Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 17 - KM Stafett 21. august 2018

Klasse: D < 135 år

1.

Asplan Viak/ St. Olav/ Nordic

 

50:04

 

1

Jenny Persson

15:15

1.

15:15

1.

2

Martine Åstebøl

18:10

1.

33:25

1.

3

Kristin Åstebøl-Storaas

16:39

1.

50:04

1.

Klasse: D 135 - 179 år

1.

Kommunedamene (Trondheim kommune)

 

55:52

 

1

Siw Sellæg

19:40

2.

19:40

2.

2

Rine Hanssen

17:10

1.

36:50

1.

3

Mona Sæther

19:02

2.

55:52

1.

2.

Eggen Arkitekter AS

 

1:00:29

 

1

Bente Skorge

19:52

3.

19:52

3.

2

Vebjørg Ekseth

22:41

3.

42:33

3.

3

Mette Nolte

17:56

1.

1:00:29

2.

3.

St. Olavs Hospital BIL

 

1:01:51

 

1

Sigrid Melkild

19:11

1.

19:11

1.

2

Tina Strømdal Wik

20:34

2.

39:45

2.

3

Anne Melkild

22:06

3.

1:01:51

3.

4.

Trondheim kommune

 

1:12:29

 

1

Ingrid Lien Johnsen

23:18

4.

23:18

4.

2

Åse Rita Ellingsen

23:53

4.

47:11

4.

3

Grethe Liatun

25:18

4.

1:12:29

4.

Klasse: D > 179 år

1.

NTNU damer

 

1:18:43

 

1

Siri Drogset

26:02

1.

26:02

1.

2

Sissel Horghagen

30:10

1.

56:12

1.

3

Trine Barstad

22:31

1.

1:18:43

1.

2.

St. Olavs Hospital

 

1:45:14

 

1

Inger Røhjell

38:26

3.

38:26

3.

2

Eva Aalde

34:29

2.

1:12:55

2.

3

Anne Stenset

32:19

2.

1:45:14

2.

3.

Jentut´n

 

1:46:33

 

1

Anne Synnøve Syltevik

29:41

2.

29:41

2.

2

Reidun Fallan Smaavik

44:23

3.

1:14:04

3.

3

Anne Furuholt

32:29

3.

1:46:33

3.

Klasse: H < 134 år

1.

Powel lag 2

 

1:10:52

 

1

Bernt Rognes

27:00

2.

27:00

2.

2

Jonas Waefler

25:12

1.

52:12

1.

3

Isak Bergset

18:40

1.

1:10:52

1.

2.

SINTEF Energi 1

 

1:16:09

 

1

Halvor Lund

23:28

1.

23:28

1.

2

Christian Andre Andresen

31:08

3.

54:36

2.

3

Sigmund Størset

21:33

2.

1:16:09

2.

3.

Microchip

 

1:31:06

 

1

Svenn-Ivar Svendsen

28:21

4.

28:21

4.

2

Anthony Bossard

30:26

2.

58:47

3.

3

Odd Magne Reitan

32:19

3.

1:31:06

3.

4.

Arm 1

 

1:37:25

 

1

Jerome Soulard

28:14

3.

28:14

3.

2

Christian Grøvdal

32:52

4.

1:01:06

4.

3

Helge Titlestad

36:19

5.

1:37:25

4.

5.

Skanska Aktiv

 

1:50:26

 

1

Eirik Munkeby

34:31

5.

34:31

5.

2

Odin Damås

42:40

6.

1:17:11

5.

3

John Kjøren

33:15

4.

1:50:26

5.

6.

Arm 2

 

2:03:13

 

1

Sebastian Blasius

45:06

6.

45:06

6.

2

Magnus Walstad

37:19

5.

1:22:25

6.

3

Per Olav Floe

40:48

6.

2:03:13

6.

Klasse: H 135 - 179 år

1.

NTNU medium

 

1:14:18

 

1

Svein Erik Bratsberg

24:58

3.

24:58

3.

2

Arild Holm Clausen

25:36

1.

50:34

1.

3

Petter Andreas Bergh

23:44

2.

1:14:18

1.

2.

SINTEF Industri

 

1:20:09

 

1

Eyvind Sønstebø

25:14

4.

25:14

4.

2

Arild Heggeset

33:31

7.

58:45

6.

3

Audun Bakk

21:24

1.

1:20:09

2.

3.

St. Olavs Hospital

 

1:21:25

 

1

Randi Mohus

28:49

8.

28:49

8.

2

Øyvind Schjelderup

27:24

3.

56:13

4.

3

Rune Stræte

25:12

4.

1:21:25

3.

4.

Sofademokratene

 

1:22:28

 

1

Arild Wærnes

23:38

1.

23:38

1.

2

Jan Erik Ledal

29:58

5.

53:36

3.

3

Geir Paulsen

28:52

7.

1:22:28

4.

5.

Statnett

 

1:25:31

 

1

Lars Erik Strømsnes

27:12

6.

27:12

6.

2

Øystein Husby

30:10

6.

57:22

5.

3

Olve Mogstad

28:09

6.

1:25:31

5.

6.

Equinor BIL lag 1

 

1:26:20

 

1

Sturla Sæther

23:38

1.

23:38

1.

2

Helge Løseth

28:16

4.

51:54

2.

3

Svein Olav Dyrhol

34:26

10.

1:26:20

6.

7.

Oracle

 

1:28:49

 

1

Øystein Grøvlen

27:02

5.

27:02

5.

2

Bjørn Munch

33:49

8.

1:00:51

8.

3

Erik Frøseth

27:58

5.

1:28:49

7.

8.

O-Mix

 

1:32:31

 

1

Kyrre Auran

27:13

7.

27:13

7.

2

Kurt Amundsen

34:03

9.

1:01:16

9.

3

Øyvind Skaug

31:15

8.

1:32:31

8.

9.

Powel 1

 

1:38:52

 

1

Klaus Livik

32:58

10.

32:58

10.

2

Lars Thore Aarrestad

26:20

2.

59:18

7.

3

Morten Belsvik

39:34

11.

1:38:52

9.

10.

Sleipner

 

1:39:54

 

1

Ola Lædre

33:04

11.

33:04

11.

2

Jardar Lohne

41:54

12.

1:14:58

12.

3

Truls Ryum

24:56

3.

1:39:54

10.

11.

DnB

 

1:54:48

 

1

Tor Arne Haugen

35:37

12.

35:37

12.

2

Even Hofstad

36:36

11.

1:12:13

11.

3

Vidar Lunda

42:35

12.

1:54:48

11.

12.

Eggen Arkitekter AS

 

2:00:48

 

1

Bård Sverre Solem

35:54

13.

35:54

13.

2

Iver Corneil

52:06

13.

1:28:00

13.

3

Sverre Andreassen

32:48

9.

2:00:48

12.

13.

Optoplan

 

2:03:37

 

1

Geir Hanssen

31:36

9.

31:36

9.

2

Steinar Neegård

34:13

10.

1:05:49

10.

3

Erlend Rønnekleiv

57:48

13.

2:03:37

13.

DSQ

MIL etter MIL etter MIL

 

1:17:30

 

1

Stein Ivar Foss

24:09

.

0:00

.

DSQ

2

Atle Pedersen

23:33

.

0:00

.

3

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

29:48

.

0:00

.

Klasse: H > 179 år

1.

Flying Wings

 

59:42

 

1

Jens Kjetil Mehammer

15:28

1.

15:28

1.

2

Edgar Furuholt

23:21

4.

38:49

2.

3

Tor Gjermstad

20:53

4.

59:42

1.

2.

Skanska Aktiv

 

1:00:21

 

1

Per Magne Gjersvold

19:43

7.

19:43

7.

2

Inge Nørstebø

18:11

1.

37:54

1.

3

Trond Damås

22:27

6.

1:00:21

2.

3.

xo.idi.ntnu.no

 

1:01:45

 

1

Øystein Nytrø

18:56

4.

18:56

4.

2

Kjell Bratbergsengen

24:05

5.

43:01

4.

3

Lasse Natvig

18:44

2.

1:01:45

3.

4.

BRENVIN

 

1:08:27

 

1

Leidulv Vinje

19:04

5.

19:04

5.

2

Tore Brurok

26:20

6.

45:24

5.

3

Leif Engen

23:03

7.

1:08:27

4.

5.

Eget

 

1:09:02

 

1

Nils Olav Vennevik

24:28

10.

24:28

10.

2

Øistein Åsmul

22:41

3.

47:09

7.

3

Frode Stensrud

21:53

5.

1:09:02

5.

6.

Eget

 

1:11:16

 

1

Olav Kvittem

18:47

3.

18:47

3.

2

Robert Strøm

29:13

8.

48:00

8.

3

Otto Wittner

23:16

8.

1:11:16

6.

7.

NTNU matematikk senior

 

1:11:39

 

1

Håkon Tjelmeland

18:43

2.

18:43

2.

2

Magnus Landstad

22:18

2.

41:01

3.

3

Finn Faye Knudsen

30:38

11.

1:11:39

7.

8.

St. Olavs Hospital

 

1:15:37

 

1

Roar Stenset

22:52

8.

22:52

8.

2

Magne Rø

32:46

11.

55:38

10.

3

Anders Waage

19:59

3.

1:15:37

8.

9.

Telenor

 

1:17:44

 

1

Petter Mikalsen

19:42

6.

19:42

6.

2

Frode Stølan

27:14

7.

46:56

6.

3

Ståle Engdal

30:48

12.

1:17:44

9.

10.

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

 

1:18:44

 

1

Svein Hove

27:34

11.

27:34

11.

2

Jens Øystein Gjersvold

33:05

12.

1:00:39

11.

3

Jon Arne Klemetsaune

18:05

1.

1:18:44

10.

11.

ASP

 

1:21:10

 

1

Anders Lauglo

23:13

9.

23:13

9.

2

Stig Arild Haugskott

29:41

9.

52:54

9.

3

Paul Forseth

28:16

9.

1:21:10

11.

12.

Evry

 

1:42:51

 

1

Anne Sofie Gjermstad

40:42

12.

40:42

12.

2

Torleif Stephansen

32:25

10.

1:13:07

12.

3

Torgeir Iversen

29:44

10.

1:42:51

12.

DSQ

Veritas

 

1:00:52

 

1

Kåre Onsøyen

20:01

.

0:00

.

DSQ

2

Svein Olav Åmot

18:01

.

0:00

.

3

Martin Melhuus

22:50

.

0:00

.

Klasse: Mixed kort

1.

Creditreform MIX

 

54:26

 

1

Gustav Ruø

13:56

1.

13:56

1.

2

Kjell Atle Strande

27:05

4.

41:01

2.

3

Gustav Ruø

13:25

1.

54:26

1.

2.

RoFo Kart

 

57:53

 

1

Sindre Johannesen

19:29

5.

19:29

5.

2

Hilde Forbord

20:29

1.

39:58

1.

3

Roar Forbord

17:55

2.

57:53

2.

3.

Kabokart

 

1:11:34

 

1

Bjørn Berger

17:55

2.

17:55

2.

2

Stina Elfving

26:20

3.

44:15

4.

3

Kjell Arne Henninen

27:19

4.

1:11:34

3.

4.

Arkiped

 

1:12:42

 

1

Knut Lillealtern

18:28

3.

18:28

3.

2

Kari Lillealtern

30:51

5.

49:19

5.

3

Geir Willumsen

23:23

3.

1:12:42

4.

5.

NVE

 

1:21:20

 

1

Morten Skoglund

19:13

4.

19:13

4.

2

Tonje Langdal Olsen

24:16

2.

43:29

3.

3

Per Ludvig Bjerke

37:51

5.

1:21:20

5.

6.

aae mix

 

1:48:50

 

1

Arnfinn Langeland

30:04

7.

30:04

7.

2

Asbjørg Engdal Olsen

36:46

6.

1:06:50

6.

3

Edmund Olsen

42:00

6.

1:48:50

6.

DSQ

Telenor 2

 

1:16:43

 

1

Hilde Nestvold

25:04

.

0:00

.

DSQ

2

Roar Wærnes

29:37

.

0:00

.

DSQ

3

Terje Aunvik

22:02

.

0:00

.

DSQ

SpareBank 1 SMN

 

1:25:50

 

1

Erling Aune

25:16

6.

25:16

6.

2

Nelly Maske

40:28

.

0:00

.

DSQ

3

Thor Ivar Trygestad

20:06

.

0:00

.

Startet

AiAi

 

45:44

 

1

Øystein Hoffart

.

0:00

.

Startet

2

Oddveig Hovdenak

28:35

.

0:00

.

3

Ingrid Grændsen

17:09

.

0:00

.

Klasse: Mixed lang

1.

IL Leik

 

1:14:09

 

1

Ola Keiserås

20:11

1.

20:11

1.

2

Tone Almås

27:58

2.

48:09

1.

3

Jan Hage

26:00

1.

1:14:09

1.

2.

Owrenmix

 

1:25:41

 

1

Lars Owren

22:11

2.

22:11

2.

2

Grete Berge Owren

32:56

3.

55:07

2.

3

Geir Owren

30:34

2.

1:25:41

2.

3.

Miljødirektoratet BIL

 

1:41:12

 

1

Elisabeth Sæthre

33:15

3.

33:15

3.

2

Trond Simensen

26:18

1.

59:33

3.

3

Ingunn Limstrand

41:39

3.

1:41:12

3.

Klasse: Arrangører

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

May Toril Moen

Statkraft

Arrangør

Håvard Eidnes

Uninett

Arrangør

Reidar Skogseth

Evry

Arrangør

Roar Skulbørstad

Multiconsult

Arrangør

Frode Haugskott

Skaun kommune


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 august 2018, 14:57:00

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

164

Antall startet:

164