Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 19, Stokkanhaugen 4. september 2018

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Heitmann

St Olavs Hospital

36:00

+0:00

18:56

2.

Hanna Haugen

Skoleelev

36:51

+0:51

19:23

3.

Leif hogstad

Drivstua gartneri

38:39

+2:39

20:20

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Grevskott

Eget

56:45

+0:00

23:38

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Vefsnmo

SINTEF Energi

45:46

+0:00

12:42

2.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

50:42

+4:56

14:05

3.

Hedvik åstebøl

NTNUI

51:53

+6:07

14:24

4.

Sunniva Berg

Nordic

52:15

+6:29

14:30

5.

Kristin Åstebøl-Storaas

Nordic Semi Conductor

54:08

+8:22

15:02

6.

Ane Bjørgum

Skoleelev

1:02:07

+16:21

17:15

7.

Paula Hilger

NGU

1:19:25

+33:39

22:03

DSQ

Marit Schmid

Gjest

54:19

69

DSQ

Eva Tesarova

Microsoft

56:13

58 69 55 57 97 95

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Skoleelev

52:58

+0:00

8:58

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Persson

Asplan Viak

45:17

+0:00

12:34

2.

Beth Carlsen

ÅF Engeneering

1:10:23

+25:06

19:33

Arrangør

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:41:49

+0:00

28:16

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

48:13

+0:00

13:23

2.

Monika Haga

NTNU

1:12:01

+23:48

20:00

3.

Kirsti Bjørgum Valås

Trondheim Kommune

1:15:48

+27:35

21:03

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

33:56

+0:00

14:08

DSQ

Hanne Kongsvik

Sør Trøndelag fylkeskommune

52:48

36 55 57 97 150

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kvingedal

Natura

56:21

+0:00

15:39

2.

Hilde Forbord

Big Bite

56:39

+0:18

15:44

Arrangør

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:12:34

+0:00

12:17

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

32:36

+0:00

13:35

2.

Vigdis Heimly

NTNU

43:10

+10:34

17:59

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

48:40

+0:00

13:31

2.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

57:57

+9:17

16:05

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

58:38

+9:58

16:17

4.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

59:54

+11:14

16:38

5.

Aashild S. Langseth

NSDTF

1:18:48

+30:08

21:53

6.

Erika Bugten

Berg hansen

1:22:09

+33:29

22:49

7.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:24:12

+35:32

23:23

8.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:34:04

+45:24

26:07

Arrangør

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

46:05

+0:00

19:12

2.

Gro Rypdal

VIsma

47:29

+1:24

19:47

3.

Sissel Horghagen

NTNU

49:31

+3:26

20:37

4.

Siri Drogset

NTNU

51:43

+5:38

21:32

5.

Cobien Claringbould

Trondheim kommune

1:03:30

+17:25

26:27

6.

Ingrid Venås

Equinor

1:05:28

+19:23

27:16

7.

Mildrid Ljosland

NTNU

1:25:09

+39:04

35:28

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

NTNU

1:02:34

+0:00

17:22

2.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:06:35

+4:01

18:29

3.

Eli Ringdalen

Sintef

1:32:09

+29:35

25:35

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

1:06:59

+0:00

27:54

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:04:05

+0:00

17:48

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

40:11

+0:00

16:44

2.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

43:05

+2:54

17:57

3.

Anne Synnøve Syltevik

Eget

45:13

+5:02

18:50

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:15:12

+0:00

20:53

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

54:57

+0:00

22:53

Klasse: H 16-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mattias sundby

Eget

46:05

+0:00

19:12

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Ryen

FORCE TECHNOLOGIES

57:22

+0:00

16:52

2.

Joacim spange

Optoscale

1:01:41

+4:19

18:08

3.

Odd Rune Lykkebø

Gjest

1:03:51

+6:29

18:46

4.

Elias Tschernutter

Eggen Arkitekter AS

1:09:14

+11:52

20:21

5.

Jakob stang

Luftkrigsskolen

1:42:57

+45:35

30:16

Brutt

Sverre foslie

SINTEF Energi

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

Trollelg

45:27

+0:00

7:42

2.

Ola Keiserås

Eget

45:38

+0:11

7:44

3.

Erik Frøseth

Oracle

1:01:07

+15:40

10:21

4.

Halvor Lund

Sintef Energi

1:01:08

+15:41

10:21

5.

Erik Aune

Statens vegvesen

1:06:24

+20:57

11:15

6.

Kasper Schei

NTNUI

1:07:07

+21:40

11:22

7.

Magnus Nygård

Eget

1:13:30

+28:03

12:27

8.

Marius Jensen

SIemens

1:23:39

+38:12

14:10

9.

Gabriel Strøm

Eget

1:24:22

+38:55

14:17

10.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:28:09

+42:42

14:56

11.

Sivert Eliassen

Siemens

1:31:59

+46:32

15:35

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingar Nerbø

Optomar

1:00:32

+0:00

17:48

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Scmid

Trollelg

43:33

+0:00

7:22

2.

Eirik Lockertsen

Eget

59:27

+15:54

10:04

3.

Jonas Waefler

Powel

1:00:40

+17:07

10:16

4.

Martin Haugen

Evry

1:02:28

+18:55

10:35

5.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

1:08:29

+24:56

11:36

6.

Lars Langdal

Contiga AS

1:09:14

+25:41

11:44

7.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:34:16

+50:43

15:58

DSQ

Anthony Bossard

Microchip

1:36:37

58 113

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hanssen

Saplov

53:24

+0:00

15:42

2.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

55:59

+2:35

16:27

3.

Kjetil Sletten

Statens vegvesen

59:26

+6:02

17:28

DSQ

Arilld Henriksen

Contix

1:22:24

36 45 95 57 150

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Statens vegvesen

41:10

+0:00

6:58

2.

Dyre Meen

Lingit

50:49

+9:39

8:36

3.

Petter Andreas Bergh

NTNU

55:44

+14:34

9:26

4.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

56:24

+15:14

9:33

5.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:12:52

+31:42

12:21

6.

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

1:30:51

+49:41

15:23

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Magne Reitan

Microchip

47:28

+0:00

13:57

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

48:30

+1:02

14:15

3.

Kurt Amundsen

Avinor

49:17

+1:49

14:29

4.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica BIL

51:53

+4:25

15:15

5.

Thor Ivar Trygestad

Sparebank 1 SMN

56:21

+8:53

16:34

6.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:04:20

+16:52

18:55

7.

Otto Wittner

UNInett

1:14:07

+26:39

21:47

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

45:44

+0:00

7:45

2.

Truls Ryum

NTNU

51:30

+5:46

8:43

3.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

58:03

+12:19

9:50

4.

Fredrik Johannesen

Sweco

1:13:42

+27:58

12:29

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

42:25

+0:00

12:28

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

42:38

+0:13

12:32

3.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

44:15

+1:50

13:00

4.

Øystein Grøvlen

Oracle

45:05

+2:40

13:15

5.

Øystein Wiggen

Lindorff

45:31

+3:06

13:23

6.

Trond Sletner

Telenor

46:23

+3:58

13:38

7.

Bjørn Munch

Oracle

49:53

+7:28

14:40

8.

Jon Vindal

Consto

53:49

+11:24

15:49

9.

Erling Bye

BDO AS

1:00:20

+17:55

17:44

10.

Bobo Nordahl

NGU

1:04:04

+21:39

18:50

11.

Arild Heggeset

SINTEF

1:07:42

+25:17

19:54

12.

Tor Arne Haugen

DNB

1:11:44

+29:19

21:05

13.

Vidar Lunda

DNB Sport

1:12:25

+30:00

21:17

14.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:12:35

+30:10

21:20

DSQ

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

1:00:02

150

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

51:50

+0:00

8:47

2.

Bård Smestad

Asolvi

58:32

+6:42

9:55

3.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

1:04:55

+13:05

11:00

4.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:11:10

+19:20

12:03

5.

Håvard Lorange

Siemens

1:27:25

+35:35

14:48

6.

Terje Berg

Statkraft

1:30:06

+38:16

15:16

7.

Erlend Nervik

UNICON

1:38:08

+46:18

16:37

Arrangør

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode brataas

Trøndelag fylkeskommune

39:06

+0:00

16:17

2.

Iver Corneil

Eggen Arkitekter AS

1:08:14

+29:08

28:25

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Haugan

Equinor

50:08

+0:00

14:44

2.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

54:37

+4:29

16:03

3.

Tore Fornes

Eget

1:00:54

+10:46

17:54

4.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

1:04:40

+14:32

19:01

5.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

1:06:59

+16:51

19:42

6.

Bjarne Bugten

Equinor BIL

1:17:11

+27:03

22:42

7.

Gunnar borthne

Eget

1:22:39

+32:31

24:18

8.

Frode Stølan

Telenor

1:28:24

+38:16

26:00

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

50:19

+0:00

8:31

2.

Dag Stenersen

Sintef

53:21

+3:02

9:02

3.

Bjarne Lien

Trondheim kommune

57:44

+7:25

9:47

4.

Bernt Rognes

Powel

1:00:41

+10:22

10:17

5.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:02:36

+12:17

10:36

6.

Geir Arnesen

Eget

1:17:06

+26:47

13:04

DSQ

Håvard Eidnes

Uninett

1:32:13

150

DSQ

Morten Husom

Powel

1:33:36

58

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Hoffart

Jsta

56:06

+0:00

16:30

2.

Erik Horghagen

BDO AS

57:45

+1:39

16:59

3.

Sigurd Skogestad

NTNU

1:00:53

+4:47

17:54

4.

Klaus Livik

Powel

1:10:56

+14:50

20:51

5.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:22:21

+26:15

24:13

6.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:24:29

+28:23

24:50

7.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:25:48

+29:42

25:14

8.

Kjell Arne Henninen

NHN

1:32:33

+36:27

27:13

DSQ

Roar Sundby

NTNU

1:13:51

36

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Natvig

NTNU

1:09:46

+0:00

11:49

2.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:10:55

+1:09

12:01

3.

Rolf Røsand

Rambøll

1:20:48

+11:02

13:41

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

37:06

+0:00

15:27

2.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

43:57

+6:51

18:18

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Heggem

HiNT

1:00:23

+0:00

16:46

2.

Ole Lutro

NGU

1:06:05

+5:42

18:21

3.

Tor Gjermstad

Hemit

1:08:43

+8:20

19:05

4.

John Sirum

Rambøll

1:17:51

+17:28

21:37

5.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:26:29

+26:06

24:01

DSQ

Frank Bjarkø

NRK

28:20

38 60 58

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

39:05

+0:00

16:17

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

43:41

+4:36

18:12

3.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

48:59

+9:54

20:24

4.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:58:05

+1:19:00

49:12

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edgar Furuholt

Det Norske

56:51

+0:00

15:47

2.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

58:27

+1:36

16:14

3.

Halvor Flatberg

NTNU

59:11

+2:20

16:26

4.

Frode Stensrud

Eget

1:01:13

+4:22

17:00

5.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:01:22

+4:31

17:02

6.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:05:37

+8:46

18:13

7.

Martin Melhuus

Veritas

1:08:05

+11:14

18:54

8.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:10:12

+13:21

19:30

9.

Terje Hansen

Politiet

1:10:31

+13:40

19:35

10.

Tore Kiste

Fylket

1:12:00

+15:09

20:00

11.

Torgeir Iversen

Evry

1:23:49

+26:58

23:16

12.

Magne Måge

Skanska Aktiv

1:24:52

+28:01

23:34

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:15:24

+0:00

12:46

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:28:27

+13:03

14:59

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Arild Haugskott

Posten

36:40

+0:00

15:16

2.

Bjørn Norberg

Veritas

45:40

+9:00

19:01

DSQ

Ola AAlde

Eget

1:19:29

36

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

57:59

+0:00

16:06

2.

Tore Brurok

Eget

1:04:05

+6:06

17:48

3.

Per Løvås

Vegvesenet

1:04:26

+6:27

17:53

4.

Leidulv Vinje

Spenncon

1:12:46

+14:47

20:12

5.

Eigil Sørli

Q-Free

1:15:51

+17:52

21:04

6.

Leif Engen

Eget

1:18:16

+20:17

21:44

7.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:28:06

+30:07

24:28

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

1:40:55

+0:00

17:06

2.

Magnus Landstad

NTNU

1:48:37

+7:42

18:24

3.

Robert Strøm

Eget

1:53:08

+12:13

19:10

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edmund Olsen

NTNU

45:54

+0:00

19:07

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

54:25

+8:31

22:40

3.

Oddvar Opland

Trollelg

55:42

+9:48

23:12

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:09:01

+0:00

19:10

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:20:57

+11:56

22:29

Klasse: H 85-89 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:36:54

+0:00

26:55

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Bjørn Pedersen

Nordic Semi Conductor

1:39:10

97

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Kongsvik

Eget

1:12:42

+0:00

20:11

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Åstebøl

Student

1:04:22

+0:00

10:54


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 september 2018, 21:35:34

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

204

Antall startet:

204