Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Veteranmesterskapet sø 9. september 2018

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dana B. Stene

Nydalens SK

37:55

+0:00

10:59

2.

Kristin Søberg Henriksen

Rudsbygd IL

1:01:18

+23:23

17:46

3.

Kristine Roskifte

OK Moss

1:09:51

+31:56

20:14

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Stokseth

Halden SK

32:35

+0:00

9:26

2.

Elin Bjerva

Larvik OK

33:14

+0:39

9:37

3.

Britta Fismen

Fossum IF

36:32

+3:57

10:35

4.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

40:20

+7:45

11:41

5.

Hanne Wold

OK Moss

59:07

+26:32

17:08

6.

Linda Fredh

OK Moss

1:34:41

+1:02:06

27:26

DNS

Trude Hansen

Berger og Svelvik OL

DNS

Atanaska Bedeleva

Nydalens SK

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mariann Schei

TIF Viking

36:25

+0:00

11:16

2.

Tonje Holm

OK Moss

49:42

+13:17

15:23

3.

Barbara Willkommen Eiken

Kongsberg OL

53:44

+17:19

16:38

4.

Elin Bordøy

Hedrum OL

1:08:15

+31:50

21:07

5.

Rikke Kristin Gåsholt

Hedrum OL

1:08:23

+31:58

21:10

6.

Stine Arntzen

Sandefjord OK

1:15:51

+39:26

23:28

7.

Vibeke Øye

IL Gular

1:16:42

+40:17

23:44

8.

Tone Sølie Lysnes

Hedrum OL

1:23:38

+47:13

25:53

DNS

Hanne Narvestad

Halden SK

DNS

Eli Stensli

Løten o-lag

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Fruseth Christiansen

OL Tønsberg og omegn

28:59

+0:00

9:43

2.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

30:26

+1:27

10:12

3.

Tove Strand

Måren OK

31:00

+2:01

10:24

4.

Rine Hanssen

Byåsen IL

31:30

+2:31

10:34

5.

Marianne Njåstein

IL Tyrving

32:57

+3:58

11:03

6.

Hanne Løver Thon

Modum OL

34:21

+5:22

11:31

7.

Vanja Staff

OL Toten-Troll

34:55

+5:56

11:43

8.

Inger Tone Nygård

Egersund OK

36:53

+7:54

12:22

9.

Tone Karina Ingesen

Sarpsborg OL

36:57

+7:58

12:23

10.

Tone Elisabeth Bakken

Østmarka OK

37:30

+8:31

12:35

11.

Trine Oldernes

Lillomarka OL

39:04

+10:05

13:06

12.

Eirin Lodgaard

Byåsen IL

39:43

+10:44

13:19

13.

Anne Berit Bredholt

Sandefjord OK

39:44

+10:45

13:20

14.

Hilde Kristine Rosenvold

Porsgrunn OL

41:40

+12:41

13:58

15.

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

41:57

+12:58

14:04

16.

Trude Fixdal

IL Koll

45:09

+16:10

15:09

17.

Lill-Ann Torp

Sandefjord OK

45:14

+16:15

15:10

18.

Ida Vår Dirdal

Larvik OK

45:43

+16:44

15:20

19.

Elisabeth Hetlevik

Kongsberg OL

45:59

+17:00

15:25

20.

Wenche Lindløv

Sarpsborg OL

47:06

+18:07

15:48

21.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

48:53

+19:54

16:24

DSQ

Vibeke Larsen

Sarpsborg OL

140 76 141 142 144 111 110 34 173 165 172 131 23...

DSQ

Else Grandal

IL Tyrving

44:29

173

DSQ

Gry Anita Gjerde Alnæs

Raumar Orientering

1:03:10

76

DNS

Maria Persson

Asker Skiklubb

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Christiansen

Sandefjord OK

27:36

+0:00

9:15

2.

Bente Line

Indre Østfold OK

33:45

+6:09

11:19

3.

Toril Hallan

Lillomarka OL

35:26

+7:50

11:53

4.

Berit Danielsen

IL Tyrving

35:34

+7:58

11:56

5.

Kjersti Skantze

IL Tyrving

35:47

+8:11

12:00

6.

Kjersti Hov

Fossum IF

36:11

+8:35

12:08

7.

Dagrun Melkild

Heming Orientering

37:20

+9:44

12:31

8.

Randi Nicolaisen

Asker Skiklubb

38:53

+11:17

13:02

9.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike OL

40:51

+13:15

13:42

10.

Helle Egeberg Vári

Sturla, IF

42:31

+14:55

14:16

11.

Ragnhild Hald

Kristiansand OK

46:03

+18:27

15:27

12.

Berit Berge

IL Tyrving

46:41

+19:05

15:39

13.

Heidi Børstad

Sarpsborg OL

48:22

+20:46

16:13

14.

Åshild Stuve Strandlie

Gjø-Vard OL

49:22

+21:46

16:33

15.

Isabelle Dermine

Dauphiné Orientation

51:58

+24:22

17:26

16.

Kirsti Grundnes Berg

IL Tyrving

52:22

+24:46

17:34

17.

Ingrid Ravnan

OL Toten-Troll

1:06:04

+38:28

22:10

18.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

1:08:52

+41:16

23:06

DSQ

Edel Sofie Nilsen

Asker Skiklubb

51:35

142 144 110 34 173 165 172 131

DNS

Frøy Grøndahl

Lillomarka OL

DNS

Kjersti Rønning

Hamar OK

DNS

Anne Margit Bratten

Måren OK

DNS

Grete Berntsen

Måren OK

DNS

Anne Danielsen

Nydalens SK

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

30:24

+0:00

11:33

2.

Anne Berit Eid

Nydalens SK

30:40

+0:16

11:39

3.

Liv Inger Prangerød

Tistedalen FL

30:59

+0:35

11:46

4.

Grete S B Hovi

Skien OK

32:11

+1:47

12:14

5.

Margrete Jørandli

Gjø-Vard OL

32:25

+2:01

12:19

6.

Randi Nilstad

IL Tyrving

32:56

+2:32

12:31

7.

Kari Elisabeth Natvig

Nittedal OL

33:21

+2:57

12:40

8.

Ellen Marie Turter

Nydalens SK

34:34

+4:10

13:08

9.

Gro Solnørdal

Rudsbygd IL

34:58

+4:34

13:17

10.

Sirpa Lilja

Modum OL

38:38

+8:14

14:41

11.

Bjørg Svanberg

Røyken OL

39:10

+8:46

14:53

12.

Anne Sørum

Indre Østfold OK

39:42

+9:18

15:05

13.

Gunn Astrid Jakobsen

Fredrikstad SK

40:57

+10:33

15:34

14.

Lisa Annersand

OK Tyr

41:35

+11:11

15:48

15.

Lis Dæhli

Løten o-lag

42:42

+12:18

16:14

16.

Anne Garsrud

Stavanger Orienteringsklubb

43:09

+12:45

16:24

17.

Siren Greve

Bergens TF

49:38

+19:14

18:52

18.

Bente Tangen Wikstrøm

Ringsaker OK

1:01:47

+31:23

23:29

19.

Elle M. Melbye

Heming Orientering

1:07:15

+36:51

25:34

DSQ

Wenche Bjørnstad

Ringsaker OK

31:08

161 52 143 173 181 172 131

DNS

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Strande

Skien OK

32:02

+0:00

12:58

2.

Kari Strande

Ringerike OL

35:34

+3:32

14:23

3.

Randi Kristin Nærum

Larvik OK

43:34

+11:32

17:38

4.

Marit Tyldum

Rudsbygd IL

45:51

+13:49

18:33

5.

Aud Kjemperud

Eiker OL

47:02

+15:00

19:02

6.

Anne Kaasa

Driv IL

47:47

+15:45

19:20

7.

Live Joronn Ytrehus

Ringerike OL

50:49

+18:47

20:34

8.

Elisabeth Rød

Andebu IL

51:48

+19:46

20:58

9.

Ingunn Ytrehus

IL BUL-Tromsø

53:05

+21:03

21:29

10.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

53:43

+21:41

21:44

11.

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

54:15

+22:13

21:57

12.

Ingerid Angell-Petersen

Freidig

55:39

+23:37

22:31

13.

Grethe Lill Ryeng

Sturla, IF

56:23

+24:21

22:49

14.

Astrid Ormberg

Fana IL

56:48

+24:46

22:59

15.

Berit Hegdal

Bergens TF

1:15:22

+43:20

30:30

16.

Kari Berg

Larvik OK

1:18:00

+45:58

31:34

DSQ

Marit Bokerød Hansen

Idd Sportsklubb

29:51

105 173 111 112 181 172 131 239

DSQ

Eva Taraldrud

Indre Østfold OK

49:53

108 161 164 105 173 144 111 112

DSQ

Berit Røste

Ringsaker OK

1:10:52

108 161 181 172

DSQ

Else Stordal

OL Tønsberg og omegn

1:13:52

173 144 111 112 181 172 131 239

DNS

Inger Tiltnes

IL Tyrving

DNS

Unni Strand Karlsen

Fredrikstad SK

DNS

Lill Ramberg Skappel

Lillehammer OK

DNS

Inger Nergaard

Stokke IL

DNS

Lill Birkelund

Porsgrunn OL

DNS

Ingeborg Bakken

Måren OK

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

32:18

+0:00

14:32

2.

Inger Lindløv

OK Moss

36:57

+4:39

16:38

3.

Maud Nilsson

HJS Vansbro OK

37:08

+4:50

16:43

4.

Liv Feiring

Hamar OK

37:57

+5:39

17:05

5.

Gerd Langseth

Larvik OK

40:55

+8:37

18:25

6.

Anne Karin Stigemo

IL Imås

46:48

+14:30

21:04

7.

Margareta Brynhildsen

Stokke IL

48:32

+16:14

21:51

8.

Nora Ursin

Fossum IF

49:08

+16:50

22:07

9.

Astrid Lunde

Drangedal OL

50:48

+18:30

22:52

10.

Gry Bruland Vråle

Sturla, IF

52:06

+19:48

23:28

11.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

55:06

+22:48

24:49

12.

Eli Klovning

Porsgrunn OL

58:31

+26:13

26:21

13.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:01:59

+29:41

27:55

14.

Karen M. Bjørseth

Bodø og Omegn IF Orientering

1:02:01

+29:43

27:56

15.

Signe Heivoll

Søgne og Songdalen OK

1:06:39

+34:21

30:01

16.

Anne Marie Ceeberg

Hedrum OL

1:26:54

+54:36

39:08

DSQ

Hjørdis Øvreås

Botne SK

59:29

161

DSQ

Kari Vikerhaugen

Odal OL - Orientering

1:05:30

172

DNS

Inger Skaug

Oppsal Orientering

DNS

Torill Nebell Mikkelsen

Berger og Svelvik OL

DNS

Kirsten Bakke

Gjø-Vard OL

DNS

Ingeborg Bøbel

IL Imås

DNS

Kari Natås

Bergens TF

DNS

Gerd Yttervik

Hisøy OK

DNS

Ingjerd Sognnæs

Bergens TF

DNS

Tordis Rytter Jakobsen

OK Moss

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

31:16

+0:00

16:59

2.

Unni Drage

Haugerud IF

36:02

+4:46

19:35

3.

Elin Dahlen

Ringerike OL

38:54

+7:38

21:08

4.

Aase Tove Golden

Måren OK

47:26

+16:10

25:46

5.

Inger Lise Bjordal

Oppsal Orientering

49:06

+17:50

26:41

6.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

51:48

+20:32

28:09

7.

Brita Eilertsen Grønli

Førde IL

56:14

+24:58

30:33

8.

Anne-Britt Nilsen

Kjelsås IL

1:10:13

+38:57

38:09

9.

Hjørdis Egner

Heming Orientering

1:33:02

+1:01:46

50:33

DSQ

Synnøve Dalva

Bø OL

45:27

131

DSQ

Åste Eggen

Måren OK

1:20:29

110

DNS

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

DNS

Inger Lise Solberg

Bø OL

DNS

Aina Romsdal Mauritzsen

Varanger Orienteringslag

DNS

Aud Margret Kirkhorn

Måren OK

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gudveig Jørundland

OK Sør

46:16

+0:00

25:08

2.

Tirill Liby Seip

OK Skeidi

48:10

+1:54

26:10

3.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

48:13

+1:57

26:12

4.

Johanna Ytterbøl

Gimle IF

48:33

+2:17

26:23

5.

Inger E. Vamnes

Hamar OK

50:50

+4:34

27:37

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Godager Kaas

Bækkelagets SK

26:11

+0:00

6:27

2.

Vladyslav Laskarzhevsky

Nash Klub

30:34

+4:23

7:32

3.

Pavel Krasko

Belarus OF

32:59

+6:48

8:08

4.

Trond Kortner

Østmarka OK

33:45

+7:34

8:20

5.

Kristian Dalby

Fredrikstad SK

35:24

+9:13

8:44

6.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

38:21

+12:10

9:28

7.

Dmitry Vorobyov

Belarus OF

46:19

+20:08

11:26

8.

Donatas Kontautas

OK Moss

50:26

+24:15

12:27

DNS

Håvard Lucasen

Fredrikstad SK

DNS

Kristian Kullerud

Konnerud IL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Nordberg

Nydalens SK

26:27

+0:00

6:31

2.

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

29:32

+3:05

7:17

3.

Jostein Andersen

Nydalens SK

30:36

+4:09

7:33

4.

Jørn Sundby

Larvik OK

32:31

+6:04

8:01

5.

Inge Lindseth

Nydalens SK

34:03

+7:36

8:24

6.

Morten Fismen

Fossum IF

35:48

+9:21

8:50

7.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

35:54

+9:27

8:51

8.

Thomas Roskifte

OK Moss

37:00

+10:33

9:08

9.

Endre Stokseth

Nydalens SK

37:09

+10:42

9:10

10.

Hans Marius Nelson

Berger og Svelvik OL

38:56

+12:29

9:36

DNS

Tommy Skårbø

Raumar Orientering

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Danevad

Fredrikstad SK

32:38

+0:00

8:03

2.

David Løver

Modum OL

32:40

+0:02

8:03

3.

Odd Strand

Kongsberg OL

34:33

+1:55

8:31

4.

Øyvind Stokseth

Halden SK

35:34

+2:56

8:46

5.

Neil Marston

Hemsedal IL

36:52

+4:14

9:06

6.

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

37:08

+4:30

9:10

7.

Steinar Lande

Bø OL

37:16

+4:38

9:12

8.

Even Angell-Petersen

Nydalens SK

37:18

+4:40

9:12

9.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

43:45

+11:07

10:48

10.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

43:57

+11:19

10:51

11.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

44:08

+11:30

10:53

12.

Bjørn Idar Sætran

IF Trauma

44:58

+12:20

11:06

13.

Evgeny Chernenko

Ok Akfa

50:16

+17:38

12:24

14.

Tor Ringstad

Hedrum OL

51:22

+18:44

12:40

15.

Espen Johnsen

Hedrum OL

55:54

+23:16

13:48

16.

Robert Fredriksen

Notodden OL

57:26

+24:48

14:10

17.

Martin Skytteren

Odal OL - Orientering

1:13:32

+40:54

18:09

18.

Øystein Olsen

OK Moss

1:20:19

+47:41

19:49

DSQ

Atle Pedersen

Fossum IF

39:57

140 77

DNS

Håvard W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

DNS

Torstein Hole

Nydalens SK

DNS

Johan Jebsen

Heming Orientering

DNS

Bent Erik Skaug

Oppsal Orientering

DNS

Jørn Sønsterudbråten

Lillomarka OL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Dybdahl

Lillomarka OL

32:59

+0:00

8:51

2.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

33:26

+0:27

8:59

3.

Morten Heir

Fossum IF

34:31

+1:32

9:16

4.

Ola Tellesbø

Hadeland OL

34:35

+1:36

9:17

5.

Stein Blomseth

Lillomarka OL

34:57

+1:58

9:23

6.

Torgeir Snilsberg

OK Moss

34:59

+2:00

9:24

7.

Per Olav Nærestad

IF Trauma

37:25

+4:26

10:03

8.

Egil Furua

Berger og Svelvik OL

38:24

+5:25

10:19

9.

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

40:07

+7:08

10:47

10.

Arild Andresen

Fossum IF

40:35

+7:36

10:54

11.

Hallvard Koren

OK Moss

41:05

+8:06

11:02

12.

Rune Stræte

Wing OK

41:18

+8:19

11:06

13.

Rolv Anders Systad

Lyn Ski

41:32

+8:33

11:09

14.

Svein Nygård

Lillomarka OL

41:50

+8:51

11:14

15.

Jan Erik Aalberg

Bækkelagets SK

44:09

+11:10

11:52

16.

Dag Brenås

Varteig OL

44:51

+11:52

12:03

17.

Øyvind Schjelderup

Wing OK

46:00

+13:01

12:21

18.

Arne Håkon Jørgensen

Sandefjord OK

47:16

+14:17

12:42

19.

Espen Fyhn Nilsen

Stavanger Orienteringsklubb

48:17

+15:18

12:58

20.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

48:23

+15:24

13:00

21.

Tor Ivar Christiansen

OL Tønsberg og omegn

48:25

+15:26

13:00

22.

Terje Næss

Fossum IF

48:44

+15:45

13:06

23.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

50:19

+17:20

13:31

24.

Roger Lysnes

Hedrum OL

51:30

+18:31

13:50

25.

Lars Lodgaard

Raufoss IL Orientering

52:14

+19:15

14:02

26.

Roger Andre Vanebo

Kongsberg OL

58:36

+25:37

15:45

27.

Terje Ulla Eiken

Kongsberg OL

1:33:11

+1:00:12

25:02

28.

Oskar Kaaløy

Sandefjord OK

2:56:02

+2:23:03

47:19

DSQ

Helge Gisholt

OK Skeidi

29:28

173

DSQ

Per Einar Strøm

Hedrum OL

1:30:21

160 34 173 172

DNS

Lars Petter Endresen

Måren OK

DNS

Frank Løwengreen

Fredrikstad SK

DNS

Kjetil Sverdrup-Thygeson

Østmarka OK

DNS

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

DNS

Per Ivar Sveheim

Odal OL - Orientering

DNS

Fridtjof Jebsen

Fossum IF

DNS

Stein H. Hagen

Fossum IF

DNS

Stein Mella

Oppsal Orientering

DNS

Peter Carlsen

Sturla, IF

DNS

Roar Bye

Modum OL

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bo Engdahl

IL Koll

29:48

+0:00

8:35

2.

Njål F. Vadla

Sandnes IL (Rogaland)

30:10

+0:22

8:41

3.

Kristian Kihle

Ringerike OL

30:38

+0:50

8:49

4.

Per Slungaard

IL Tyrving

31:02

+1:14

8:56

5.

Gløer Winsvold

Sentrum OK

31:28

+1:40

9:04

6.

Yngvar Christiansen

Bækkelagets SK

31:29

+1:41

9:04

6.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

31:29

+1:41

9:04

8.

Jørgen Mårtensson

Modum OL

31:38

+1:50

9:06

9.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

32:38

+2:50

9:24

10.

Bjørn Solbergseter

Austmarka IL

32:48

+3:00

9:27

11.

Sindre Langaas

Nydalens SK

33:33

+3:45

9:40

12.

Morten Aamodt

Sandnes IL (Rogaland)

33:48

+4:00

9:44

13.

Jens Olav Kløvrud

Lillomarka OL

34:16

+4:28

9:52

14.

Jon Bjørgum

Kristiansand OK

34:23

+4:35

9:54

14.

Bjørn Bakkevig

Heming Orientering

34:23

+4:35

9:54

16.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

35:02

+5:14

10:05

17.

Vidar Georg Ydse

OK Sør

35:27

+5:39

10:12

18.

Kjell Einar Andersen

Varteig OL

35:53

+6:05

10:20

19.

Onno Verberne

OL Toten-Troll

36:04

+6:16

10:23

20.

Bjørn Henning Grandal

IL Tyrving

36:33

+6:45

10:31

21.

Eirik Tandrevold

Fossum IF

37:05

+7:17

10:41

22.

Audun Strandlie

Gjø-Vard OL

38:11

+8:23

11:00

23.

Nils Harald Staff

OL Toten-Troll

38:19

+8:31

11:02

24.

Frode Robertsen

OL Tønsberg og omegn

38:30

+8:42

11:05

25.

Martin Granly

Lillomarka OL

39:07

+9:19

11:16

26.

Knut Engen

Raumar Orientering

39:10

+9:22

11:17

27.

Jon Lahlum

IL GeoForm

39:35

+9:47

11:24

28.

Stig Heir

Asker Skiklubb

39:39

+9:51

11:25

29.

Sverre Ottesen

Varegg Fleridrett

40:07

+10:19

11:33

30.

Andreas Huber

Hamar OK

40:41

+10:53

11:43

31.

Hallvard Berg

IL Tyrving

41:29

+11:41

11:57

32.

Christopher Schive

OK Moss

42:40

+12:52

12:17

33.

Tibor Vári

Sturla, IF

43:08

+13:20

12:25

34.

Bjørn Tore Thoresen

Sarpsborg OL

44:28

+14:40

12:48

35.

Terje Schjølberg

Røros IL

46:26

+16:38

13:22

36.

Lars Peder Vaaje

Marnardal IL

50:59

+21:11

14:41

37.

Jan Haugland

Årstad IL

52:36

+22:48

15:09

38.

Herman Bakke

Løten o-lag

55:24

+25:36

15:57

39.

Kristian Storsveen

Løten o-lag

56:12

+26:24

16:11

40.

Luis Mahou

COTA

58:09

+28:21

16:45

41.

Christian Nordahl Rolfsen

Heming Orientering

1:03:19

+33:31

18:14

42.

Johan Mattsson

Lillomarka OL

1:06:19

+36:31

19:06

43.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:06:34

+36:46

19:11

44.

Erik Næss

Østmarka OK

1:23:32

+53:44

24:04

45.

Leif Eriksson

Modum OL

1:23:50

+54:02

24:09

DSQ

Petter Gullikstad

Røros IL

24:27

87 166 151 71 155 161 158

DSQ

Olav Bakken

Østmarka OK

33:15

151 71 155 161 158 110 112 173 35 172 131

DSQ

Per Kaarby

Fossum IF

52:41

71 161 158 112 173 35 172

DSQ

Are Njåstein

IL Tyrving

1:04:52

71 155 161 158 110 112 173 35 172 131

DNS

Jan Granstedt

Halden SK

DNS

Morten Karlsen

Måren OK

DNS

Morten Andresen

OK Skeidi

DNS

Paul Hinsch

Kustein

DNS

Egil Wickstrand Iversen

Heming Orientering

DNS

Jan-Ove Bråthen

OK Øst

DNS

Bjørn Victor Larsen

Kongsberg OL

DNS

Mats Jönsson

Korsnäs IF OK

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sören Jonsson

Nydalens SK

32:45

+0:00

9:29

2.

Arild Kirkerød

Sarpsborg OL

34:15

+1:30

9:55

3.

Harald Hovi

Skien OK

34:24

+1:39

9:58

4.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

34:43

+1:58

10:03

5.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

34:52

+2:07

10:06

6.

Ingemar Jansson Haverstad

Lierbygda OL

34:56

+2:11

10:07

7.

Stein Jarle Helgeland

Haugesund IL Orientering

36:05

+3:20

10:27

8.

Kjell Markset

IL Koll

36:34

+3:49

10:35

9.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

37:04

+4:19

10:44

10.

Leif S. Thingsrud

Østmarka OK

37:50

+5:05

10:57

11.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

38:10

+5:25

11:03

12.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

38:58

+6:13

11:17

13.

Harald Østbye

Elverum OK

39:16

+6:31

11:22

14.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

40:31

+7:46

11:44

15.

Morten Dåsnes

Ringerike OL

42:00

+9:15

12:10

16.

Rune Laurantsen

Skien OK

42:36

+9:51

12:20

17.

Harald Bauger

OK Moss

43:52

+11:07

12:42

18.

Ove Martinsen

Hauketo IF

44:04

+11:19

12:46

19.

Alf Pettersen

IL Tyrving

45:46

+13:01

13:15

20.

Bård Natvig

Nittedal OL

45:49

+13:04

13:16

21.

Trond Hegna

Asker Skiklubb

45:55

+13:10

13:18

22.

Egil Rundberget

Nydalens SK

49:29

+16:44

14:20

23.

Klavs Madsen

Nydalens SK

49:47

+17:02

14:25

24.

Reidar Heivoll

Søgne og Songdalen OK

50:18

+17:33

14:34

25.

Roy Gjerding

OK Moss

50:50

+18:05

14:44

26.

Per Hermann Krøger

Nydalens SK

51:09

+18:24

14:49

27.

Jan Sveen

Raumar Orientering

1:05:13

+32:28

18:54

DSQ

Tor Strand

Raumar Orientering

42:50

131

DSQ

Øyvind Sørlie

Hadeland OL

43:27

173 144 111

DSQ

Ulf Henriksson

Korsnäs IF OK

57:50

173

DNS

Arve Glittum

OK Skeidi

DNS

Eirik Næss-Ulseth

Heming Orientering

DNS

Gisle Nordahl Due

Måren OK

DNS

Arne Kildal

Vestre Akers SK

DNS

Bjørn Willadssen

Heming Orientering

DNS

Per Schanche

Asker Skiklubb

DNS

Per Osen

Vestre Akers SK

DNS

Morten Due

Måren OK

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom A. Karlsen

Fredrikstad SK

32:18

+0:00

10:00

2.

Svein S Jacobsen

IL Tyrving

32:49

+0:31

10:09

3.

Per-Erik Østlie

Driv IL

33:16

+0:58

10:17

4.

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

33:25

+1:07

10:20

5.

Ola Brox

OL Toten-Troll

34:50

+2:32

10:47

6.

Jon Gunnar Henriksen

Rudsbygd IL

34:53

+2:35

10:47

7.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

36:24

+4:06

11:16

8.

Bjørn Arnfinn Paulsen

OK Moss

36:28

+4:10

11:17

9.

Terje Wikstrøm

Ringsaker OK

36:58

+4:40

11:26

10.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

37:32

+5:14

11:37

11.

Bent Galborgen

Indre Østfold OK

37:56

+5:38

11:44

12.

Per Stenseth

Fredrikstad SK

38:20

+6:02

11:52

13.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

38:26

+6:08

11:53

14.

Petter Næss

Oppsal Orientering

38:49

+6:31

12:01

15.

Stein Nordvi

Elverum OK

39:29

+7:11

12:13

16.

Kjell Lidholm

IFK Hedemora OK

40:09

+7:51

12:25

17.

Anders Stefan Vestlund

Ok Kåre

40:28

+8:10

12:31

18.

Jean Dermine

Dauphiné Orientation

40:53

+8:35

12:39

19.

Johan Jungell

Korsnäs IF OK

41:29

+9:11

12:50

20.

Peter Klaveness

Måren OK

42:40

+10:22

13:12

21.

Harry Breiland

Ålgård Orientering

43:10

+10:52

13:21

22.

Per Chr. Hagen

Bø OL

43:29

+11:11

13:27

23.

Atle Remme

Porsgrunn OL

45:05

+12:47

13:57

24.

Tor Sørevik

TIF Viking

45:21

+13:03

14:02

25.

Paul Skjaker

Hadeland OL

45:36

+13:18

14:07

26.

Einar Lien

Løten o-lag

47:37

+15:19

14:44

26.

Knut Malmo

Ringsaker OK

47:37

+15:19

14:44

28.

Ove Gunnar Jacobsen

Stokke IL

47:40

+15:22

14:45

29.

Torbjørn Nørbech

Ringerike OL

47:47

+15:29

14:47

30.

Kjell Svanberg

Røyken OL

48:16

+15:58

14:56

31.

Per Rekkedal

Bodø og Omegn IF Orientering

49:00

+16:42

15:10

32.

Åge Mohus

Bodø og Omegn IF Orientering

49:45

+17:27

15:24

33.

Sveinung Rekaa

Notodden OL

53:21

+21:03

16:31

34.

Stein Turtumøygard

Måren OK

53:39

+21:21

16:36

35.

Leif Roger Hultgreen

Ringerike OL

1:02:36

+30:18

19:22

36.

Åsmund Berthelsen

IL Tambarskjelvar

1:09:55

+37:37

21:38

37.

Arne Tesli

IL Koll

1:15:51

+43:33

23:28

38.

Anders Bjørkaas

Askvoll og Holmedal IL

1:16:27

+44:09

23:40

39.

Leif Magne Eggestad

Bodø og Omegn IF Orientering

1:29:09

+56:51

27:36

40.

Martin Nauf

Hedrum OL

1:34:17

+1:01:59

29:11

DSQ

Nils-Petter Wiik

Driv IL

177 107 79 75 159 47 52 34 110 112 173 181 17...

DSQ

Elling Aakre

Andebu IL

57:51

47

DNS

Dag Moe

Kristiansand OK

DNS

Arne Tiltnes

IL Tyrving

DNS

Ragnar Niemi Berg

Stokke IL

DNS

Tor Trøan

Hadeland OL

DNS

Knut Lillealtern

Freidig

DNS

Jan Bøhle

OL Trollo

DNS

Bjørn Steinbekken

Odal OL - Orientering

DNS

Vidar Elvekrok

Eiker OL

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

30:28

+0:00

10:52

2.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal IL

31:47

+1:19

11:21

3.

Eldar Børsum

Bækkelagets SK

32:50

+2:22

11:43

4.

Egil Eriksen

Grong IL

33:05

+2:37

11:48

5.

Tore Angell-Petersen

Freidig

33:18

+2:50

11:53

6.

Trygve Løland

Birkenes IL

34:17

+3:49

12:14

7.

Per Reidulf Holm

OK Moss

34:40

+4:12

12:22

8.

Steinar Skoglund

Fossum IF

36:29

+6:01

13:01

9.

Kjell Winther

Oppsal Orientering

36:34

+6:06

13:03

10.

Hans Roar Bakken

Eiker OL

38:14

+7:46

13:39

11.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

39:13

+8:45

14:00

12.

Helge Revhaug

Ringerike OL

39:33

+9:05

14:07

13.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

40:59

+10:31

14:38

14.

Hans Stordal

OL Tønsberg og omegn

41:30

+11:02

14:49

15.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

41:38

+11:10

14:52

16.

Runar Kittilsen

Stokke IL

41:57

+11:29

14:58

17.

Thorolf Trolsrud

Botne SK

42:06

+11:38

15:02

18.

Christer Hellström

Stora Tuna OK

42:28

+12:00

15:10

19.

Øyvind Stene

Asker Skiklubb

43:31

+13:03

15:32

20.

Terje Malm

Hamar OK

43:44

+13:16

15:37

21.

Widar Taxth Løland

Hisøy OK

43:48

+13:20

15:38

22.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

46:57

+16:29

16:46

23.

Thor Palmgren

Halden SK

47:17

+16:49

16:53

24.

Nils Olav Vennevik

Freidig

48:20

+17:52

17:15

25.

Gunnar Mosevoll

Skien OK

49:23

+18:55

17:38

26.

Finn-Morten Årstad

Stavanger Orienteringsklubb

49:28

+19:00

17:40

27.

Trond Wettergreen

Driv IL

50:21

+19:53

17:58

28.

Kåre Thorbjørnsen

Larvik OK

50:59

+20:31

18:12

29.

Rolf Gjølberg

Larvik OK

55:17

+24:49

19:44

30.

Arild Moen

Konnerud IL

55:40

+25:12

19:52

31.

Kurt Grønli

Førde IL

55:46

+25:18

19:55

32.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

56:24

+25:56

20:08

33.

Bjørn Helge Ceeberg

Hedrum OL

56:36

+26:08

20:12

34.

Magnus Natås

Bergens TF

57:35

+27:07

20:33

35.

Knut Lindløv

OK Moss

58:19

+27:51

20:49

36.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

1:02:24

+31:56

22:17

37.

Roar Løken

Sandefjord OK

1:08:55

+38:27

24:36

38.

Helge Lye

IL Tyrving

1:09:27

+38:59

24:48

39.

Alf Johan Hjelmtvedt

Eiker OL

1:13:57

+43:29

26:24

40.

Øystein Skappel

Lillehammer OK

1:20:39

+50:11

28:48

41.

Torodd Os

Førde IL

1:21:20

+50:52

29:02

DSQ

Paul Martin Berg

Rudsbygd IL

30:22

47 173 144 111 34 165 172 131

DSQ

Arne Lande

Bø OL

44:03

71 155 47 173 144 111 34 165 172

DSQ

Lars Martin Gjein

Stokke IL

51:37

160 144 111 172

DNS

Hogne Kjærås

Andebu IL

DNS

Gunnar Dag Tørå

IK Grane Arendal Orientering

DNS

Willy Grønstad

Gimle IF

DNS

Tore Aaberg

Indre Østfold OK

DNS

Geir Husdal

TIF Viking

DNS

Kjell Gorm Røkke

IL Tyrving

DNS

Jacques Flament

ASUB Brussels

DNS

Jørn Torgersen

TIF Viking

DNS

Ingar Finstad

OK Moss

DNS

Per Oscar Saugestad

OK Moss

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

30:42

+0:00

12:25

2.

Odd Aure

Drangedal OL

33:02

+2:20

13:22

3.

Anders Taraldrud

Indre Østfold OK

37:20

+6:38

15:06

4.

Per Vold

Fana IL

38:08

+7:26

15:26

5.

Harald Lundhaug

OK Moss

38:25

+7:43

15:33

6.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

39:06

+8:24

15:49

7.

Erling Pedersen

IL Siso

39:19

+8:37

15:55

8.

Per Haugland

Årstad IL

41:04

+10:22

16:37

9.

Egil Nestande

Førde IL

41:34

+10:52

16:49

10.

Tormod Dahlen

Ringerike OL

43:31

+12:49

17:37

11.

Åsmund Jahr

Driv IL

46:20

+15:38

18:45

12.

Jon Vegard Lunde

Lillehammer OK

47:38

+16:56

19:17

13.

Ronald Bjerva

Drangedal OL

48:45

+18:03

19:44

14.

Ingar Håkonsen

Kongsberg OL

50:07

+19:25

20:17

15.

Leidulv Vinje

Nidarøst OK

51:15

+20:33

20:44

16.

Per Løvaas

OL Trollelg

51:26

+20:44

20:49

17.

Per Bjørkhaug

TIF Viking

51:42

+21:00

20:55

18.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

54:12

+23:30

21:56

19.

Arne Øfsthus

Asker Skiklubb

54:37

+23:55

22:06

20.

Magnar Øvreås

Botne SK

56:34

+25:52

22:54

21.

Øystein Madsen

Haugerud IF

1:01:15

+30:33

24:47

22.

Klaus Engen

Eidskog OL

1:02:36

+31:54

25:20

23.

Kåre Knudsen

IL GeoForm

1:04:11

+33:29

25:59

24.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:15:16

+44:34

30:28

DSQ

Terje Throndsen

Nittedal OL

26:37

108 161 164 105 173 144 111 112 181 172

DSQ

Carl B. Bjørseth

Bodø og Omegn IF Orientering

41:24

173 144 111 112 181 172

DSQ

Knut Kristen Hangeraas

IL GeoForm

1:12:45

181

DNS

Olav Høiås

Vang OL

DNS

Jon C. Fougner

Heming Orientering

DNS

Olav Solberg

Bø OL

DNS

Ole Kristoffer Throndsen

Kongsberg OL

DNS

Lasse Vråle

Sturla, IF

DNS

Tor Eivind Edvardsen

Larvik OK

DNS

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

DNS

Anton Lomme

Hedrum OL

DNS

Henrik Hvoslef

IK Stern

DNS

Magne Klovning

Porsgrunn OL

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Tyldum

Rudsbygd IL

31:39

+0:00

14:15

2.

Svein Solerød

OL Toten-Troll

32:19

+0:40

14:33

3.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

34:50

+3:11

15:41

4.

Eigil Kongsfjell

OL Tønsberg og omegn

34:51

+3:12

15:41

5.

Rolf Arvid Leijon Pedersen

Alta OL

37:40

+6:01

16:58

6.

Bjørn Egner

Heming Orientering

37:44

+6:05

16:59

7.

Olav Totland

Fana IL

39:58

+8:19

18:00

8.

Magnar Reppesgård

Hedrum OL

40:08

+8:29

18:04

9.

Sveinung Fristad

Askvoll og Holmedal IL

41:36

+9:57

18:44

10.

Einar Jørundland

OK Sør

46:35

+14:56

20:59

11.

Odd Kletteli

Bækkelagets SK

47:39

+16:00

21:27

12.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

48:35

+16:56

21:53

13.

Tor Drage

Haugerud IF

55:41

+24:02

25:04

14.

Knut Kjemhus

Kongsberg OL

57:15

+25:36

25:47

DSQ

Oddvar Gjelstad

Sandefjord OK

30:22

70 155 161 34 173 172 131

DSQ

Stein Koren

OK Moss

43:38

70 155 161

DSQ

Arne Strandlie

Gjø-Vard OL

46:17

70 155 161 34 173 172

DSQ

Edvin Berg

Bodø og Omegn IF Orientering

53:02

155 161 34 173 172 131

DSQ

Tore S. Rasmussen

TIF Viking

1:00:03

34 173 172 131

DSQ

Svein Haukaas

Årstad IL

1:00:06

34 173 172 131

DSQ

Tormod Høimyr

Sturla, IF

1:20:01

70

DNS

Egil Rygh

OL Tønsberg og omegn

DNS

Helge Halvorsen

Larvik OK

DNS

Lars Mauritzsen

Varanger Orienteringslag

DNS

Otto Grahl-Nielsen

Bergens TF

Klasse: H 85-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Føllesdal

Oslostudentenes IK

34:16

+0:00

20:38

DNS

Hans Larsen

Raumar Orientering

DNS

Aage Mella

Østmarka OK

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Gudmestad

Fredrikstad SK

23:49

+0:00

2.

Otto Schjølberg-Henriksen

Nydalens SK

24:48

+0:59

3.

Emma Aune Jakobsen

Ok Moss

26:11

+2:22

4.

Elisabeth Aune Jakobsen

Ok Moss

30:00

+6:11

5.

Tarjei Hausken Nordberg

Nydalens SK

34:43

+10:54

6.

Eivind Vågsnes

Oppsal Orientering

34:44

+10:55

6.

Oskar Stene

Nydalens SK

34:44

+10:55

8.

Martina Vågsnes

Oppsal Orientering

40:39

+16:50

9.

Ronja Marston

Hemsedal IL

40:45

+16:56

10.

Tina Bjørnstad

Raumar Orientering

1:20:40

+56:51

DNS

Erle Elise Wold

OK Moss

DNS

Emma Ailin Skårbø

Raumar Orientering

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Sophie Wold

OK Moss

28:17

+0:00

2.

Anna-Karin Strømstedt

HJS Vansbro OK

33:00

+4:43

3.

Kari Schjølberg-Henriksen

Nydalens SK

34:01

+5:44

4.

Ingunn Gåsodden

Skien OK

38:11

+9:54

5.

Harald Aulie

IL Koll

44:28

+16:11

6.

Elena Chernenko

Ok Akfa

50:59

+22:42

Klasse: A-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Aukrust Osmoen

Nydalens SK

26:07

+0:00

2.

Anne M Hausken Nordberg

Nydalens SK

31:44

+5:37

3.

Ivar Aukrust Osmoen

Ås-NMBU Orientering

37:01

+10:54

4.

Thor Mella

Oppsal Orientering

37:37

+11:30

5.

Hans Jevanord

Fossum IF

41:05

+14:58

6.

Benjamin Doherty

Swansea Bay OC

42:20

+16:13

7.

Vigdis Hobøl

Oppsal Orientering

44:06

+17:59

8.

Morten Tangen

OK Moss

45:06

+18:59

9.

Vegard Fiane Pedersen

Ås-NMBU Orientering

47:05

+20:58

10.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

48:37

+22:30

11.

Amund Garsrud Tvedt

Stavanger Orienteringsklubb

48:38

+22:31

12.

Sondre Ladim

OK Moss

48:40

+22:33

13.

Andrine Benjaminsen

Lillomarka OL

53:31

+27:24

14.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

1:08:05

+41:58

15.

Mila Zaharinova

Oppsal Orientering

1:09:04

+42:57

16.

Vendula Sramkova

Hemsedal IL

1:10:53

+44:46

17.

Roger Mostue

Oppsal Orientering

1:13:04

+46:57

DSQ

Raphael Neto

Noteam

18:52

107 78 76 155 158 47 141 142 34 165 172

DSQ

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

33:12

158

DSQ

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

45:27

141 142 34 165 172

DNS

Christopher Ladim

OK Moss

DNS

Charlotte Watson

Lillomarka OL

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Austad

Raumar Orientering

53:54

+0:00

DSQ

Lucinda Calvert

Swansea Bay OC

1:53:51

111 165 172

DNS

Jan Olav Ormberg

Fana IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 september 2018, 11:50:31

Arrangør:

Ås IL o-gruppa og Kolbotn&Skimt

Antall deltagere:

555

Antall startet:

453