Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Veteranmesterskapet sø 9. september 2018

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Aukrust Osmoen

Ås-NMBU Orientering

1:00:11

+0:00

2.

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

1:00:51

+0:40

3.

Kjetil Bjørlo

Halden SK

1:08:03

+7:52

4.

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

1:10:39

+10:28

5.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:19:07

+18:56

6.

Henning Carlsen

OK Moss

1:23:12

+23:01

7.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:24:30

+24:19

8.

Kjell Blomseth

Ås-NMBU Orientering

1:31:06

+30:55

9.

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

1:36:21

+36:10

10.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:44:29

+44:18

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

15:21

35 154 36 37 38 49 47 54 155

DSQ

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

17:22

35 154 36 37 38 49 47 54 155

DSQ

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

1:24:34

35

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Startet

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

52:25

+0:00

2.

Anna Ulvensøen

Nydalens SK

1:01:27

+9:02

3.

Ann-Kristin Stokke

Ås-NMBU Orientering

1:08:02

+15:37

4.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

1:49:04

+56:39

Startet

Ingunn Berget

Ås-NMBU Orientering

Startet

Hallvard Koren

OK Moss

Startet

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Startet

Laila Stenrud

Indre Østfold OK

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Startet

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

Startet

Bård Haugstvedt

Indre Østfold OK

Startet

Kristian Stenrud

Indre Østfold OK

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Startet

Erik Sandbæk

OK Moss

Startet

Trond Møretrø

Nordre Follo Orientering

Startet

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

Startet

Christian Grotnes

Tyrving IL

Startet

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Startet

Tyra Lilleholt Kraugerud

Ås-NMBU Orientering

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

48:02

+0:00

2.

Tyra Lilleholt Kraugerud

Ås-NMBU Orientering

59:52

+11:50

3.

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:03:26

+15:24

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Startet

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

55:09

+0:00

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Startet

Reidar Stenrud

Måren OK

Startet

Emilie Stenrud

Privat

Startet

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Fjeld Fjeld Kraugerud

Ås-NMBU Orientering

32:47

+0:00

2.

Gustav Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

37:59

+5:12

3.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

42:53

+10:06

4.

Tove Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

52:03

+19:16

DSQ

Reidun Lilleholt Kraugerud

Ås-NMBU Orientering

23:50

51 52 49 44 46 155

DSQ

Ingrid Tveite

Ås-NMBU Orientering

1:08:14

46

Startet

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Fjeld Kraugerud

Eiker OL

1:23:32

+0:00

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jørgen Bjerva

Ås-NMBU Orientering

Dyre Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

Lea Haug

Ås-NMBU Orientering

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

Magnus Vollset

Ås-NMBU Orientering

Erik Stensrud Bugten

Ås-NMBU Orientering

DSQ

Erlend Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

45

Startet

Astri Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 november 2020, 16:35:43

Arrangør:

Nordre Follo Orientering

Antall deltagere:

55

Antall startet:

55