Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

ABIK R12- Bråteåsen 3. september 2018

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

21:59

+0:00

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eija Schulze

Uni Freiburg

29:49

+0:00

2.

Per Haugen

NEDERMAN

51:49

+22:00

3.

Øyvind Eriksen

OK Øst

54:46

+24:57

4.

Per Nikolaisen

PRIVAT

1:03:38

+33:49

5.

Ping Ouyang

Østmarka OK

1:39:07

+1:09:18

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Simonsen

OK ØST

51:38

+0:00

Klasse: Kuliaden Herre

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

22:31

+0:00

2.

Carl Erik Wasberg

FFI BIL

24:45

+2:14

3.

Anders Kronberg

Norasonde

26:24

+3:53

4.

Åsmund Skomedal

IFE

28:57

+6:26

5.

Andreas Barstad

FFI BIL

29:03

+6:32

6.

Thomas Lunde Jensen

FFI

30:24

+7:53

7.

Gaute Svenningsen

IFE

30:38

+8:07

8.

Frode Lillevold

FFI

31:00

+8:29

9.

Helge Weydahl

FFI BIL

32:05

+9:34

10.

Rolf Bredesen

Kjeller Vindteknikk

33:09

+10:38

11.

Øyvind Grandum

FFI BIL

35:21

+12:50

12.

Alexander Urnes

FFI BIL

36:06

+13:35

13.

Gunnar Rustad

FFI BIL

38:08

+15:37

14.

Nils Einar Ladegård

NILU BIL

44:17

+21:46

15.

Joachim Reitan

FFI BIL

46:28

+23:57

16.

Bjørn Aarseth

UIO

59:21

+36:50

17.

Øyvind Byrkjedal

Kjeller Vindteknikk

1:00:27

+37:56

18.

Cato Wendel

IFE

1:43:48

+1:21:17

DSQ

Glenn Müller

Forsvarets Logistikkavdeling

22

113 116 114 109 110 104 106 107 117 105 111 112 10...

DSQ

Erik Aasen

DYNEA

42:52

101

DSQ

Øystein Øvrum

IFE

58:28

101

DSQ

Ketil Åstebøl

Norsa

Klasse: Kuliaden Dame

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Waage

FFI BIL

25:01

+0:00

2.

Vivianne Jodalen

FFI BIL

39:59

+14:58

3.

Guro Marie Wyller

IFE

43:53

+18:52

4.

Wenche Aas

NILU BIL

52:40

+27:39

5.

Synne Larsen

DYNEA

53:12

+28:11

6.

Maren Johansen

DYNEA

53:18

+28:17

7.

Gine Sørbø

DYNEA

53:20

+28:19

113 116 109 110 111 101

8.

Claudia Möckel

NILU BIL

2:00:55

+1:35:54


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 september 2018, 19:13:05

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

37

Antall startet:

37