Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM-lang Hordaland (HOK-ranking 5/2018) 1. september 2018

Klasse: H19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Nygaard

IL Gular

1:02:58

+0:00

2.

Oskar Røen

Varegg Fleridrett

1:06:41

+3:43

3.

Per Arne Aadland

Samnanger IL

1:06:45

+3:47

4.

Kenneth Westerheim

Stord Orientering

1:07:46

+4:48

5.

Markus Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

1:09:19

+6:21

6.

Eirik Bjørkevoll

Odda OL

1:20:44

+17:46

7.

Kasper Valestrand

Varegg Fleridrett

1:26:54

+23:56

Klasse: D19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

1:00:02

+0:00

Klasse: H17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Scott Juvik

IL Gular

40:32

+0:00

2.

Stian Rykkje

Varegg Fleridrett

41:45

+1:13

3.

Eyvind Kjellevold Malde

IL Gular

45:45

+5:13

4.

Kristian Rykkje

Varegg Fleridrett

46:22

+5:50

5.

Mathias Rosenlund

Varegg Fleridrett

52:39

+12:07

6.

Brage Iversen

Bergens TF

1:14:54

+34:22

7.

Sigve Rygg Eikeland

Bergens TF

1:30:21

+49:49

DSQ

Andreas Nysæter

Bergens TF

56:50

39 77

Klasse: H40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Kocbach

Fana IL

43:29

+0:00

2.

Bjarte Eikanger

Gneist, IL

49:40

+6:11

3.

Tom Øyvind Johannessen

Gneist, IL

56:13

+12:44

DSQ

Christer Borg

Göteborg Majorna OK

1:05:18

65

DNS

Vemund Hansen

TIF Viking

Klasse: H19-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Berge

Os Orienteringsklubb

54:43

+0:00

2.

Knut Utne

Fana IL

59:59

+5:16

Klasse: D17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tora Aasheim Nymark

Varegg Fleridrett

44:27

+0:00

2.

Mari Strømme Lid

Varegg Fleridrett

47:51

+3:24

3.

Eli Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

53:30

+9:03

Klasse: D40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Balsvik

Osterøy IL

50:57

+0:00

2.

Karianne Strømme

Varegg Fleridrett

54:55

+3:58

3.

Vibeke Øye

IL Gular

1:15:01

+24:04

DNS

Mariann Schei

TIF Viking

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Bohne

Varegg Fleridrett

34:51

+0:00

2.

Andreas Dahle

Bergens TF

39:17

+4:26

3.

Oskar Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

41:38

+6:47

4.

Magnus Strømme Lid

Varegg Fleridrett

50:47

+15:56

5.

Kristoffer Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

53:31

+18:40

6.

Tage Rosenlund

Varegg Fleridrett

57:41

+22:50

7.

Jens Øien Kloster

Fitjar IL

1:01:21

+26:30

8.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

1:02:45

+27:54

DSQ

Vegard Velle Sivertsen

Bergens TF

56:09

35 42 41 40 39 77 46 57

Klasse: H50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ronny Rykkje

Varegg Fleridrett

34:47

+0:00

2.

Tom Eirik Eikanger

IL Gular

36:23

+1:36

3.

Arne Johannesen

IL Gular

39:21

+4:34

4.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

41:26

+6:39

5.

Helge Rosenlund

Varegg Fleridrett

43:33

+8:46

6.

Ørjan Totland

TIF Viking

44:23

+9:36

7.

Tore Juvik

IL Gular

45:21

+10:34

8.

Sverre Johan Nærheim

IL Gular

45:31

+10:44

9.

Tord Bell Myking

Fana IL

48:40

+13:53

10.

Sverre Ottesen

Varegg Fleridrett

49:45

+14:58

11.

Torgeir Strand

Fana IL

49:50

+15:03

12.

Kjetil Damm

TIF Viking

51:14

+16:27

13.

Jan Haugland

Årstad IL

51:31

+16:44

14.

Eldar Heide

IL Gular

52:37

+17:50

15.

Øistein Bøe

Fana IL

52:42

+17:55

16.

Tore Svein Nese

Askøy OL

52:55

+18:08

17.

Lars Stuland Larsen

Varegg Fleridrett

53:15

+18:28

18.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

53:35

+18:48

19.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

54:16

+19:29

20.

Dag Terje Røen

Samnanger IL

1:00:09

+25:22

21.

Rune Erdal

Samnanger IL

1:01:50

+27:03

22.

Erik Vikane

Fana IL

1:04:13

+29:26

23.

Lars Sveen

Bergens TF

1:15:46

+40:59

DSQ

Jan Petter Hansen

IL Gular

27:57

39 77 46 57 118

Klasse: A-åpen L3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ketil Nummedal

Fana IL

1:17:46

+0:00

2.

Magnus Erdal

Samnanger IL

1:20:05

+2:19

DSQ

Runar Sivertsen

Bergens TF

1:23:01

57

DNS

Bjørn Steinhaug

Varegg Fleridrett

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Rygg Eikeland

Bergens TF

33:13

+0:00

2.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

34:03

+0:50

3.

Marie Roll-Tørnqvist

Fana IL

39:39

+6:26

4.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

41:53

+8:40

5.

Eirunn Husby Nordstad

Varegg Fleridrett

59:09

+25:56

Klasse: D50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

36:35

+0:00

2.

Lise Christensen

TIF Viking

37:27

+0:52

3.

Birgitte Torbjørnsen

IL Gular

43:47

+7:12

4.

Ingrid Sandvoll

Gneist, IL

43:58

+7:23

5.

Britt Karlsen

Askøy OL

44:25

+7:50

6.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

45:46

+9:11

7.

Mai Helen Linga

IL Gular

48:45

+12:10

8.

Anne Westergård

Varegg Fleridrett

52:41

+16:06

9.

Anita Lindvik-Sævareid

Os Orienteringsklubb

1:08:53

+32:18

Klasse: D60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siren Greve

Bergens TF

40:06

+0:00

2.

Nina Soligard

Bergens TF

43:44

+3:38

3.

Berit Hegdal

Bergens TF

47:21

+7:15

4.

Rannveig Solli

Askøy OL

51:43

+11:37

5.

Ingjerd Sognnæs

Bergens TF

54:43

+14:37

Klasse: D17-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olena Strugalova

Varegg Fleridrett

42:13

+0:00

2.

Christine Danielsen Soløy

Varegg Fleridrett

45:49

+3:36

3.

Marian Kjellevold

IL Gular

55:09

+12:56

DNS

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

DNS

Ingelinn Molvik

Gneist, IL

Klasse: H60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Steineger

Gneist, IL

32:56

+0:00

2.

Ørjan Eirik Valestrand

Fana IL

40:35

+7:39

3.

Svein Linga

IL Gular

40:51

+7:55

4.

Stein Ove Dyngeland

Fana IL

41:51

+8:55

5.

Egil Karlsen

Askøy OL

43:26

+10:30

6.

Anders Bjørkaas

Askvoll og Holmedal IL

1:00:26

+27:30

7.

Terje Mathias Haugland

TIF Viking

1:01:32

+28:36

Klasse: H70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Hole

Bergens TF

46:54

+0:00

2.

Einar Nordås

Fana IL

48:56

+2:02

3.

Jørn Torgersen

TIF Viking

49:39

+2:45

4.

Magne Raadal

Fana IL

53:10

+6:16

5.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

55:19

+8:25

6.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

56:14

+9:20

7.

Per Vold

Fana IL

57:17

+10:23

8.

Lars Olav Tveita

Fana IL

1:08:28

+21:34

DSQ

Sigvald Robberstad

Stord Orientering

46:53

43

Klasse: A-åpen L4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Eikanger

IL Gular

48:17

+0:00

DSQ

Stian Ekornaas

IL Gular

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

29:28

+0:00

2.

Helene Nysæter

Bergens TF

1:04:45

+35:17

Klasse: D70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

39:55

+0:00

DNS

Else Lerche Raadal

Fana IL

Klasse: D35-BK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Hege Saltnes Urdal

IL Gular

38:08

+0:00

2.

Tone Rosenlund

Varegg Fleridrett

39:13

+1:05

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Bell Lysaker

Fana IL

27:49

+0:00

Klasse: H15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rasmus Jorde

Varegg Fleridrett

29:13

+0:00

2.

Jørgen Westerheim

Stord Orientering

39:16

+10:03

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Lid

Varegg Fleridrett

34:24

+0:00

2.

Jesper Jorde

Varegg Fleridrett

34:49

+0:25

3.

Vibeke Nymo

Varegg Fleridrett

41:31

+7:07

4.

Lars Olav Tolo

Gneist, IL

44:16

+9:52

DNS

Ina Hopland Skage

Gneist, IL

Klasse: D/H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

43:52

Emilie Solvik

Gneist, IL

47:35

Kirill Eikanger

Gneist, IL

38:31

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

25:54

+0:00

2.

Karoline Strandenes

Fana IL

36:41

+10:47

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Gjerstad

Osterøy IL

29:11

+0:00

2.

Andreas Strømme Lid

Varegg Fleridrett

33:19

+4:08

3.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

46:03

+16:52

Klasse: D/H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Stella S. Dahle

Fana IL

Klasse: D/H17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May-lill Damm

TIF Viking

26:10

+0:00

2.

Torill Merethe Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

27:24

+1:14

3.

Elin Cecile Kryvi Strandenes

Fana IL

36:32

+10:22

4.

Åshild Fuglestad

IL Gular

44:47

+18:37

5.

Bjarte Brandt

IL Gular

44:49

+18:39

6.

Margrete Solvik

Gneist, IL

46:49

+20:39

7.

Sverre Soløy

Varegg Fleridrett

46:50

+20:40

8.

Bodil Bergljot Johanson

Varegg Fleridrett

52:07

+25:57

9.

Ingunn Eikeland

Bergens TF

53:21

+27:11

10.

Aasfrid Tysvær

Varegg Fleridrett

54:18

+28:08

DNS

Gry Sveri Lier

TIF Viking

DNS

Benjamin Anible

IL Gular

Klasse: D/H13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Sofie Nærheim

IL Gular

18:26

+0:00

Klasse: N-åpen kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Frida Ingeborg Eikanger

Gneist, IL

25:41

Ingebjørg Garnes

IL Gular

25:59

Sindi Oksman

IL Gular

25:54

Alf Gunnar Tollaksen

IL Gular

37:19

Samuel Elias Nærheim

IL Gular

28:13

Håkon Dingsøyr

IL Gular

28:38

Espen Andersen

IL Gular

26:13

Håkon Bjorøy

24:45

DNS

Gemma Anible

IL Gular


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 september 2018, 17:44:08

Arrangør:

Hordaland orinteringskrets

Antall deltagere:

154

Antall startet:

143