Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 21, Nilsbyen 15. september 2018

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

42:03

+0:00

10:15

2.

Ragnhild Thorseth Grevskott

NTNUI

50:42

+8:39

12:21

3.

Marit Schmid

Gjest

51:19

+9:16

12:30

4.

Sunniva Berg

Nordic

57:11

+15:08

13:56

5.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:00:49

+18:46

14:50

6.

Frida Aamot

Nydalen skiklubb

1:10:45

+28:42

17:15

Arrangør

Rikke Bryntesen

Vegvesenet

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Beth Carlsen

ÅF Engeneering

59:45

+0:00

14:34

Arrangør

Line Søreng

Statens vegvesen

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

1:08:32

+0:00

16:42

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:00:38

+0:00

22:27

DSQ

Beathe Sitter

Eget

1:49:53

35 31 97 100

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Hegstad

Eget

1:10:39

+0:00

17:13

2.

Marit Melhuus

Xylem

1:32:27

+21:48

22:32

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Big Bite

56:11

+0:00

13:42

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Trondheim kommune

58:46

+0:00

11:05

2.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:03:22

+4:36

11:57

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

50:01

+0:00

18:31

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

45:45

+0:00

11:09

2.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:05:45

+20:00

16:02

Arrangør

Amund Stranden

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Drogset

NTNU

1:08:26

+0:00

25:20

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:09:48

+1:22

25:51

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

NTNU

1:08:43

+0:00

16:45

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

59:22

+0:00

21:59

2.

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

1:19:09

+19:47

29:18

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

2:09:27

+0:00

31:34

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Anne Furuholt

TOBB

1:01:46

35 31 97 100

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:10:34

+0:00

26:08

2.

Aud Bodil Lund

HVIL

1:29:13

+18:39

33:02

Klasse: H 16-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Taraldsen

Taraldsen Regnskap

1:05:58

+0:00

24:25

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jerome Soulard

ARM

1:09:53

+0:00

13:11

2.

Sebastian Blasius

ARM

1:35:34

+25:41

18:01

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

38:04

+0:00

9:17

2.

Nicholas Thompson

Equinor BIL

54:35

+16:31

13:18

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Scmid

Trollelg

43:26

+0:00

8:11

2.

Fredrik Persson

Eget

58:12

+14:46

10:58

3.

Anthony Bossard

Microchip

1:24:05

+40:39

15:51

4.

Carl Petter Levy

Microchip

1:30:22

+46:56

17:03

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Snorre Gangaune

Statkraft

44:41

+0:00

10:53

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

1:29:40

+0:00

16:55

DSQ

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:04:10

58 114 57 51 100

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

41:07

+0:00

10:01

2.

Kurt Amundsen

Avinor

45:02

+3:55

10:59

DSQ

Odd Magne Reitan

Microchip

50:31

100

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Ryum

NTNU

57:08

+0:00

10:46

2.

Knut Morten Vangen

Miljødirektoratet BIL

1:11:12

+14:04

13:26

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

38:24

+0:00

9:21

2.

Arild Heggeset

SINTEF

48:38

+10:14

11:51

3.

Jon Vindal

Consto

49:12

+10:48

12:00

4.

Bjørn Munch

Oracle

59:36

+21:12

14:32

5.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

1:03:56

+25:32

15:35

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

58:53

+0:00

11:06

2.

Stein Ivar Foss

SIT

1:00:29

+1:36

11:24

3.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:01:15

+2:22

11:33

4.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

1:01:48

+2:55

11:39

5.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

1:13:42

+14:49

13:54

6.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:21:22

+22:29

15:21

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

46:46

+0:00

11:24

2.

Tor Hammer

Bn Bank

52:32

+5:46

12:48

3.

Gunnar borthne

Eget

54:55

+8:09

13:23

4.

John Lerli

Trønderbladet

57:36

+10:50

14:02

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Stenersen

Sintef

53:48

+0:00

10:09

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

54:27

+0:39

10:16

3.

Geir Arnesen

Eget

1:02:50

+9:02

11:51

4.

Bernt Rognes

Powel

1:03:22

+9:34

11:57

5.

Helge Løseth

Equinor BIL

1:21:55

+28:07

15:27

6.

Morten Husom

Powel

1:23:07

+29:19

15:40

DSQ

RUne Skjesol

Eget

1:03:14

51

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Skoglund

NVE

46:30

+0:00

11:20

2.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

49:18

+2:48

12:01

3.

Even Hofstad

DnB Sport

58:34

+12:04

14:17

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:51:08

+0:00

20:58

Klasse: H 65-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:21:23

+0:00

19:50

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Equinor

43:49

+0:00

10:41

2.

Tore Heggem

HiNT

55:04

+11:15

13:25

3.

Reidar Ottem

MTG

56:01

+12:12

13:39

4.

Ole Lutro

NGU

1:02:56

+19:07

15:20

5.

Rune M Holt

NTNU

1:07:07

+23:18

16:22

6.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:10:06

+26:17

17:05

7.

Jostein Grepstad

NTNU BIL

1:25:43

+41:54

20:54

8.

Asbjørn Rønning

Eget

2:04:52

+1:21:03

30:27

Arrangør

Bjørn Bjerke

Arrangør

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

Arrangør

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edgar Furuholt

Det Norske

48:09

+0:00

17:50

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

54:42

+6:33

20:15

3.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:26:12

+38:03

31:55

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Flatberg

NTNU

50:01

+0:00

12:11

2.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

53:04

+3:03

12:56

3.

Frode Stensrud

Eget

54:08

+4:07

13:12

4.

Martin Melhuus

Veritas

56:44

+6:43

13:50

5.

Egil Repvik

NETTseksjonering

58:59

+8:58

14:23

6.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:01:07

+11:06

14:54

7.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:05:24

+15:23

15:57

8.

Roar Stenset

St Olav

1:10:46

+20:45

17:15

Arrangør

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

1:29:31

+0:00

16:53

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:34:16

+4:45

17:47

3.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:55:27

+25:56

21:46

Arrangør

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

1:05:09

+0:00

24:07

2.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:08:58

+3:49

25:32

3.

Ola AAlde

Eget

1:28:49

+23:40

32:53

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

45:01

+0:00

10:58

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

59:25

+14:24

14:29

3.

Leif Engen

Eget

1:03:50

+18:49

15:34

4.

Tore Brurok

Eget

1:10:32

+25:31

17:12

5.

Eigil Sørli

Q-Free

1:18:46

+33:45

19:12

DSQ

Per Løvås

Vegvesenet

12:52

38 35 69 58 95 96 100 175

Arrangør

Per Løvås

Vegvesenet

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

1:33:11

+0:00

17:34

2.

Roar Forbord

Terratec

1:35:11

+2:00

17:57

3.

Robert Strøm

Eget

1:51:25

+18:14

21:01

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

51:15

+0:00

18:58

2.

Edmund Olsen

NTNU

1:13:14

+21:59

27:07

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:15:36

+0:00

18:26

DSQ

Arne Sæterhaug

Eget

49:55

69 58 95 96 100

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alex Pedersen

Gjest

44:17

+0:00

10:48

2.

Aleksi Huuha

Gjest

47:37

+3:20

11:36


Sist oppdatert:

19 september 2018, 23:03:35

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

120

Antall startet:

120