Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup 25. august 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Aarseth

Nydalens SK

13:38

+0:00

8:31

2.

Odin Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

14:58

+1:20

9:21

3.

Amund Saugestad

Nydalens SK

17:58

+4:20

11:13

4.

Eirik Nastad

Asker Skiklubb

18:32

+4:54

11:35

5.

Aksel Farstad

Nittedal OL

22:04

+8:26

13:47

5.

Lauritz Brunborg

Nittedal OL

22:04

+8:26

13:47

7.

Bjørn Kalleson Røed

Oppsal Orientering

22:07

+8:29

13:49

8.

Gaute Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

25:44

+12:06

16:05

9.

Magnus Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

28:16

+14:38

17:40

10.

Simen Ånensen

Oppsal Orientering

28:57

+15:19

18:05

11.

Erik Leite

29:01

+15:23

18:08

12.

Amalie Birkelund

Asker Skiklubb

30:43

+17:05

19:11

13.

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

30:45

+17:07

19:13

14.

Åsve D. Urnes

Asker Skiklubb

30:54

+17:16

19:18

15.

Idun D Urnes

Asker Skiklubb

31:03

+17:25

19:24

16.

Jørgen Holm Jøsang

Måren OK

31:45

+18:07

19:50

17.

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

32:19

+18:41

20:11

18.

Mia Normann

33:08

+19:30

20:42

19.

Petter Brenna-Lund

Nittedal OL

33:09

+19:31

20:43

20.

Simen Bryhn Bergstrøm

IL Tyrving

33:17

+19:39

20:48

21.

Vilde Høyer

Fossum IF

33:32

+19:54

20:57

22.

Martin Amlie Brenna

Heming Orientering

37:02

+23:24

23:08

23.

Celine Amlie Brenna

Heming Orientering

37:04

+23:26

23:10

24.

Henrik Nyberg

Asker Skiklubb

38:08

+24:30

23:50

25.

Trym Fuglseth

Asker Skiklubb

39:23

+25:45

24:36

26.

Max Bryhn Bergstrøm

IL Tyrving

47:28

+33:50

29:40

27.

Georg Grøtjord Glenne

Måren OK

47:46

+34:08

29:51

28.

Astrid Grøtjord Glenne

Måren OK

1:04:08

+50:30

40:05

29.

Isolde Odden

Måren OK

1:04:49

+51:11

40:30

DSQ

Hermine Odden

Måren OK

1:04:06

106

DNS

Josefine M Kjær Jørgensen

Måren OK

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Scheele

Nydalens SK

14:24

+0:00

6:15

2.

Astrid Reusch

Heming Orientering

22:00

+7:36

9:33

3.

Silje Andresen Skotte

Fossum IF

23:11

+8:47

10:04

4.

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

29:51

+15:27

12:58

5.

Tuva Wilkens Jernberg

Nydalens SK

30:58

+16:34

13:27

6.

Eirin Kolshus

Oppsal Orientering

36:24

+22:00

15:49

7.

Selma Feyling

Kolbotn og Skimt OL

37:31

+23:07

16:18

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selma Størmer-Antonsen

Nydalens SK

17:32

+0:00

7:18

2.

Sofia Øhlckers

IL Tyrving

22:12

+4:40

9:15

3.

Anna Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

24:10

+6:38

10:04

4.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

26:09

+8:37

10:53

5.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

26:17

+8:45

10:57

6.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

28:32

+11:00

11:53

7.

Una Nastad

Asker Skiklubb

29:27

+11:55

12:16

8.

Maja Kalleson Røed

Oppsal Orientering

32:26

+14:54

13:30

9.

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

32:29

+14:57

13:32

10.

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

34:27

+16:55

14:21

11.

Iben Johansen-Barli

Oppsal Orientering

39:20

+21:48

16:23

12.

Malin Gjetanger

Måren OK

39:43

+22:11

16:32

13.

Linea Kalleson Røed

Oppsal Orientering

41:20

+23:48

17:13

14.

Wiona Resvoll Skaug

Oppsal Orientering

48:54

+31:22

20:22

15.

Marie Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

49:54

+32:22

20:47

DSQ

Lilja Celina Kjær Jørgensen

Måren OK

1:14:34

132 128

DNS

Emma Ailin Skårbø

Raumar Orientering

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Woldene

Fossum IF

26:03

+0:00

11:19

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Kravdal

Gjø-Vard OL

33:39

+0:00

9:36

2.

Marie Saugestad

Nydalens SK

34:53

+1:14

9:58

3.

Signe Holo

Fossum IF

35:53

+2:14

10:15

4.

Linnea Holst

IL Tyrving

36:00

+2:21

10:17

5.

Aurora Wilkens Jernberg

Nydalens SK

36:32

+2:53

10:26

6.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

38:26

+4:47

10:58

7.

Mille Baastad Berg

IL Tyrving

39:46

+6:07

11:21

8.

Marie Scheele

Nydalens SK

39:54

+6:15

11:24

9.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

40:23

+6:44

11:32

10.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

40:49

+7:10

11:39

11.

Mari Aarseth

Nydalens SK

40:51

+7:12

11:40

12.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

41:02

+7:23

11:43

13.

Vida Helland-Hansen

IL Tyrving

41:11

+7:32

11:46

14.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

41:17

+7:38

11:47

15.

Nora Christine Hansen

Asker Skiklubb

42:44

+9:05

12:12

16.

Hannah Syrdal Øen

Heming Orientering

43:48

+10:09

12:30

17.

Ingrid Johansen-Barli

Oppsal Orientering

44:39

+11:00

12:45

18.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

45:03

+11:24

12:52

19.

Eileen Bjanes

IL Tyrving

49:00

+15:21

14:00

20.

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

1:05:44

+32:05

18:46

21.

Anette Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

1:11:25

+37:46

20:24

22.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

1:13:33

+39:54

21:00

DSQ

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

20:19

139 132 129 143 150 249

DSQ

Sofie Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

20:21

135 139 132 129 143 150 249

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Østvold

Heming Orientering

41:11

+0:00

13:43

2.

Sofie Kjær Jørgensen

Måren OK

1:07:29

+26:18

22:29

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iselin Hermo

Ås-NMBU Orientering

1:08:42

+0:00

24:32

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pia Young Vik

Nydalens SK

38:00

+0:00

8:38

2.

Oda Scheele

Nydalens SK

38:06

+0:06

8:39

3.

Hanna Eckhardt Andersen

Heming Orientering

42:17

+4:17

9:36

4.

Amélie Aamodt

Oppsal Orientering

44:54

+6:54

10:12

5.

Kristine Kravdal

Gjø-Vard OL

44:55

+6:55

10:12

6.

Malene Jebsen

Heming Orientering

45:49

+7:49

10:24

7.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

46:49

+8:49

10:38

8.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

46:54

+8:54

10:39

9.

Netta Bar-Nathan

Lillomarka OL

47:01

+9:01

10:41

10.

Yngvild Langedal Breivik

Nydalens SK

47:25

+9:25

10:46

11.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

47:36

+9:36

10:49

12.

Alva Marika Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

48:24

+10:24

11:00

13.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

50:40

+12:40

11:30

14.

Alexandra Linløkken

Østmarka OK

50:48

+12:48

11:32

15.

Maya Jones Arnesen

Heming Orientering

51:46

+13:46

11:45

16.

Ellie Simmonds

North West Junior Squad

52:47

+14:47

11:59

17.

Jess Ensoll

North West Junior Squad

52:52

+14:52

12:00

18.

Rosie Spencer

North West Junior Squad

54:18

+16:18

12:20

19.

Julie Berntzen

Fet OL

54:19

+16:19

12:20

20.

Iris Holst

IL Tyrving

55:36

+17:36

12:38

21.

Stella Holmboe

IL Tyrving

55:48

+17:48

12:40

22.

Ea Lunøe

Nydalens SK

57:08

+19:08

12:59

23.

Live Østvold

Heming Orientering

59:28

+21:28

13:30

24.

Isabel Handstanger

Kolbotn og Skimt OL

1:01:32

+23:32

13:59

25.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

1:02:31

+24:31

14:12

26.

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

1:03:38

+25:38

14:27

27.

Pernille Sønsterudbråten

Raumar Orientering

1:04:48

+26:48

14:43

28.

Astrid Rognstad

Hadeland OL

1:05:13

+27:13

14:49

29.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

1:05:22

+27:22

14:51

30.

Ella Berstad

Heming Orientering

1:05:55

+27:55

14:58

31.

Silje Slungaard

IL Tyrving

1:07:00

+29:00

15:13

32.

Merryn Stangroom

North West Junior Squad

1:07:11

+29:11

15:16

33.

Elise Wærp Hauge

Nydalens SK

1:08:13

+30:13

15:30

34.

Carys Thomas

North West Junior Squad

1:08:24

+30:24

15:32

35.

Lucy Gibson

North West Junior Squad

1:11:26

+33:26

16:14

36.

Caitlin Irving

North West Junior Squad

1:12:09

+34:09

16:23

37.

Anna Harris

North West Junior Squad

1:13:11

+35:11

16:37

38.

Lily Regan

North West Junior Squad

1:17:33

+39:33

17:37

DSQ

Mari Brende

Fossum IF

32:20

135 139 137 126 143

DSQ

Noor Dirro-Helu

Måren OK

40:17

135 139 137 126 143

DSQ

Luciana Maria Svads

Måren OK

47:30

139 137 126 143 150 249

DNS

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

Klasse: D 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Veronica Elena Svindseth

Kolbotn og Skimt OL

1:03:54

+0:00

18:47

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Niamh Hunter

North West Junior Squad

53:05

+0:00

10:00

2.

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

55:23

+2:18

10:26

3.

Marie Liland

Nydalens SK

55:47

+2:42

10:31

4.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

58:03

+4:58

10:57

5.

Linn Mei Waaler

Måren OK

59:24

+6:19

11:12

6.

Åsne Naadland Holo

Fossum IF

1:00:49

+7:44

11:28

7.

Hannah Hateley

North West Junior Squad

1:01:51

+8:46

11:40

8.

Maria Rørvik Haver

Lillomarka OL

1:06:20

+13:15

12:30

9.

Zoe Graham

North West Junior Squad

1:11:22

+18:17

13:27

10.

Anna Lister

North West Junior Squad

1:13:22

+20:17

13:50

DNS

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

DNS

Ada Wulfsberg

Nydalens SK

DNS

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Strand

Asker Skiklubb

1:01:29

+0:00

9:45

2.

Rikke Blakkestad Ingesen

Fossum IF

1:13:31

+12:02

11:40

3.

Oda J Sikkeland

IL Tyrving

1:15:23

+13:54

11:57

4.

Ingvild Paulsen Vie

Haugesund IL Orientering

1:18:05

+16:36

12:23

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Narum

Nydalens SK

1:06:35

+0:00

8:13

2.

Charlotte Watson

Lillomarka OL

1:13:19

+6:44

9:03

3.

Betty Ann Bjerkreim

IL Tyrving

1:15:53

+9:18

9:22

4.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

1:18:04

+11:29

9:38

5.

Marion Huber

Nydalens SK

1:19:49

+13:14

9:51

6.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:25:11

+18:36

10:30

7.

Ingvild Maalen-Johansen

Ås-NMBU Orientering

1:37:33

+30:58

12:02

8.

Carolyn Hindle

North West Junior Squad

2:06:39

+1:00:04

15:38

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagrun Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

1:17:23

+0:00

12:16

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann-Kristin Stokke

Ås-NMBU Orientering

54:10

+0:00

10:13

2.

Britta Fismen

Fossum IF

1:01:22

+7:12

11:34

3.

Kari-Ann Ånensen

Oppsal Orientering

1:03:11

+9:01

11:55

109 113 114 116 121 124 136 137 150 249

4.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

1:07:15

+13:05

12:41

5.

Anne Ruste

Lillomarka OL

2:05:29

+1:11:19

23:40

DSQ

Linda Fredh

OK Moss

2:13:44

137 144

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katja Mjøsund

Nydalens SK

52:32

+0:00

10:30

2.

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

55:47

+3:15

11:09

3.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

56:22

+3:50

11:16

4.

Bodil Nordenström

Fossum IF

56:40

+4:08

11:20

5.

Milda Øhlckers

IL Tyrving

1:01:09

+8:37

12:13

6.

Marit Egner

Asker Skiklubb

1:01:21

+8:49

12:16

7.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

1:18:15

+25:43

15:39

8.

Katrine Bakke

Fossum IF

1:24:52

+32:20

16:58

9.

Marianne Reusch

Heming Orientering

1:28:46

+36:14

17:45

10.

Lynne Thomas

North West Junior Squad

1:29:40

+37:08

17:56

DNS

Else Kari Nordli Scheele

Nydalens SK

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pamela Åsten

Kolbotn og Skimt OL

47:46

+0:00

11:22

2.

Monica Tørnqvist Halden

Nydalens SK

49:50

+2:04

11:51

3.

Ida Syversen

Røyken OL

55:49

+8:03

13:17

4.

Nina Elise Jørgensen

Nittedal OL

55:56

+8:10

13:19

5.

Ingrid M. Tenge

Ås-NMBU Orientering

1:10:06

+22:20

16:41

6.

Eldri Holo

Fossum IF

1:11:37

+23:51

17:03

7.

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

1:27:00

+39:14

20:42

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Rønning

Hamar OK

37:45

+0:00

9:26

2.

Toril Hallan

Lillomarka OL

40:38

+2:53

10:09

3.

Kjersti Hov

Fossum IF

41:29

+3:44

10:22

4.

Linda Hanssen

Østmarka OK

44:52

+7:07

11:13

5.

Berit Danielsen

IL Tyrving

48:31

+10:46

12:07

6.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

49:18

+11:33

12:19

7.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

50:32

+12:47

12:38

8.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

50:38

+12:53

12:39

9.

Berit Berge

IL Tyrving

53:16

+15:31

13:19

10.

Deborah Goodwin

North West Junior Squad

1:01:47

+24:02

15:26

11.

Unni Rye

Asker Skiklubb

1:01:59

+24:14

15:29

12.

Aase Løvland

Kolbotn og Skimt OL

1:02:29

+24:44

15:37

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete S B Hovi

Skien OK

43:25

+0:00

10:51

2.

Elle M. Melbye

Heming Orientering

1:00:29

+17:04

15:07

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

Kolbotn og Skimt OL

44:58

+0:00

14:03

2.

Sue Roome

North West Junior Squad

58:50

+13:52

18:23

3.

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

1:05:39

+20:41

20:30

DNS

Anne Berit Moe

Raumar Orientering

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

41:56

+0:00

13:06

2.

Liv Feiring

Hamar OK

53:12

+11:16

16:37

3.

Toril Riddervold

Heming Orientering

54:50

+12:54

17:08

4.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

1:02:13

+20:17

19:26

5.

Inger Skaug

Oppsal Orientering

1:07:52

+25:56

21:12

6.

Gillian Rowan-Wilde

North West Junior Squad

1:56:20

+1:14:24

36:21

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

53:06

+0:00

18:57

2.

Unni Drage

Haugerud IF

1:05:08

+12:02

23:15

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Jevanord

Fossum IF

17:22

+0:00

7:33

2.

Boye Wangensteen

Lillomarka OL

17:59

+0:37

7:49

3.

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

21:26

+4:04

9:19

4.

Rasmus Mjøsund

Nydalens SK

22:55

+5:33

9:57

5.

Mikkel Michelsen

Fossum IF

23:45

+6:23

10:19

6.

Ole Jacob Myklebust

IL Koll

24:36

+7:14

10:41

7.

Olav Grevstad

Fossum IF

24:51

+7:29

10:48

8.

Theo Winsents Sæter

Nydalens SK

25:25

+8:03

11:03

9.

Jakob Refvem Kolderup

IL Koll

34:54

+17:32

15:10

10.

Sigurd Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

41:03

+23:41

17:50

11.

Sigurd Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

43:08

+25:46

18:45

12.

Fredrik Grønseth

Fossum IF

51:22

+34:00

22:20

DNS

Alfred Nikolaisen

Oppsal Orientering

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

18:03

+0:00

7:31

2.

Lukas Jones Arnesen

Heming Orientering

18:09

+0:06

7:33

3.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

18:14

+0:11

7:35

4.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

22:19

+4:16

9:17

5.

Magnus Friedhelm Klaveness

Måren OK

22:53

+4:50

9:32

6.

Erlend Otterlei

Østmarka OK

23:15

+5:12

9:41

7.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

24:00

+5:57

10:00

8.

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

27:05

+9:02

11:17

9.

Henrik Elias Sebjørnsen

Fossum IF

27:57

+9:54

11:38

10.

Sigurd Størmer-Antonsen

Nydalens SK

28:45

+10:42

11:58

11.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

33:09

+15:06

13:48

12.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

33:46

+15:43

14:04

13.

Brage Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

35:55

+17:52

14:57

14.

Erlend Bakke

Fossum IF

37:39

+19:36

15:41

DNS

Linus Mjøsund

Nydalens SK

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mads Jevanord

Fossum IF

40:22

+0:00

17:33

DSQ

Benjamin Buhler

Måren OK

23:50

150

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Størmer-Antonsen

Nydalens SK

29:54

+0:00

8:32

2.

Axel Aalde

Nydalens SK

29:56

+0:02

8:33

3.

Sigurd Rødnes

Oppsal Orientering

30:56

+1:02

8:50

4.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

32:11

+2:17

9:11

5.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

32:15

+2:21

9:12

6.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

33:24

+3:30

9:32

7.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

33:27

+3:33

9:33

8.

Fridtjof Reusch

Heming Orientering

34:21

+4:27

9:48

9.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

35:04

+5:10

10:01

10.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

36:53

+6:59

10:32

11.

Simen Gløgård Stensrud

Nittedal OL

37:13

+7:19

10:38

12.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

40:19

+10:25

11:31

13.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

40:47

+10:53

11:39

14.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

41:52

+11:58

11:57

15.

Jakob Rastad

Asker Skiklubb

43:38

+13:44

12:28

16.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

45:45

+15:51

13:04

17.

Oliver Nilsen

Fossum IF

51:39

+21:45

14:45

18.

Eskil Brænden

Lillomarka OL

52:24

+22:30

14:58

19.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

53:08

+23:14

15:10

20.

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb

53:23

+23:29

15:15

21.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

1:26:29

+56:35

24:42

22.

Bernard Handstanger

Kolbotn og Skimt OL

2:00:00

+1:30:06

34:17

DSQ

Eskil Kolshus

Oppsal Orientering

104 108 111 118 135 139 132 129 143 150 249

DSQ

Nils Anders Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

29:42

129

DNS

Harald Mansaas

Fet OL

DNS

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Øhlckers

IL Tyrving

44:37

+0:00

14:52

2.

Simen Høyer

Fossum IF

46:10

+1:33

15:23

3.

Einar Østvold

Heming Orientering

50:11

+5:34

16:43

4.

Birk Thorstensen

Oppsal Orientering

54:12

+9:35

18:04

5.

Elias Andenæs

Asker Skiklubb

2:00:14

+1:15:37

40:04

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

38:49

+0:00

7:36

2.

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

39:04

+0:15

7:39

3.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

39:47

+0:58

7:48

4.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

40:03

+1:14

7:51

5.

Mikkel Katla

Fossum IF

40:17

+1:28

7:53

6.

Henrik Reusch

Heming Orientering

40:18

+1:29

7:54

7.

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

42:53

+4:04

8:24

8.

Joe Hudd

North West Junior Squad

44:09

+5:20

8:39

9.

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

44:38

+5:49

8:45

10.

Gaute Bergan

Nydalens SK

45:26

+6:37

8:54

11.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

45:43

+6:54

8:57

12.

Finlay Johnson

North West Junior Squad

46:15

+7:26

9:04

13.

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

46:42

+7:53

9:09

14.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

47:21

+8:32

9:17

15.

Tobias Espedal

Nydalens SK

47:44

+8:55

9:21

16.

Elia Thorvik

Nydalens SK

49:55

+11:06

9:47

17.

Ole Jakob Frankrig

Nydalens SK

50:48

+11:59

9:57

18.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

50:58

+12:09

9:59

19.

August Syrdal Øen

Heming Orientering

51:16

+12:27

10:03

20.

Anders Håvard Larsen

Nydalens SK

51:58

+13:09

10:11

21.

Frikk Alvaro Embergsrud

Asker Skiklubb

53:25

+14:36

10:28

22.

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

54:00

+15:11

10:35

23.

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

55:04

+16:15

10:47

24.

Kristian Juell Larsen

IL Tyrving

55:10

+16:21

10:49

25.

Ferdinand Fremming

Heming Orientering

55:22

+16:33

10:51

26.

Marius Bakke

Fossum IF

55:35

+16:46

10:53

27.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

56:13

+17:24

11:01

28.

Joe Sunley

North West Junior Squad

59:20

+20:31

11:38

29.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

1:00:35

+21:46

11:52

30.

Kristian Norum Meløysund

Nydalens SK

1:01:47

+22:58

12:06

31.

Harry O'Donovan

North West Junior Squad

1:02:31

+23:42

12:15

32.

Elias Stubberud

Nydalens SK

1:03:10

+24:21

12:23

33.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

1:03:52

+25:03

12:31

34.

Joakim Wilkens Jernberg

Nydalens SK

1:04:29

+25:40

12:38

35.

Charlie Rennie

North West Junior Squad

1:06:33

+27:44

13:02

36.

Lars Øderud Vatne

Bækkelagets SK

1:08:57

+30:08

13:31

37.

Daniel Lister

North West Junior Squad

1:17:51

+39:02

15:15

38.

Martin Birkelund

Asker Skiklubb

1:22:42

+43:53

16:12

39.

Henrik Woldene

Fossum IF

1:37:09

+58:20

19:02

DSQ

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

33:07

113 114 116 144 137 126 143 150 249

DSQ

Simen Fritzner

Nittedal OL

1:20:04

137

DNS

John Otterlei

Østmarka OK

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Jonsson

Nydalens SK

50:06

+0:00

7:09

2.

Lars Young Vik

Nydalens SK

54:05

+3:59

7:43

3.

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

54:47

+4:41

7:49

4.

Alastair Thomas

North West Junior Squad

57:27

+7:21

8:12

5.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

58:04

+7:58

8:17

6.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

1:00:28

+10:22

8:38

7.

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka OL

1:00:42

+10:36

8:40

8.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

1:02:11

+12:05

8:53

9.

Daniel Spencer

North West Junior Squad

1:02:22

+12:16

8:54

10.

Harry Scott

North West Junior Squad

1:04:20

+14:14

9:11

11.

Eirik Høst Fossgard

Lillomarka OL

1:05:51

+15:45

9:24

12.

Emil Størmer

Fossum IF

1:05:54

+15:48

9:24

13.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

1:09:09

+19:03

9:52

14.

Jens Johan Brekke

Lillomarka OL

1:10:14

+20:08

10:02

15.

Peter Gisholt

Fossum IF

1:10:21

+20:15

10:03

16.

Ben Breeze

North West Junior Squad

1:12:18

+22:12

10:19

17.

Joe Goodwin

North West Junior Squad

1:18:17

+28:11

11:11

18.

Audun Bergan

Nydalens SK

1:19:29

+29:23

11:21

19.

William Resvoll Skaug

Oppsal Orientering

1:22:37

+32:31

11:48

20.

Francis Smith-Ward

North West Junior Squad

1:32:43

+42:37

13:14

21.

Ben Goodwin

North West Junior Squad

1:34:59

+44:53

13:34

DSQ

Alexander O'Donovan

North West Junior Squad

55:36

140 141 145 149 151 129 144 150

DSQ

Zac Hudd

North West Junior Squad

1:00:39

140 129 144 150 249

DSQ

Louis Morris

North West Junior Squad

1:06:40

102 110 130 140 141 145 149 151 129

DSQ

James McCann

North West Junior Squad

1:40:56

145 149 151

DNS

Anders Horvei

Raumar Orientering

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lukas Liland

Nydalens SK

57:47

+0:00

7:08

2.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:26:41

+28:54

10:42

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ralph Street

Bækkelagets SK

1:04:52

+0:00

6:25

2.

Anders Nordberg

Nydalens SK

1:04:55

+0:03

6:25

3.

Ivar Lundanes

IL Tyrving

1:12:52

+8:00

7:12

4.

Eirik Kamstrup Hovind

Nydalens SK

1:13:30

+8:38

7:16

5.

Simen Hjalmar Wästlund

Bækkelagets SK

1:14:00

+9:08

7:19

6.

Erling Hjermstad

Fossum IF

1:14:11

+9:19

7:20

7.

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

1:14:13

+9:21

7:20

8.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

1:15:46

+10:54

7:30

9.

Lukas Peterson

IFK Umeå

1:17:24

+12:32

7:39

10.

Einar Melsom

Fossum IF

1:19:58

+15:06

7:55

11.

Matthias Kyburz

IL Tyrving

1:20:44

+15:52

7:59

12.

Vetle Christiansen

Bækkelagets SK

1:22:00

+17:08

8:07

13.

Asgeir Mjösund

Nydalens SK

1:25:52

+21:00

8:30

14.

Daniel Marston

Bækkelagets SK

1:28:53

+24:01

8:48

15.

Simen A Bjøringsøy

Nydalens SK

1:31:06

+26:14

9:01

16.

Håvard Tveite

Ås-NMBU Orientering

1:34:14

+29:22

9:19

17.

John Ockenden

North West Junior Squad

1:36:32

+31:40

9:33

18.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:40:57

+36:05

9:59

DSQ

Håvard Myhre

Bækkelagets SK

47:47

124 136 140 141 146 147 148 149 126 144 150

DSQ

Henry McNulty

NTNUI

49:22

140 141 146 147 148 149 126 144

DNS

Karl Fremstad

IL Tyrving

DNS

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Michelsen

Fossum IF

1:07:56

+0:00

8:23

2.

Inge Lindseth

Nydalens SK

1:12:37

+4:41

8:57

3.

Morten Fismen

Fossum IF

1:17:51

+9:55

9:36

4.

Torbjørn Kravdal

Gjø-Vard OL

1:22:28

+14:32

10:10

5.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:39:17

+31:21

12:15

6.

Helge Grenager Solheim

Oppsal Orientering

1:39:40

+31:44

12:18

7.

Tommy Skårbø

Raumar Orientering

1:39:56

+32:00

12:20

8.

Assaf Bar-Nathan

Lillomarka OL

2:23:43

+1:15:47

17:44

DNS

Anders Storbraten

Bækkelagets SK

DNS

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

DNS

Øystein Rastad

Asker Skiklubb

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Bakke

Fossum IF

59:35

+0:00

8:30

2.

Ulf Brenna

Heming Orientering

1:01:00

+1:25

8:42

3.

Tor Brenna

Nittedal OL

1:03:10

+3:35

9:01

4.

Bent Erik Skaug

Oppsal Orientering

1:03:23

+3:48

9:03

5.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

1:04:12

+4:37

9:10

6.

Holger Schlaupitz

IL GeoForm

1:06:12

+6:37

9:27

7.

Frode Strisland

Fossum IF

1:08:30

+8:55

9:47

8.

Johan Jebsen

Heming Orientering

1:08:51

+9:16

9:50

9.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

1:09:42

+10:07

9:57

10.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

1:12:33

+12:58

10:21

11.

Atle Pedersen

Fossum IF

1:12:37

+13:02

10:22

12.

Kyrre Gran

Fet OL

1:12:52

+13:17

10:24

13.

Christian Reusch

Heming Orientering

1:15:59

+16:24

10:51

14.

Anders Grevstad

Fossum IF

1:18:15

+18:40

11:10

15.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

1:18:45

+19:10

11:15

16.

Boye Dirro Bøhlerengen

Oppsal Orientering

1:19:47

+20:12

11:23

17.

Eilert Aamodt

Oppsal Orientering

1:21:24

+21:49

11:37

18.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:22:08

+22:33

11:44

19.

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:29:56

+30:21

12:50

20.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

1:37:53

+38:18

13:59

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

53:05

+0:00

8:25

2.

Are Kristiansen

IL Tyrving

54:37

+1:32

8:40

3.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

56:20

+3:15

8:56

4.

Arild Andresen

Fossum IF

1:01:58

+8:53

9:50

5.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

1:04:51

+11:46

10:17

6.

Vidar Strand

Lierbygda OL

1:04:58

+11:53

10:18

7.

Knut Erling Øen

Heming Orientering

1:06:57

+13:52

10:37

8.

Egil Furua

Berger og Svelvik OL

1:07:48

+14:43

10:45

9.

Christian Grotnes

IL Tyrving

1:07:55

+14:50

10:46

10.

Rolv Anders Systad

Lyn Ski

1:08:41

+15:36

10:54

11.

Stein H. Hagen

Fossum IF

1:10:42

+17:37

11:13

12.

Bjørn Hallan

Fossum IF

1:11:59

+18:54

11:25

13.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

1:15:13

+22:08

11:56

14.

Hans Jevanord

Fossum IF

1:16:58

+23:53

12:13

15.

Svein Granerud

Asker Skiklubb

1:17:39

+24:34

12:19

16.

Lars Heggelund

Lierbygda OL

1:18:19

+25:14

12:25

17.

Iain Smith-Ward

North West Junior Squad

1:18:21

+25:16

12:26

18.

Jan Erik Aalberg

Bækkelagets SK

1:19:38

+26:33

12:38

19.

Simon Hunter

North West Junior Squad

1:22:15

+29:10

13:03

20.

Terje Melsom

Fossum IF

1:26:17

+33:12

13:41

21.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:27:21

+34:16

13:51

22.

Fredrik Høyer

Fossum IF

1:29:15

+36:10

14:10

23.

Arne Olaussen

Oppsal Orientering

1:30:30

+37:25

14:21

24.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

1:32:50

+39:45

14:44

DSQ

Steinar Låg

Asker Skiklubb

19:00

117 121 124 136 138 140 126 129 144 150 249

DSQ

Øystein Rapp

Raumar Orientering

45:43

109 113 114 117

Brutt

Håkon Jendal

Fossum IF

9:27

113 114 117 121 124 136 138 140 126 129 144 150 24...

DNS

Terje Linløkken

Østmarka OK

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bengt Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

43:16

+0:00

8:09

2.

Petter Antonsen

Nydalens SK

47:25

+4:09

8:56

3.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

50:36

+7:20

9:32

4.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

52:09

+8:53

9:50

5.

Bjørn Bakkevig

Heming Orientering

52:10

+8:54

9:50

6.

Bjørn Henning Grandal

IL Tyrving

53:24

+10:08

10:04

7.

Per Slungaard

IL Tyrving

54:11

+10:55

10:13

8.

Yngvar Christiansen

Bækkelagets SK

55:06

+11:50

10:23

9.

Martin Granly

Lillomarka OL

56:10

+12:54

10:35

10.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

56:51

+13:35

10:43

11.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

58:21

+15:05

11:00

12.

Per Kaarby

Fossum IF

1:08:50

+25:34

12:59

13.

Jarand Rystad

Heming Orientering

1:16:57

+33:41

14:31

14.

John Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

1:28:46

+45:30

16:44

DSQ

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

39:44

109 113 114 116 121 124 136 137 144 150

DSQ

Jan-Ove Bråthen

OK Øst

45:37

121 124 136 137 144

DNS

Sindre Langaas

Nydalens SK

DNS

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

42:58

+0:00

8:35

2.

Kjell Markset

IL Koll

46:05

+3:07

9:13

3.

Sören Jonsson

Nydalens SK

46:26

+3:28

9:17

4.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

48:30

+5:32

9:42

5.

Egil Rundberget

Nydalens SK

54:20

+11:22

10:52

6.

Ove Martinsen

Hauketo IF

54:42

+11:44

10:56

7.

Per Osen

Vestre Akers SK

58:06

+15:08

11:37

8.

Harald Hovi

Skien OK

59:44

+16:46

11:56

9.

Richard Tiley

North West Junior Squad

1:06:44

+23:46

13:20

10.

Roy Gjerding

OK Moss

1:08:28

+25:30

13:41

11.

Per Hermann Krøger

Nydalens SK

1:08:36

+25:38

13:43

12.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

1:14:13

+31:15

14:50

13.

Per Arne Andresen

Kolbotn og Skimt OL

1:23:53

+40:55

16:46

DSQ

Jan Sveen

Raumar Orientering

1:02:18

114 116 121 126 140 143

DNS

Leif S. Thingsrud

Østmarka OK

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

39:12

+0:00

9:20

2.

Ola Brox

OL Toten-Troll

41:09

+1:57

9:47

3.

Lars Klyve

Oppsal Orientering

49:43

+10:31

11:50

4.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

50:12

+11:00

11:57

5.

Dagfinn Haarr

Oddersjaa SSK

57:44

+18:32

13:44

6.

Per Øhlckers

IL Tyrving

58:36

+19:24

13:57

7.

Martyn Roome

North West Junior Squad

1:06:41

+27:29

15:52

8.

Arne Tesli

IL Koll

1:35:39

+56:27

22:46

DSQ

Petter Næss

Oppsal Orientering

52:01

130

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldar Børsum

Bækkelagets SK

42:55

+0:00

10:43

2.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

44:13

+1:18

11:03

3.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

44:56

+2:01

11:14

4.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

46:34

+3:39

11:38

5.

Geir Arnesen

Bærums Skiklub

50:14

+7:19

12:33

6.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

51:14

+8:19

12:48

7.

Tore Aaberg

Indre Østfold OK

53:41

+10:46

13:25

8.

Thor Palmgren

Halden SK

55:18

+12:23

13:49

9.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

57:52

+14:57

14:28

10.

Trond Feiring

Hamar OK

1:00:31

+17:36

15:07

11.

Helge Lye

IL Tyrving

1:06:38

+23:43

16:39

12.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

1:08:57

+26:02

17:14

13.

Kolbjørn Megard

Kolbotn og Skimt OL

1:49:19

+1:06:24

27:19

DNS

Terje Malm

Hamar OK

DNS

Øyvind Stene

Asker Skiklubb

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

52:57

+0:00

13:14

2.

Øystein Madsen

Haugerud IF

1:06:51

+13:54

16:42

DNS

Harald Lundhaug

OK Moss

DNS

Erling Tidemann

Lommedalens IL

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Kletteli

Bækkelagets SK

43:32

+0:00

15:32

2.

Bjørn Egner

Heming Orientering

46:09

+2:37

16:28

DSQ

Iver Rognstad

Hadeland OL

1:05:35

125 127 129 143 150 249

DNS

Per Meiland

Lommedalens IL

DNS

Tor Drage

Haugerud IF

Klasse: H 85-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Raumar Orientering

1:11:13

+0:00

25:26

Klasse: Direkte A lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Andersen

Nydalens SK

38:26

+0:00

7:15

2.

Daniel Moe Blom

Nydalens SK

41:11

+2:45

7:46

3.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

44:35

+6:09

8:24

4.

Bjørn Wangensteen

Lillomarka OL

50:20

+11:54

9:29

5.

Einar Gisholt

Fossum IF

54:18

+15:52

10:14

6.

Thomas Olsen

Asker Skiklubb

55:48

+17:22

10:31

7.

Christian Gløgård

Nittedal OL

58:55

+20:29

11:06

8.

Hege Stubberud

Nydalens SK

1:00:22

+21:56

11:23

9.

Karoline Sønsterudbråten

Lillomarka OL

1:00:30

+22:04

11:24

10.

Malin Eijsink

Nydalens SK

1:03:20

+24:54

11:56

11.

Jan Øyvind Woldene

Fossum IF

1:12:04

+33:38

13:35

12.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

1:16:22

+37:56

14:24

13.

Espen Jernberg

Nydalens SK

1:21:49

+43:23

15:26

14.

Dag Håvard Larsen

Nydalens SK

1:22:36

+44:10

15:35

15.

Nils Bergan

Nydalens SK

1:26:11

+47:45

16:15

16.

Nina Birkelund

Asker Skiklubb

1:26:45

+48:19

16:22

DSQ

Øyvind Helmersen

Fet OL

59:49

121 124 136 137 144

Klasse: Direkte A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Ingvaldsen

Nydalens SK

33:25

+0:00

8:21

2.

Marion Aebi

IL Tyrving

33:52

+0:27

8:28

3.

Snorre Veggan

Oppsal Orientering

35:47

+2:22

8:56

4.

Lene Moe Blom

Nydalens SK

37:04

+3:39

9:16

5.

Mone Nastad

Notodden OL

38:10

+4:45

9:32

6.

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

38:13

+4:48

9:33

7.

Tellef Juell Larsen

IL Tyrving

38:47

+5:22

9:41

8.

Magne Brænden

Lillomarka OL

39:45

+6:20

9:56

9.

Vegard Halden

Nydalens SK

40:04

+6:39

10:01

10.

Ram Rayamajhi

Oppsal Orientering

42:11

+8:46

10:32

11.

Andreas Huber

Hamar OK

42:13

+8:48

10:33

12.

Aksel Olsen

Asker Skiklubb

44:22

+10:57

11:05

13.

Stein Mella

Oppsal Orientering

44:39

+11:14

11:09

14.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

45:49

+12:24

11:27

15.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

46:57

+13:32

11:44

16.

Roger Birkeland

Fossum IF

47:49

+14:24

11:57

150

17.

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

48:20

+14:55

12:05

18.

Ingunn Schei

Ås-NMBU Orientering

49:49

+16:24

12:27

19.

Ola Nilsen

Oppsal Orientering

52:06

+18:41

13:01

20.

Roger Østvold

Heming Orientering

53:46

+20:21

13:26

21.

Trygve Rognstad

Hadeland OL

53:55

+20:30

13:28

22.

Ingrid Tveite

Ås-NMBU Orientering

54:04

+20:39

13:31

23.

Heidi Østli

Raumar Orientering

54:13

+20:48

13:33

24.

Hanne Marthe Østvold

Heming Orientering

55:25

+22:00

13:51

25.

Sverre Wisløff

Asker Skiklubb

57:08

+23:43

14:17

26.

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

1:06:39

+33:14

16:39

27.

Thomas Berg

IL Tyrving

1:08:09

+34:44

17:02

28.

Solveig Bergan

Nydalens SK

1:09:59

+36:34

17:29

29.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:11:47

+38:22

17:56

30.

Stine Austad

Raumar Orientering

1:23:43

+50:18

20:55

31.

Georg Kapperud

Oppsal Orientering

1:27:03

+53:38

21:45

DSQ

Ingrid Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

17:38

137 136 124 130 143 150 249

DSQ

Herman Brunborg

Nittedal OL

52:17

102 110 111 137 136 124 130 143

DSQ

Jan-Henrik Nilsen

Oppsal Orientering

54:39

111

DSQ

Rune Brunborg

Nittedal OL

56:06

102 110 111 137 136 124 130 143

DSQ

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

1:19:34

102 110 111 136 124 130 143

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

35:10

+0:00

10:20

2.

Kari Lund

Nittedal OL

38:09

+2:59

11:13

3.

Runar Thorstensen

Oppsal Orientering

38:16

+3:06

11:15

4.

Raymond Berntzen

Fet OL

38:17

+3:07

11:15

5.

Pål Winsents

Nydalens SK

38:38

+3:28

11:21

6.

Andreas Gjetanger

Måren OK

41:20

+6:10

12:09

7.

Jan Goth

41:50

+6:40

12:18

8.

Heidi Bjordal

Oppsal Orientering

44:13

+9:03

13:00

9.

Sindre Gisholt

Fossum IF

45:52

+10:42

13:29

10.

Anna Austad Sveen

Raumar Orientering

47:15

+12:05

13:53

104

11.

Terje Brende

Fossum IF

47:29

+12:19

13:57

12.

Kristine Kolshus

Oppsal Orientering

47:39

+12:29

14:00

13.

Elise Gisholt

Fossum IF

47:45

+12:35

14:02

14.

Frøydis Olaussen

Oppsal Orientering

49:25

+14:15

14:32

15.

Jane Karine Helmersen

Fet OL

57:00

+21:50

16:45

16.

Sjur Langedal

Nydalens SK

1:05:11

+30:01

19:10

17.

Petter Fure

Oppsal Orientering

1:07:41

+32:31

19:54

18.

Judit Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:13:13

+38:03

21:32

19.

Lotta Myhre

IL Koll

1:15:08

+39:58

22:05

20.

Hildegunn Grønseth

Fossum IF

1:20:12

+45:02

23:35

21.

Merete Saugestad

Nydalens SK

1:25:24

+50:14

25:07

DSQ

Arthur Brunborg

Nittedal OL

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

32:40

+0:00

10:53

2.

Cathrine Palmgren

Kolbotn og Skimt OL

41:32

+8:52

13:50

3.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

48:47

+16:07

16:15

4.

Anne Karin Thorstensen

Oppsal Orientering

51:16

+18:36

17:05

5.

Erlend Bjerknes Fagerlid

Måren OK

52:06

+19:26

17:22

6.

Kristine Romøren

Fossum IF

59:38

+26:58

19:52

7.

Nina Woldene

Fossum IF

1:13:42

+41:02

24:34


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 august 2018, 17:11:29

Arrangør:

Måren OK

Antall deltagere:

563

Antall startet:

534