Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 20, Østmarka 11. september 2018

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Sumstad Hanssen

Skoleelev

19:02

+0:00

10:07

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Kolstad

Skoleelev

29:31

+0:00

12:21

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

29:32

+0:00

8:58

2.

Kristin Åstebøl-Storaas

Nordic Semi Conductor

33:50

+4:18

10:17

3.

Sunniva Berg

Nordic

36:00

+6:28

10:56

4.

Ragnhild Grevskott

Eget

42:29

+12:57

12:54

5.

Hedvik åstebøl

NTNUI

43:28

+13:56

13:12

Arrangør

Marie Bredal

NGU

Arrangør

Paula Hilger

NGU

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

31:43

+0:00

9:38

2.

Kristin Jæger

Trondheim kommune

45:13

+13:30

13:44

Arrangør

Nicole Baeten

NGU

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

48:20

+0:00

14:41

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monika Haga

NTNU

37:55

+0:00

11:31

DSQ

Tone Almås

Leik, IL

36:03

64

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

35:16

+0:00

14:45

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

34:17

+0:00

10:25

2.

Hilde Forbord

Big Bite

36:37

+2:20

11:07

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

35:46

+0:00

14:57

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

35:20

+0:00

10:44

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

36:34

+1:14

11:06

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

38:32

+3:12

11:42

4.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

43:41

+8:21

13:16

5.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

47:49

+12:29

14:32

6.

Erika Bugten

Berg hansen

1:01:04

+25:44

18:33

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

39:36

+0:00

16:34

2.

Siri Drogset

NTNU

40:04

+0:28

16:45

3.

Wenche Sandø

Trondheim kommune

47:50

+8:14

20:00

4.

Gro Rypdal

VIsma

47:52

+8:16

20:01

5.

Berit Grande

Sticos

52:28

+12:52

21:57

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

NTNU

51:33

+0:00

15:40

2.

Bodil Monsen

SINTEF

58:50

+7:17

17:52

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

48:00

+0:00

20:05

2.

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

57:58

+9:58

24:15

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Gunnhild Oftedal

NTNU

41:06

44 97

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

48:21

+0:00

20:13

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

48:52

+0:00

20:26

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sebastian Blasius

ARM

49:09

+0:00

13:41

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mattis Holt

PWC

37:59

+0:00

7:20

2.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

48:23

+10:24

9:21

3.

Jerome Soulard

ARM

52:51

+14:52

10:13

4.

Marius Jensen

Siemens

1:02:34

+24:35

12:06

5.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:04:38

+26:39

12:30

Arrangør

Espen Torgersen

NGU

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

36:20

+0:00

10:07

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Haaland

St Olavs Hospital

44:25

+0:00

8:35

2.

Lars Langdal

Contiga AS

46:45

+2:20

9:02

3.

Anthony Bossard

Microchip

57:51

+13:26

11:11

4.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:11:48

+27:23

13:53

Arrangør

Ola Eggen

NGU

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hanssen

Saplov

35:47

+0:00

9:58

DSQ

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:03:36

44 97 150

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

38:12

+0:00

10:38

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

38:54

+0:42

10:50

3.

Thor Ivar Trygestad

Sparebank 1 SMN

45:19

+7:07

12:37

4.

Odd Magne Reitan

Microchip

51:29

+13:17

14:20

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

42:19

+0:00

8:11

2.

Fredrik Johannesen

Sweco

47:41

+5:22

9:13

3.

Truls Ryum

NTNU

48:54

+6:35

9:27

4.

Svein Olav Dyrhol

Equinor BIL

1:25:08

+42:49

16:28

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

34:33

+0:00

9:37

2.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

37:03

+2:30

10:19

3.

Øystein Wiggen

Lindorff

37:14

+2:41

10:22

4.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

37:30

+2:57

10:26

5.

Øystein Grøvlen

Oracle

37:35

+3:02

10:28

6.

Trond Sletner

Telenor

37:37

+3:04

10:28

7.

Jon Vindal

Consto

40:43

+6:10

11:20

8.

Arild Heggeset

SINTEF

41:26

+6:53

11:32

9.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

48:04

+13:31

13:23

10.

Erling Bye

BDO AS

49:37

+15:04

13:49

11.

Geir Willumsen

A C Møller

1:08:49

+34:16

19:10

Arrangør

Bobo Nordahl

NGU

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

SIT

53:58

+0:00

10:26

2.

Stig Forbord

Optoplan

58:18

+4:20

11:16

DSQ

Jon Røstum

Powel

31 60 64 69 35 36 92 38 121 139 151 39 5...

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Midtbø

NTNU

37:13

+0:00

10:22

2.

Tore Fornes

Eget

47:54

+10:41

13:20

3.

Bjarne Bugten

Equinor BIL

54:41

+17:28

15:13

4.

Petter Mikalsen

Telenor

55:37

+18:24

15:29

5.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

56:32

+19:19

15:44

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

Powel

50:24

+0:00

9:44

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

50:26

+0:02

9:45

3.

Dag Stenersen

Sintef

52:20

+1:56

10:07

4.

Håvard Eidnes

Uninett

1:02:07

+11:43

12:00

5.

Olve Mogstad

Statnett

1:02:22

+11:58

12:03

DSQ

Helge Løseth

Equinor BIL

1:07:02

150

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Eriksen

Eget

39:36

+0:00

11:01

2.

Klaus Livik

Powel

50:08

+10:32

13:57

3.

Jan Erik Kofoed

NTNU

52:56

+13:20

14:44

4.

Even Hofstad

DnB Sport

54:52

+15:16

15:16

5.

Olav Kvittem

Uninett

55:09

+15:33

15:21

6.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:01:26

+21:50

17:06

DSQ

Eirik Vefsnmo

Bouvet

50:52

60 45 113 47 117 55 44 97 150

Arrangør

Øystein Jæger

NGU

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:02:08

+0:00

12:01

2.

Lasse Natvig

NTNU

1:03:03

+0:55

12:11

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

51:33

+0:00

21:34

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Heggem

HiNT

36:38

+0:00

11:08

2.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

39:13

+2:35

11:55

3.

Tor Gjermstad

Hemit

40:23

+3:45

12:16

4.

Trond Damås

Skanska Aktiv

41:53

+5:15

12:43

5.

Ottar G Kristiansen

Evry

42:09

+5:31

12:48

6.

Reidar Ottem

MTG

44:15

+7:37

13:26

7.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

49:14

+12:36

14:57

8.

John Sirum

Rambøll

49:32

+12:54

15:03

9.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

54:18

+17:40

16:30

10.

Kåre Eggereide

Rambøll

56:31

+19:53

17:10

Arrangør

Bjørn Rindstad

NGU

Arrangør

Ole Lutro

NGU

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:00:38

+0:00

11:43

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

39:00

+0:00

16:19

2.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

40:01

+1:01

16:44

3.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

55:29

+16:29

23:12

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

37:21

+0:00

11:21

2.

Pål Skyberg

Evry

38:11

+0:50

11:36

3.

Øistein Åsmul

Kommunen

39:54

+2:33

12:07

4.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

41:01

+3:40

12:28

5.

Martin Melhuus

Veritas

43:51

+6:30

13:19

6.

Egil Repvik

NETTseksjonering

44:03

+6:42

13:23

7.

Leif Røhjell

Siemens

44:41

+7:20

13:34

8.

Frode Stensrud

Eget

45:16

+7:55

13:45

9.

Edgar Furuholt

Det Norske

47:20

+9:59

14:23

10.

Tore Kiste

Fylket

50:15

+12:54

15:16

11.

Torgeir Iversen

Evry

1:06:54

+29:33

20:20

DSQ

Tom Bugge

Bjørndalslaget

36:42

47

DSQ

Halvor Flatberg

NTNU

46:11

57

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:41:00

+0:00

19:32

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Arild Haugskott

Posten

41:25

+0:00

17:19

2.

Finn Bjørgum

Eget

43:16

+1:51

18:06

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

Eget

41:43

+0:00

12:40

2.

Knut Skjesol

Statkraft

43:17

+1:34

13:09

3.

Tore Brurok

Eget

47:00

+5:17

14:17

4.

Leidulv Vinje

Spenncon

47:15

+5:32

14:21

5.

Eigil Sørli

Q-Free

55:37

+13:54

16:54

6.

Finn Faye Knudsen

NTNU

58:59

+17:16

17:55

DSQ

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:02:04

118

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

1:55:13

+0:00

22:17

DSQ

Robert Strøm

Eget

1:53:28

92 113

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edmund Olsen

NTNU

37:33

+0:00

15:42

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

49:17

+11:44

20:37

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:09:29

+0:00

21:07

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Bye

Gjest

38:57

+0:00

11:50


Sist oppdatert:

19 september 2018, 22:38:16

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

142

Antall startet:

142