Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2018Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P24 4. september 2018

Klasse: D15-16(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stella Holmboe

Tyrving, IL

38:37

+0:00

9:39

2.

Ida Marie Flågen

Heming orienteringm

43:39

+5:02

10:54

3.

Iris Holst

Tyrving, IL

43:51

+5:14

10:57

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lund Hovden

Tyrving, IL

40:59

+0:00

10:14

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charlotte Sanchis

PRIVAT

46:40

+0:00

11:40

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Milda Øhlckers

Tyrving, IL

37:12

+0:00

9:18

2.

Nora Skauen

Tyrving, IL

43:27

+6:15

10:51

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

36:10

+0:00

9:02

2.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

41:25

+5:15

10:21

3.

Trude Fixdal

KOLL

42:52

+6:42

10:43

4.

Anne Kristine Norderud

Tyrving, IL

44:38

+8:28

11:09

5.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

46:17

+10:07

11:34

6.

Åshild Flatebakken

Tyrving, IL

51:32

+15:22

12:53

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runa Skyttersæter

HEMING

27:06

+0:00

9:40

2.

Berit Danielsen

IL Tyrving

29:46

+2:40

10:37

3.

Eli Marie Wiig

Porsgrunn OL

32:05

+4:59

11:27

4.

Tone Jahren Herud

Fossum IF

33:44

+6:38

12:02

5.

Edel Sofie Nilsen

Asker SK

37:47

+10:41

13:29

6.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

46:26

+19:20

16:35

7.

Aina Grymyr

Haugerud

1:08:30

+41:24

24:27

DSQ

Anna Gøhlman

Tyrving, IL

42:34

95

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

36:15

+0:00

12:56

2.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

37:56

+1:41

13:32

3.

Gerd Sylvi Seldevold

Kamp Vestheim

1:14:17

+38:02

26:31

DSQ

Eva Helen Reistad

Thales BIL

52:00

82

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

42:40

+0:00

15:14

2.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

43:41

+1:01

15:36

3.

Aud I Spjelkavik

FBI

51:20

+8:40

18:20

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

41:14

+0:00

14:43

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

42:31

+1:17

15:11

3.

Anne Sagberg

Stabæk IF

44:40

+3:26

15:57

4.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

45:11

+3:57

16:08

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

41:32

+0:00

14:50

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

49:25

+7:53

17:38

Klasse: H15-16(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Larsen

Tyrving, IL

52:34

+0:00

10:30

DSQ

Andreas Juell Larsen

Tyrving, IL

40:15

82 114

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mads Norbrøden

Halden SKiklubb

39:55

+0:00

7:59

2.

Ole Wanvik Haugen

Stjørdals Blink

41:07

+1:12

8:13

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Lindseth

Nydalens Skiklub

34:18

+0:00

6:51

2.

Øystein Pettersen

Nydalens Skiklub

35:24

+1:06

7:04

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ståle Heitmann

Fossum IF

52:11

+0:00

10:26

2.

Tor Ringstad

Cisco

52:42

+0:31

10:32

DSQ

Tellef Juell Larsen

Tyrving, IL

40:15

82 114

DSQ

Ketil Risvoll

TELENOR

56:11

93

DSQ

Eirik Jørgensen

Tyrving, IL

59:02

93

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

38:20

+0:00

7:40

2.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

39:46

+1:26

7:57

3.

Steinar Låg

Veritas BIL

41:58

+3:38

8:23

4.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

43:46

+5:26

8:45

5.

Johan Haavardtun

Schenker

45:32

+7:12

9:06

6.

Fridjof Jebsen

Fossum IF

50:26

+12:06

10:05

7.

Terje Melsom

Fossum IF

51:19

+12:59

10:15

8.

Helge Stenerud

IFS BIL

53:07

+14:47

10:37

9.

Bent Kverme

Fossum IF

53:29

+15:09

10:41

10.

Anders Flågen

HEMING Orientering

54:15

+15:55

10:51

11.

Torgeir Vaage

PRIVAT

1:14:54

+36:34

14:58

DSQ

Arnt Ove Takvam

FearnSport

20:21

93 82 114 94 76 232 231 244 233 245 113

DSQ

Harald Iwe

IL Geoform

39:22

82 114

Brutt

Marius Eriksen

Røa

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

Tyrving, IL

29:01

+0:00

7:15

2.

Per Morten Lefdal

Metier OEC

34:33

+5:32

8:38

3.

Tore Fagervold

Bane NOR BIL

35:51

+6:50

8:57

4.

Bjørn Solhjem

Hæggland og Svanberg

37:53

+8:52

9:28

5.

Per Kaarby

Overtoppen

38:51

+9:50

9:42

6.

Knud Bjørne-Larsen

Riksteatret

41:41

+12:40

10:25

7.

Claus Frymann Clasen

Lyberg

42:09

+13:08

10:32

8.

Hans Henrik Fremming

METEOROLOGEN bil

47:07

+18:06

11:46

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

31:20

+0:00

7:50

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

33:38

+2:18

8:24

3.

Pål Therkelsen

Privat

35:31

+4:11

8:52

4.

Reidar Fossum

Asker SK

35:53

+4:33

8:58

5.

Ivar Refsland

UIO

36:10

+4:50

9:02

6.

Per Schanche

Asker SK

36:38

+5:18

9:09

7.

Svein Jacobsen

Solsikke

37:25

+6:05

9:21

8.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

39:15

+7:55

9:48

9.

Tom Pettersen

KPP/Runners

42:36

+11:16

10:39

10.

Per Ølckers

Tyrving, IL

46:33

+15:13

11:38

11.

Arne Kildal

Vestre Akers Skiklubb

1:17:37

+46:17

19:24

DSQ

Tormod Øvergaard 

iStone

46:23

76 232 231 244 233 245

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

23:31

+0:00

8:23

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

30:18

+6:47

10:49

3.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

31:14

+7:43

11:09

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

32:10

+8:39

11:29

5.

Reidar Kierulf

RKP

33:52

+10:21

12:05

6.

Reidar Vifstad

TYRVING

34:25

+10:54

12:17

DSQ

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:00:26

232 231

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Fosser

Heming Orientering

34:15

+0:00

12:13

2.

Einar Skåre

Brevpost

34:49

+0:34

12:26

3.

Knut Tore Solheim

FUGRO

36:57

+2:42

13:11

3.

Knut Tore Solheim

FUGRO

36:57

+2:42

13:11

5.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

39:33

+5:18

14:07

6.

Per Haugen

NEDERMAN

40:27

+6:12

14:26

7.

Jørgen Holmboe

Tyrving, IL

40:40

+6:25

14:31

8.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

43:58

+9:43

15:42

DSQ

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

31:22

233

DSQ

Hasse Bergstrøm

HB Consult

33:17

112

DSQ

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

33:27

232 231

DSQ

Øyvind Stene

Asker SK

33:40

233

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

32:39

+0:00

11:39

2.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

34:42

+2:03

12:23

3.

Tor Ommundsen

Veritas

36:23

+3:44

12:59

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

37:42

+5:03

13:27

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

40:37

+7:58

14:30

6.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

41:03

+8:24

14:39

7.

Arne Øfsthus

Fugro

42:12

+9:33

15:04

8.

Arne H Reistad

Thales BIL

43:09

+10:30

15:24

9.

Sigfred Fagervik

Thales

44:46

+12:07

15:59

10.

Knut Hangerås

GEOFORM

49:35

+16:56

17:42

11.

Terje Throndsen

NIttedal

51:02

+18:23

18:13

12.

Sigurd Haugerud

METEOROLOGEN

1:32:20

+59:41

32:58

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

36:48

+0:00

13:08

2.

Sturle Hånes

GeoFORM

36:50

+0:02

13:09

3.

Svein F Kvalheim

Oppegård

44:28

+7:40

15:52

4.

Tor Drage 

Aker Solutions

45:15

+8:27

16:09

5.

Per Gjermo

Asker Skiklkubb

1:01:01

+24:13

21:47

6.

Per Meiland

DNB

1:12:36

+35:48

25:55

7.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:21:59

+45:11

29:16

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker SK

21:27

+0:00

12:37

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Norløff-Mathisen

Nydalens Skiklub

29:35

+0:00

10:33

2.

Harald Aulie

KOLL

30:54

+1:19

11:02

3.

Bernt Iversen

Vegdirektoratets IF

36:47

+7:12

13:08

4.

Astrid Malene Kateraas

Porsgrunn OL

46:24

+16:49

16:34

5.

Marie Wiig Bøen

Porsgrunn OL

46:25

+16:50

16:34

6.

Katinka Grønli

Tyrving, IL

47:29

+17:54

16:57

7.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

52:22

+22:47

18:42

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Hasaas

Fossum IF

39:25

+0:00

9:51

2.

Christian Fossen

Cardo BIL

41:01

+1:36

10:15

3.

Roger Birkeland

TELENOR

41:03

+1:38

10:15

4.

Peter Nylund

Haugerud IF

42:29

+3:04

10:37

5.

Mattis Ovesen

PRIVAT

42:41

+3:16

10:40

6.

Filip Engebretsen

PRIVAT

44:49

+5:24

11:12

7.

Roar Bjordal

Oppsal IF

46:57

+7:32

11:44

8.

Lars Vik

PRIVAT

1:05:48

+26:23

16:27

DSQ

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

32:23

233

DSQ

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

39:47

82

DSQ

Jacob Dybwad

PRIVAT

40:27

82

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anton Plaian

AI Consult

50:05

+0:00

10:01

2.

Bjørn Bakkevig

Heming Orientering

50:16

+0:11

10:03

3.

Mina Jørgensen

Tyrving, IL

58:18

+8:13

11:39

4.

Raphael Neto

NOCLUB

1:45:24

+55:19

21:04


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 september 2018, 07:45:07

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

140

Antall startet:

140