Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2018Dataeksport
Brikkesys.no

AB-karusell nr 4 / OBIK P22 Dikemark 28. august 2018

Klasse: D60-64(K)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Reistad

Thales BIL

1:23:33

+0:00

0

DSQ

Toril Eine

Fossum IF

1:41:07

0 118 120 126

Klasse: D55-59(K)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runa Skyttersæter

Heming Orientering

51:10

+0:00

0

2.

Edel Sofie Nilsen

Asker Skiklubb

58:57

+7:47

0

3.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

1:10:04

+18:54

0

4.

Aina Grymyr

Haugerud

1:27:37

+36:27

0

Klasse: D65-69(K)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:04:01

+0:00

0

DSQ

Aud I Spjelkavik

FBI

1:15:22

0 118 120

Klasse: D70-74(K)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

46:39

+0:00

0

2.

Nora Ursin

BÆRUM KOMMUNE

1:07:07

+20:28

0

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:13:41

+27:02

0

DSQ

Siri Holmboe

Tyrving, IL

40:18

0 120 126 150

Klasse: D75-79(K)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker

1:02:41

+0:00

0

2.

Unni Drage

Aker Solutions

1:22:14

+19:33

0

3.

Astri Rogstad

OSI

1:40:44

+38:03

0

Klasse: H65-69(K)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

32:39

+0:00

0

2.

Reidar Kierulf

RKP

47:25

+14:46

Feilstavet etternavn

3.

Per Nermo

COWI

51:07

+18:28

0

Klasse: H70-74(K)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

49:13

+0:00

På OBIK 2018 er det mange andre dobbelt føringer s...

2.

Knut Karlsen

Omega AS

49:35

+0:22

0

3.

Lars Evan Petterson

NVE

52:04

+2:51

0

4.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

53:12

+3:59

0

5.

Einar Skåre

BREVPOST

1:00:53

+11:40

0

6.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

1:05:02

+15:49

0

7.

Jørgen Holmboe

Tyrving, IL

1:07:20

+18:07

0

8.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:07:43

+18:30

0

9.

Per Haugen

Nederman

1:23:52

+34:39

0

Klasse: H75-79(K)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales

46:47

+0:00

0

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

56:18

+9:31

0

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:04:02

+17:15

0

4.

Tor A Ommundsen

VBIL

1:05:24

+18:37

0

5.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:10:07

+23:20

0

6.

Arne Øfsthus

Asker

1:16:04

+29:17

0

7.

Kåre Knudsen

GeoForm

1:22:17

+35:30

0

8.

Knut Hangeraas

GeoForm

1:23:44

+36:57

0

9.

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

1:29:21

+42:34

0

DSQ

Bjørn Gunnerød

GEOFORM

17:02

0 114 175 118 120 126 150

DSQ

Steinar Ruud

Konnerud IL

1:29:23

0 126

Klasse: H80(K)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

Heming Orientering

1:02:55

+0:00

0

2.

Tor Drage

Aker Solutions

1:33:10

+30:15

0

3.

Per Gjermo

Asker SK

1:38:54

+35:59

0

Klasse: ÅK(DK)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kongsnes

Kolbotn & Skimt OL

54:48

+0:00

0

2.

Siri Spjelkavik

Meteorologen BIL

1:17:30

+22:42

0

DSQ

Dag Otter Johansen

Asker Skiklubb

54:47

0 114 175 126 150

Klasse: D15-16(M)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stella Holmboe

Tyrving, IL

49:28

+0:00

0

Klasse: H55-59(M)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Fagervold

Bane NOR BIL

46:36

+0:00

0

2.

Egil Iversen

Heming Orientering

49:32

+2:56

0

3.

Knut Bjarne Sætre

BÆRUM KOMMUNE

52:32

+5:56

0

4.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

59:02

+12:26

0

5.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:02:33

+15:57

0

DSQ

Håkon Løvli

Asker Skiklubb

8:50

0 120 118 119 127 175 73

DSQ

Per Kaarby

Overtoppen

1:11:25

0 120 118 119 127 175 73

Klasse: H60-64(M)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

40:36

+0:00

0

2.

Jon Arvid Fosum

Asker Skiklubb

44:30

+3:54

0

3.

Trond Hegna

Asker Skiklubb

48:04

+7:28

0

4.

Per Schanche

Asker SK

49:01

+8:25

0

5.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

52:44

+12:08

0

6.

Are Eriksen

OSI

53:03

+12:27

0

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

53:38

+13:02

0

8.

Axel Damgaard

NORkart

54:00

+13:24

0

9.

Pål Terkelsen

Privat

54:31

+13:55

0

10.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

55:10

+14:34

0

11.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:02:56

+22:20

0

12.

Paal W Hanssen

BDO

1:04:59

+24:23

0

13.

Richard Blom

FBI

1:07:24

+26:48

0

Klasse: D17-34(M)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mina Jørgensen

Tyrving IL

44:39

+0:00

0

2.

Julia Plaian

Asker Skiklubb

49:34

+4:55

0

3.

Emma Meyer Larsson

IL Tyrving

55:46

+11:07

0

4.

Ingrid Lund Hovden

Tyrving, IL

1:27:05

+42:26

0

Klasse: D45-49(M)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Feiring

Tyrving, IL

58:16

+0:00

0

Klasse: D50-54(M)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

49:03

+0:00

0

2.

Kjersti Skantze

Tyrving IL

56:20

+7:17

0

3.

Margrete Engzelius

Asker SK

1:06:57

+17:54

0

4.

Sigrun Nygård

BAne NOR

1:07:06

+18:03

0

DSQ

Åshild Flatebakken

Tyrving, IL

1:19:40

0 126 150

Klasse: ÅM(M)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

44:34

+0:00

0

2.

Eirik Jørgensen

Tyrving IL

45:49

+1:15

0

3.

Aksel Olsen

Asker Skiklubb

59:15

+14:41

0

4.

Filip Engebretsen

PRIVAT

1:03:13

+18:39

0

Klasse: H15-16(L)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian J. Larsen

Tyrving, IL

1:10:20

+0:00

0

DSQ

Frikk Embergsrud

Asker Skiklubb

16:36

0 118 119 127 175 120 126 150

DSQ

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

27:37

0 119 127 175 120 126 150

Klasse: H17-34(L)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

39:47

+0:00

0

2.

Erling Sommerfeldt

Asker Skiklubb

42:38

+2:51

0

3.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

44:32

+4:45

0

4.

Stian Bergersen

Tyrving, IL

48:33

+8:46

0

5.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

56:53

+17:06

0

Klasse: H35-44(L)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan SVEDBERG

Heming

45:04

+0:00

0

2.

Hans Marius Nelson

Berger og Svelvik

1:17:13

+32:09

0

Klasse: H45-49(L)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tellef Larsen

Tyrving IL

55:37

+0:00

0

2.

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:07:02

+11:25

0

3.

Ketil Risvoll

Telenor BIL

1:08:58

+13:21

0

Klasse: H50-54(L)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

47:10

+0:00

0

2.

Eskil Dahlen

Telenor BIL

53:32

+6:22

0

3.

Gjermund Gravir

Veritas BIL

54:54

+7:44

0

4.

Johan Haavardtun

Schenker

57:14

+10:04

0

5.

Trond Lund

Tyrving, IL

57:26

+10:16

0

6.

Bjørn Willy Arntzen

Asker Skiklubb

57:32

+10:22

0

7.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

57:56

+10:46

0

8.

Tor Haugset

Schlumberger/Heming IF

1:01:18

+14:08

0

9.

Fridtjof Jebsen

Fossum IF

1:03:57

+16:47

0

10.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

1:09:38

+22:28

0

Klasse: NÅ(N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker SK

12:24

+0:00

0

2.

Elias Andenæs

Asker Skiklubb

16:39

+4:15

0

3.

Erlend Myhre

Tyrving, IL

30:54

+18:30

0


Sist oppdatert:

18 september 2018, 07:52:07

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

105

Antall startet:

105