Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen ekstra 18 13. september 2018

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

26:52

+0:00

2.

Karen Skauge

Heming Orientering

31:16

+4:24

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Caroline Slungaard

Heming Orientering

1:24:22

+0:00

Klasse: D15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Jendal

Fossum IF

39:32

+0:00

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Urseth

Vingelen

59:32

+0:00

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

44:04

+0:00

2.

Soloveig Bergan

Nydalens Skiklub

46:38

+2:34

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rikke Gåsholt

UIO

55:48

+0:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

47:06

+0:00

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aledis Løken

Heming Orientering

38:37

+0:00

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

36:08

+0:00

2.

Toril Eine

Esso

51:37

+15:29

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

34:24

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

53:16

+18:52

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

38:58

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kommune

43:59

+5:01

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

59:01

+20:03

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amund C Medhus

KolL

42:22

+0:00

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Løwhagen

KolL

24:46

+0:00

2.

Aksel Løvold

KOlL

36:22

+11:36

3.

Henrik Weestri Karlsen

KJELSÅS

55:08

+30:22

4.

Balder Westli Karlsen

KJELSÅS

55:10

+30:24

5.

Peter Andreas Pauli

Heming Orientering

1:19:54

+55:08

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Fredrik Borg

IL KOLL

21:24

+0:00

2.

Tobias Tronbøl Lium

KolL

50:23

+28:59

DSQ

JOhannes Salvesen Lunde

KolL

20:21

83

DSQ

Kidus Girma

KolL

42:12

83

Klasse: H15-16(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Eide-Eriksen

Heming Orientering

+0:00

2.

August Øen

Heming Orientering

30:02

+0:00

3.

Sondre Zahl Hagen

FOssum IF

36:13

+6:11

4.

Paul Johan Slungaard

Heming Orientering

1:19:56

+49:54

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Turter Sandvold

Nydalens Skiklub

28:54

+0:00

2.

Filip Engebretsen

PRIVAT

40:49

+11:55

3.

Christian Fossen

Cardo BIL

46:02

+17:08

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Karelius Noer

NRK

36:05

+0:00

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

Reload

38:02

+0:00

2.

Tor Ringstad

Cisco

38:27

+0:25

3.

Erik Sauer

KolL

51:37

+13:35

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

30:49

+0:00

2.

Knut E Øen

Heming Orientering

33:26

+2:37

3.

Guttorm L Egge

OSI

36:21

+5:32

4.

Helge Stubberud

Nydalens Skiklub

36:28

+5:39

5.

Harald Iwe

IL Geoform

36:53

+6:04

6.

Stein Mella

Praxair

42:39

+11:50

7.

Håkon Jendal

Fossum IF

42:42

+11:53

8.

Anders Flågen

HEMING Orientering

42:52

+12:03

9.

Halvard Koren

OK Moss

43:48

+12:59

10.

Uno Hanslien

Bilpost

46:42

+15:53

11.

Stein H. Hagen

Fossum IF

47:49

+17:00

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Granly

SIemens

33:38

+0:00

2.

Kristian Næss

Nydalens Skiklub

40:09

+6:31

3.

Roar Sigurdsen

Ringnes

42:47

+9:09

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Jensen

Statens kartverk

31:40

+0:00

2.

Kjell Markset

KolL

32:14

+0:34

3.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

34:03

+2:23

4.

Are Eriksen

OSI

34:33

+2:53

5.

Knut Anders Løken

Fossum IF

38:55

+7:15

6.

Rune Hultgreen

GEOFORM

45:24

+13:44

7.

Paal W Hanssen

BDO

56:49

+25:09

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

34:18

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

35:27

+1:09

3.

Tom Edvardsen

KolL

39:02

+4:44

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Gudding

VET BIL

45:20

+0:00

2.

Kaare Solhjell

Privat

51:57

+6:37

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

45:22

+0:00

2.

Eyvind Aas

GEOFORM

46:19

+0:57

3.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:08:01

+22:39

4.

Knut Hangerås

GEOFORM

1:36:25

+51:03

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

42:44

+0:00

Anvendt tid 42.44

2.

Per Gjermo

Asker Skiklkubb

1:08:05

+25:21

3.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:22:31

+39:47

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Arne Myre

PRIVAT

54:17

+0:00

2.

Kristine Sandvik

PRIVAT

1:08:22

+14:05

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

39:54

+0:00

2.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

50:38

+10:44

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Nylund

Haugerud IF

46:28

+0:00

2.

Lars Husberg

Cardo BIL

52:26

+5:58

3.

Raphael Neto

NOCLUB

1:00:03

+13:35

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Bergan

Nydalen SK

30:45

+0:00

2.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

32:58

+2:13

3.

Nils Bergan

Nydalens Skiklub

33:35

+2:50


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 september 2018, 07:20:34

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

81

Antall startet:

81