7.

Reidar Vifstad

TYRVING

55:34

+24:26

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

NIttedal

38:52

+0:00

2.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

44:17

+5:25

3.

Knut Karlsen

Omega AS

44:45

+5:53

4.

Knut Møgedal

Aker Solutions

49:42

+10:50

5.

Roar Gudding

VET BIL

50:46

+11:54

6.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

54:20

+15:28

7.

Johan Storsveen

OPIL

59:03

+20:11

8.

Per Haugen

NEDERMAN

1:11:19

+32:27

9.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:18:57

+40:05

10.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:30:25

+51:33

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

44:21

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

51:03

+6:42

3.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

51:42

+7:21

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

53:16

+8:55

5.

Arne Øfsthus

Fugro

55:56

+11:35

6.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:03:48

+19:27

7.

Hans Randen

PRIVAT

1:10:21

+26:00

8.

Arne H Reistad

Thales BIL

1:12:31

+28:10

9.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:19:24

+35:03

10.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:57:41

+1:13:20

Arrang

Sigfred Fagervik

Thales

Arrang

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

Arrang

Bjørn Grenager

Thales BIL

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

52:24

+0:00

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

56:32

+4:08

3.

Svein F Kvalheim

Oppegård

58:23

+5:59

4.

Annar Brustad

FOBIL

1:00:19

+7:55

5.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:15:23

+22:59

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker SK

25:47

+0:00

2.

Paul Grenager

Thales BIL

25:51

+0:04

133

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Iversen

Vegdirektoratets IF

49:20

+0:00

2.

Per Ongstad

PRIVAT

52:35

+3:15

3.

Bjørn Rossow

Thales

1:00:32

+11:12

4.

Ping Ouyang

Østmarka OK

2:28:22

+1:39:02

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

1:04:19

+0:00

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Osen

Equinor BIL

57:37

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 august 2018, 08:17:36

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

98

Antall startet:

98