Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 18 KM ind 28. august 2018

Klasse: D 16-29 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Berg

Nordic

52:42

+0:00

13:30

2.

Eva Tesarova

Microsoft

55:24

+2:42

14:12

3.

Helene Lund-Johansen

Tyrving

57:06

+4:24

14:38

DSQ

Sina Akolk

ARM

2:53:26

92 96 95 114 151 58 117

Klasse: D 30-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fasting

Trondheim Kommune

35:01

+0:00

8:58

2.

Maja Berger

Memira

35:12

+0:11

9:01

3.

Jenny Persson

Asplan Viak

40:13

+5:12

10:18

4.

Beth Carlsen

ÅF Engeneering

51:16

+16:15

13:08

5.

Ingrid Grændsen

Agraff

54:02

+19:01

13:51

6.

Oddveig Hovdenak

Agraff

54:10

+19:09

13:53

7.

Inga Ringdalen

SINTEF

55:36

+20:35

14:15

Klasse: D 40-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Strømdal Wik

St Olavs Hospital

57:07

+0:00

14:38

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:02:07

+5:00

15:55

3.

Kirsti Bjørgum Valås

Trondheim Kommune

1:02:38

+5:31

16:03

4.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

1:15:18

+18:11

19:18

5.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:30:32

+33:25

23:12

6.

Monika Haga

NTNU

1:36:59

+39:52

24:52

7.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:42:14

+45:07

26:12

DSQ

Kirsti Næss Olsen

Heimdal Eiendom

56:52

44 155 92 114 151

Klasse: D 50-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

29:48

+0:00

11:55

2.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

32:27

+2:39

12:58

3.

Hilde Forbord

Big Bite

33:28

+3:40

13:23

4.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

33:55

+4:07

13:34

5.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

34:54

+5:06

13:57

6.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

35:07

+5:19

14:02

7.

Mona Sæther

Trondheim kommune

36:24

+6:36

14:33

8.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

38:25

+8:37

15:22

9.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

41:20

+11:32

16:32

10.

Vigdis Heimly

NTNU

43:25

+13:37

17:22

11.

Cobien Claringbould

Trondheim Kommune

44:22

+14:34

17:44

12.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

45:17

+15:29

18:06

13.

Erika Bugten

Berg hansen

45:41

+15:53

18:16

14.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

47:32

+17:44

19:00

15.

Carthrine King

NTNU

1:21:28

+51:40

32:35

DSQ

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

55:19

35 97

Klasse: D 60-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Orkdal Kommune

30:20

+0:00

12:08

2.

Grete Berge Owren

Melhus vgs

31:05

+0:45

12:26

3.

Trine Barstad

NTNU

35:48

+5:28

14:19

4.

Siri Drogset

NTNU

37:19

+6:59

14:55

5.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

37:50

+7:30

15:08

6.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

37:54

+7:34

15:09

7.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

41:02

+10:42

16:24

8.

Sissel Horghagen

NTNU

46:59

+16:39

18:47

9.

Catherina Davies

NTNU

48:29

+18:09

19:23

10.

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

53:12

+22:52

21:16

11.

Gro Rypdal

VIsma

1:01:15

+30:55

24:30

12.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

1:09:39

+39:19

27:51

Klasse: D 70-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Synnøve Syltevik

Eget

41:10

+0:00

16:28

2.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

47:42

+6:32

19:04

3.

Anne Furuholt

TOBB

50:57

+9:47

20:22

4.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

57:26

+16:16

22:58

Klasse: H 16-29 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Aamodt

Comsol

40:29

+0:00

6:31

2.

Ola Keiserås

Eget

52:18

+11:49

8:26

3.

Ove Baardsgaard

Trollelg

56:05

+15:36

9:02

4.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

59:07

+18:38

9:32

5.

Erik Frøseth

Oracle

1:07:12

+26:43

10:50

6.

Magnus Walstad

ARM

1:59:00

+1:18:31

19:11

Klasse: H 30-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Tiltnes

Infrakit BIL

43:52

+0:00

7:04

2.

Ola Berger

Granåsen Legesenter

44:35

+0:43

7:11

3.

Anders Einum

St Olavs Hospital

46:24

+2:32

7:29

4.

Jonas Waefler

Powel

59:18

+15:26

9:33

5.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

1:03:06

+19:14

10:10

6.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

1:09:39

+25:47

11:14

7.

Ivar Marthinusen

NTNUI

1:10:14

+26:22

11:19

8.

Børge Leiren

Heimdal VGS

1:12:28

+28:36

11:41

9.

Eirik Lockertsen

Eget

1:17:37

+33:45

12:31

10.

Tobias Slørdal

St. Olavs Hospital

1:18:09

+34:17

12:36

11.

Sivert Eliassen

Siemens

1:32:01

+48:09

14:50

12.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:33:16

+49:24

15:02

13.

Anthony Bossard

Microchip

1:33:44

+49:52

15:07

14.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:46:03

+1:02:11

17:06

Klasse: H 40-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nomeland

Norkart

41:14

+0:00

6:39

2.

Sigurd Bjørke

Eget

51:46

+10:32

8:20

3.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

54:33

+13:19

8:47

4.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

56:58

+15:44

9:11

5.

Olle Malmring

Trondheim kommune

1:04:28

+23:14

10:23

6.

Petter Andreas Bergh

NTNU

1:08:47

+27:33

11:05

7.

Truls Ryum

NTNU

1:09:55

+28:41

11:16

8.

Jørgen Longva

Norconsult

1:12:44

+31:30

11:43

9.

Snorre Gangaune

Statkraft

1:12:57

+31:43

11:45

10.

Geir Hanssen

Saplov

1:15:11

+33:57

12:07

11.

Kurt Amundsen

Avinor

1:15:44

+34:30

12:12

12.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

1:15:51

+34:37

12:14

13.

Thor Ivar Trygestad

Sparebank 1 SMN

1:17:48

+36:34

12:32

14.

Svein Olav Dyrhol

Equinor BIL

1:25:00

+43:46

13:42

15.

Odd Magne Reitan

Microchip

1:25:59

+44:45

13:52

16.

Robert Otterlei

Sweco

1:30:58

+49:44

14:40

17.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

1:32:18

+51:04

14:53

DSQ

Knut Morten Vangen

Miljødirektoratet BIL

1:17:15

45 55 39 38 44

DSQ

Kjetil Sletten

Statens vegvesen

2:18:20

69 95 58

Klasse: H 50-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturla Sæther

Equinor BIL

36:37

+0:00

8:55

2.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

37:31

+0:54

9:09

3.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

37:39

+1:02

9:10

4.

Jostein Mårdalen

NTNU

38:04

+1:27

9:17

5.

Bård Smestad

Asolvi

38:19

+1:42

9:20

6.

Bernt Rognes

Powel

38:29

+1:52

9:23

7.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

38:46

+2:09

9:27

8.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

40:05

+3:28

9:46

9.

Arild Holm Clausen

NTNU

41:47

+5:10

10:11

10.

Øystein Wiggen

Lindorff

42:33

+5:56

10:22

11.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

43:03

+6:26

10:30

12.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

43:30

+6:53

10:36

13.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

44:32

+7:55

10:51

14.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

44:50

+8:13

10:56

15.

Håvard Lorange

Siemens

46:29

+9:52

11:20

16.

Olve Mogstad

Statnett

46:47

+10:10

11:24

17.

Øystein Grøvlen

Oracle

47:16

+10:39

11:31

18.

Geir Paulsen

Siemens

48:01

+11:24

11:42

19.

Trond Sletner

Telenor

48:02

+11:25

11:42

20.

Erling Bye

BDO AS

48:05

+11:28

11:43

21.

Helge Løseth

Equinor BIL

48:17

+11:40

11:46

22.

Stig Forbord

Optoplan

48:40

+12:03

11:52

23.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

49:25

+12:48

12:03

24.

Jon Røstum

Powel

49:40

+13:03

12:06

25.

Bobo Nordahl

NGU

50:28

+13:51

12:18

26.

Trond Benum

Schlumberger

51:19

+14:42

12:30

27.

Håkon Tjelmeland

NTNU

52:20

+15:43

12:45

28.

Tor Hammer

Bn Bank

54:09

+17:32

13:12

29.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

54:32

+17:55

13:18

30.

Erlend Nervik

UNICON

54:43

+18:06

13:20

31.

Tore Fornes

Eget

55:30

+18:53

13:32

32.

Arild Heggeset

SINTEF

56:39

+20:02

13:49

33.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

59:06

+22:29

14:24

34.

Bjarne Bugten

Equinor BIL

59:51

+23:14

14:35

35.

Bjørn Munch

Oracle

1:00:45

+24:08

14:49

36.

Dag Stenersen

Sintef

1:06:44

+30:07

16:16

37.

Morten Husom

Powel

1:07:24

+30:47

16:26

38.

Geir Willumsen

A C Møller

1:10:00

+33:23

17:04

39.

Ivar Kjøsnes

Equinor

1:13:22

+36:45

17:53

40.

Tor Arne Haugen

DNB

1:13:33

+36:56

17:56

41.

Mike Long

NTNU

1:14:18

+37:41

18:07

42.

Ivar Erdal

Ecotone

1:15:22

+38:45

18:22

43.

Geir Arnesen

Eget

1:17:09

+40:32

18:49

44.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:23:20

+46:43

20:19

45.

Håvard Eidnes

Uninett

1:36:48

+1:00:11

23:36

DSQ

Roar Wærnes

Telenor

57:22

151

DSQ

Øyvind Sæther

NTNU

1:21:14

139 92 97 95 151

Arrangør

Øystein Nytrø

NTNU Bil

Klasse: H 60-69 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Statoil BIL Trondheim

43:43

+0:00

10:39

2.

Bjørn Berger

Kabokart

45:11

+1:28

11:01

3.

Arne Mikkelsen

NTNU

47:26

+3:43

11:34

4.

Knut Lillealtern

Eget

47:35

+3:52

11:36

5.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

48:00

+4:17

11:42

6.

Rolf Røsand

Rambøll

48:05

+4:22

11:43

7.

Erik Horghagen

BDO AS

51:21

+7:38

12:31

8.

Klaus Livik

Powel

51:54

+8:11

12:39

9.

Ole Lutro

NGU

51:59

+8:16

12:40

10.

Stein Erik Aagaard

NINA

52:48

+9:05

12:52

11.

Helge Rustad

SINTEF Energi

54:03

+10:20

13:10

12.

Steinar Aasvang

Siemens

55:29

+11:46

13:31

13.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

56:02

+12:19

13:40

14.

Even Hofstad

DnB Sport

57:10

+13:27

13:56

15.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

58:11

+14:28

14:11

16.

Tore Heggem

HiNT

58:21

+14:38

14:13

17.

Helge Eriksen

Eget

59:26

+15:43

14:29

18.

Håvard Rekstad

NTNU

59:31

+15:48

14:30

19.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:00:29

+16:46

14:45

20.

Øystein Hoffart

Jsta

1:01:57

+18:14

15:06

21.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:03:24

+19:41

15:27

22.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:04:04

+20:21

15:37

23.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:05:24

+21:41

15:57

24.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:05:26

+21:43

15:57

25.

Tor Gjermstad

Hemit

1:06:38

+22:55

16:15

26.

Ottar G Kristiansen

Evry

1:06:56

+23:13

16:19

27.

Viggo Schei

Skanska Aktiv

1:08:15

+24:32

16:38

28.

Rune M Holt

NTNU

1:12:45

+29:02

17:44

29.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:13:52

+30:09

18:00

30.

Olav Kvittem

Uninett

1:14:20

+30:37

18:07

31.

Kjell Arne Henninen

NHN

1:14:43

+31:00

18:13

32.

John Sirum

Rambøll

1:17:08

+33:25

18:48

33.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:25:15

+41:32

20:47

34.

Jostein Grepstad

NTNU BIL

1:26:59

+43:16

21:12

35.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:29:31

+45:48

21:50

36.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

1:31:58

+48:15

22:25

DSQ

Harald Oftedal

Equinor

28:40

64 51 121 139 92 96 97 95 151 57

Arrangør

Reinold Ellingsen

NTNU

Arrangør

Lasse Natvig

NTNU

Klasse: H 70-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

31:25

+0:00

12:34

2.

Knut Skjesol

Statkraft

31:32

+0:07

12:36

3.

Leif Røhjell

Siemens

31:51

+0:26

12:44

4.

Edgar Furuholt

Det Norske

32:41

+1:16

13:04

5.

Leif Engen

Eget

33:14

+1:49

13:17

6.

Per Bjørgum

Politiet

33:24

+1:59

13:21

7.

Egil Repvik

NETTseksjonering

34:55

+3:30

13:58

8.

Frode Stensrud

Eget

35:05

+3:40

14:02

9.

Martin Melhuus

Veritas

35:28

+4:03

14:11

10.

Nils Olav Vennevik

Eget

36:18

+4:53

14:31

11.

Øistein Åsmul

Kommunen

36:35

+5:10

14:38

12.

Terje Hansen

Politiet

36:39

+5:14

14:39

13.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

37:04

+5:39

14:49

14.

Per Løvås

Vegvesenet

38:03

+6:38

15:13

15.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

39:00

+7:35

15:36

16.

Magnus Landstad

NTNU

39:59

+8:34

15:59

17.

Tore Kiste

Fylket

41:30

+10:05

16:36

18.

Torleif Stephansen

Evry

41:50

+10:25

16:44

19.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

42:14

+10:49

16:53

20.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

42:25

+11:00

16:58

21.

Magne Måge

Skanska Aktiv

42:28

+11:03

16:59

22.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

43:49

+12:24

17:31

23.

Leidulv Vinje

Spenncon

44:33

+13:08

17:49

24.

Stig Arild Haugskott

Posten

46:08

+14:43

18:27

25.

Tore Brurok

Eget

48:09

+16:44

19:15

26.

Robert Strøm

Eget

50:32

+19:07

20:12

27.

Torgeir Iversen

Evry

52:37

+21:12

21:02

28.

Finn Bjørgum

Eget

54:43

+23:18

21:53

29.

Roar Stenset

St Olav

57:54

+26:29

23:09

DSQ

Eigil Sørli

Q-Free

28:51

114 58 117 100 175

DSQ

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

55:11

114

Arrangør

Halvor Flatberg

NTNU

Arrangør

Erik Lund

NTNU

Arrangør

Ola AAlde

Eget

Arrangør

Carl Martin Larsen

NTNU

Arrangør

Finn Faye Knudsen

NTNU

Arrangør

Nils Holte

NTNU

Klasse: H 80-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Sæterhaug

Eget

36:22

+0:00

14:32

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

43:55

+7:33

17:34

3.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

45:52

+9:30

18:20

4.

Jarle Nestvold

Rambøll

46:05

+9:43

18:26

5.

Edmund Olsen

NTNU

56:44

+20:22

22:41

6.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:19:26

+43:04

31:46

DSQ

Magnar Egseth

Jernbanen

1:28:48

58 117 100

Arrangør

Arnfinn Langeland

NTNU

Arrangør

Kåre Aflekt

NTNU

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Haug

Skoleelev

28:54

+0:00

11:33

2.

Mathias Reinertsen Leroyer

Skoleelev

34:20

+5:26

13:44

3.

Anton Nomeland

Gjest

51:39

+22:45

20:39

4.

Bjørn Pedersen

Nordic Semiconductor

52:58

+24:04

21:11

5.

Dominic Ziegler

Student

1:06:26

+37:32

26:34

DSQ

Hanne Kongsvik

Sør Trøndelag fylkeskommune

1:31:18

47 96 114 175

DSQ

Harald Lauglo

NTNU

1:34:31

35 114 58 117

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Simensen

Miljødirektoratet

48:28

+0:00

11:49

2.

Andreas Karvonen

SIemens

56:28

+8:00

13:46

3.

Audun Ryen

Force Tecnology

57:45

+9:17

14:05

4.

Sebastian Blasius

ARM

1:05:43

+17:15

16:01

5.

Arne Guttvik

Salmar

1:07:15

+18:47

16:24

6.

Arilld Henriksen

Contix

1:17:19

+28:51

18:51

7.

Elias Tschernutter

Eggen Arkitekter AS

1:20:05

+31:37

19:31

DSQ

Bjarne Valås

Trondheim kommune

52:06

151

DSQ

Ole Einar Brækken

NTNU

52:07

151

DSQ

Terje Aunvik

Telenor

1:06:12

57

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Sørbøl

Trondheim kommune

47:32

+0:00

12:11

2.

Gunnar Østerbø

DnB

50:23

+2:51

12:55

3.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:01:52

+14:20

15:51

4.

Torid Kvaal

Fylket

1:04:49

+17:17

16:37

5.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:05:57

+18:25

16:54

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Reinertsen Leroyer

Skoleelev

1:32:18

+0:00

14:53

Brutt

Gabriel Strøm

Student


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 september 2018, 10:41:33

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

247

Antall startet:

247