Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Veteranmesterskapet lø 8. september 2018

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Søberg Henriksen

Rudsbygd IL

1:58:56

+0:00

19:29

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Bjerva

Larvik OK

1:03:26

+0:00

10:23

2.

Heidi Stokseth

Halden SK

1:18:50

+15:24

12:55

3.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

1:47:45

+44:19

17:39

4.

Linda Fredh

OK Moss

2:27:24

+1:23:58

24:09

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mariann Schei

TIF Viking

58:15

+0:00

10:24

2.

Eva Lill Kvisle

Asker Skiklubb

1:04:05

+5:50

11:26

3.

Marit Egner

Asker Skiklubb

1:09:04

+10:49

12:20

4.

Ane Bjørnsgaard

Lillehammer OK

1:13:04

+14:49

13:02

5.

May Ingela Hope

Modum OL

1:15:15

+17:00

13:26

6.

Jeanette Koht

Asker Skiklubb

1:16:37

+18:22

13:40

7.

Larysa Mironava

Modum OL

1:23:15

+25:00

14:51

8.

Milda Øhlckers

IL Tyrving

1:23:25

+25:10

14:53

9.

Barbara Willkommen Eiken

Kongsberg OL

1:40:58

+42:43

18:01

10.

Rikke Kristin Gåsholt

Hedrum OL

2:31:19

+1:33:04

27:01

DSQ

Stine Arntzen

Sandefjord OK

1:31:47

75 77

DSQ

Elin Bordøy

Hedrum OL

1:33:38

151 120 102 156 131

DSQ

Vibeke Øye

IL Gular

1:49:01

151

DNS

Marianne Reusch

Heming Orientering

DNS

Guro Harstad

Heming Orientering

DNS

Eli Stensli

Løten o-lag

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Strand

Måren OK

1:05:53

+0:00

11:45

2.

Marie Alfredsson

OK Tyr

1:07:36

+1:43

12:04

3.

Marianne Fruseth Christiansen

OL Tønsberg og omegn

1:08:47

+2:54

12:16

4.

Trude Fixdal

IL Koll

1:11:21

+5:28

12:44

5.

Inger Tone Nygård

Egersund OK

1:11:24

+5:31

12:45

6.

Kirsti Kringhaug

Ringerike OL

1:15:27

+9:34

13:28

7.

Vanja Staff

OL Toten-Troll

1:19:41

+13:48

14:13

8.

Trine Oldernes

Lillomarka OL

1:21:59

+16:06

14:38

9.

Silvia Schneider-Schiess

LG Stettlen

1:23:29

+17:36

14:54

10.

Eirin Lodgaard

Byåsen IL

1:26:39

+20:46

15:28

11.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

1:27:01

+21:08

15:32

12.

Marianne Njåstein

IL Tyrving

1:27:19

+21:26

15:35

13.

Ida Vår Dirdal

Larvik OK

1:36:08

+30:15

17:10

14.

Anne Berit Bredholt

Sandefjord OK

1:37:04

+31:11

17:20

15.

Elisabeth Hetlevik

Kongsberg OL

1:38:13

+32:20

17:32

16.

Synnøve Lyssand Sandberg

Nydalens SK

1:52:21

+46:28

20:03

17.

Lill-Ann Torp

Sandefjord OK

1:55:05

+49:12

20:33

DSQ

Rine Hanssen

Byåsen IL

1:03:15

151 120 102 156 131

DSQ

Maria Persson

Asker Skiklubb

1:25:20

75 77 120 102 156 131 239

DSQ

Hilde Kristine Rosenvold

Porsgrunn OL

1:33:11

151 120 102

DSQ

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

1:37:49

132 142 151 120 102 156 131

DSQ

Jartrud Steinsli

Østmarka OK

2:21:10

151 120 102 156 131

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Rønning

Hamar OK

48:34

+0:00

10:07

2.

Anne Marie Solheim Haugerud

Indre Østfold OK

49:11

+0:37

10:14

3.

Kari Christiansen

Sandefjord OK

50:58

+2:24

10:37

4.

Anne Grethe Rustad

Raumar Orientering

51:55

+3:21

10:48

5.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike OL

55:43

+7:09

11:36

6.

Linda Hanssen

Østmarka OK

56:15

+7:41

11:43

7.

Toril Hallan

Lillomarka OL

57:13

+8:39

11:55

8.

Kjersti Hov

Fossum IF

58:49

+10:15

12:15

9.

Berit Danielsen

IL Tyrving

59:09

+10:35

12:19

10.

Bente Line

Indre Østfold OK

1:00:02

+11:28

12:30

11.

Dagrun Melkild

Heming Orientering

1:01:12

+12:38

12:45

12.

Kjersti Skantze

IL Tyrving

1:02:01

+13:27

12:55

13.

Åshild Stuve Strandlie

Gjø-Vard OL

1:06:21

+17:47

13:49

14.

Ann Katrin Olsen

Asker Skiklubb

1:07:53

+19:19

14:08

15.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

1:12:40

+24:06

15:08

16.

Ingrid Ravnan

OL Toten-Troll

1:12:56

+24:22

15:11

17.

Berit Berge

IL Tyrving

1:15:26

+26:52

15:42

18.

Ragnhild Hald

Kristiansand OK

1:15:51

+27:17

15:48

19.

Edel Sofie Nilsen

Asker Skiklubb

1:18:41

+30:07

16:23

20.

Randi Nicolaisen

Asker Skiklubb

1:22:17

+33:43

17:08

21.

Isabelle Dermine

Dauphiné Orientation

1:38:26

+49:52

20:30

22.

Anne Margit Bratten

Måren OK

1:43:23

+54:49

21:32

DNS

Magnhild T. Mølnvik

Fossum IF

DNS

Anne Danielsen

Nydalens SK

DNS

Unni Rye

Asker Skiklubb

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sirpa Lilja

Modum OL

50:58

+0:00

10:37

2.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

51:20

+0:22

10:41

3.

Liv Inger Prangerød

Tistedalen FL

55:39

+4:41

11:35

4.

Grete S B Hovi

Skien OK

56:26

+5:28

11:45

5.

Bjørg Svanberg

Røyken OL

57:56

+6:58

12:04

6.

Gro Solnørdal

Rudsbygd IL

1:02:39

+11:41

13:03

7.

Ellen Marie Turter

Nydalens SK

1:03:30

+12:32

13:13

8.

Mona Bugge Haug

OL Vallset/Stange

1:04:10

+13:12

13:22

9.

Anne Berit Eid

Nydalens SK

1:04:24

+13:26

13:25

10.

Lis Dæhli

Løten o-lag

1:05:02

+14:04

13:32

11.

Anne Garsrud

Stavanger Orienteringsklubb

1:05:19

+14:21

13:36

12.

Astrid Waaler Kaas

Heming Orientering

1:06:17

+15:19

13:48

13.

Siren Greve

Bergens TF

1:06:48

+15:50

13:55

14.

Anne Sørum

Indre Østfold OK

1:10:23

+19:25

14:39

15.

Kari Elisabeth Natvig

Nittedal OL

1:10:44

+19:46

14:44

15.

Karen Marie Eid Kaarby

Nydalens SK

1:10:44

+19:46

14:44

17.

Wenche Bjørnstad

Ringsaker OK

1:10:45

+19:47

14:44

18.

Randi Nilstad

IL Tyrving

1:12:49

+21:51

15:10

19.

Elle M. Melbye

Heming Orientering

1:13:17

+22:19

15:16

20.

Margrete Jørandli

Gjø-Vard OL

1:14:41

+23:43

15:33

21.

Turid Ødegård

OL Tønsberg og omegn

1:15:09

+24:11

15:39

DSQ

Bente Tangen Wikstrøm

Ringsaker OK

49:30

79 77 132 143 153 118 131

DSQ

Lisa Annersand

OK Tyr

1:03:42

132 143 153 118 102

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Strande

Skien OK

49:05

+0:00

12:35

2.

Kari Strande

Ringerike OL

59:23

+10:18

15:13

3.

Inger Tiltnes

IL Tyrving

1:01:27

+12:22

15:45

4.

Herdis Alvheim

Fana IL

1:08:10

+19:05

17:28

5.

Aud Kjemperud

Eiker OL

1:18:08

+29:03

20:02

6.

Berit Hegdal

Bergens TF

1:18:53

+29:48

20:13

7.

Marit Tyldum

Rudsbygd IL

1:19:01

+29:56

20:15

8.

Marit Bokerød Hansen

Idd Sportsklubb

1:21:42

+32:37

20:56

9.

Eva Taraldrud

Indre Østfold OK

1:22:58

+33:53

21:16

10.

Ingunn Ytrehus

IL BUL-Tromsø

1:26:43

+37:38

22:14

11.

Live Joronn Ytrehus

Ringerike OL

1:26:49

+37:44

22:15

12.

Else Stordal

OL Tønsberg og omegn

1:29:31

+40:26

22:57

13.

Astrid Ormberg

Fana IL

1:37:29

+48:24

24:59

14.

Elisabeth Rød

Andebu IL

1:39:39

+50:34

25:33

15.

Grethe Lill Ryeng

Sturla, IF

1:43:06

+54:01

26:26

16.

Anne Kaasa

Driv IL

1:44:03

+54:58

26:40

17.

Lill Birkelund

Porsgrunn OL

2:06:02

+1:16:57

32:18

DSQ

Randi Kristin Nærum

Larvik OK

1:06:51

151

DNS

Unni Strand Karlsen

Fredrikstad SK

DNS

Lill Ramberg Skappel

Lillehammer OK

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

1:07:50

+0:00

18:20

2.

Margareta Brynhildsen

Stokke IL

1:10:36

+2:46

19:04

3.

Liv Feiring

Hamar OK

1:14:27

+6:37

20:07

4.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:16:27

+8:37

20:39

5.

Toril Riddervold

Heming Orientering

1:18:14

+10:24

21:08

6.

Gerd Langseth

Larvik OK

1:27:57

+20:07

23:46

7.

Signe Heivoll

Søgne og Songdalen OK

1:28:31

+20:41

23:55

8.

Inger Lindløv

OK Moss

1:29:44

+21:54

24:15

9.

Ingeborg Bøbel

IL Imås

1:39:17

+31:27

26:50

10.

Hjørdis Øvreås

Botne SK

1:56:45

+48:55

31:33

11.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:58:21

+50:31

31:59

12.

Anne Marie Ceeberg

Hedrum OL

2:04:52

+57:02

33:44

DSQ

Karen M. Bjørseth

Bodø og Omegn IF Orientering

108 146 145 151 114 120 102 156 131 239

DSQ

Eli Klovning

Porsgrunn OL

22:19

146 145 151 114 120 102 156 131 239

DSQ

Nora Ursin

Fossum IF

57:57

102

DSQ

Ingjerd Sognnæs

Bergens TF

1:05:09

131

DSQ

Anne Karin Stigemo

IL Imås

1:10:52

151 114 120 102 156 131

DSQ

Maud Nilsson

HJS Vansbro OK

1:19:47

151 114 120 102

DSQ

Kari Natås

Bergens TF

2:35:58

102 156 131

Brutt

Margaret Arentz Gjertsen

Asker Skiklubb

DNS

Torill Nebell Mikkelsen

Berger og Svelvik OL

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

51:52

+0:00

15:43

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

1:02:42

+10:50

19:00

3.

Unni Drage

Haugerud IF

1:08:17

+16:25

20:41

4.

Elin Dahlen

Ringerike OL

1:10:54

+19:02

21:29

5.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

1:11:36

+19:44

21:41

6.

Anne-Britt Nilsen

Kjelsås IL

1:41:09

+49:17

30:39

7.

Synnøve Dalva

Bø OL

1:43:19

+51:27

31:18

DSQ

Brita Eilertsen Grønli

Førde IL

1:43:31

120 117

DSQ

Aud Margret Kirkhorn

Måren OK

1:48:41

149 120 117 103 156 131

DSQ

Aina Romsdal Mauritzsen

Varanger Orienteringslag

1:51:30

120 117

DNS

Torunn Hege Frøvoll

Sturla, IF

DNS

Åste Eggen

Måren OK

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

47:17

+0:00

16:18

2.

Inger E. Vamnes

Hamar OK

1:01:59

+14:42

21:22

3.

Gudveig Jørundland

OK Sør

1:03:52

+16:35

22:01

4.

Johanna Ytterbøl

Gimle IF

1:08:15

+20:58

23:32

131

5.

Tirill Liby Seip

OK Skeidi

1:21:00

+33:43

27:55

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Godager Kaas

Bækkelagets SK

54:54

+0:00

6:27

2.

Håvard Lucasen

Fredrikstad SK

1:03:01

+8:07

7:24

3.

Morten Aas

Lillehammer OK

1:05:02

+10:08

7:39

4.

Pavel Krasko

Belarus OF

1:07:43

+12:49

7:58

5.

Kristoffer Jacobsen

IL Tyrving

1:09:56

+15:02

8:13

6.

Vladyslav Laskarzhevsky

Nash Klub

1:11:09

+16:15

8:22

7.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

1:27:01

+32:07

10:14

8.

Dmitry Vorobyov

Belarus OF

2:14:21

+1:19:27

15:48

DSQ

Daniel Moe Blom

Nydalens SK

43:58

136 134 133 143 146 114 115 117 103 156 131

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Helgerud

Halden SK

58:49

+0:00

6:55

2.

Jørn Sundby

Larvik OK

1:13:46

+14:57

8:40

3.

Thomas Roskifte

OK Moss

1:23:33

+24:44

9:49

4.

Håkon Meland-Tangen

Bækkelagets SK

1:33:20

+34:31

10:58

5.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:46:49

+48:00

12:34

DSQ

Hans Marius Nelson

Berger og Svelvik OL

1:33:57

131

DNS

Morten Wettergreen

Fossum IF

DNS

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Danevad

Fredrikstad SK

1:07:00

+0:00

8:28

2.

Andreas Sylte

Freidig

1:09:42

+2:42

8:49

3.

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

1:09:50

+2:50

8:50

4.

Øyvind Stokseth

Halden SK

1:12:02

+5:02

9:07

5.

Neil Marston

Hemsedal IL

1:13:56

+6:56

9:21

6.

Steinar Lande

Bø OL

1:14:39

+7:39

9:26

7.

Atle Pedersen

Fossum IF

1:15:25

+8:25

9:32

8.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

1:17:56

+10:56

9:51

9.

Anders Sollien

OL Toten-Troll

1:18:37

+11:37

9:57

10.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

1:20:06

+13:06

10:08

11.

Holger Schlaupitz

IL GeoForm

1:20:22

+13:22

10:10

12.

Bjørn Idar Sætran

IF Trauma

1:24:40

+17:40

10:43

13.

Christian Reusch

Heming Orientering

1:29:49

+22:49

11:22

14.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

1:35:34

+28:34

12:05

15.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:35:37

+28:37

12:06

16.

Tor Ringstad

Hedrum OL

1:38:35

+31:35

12:28

17.

Robert Fredriksen

Notodden OL

1:50:46

+43:46

14:01

18.

Espen Johnsen

Hedrum OL

1:54:16

+47:16

14:27

19.

Evgeny Chernenko

Ok Akfa

2:09:31

+1:02:31

16:23

DNS

Kjetil Molund

IL Tyrving

DNS

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Dengerud

Steinkjer OK

58:21

+0:00

7:46

2.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

1:01:15

+2:54

8:10

3.

Gjermund Røren

Eiker OL

1:04:34

+6:13

8:36

4.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

1:04:47

+6:26

8:38

5.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:05:52

+7:31

8:46

6.

Kimme Arnesen

Heming Orientering

1:06:39

+8:18

8:53

7.

Helge Gisholt

OK Skeidi

1:08:21

+10:00

9:06

8.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

1:10:27

+12:06

9:23

9.

Lars Krüger

Nydalens SK

1:12:49

+14:28

9:42

10.

Hallvard Koren

OK Moss

1:14:55

+16:34

9:59

11.

Rolv Anders Systad

Lyn Ski

1:17:47

+19:26

10:22

12.

Per Olav Nærestad

IF Trauma

1:18:05

+19:44

10:24

13.

Svein Granerud

Asker Skiklubb

1:19:21

+21:00

10:34

14.

Rune Stræte

Wing OK

1:20:13

+21:52

10:41

15.

Jon Terje Ekeland

Oddersjaa SSK

1:22:19

+23:58

10:58

16.

Einar Gisholt

Fossum IF

1:24:31

+26:10

11:16

17.

Stefan Schwarzenberger

LG Stettlen

1:25:09

+26:48

11:21

18.

Gunnar Hope

Modum OL

1:25:31

+27:10

11:24

19.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

1:25:43

+27:22

11:25

20.

Christian Jomaas

Fossum IF

1:27:14

+28:53

11:37

21.

Lars Petter Endresen

Måren OK

1:29:42

+31:21

11:57

22.

Trond Holter

Måren OK

1:32:44

+34:23

12:21

23.

Egil Furua

Berger og Svelvik OL

1:33:06

+34:45

12:24

24.

Roger Andre Vanebo

Kongsberg OL

1:33:10

+34:49

12:25

25.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

1:33:50

+35:29

12:30

26.

Roger Lysnes

Hedrum OL

1:37:14

+38:53

12:57

27.

Dag Brenås

Varteig OL

1:37:19

+38:58

12:58

28.

Fridtjof Jebsen

Fossum IF

1:38:05

+39:44

13:04

29.

Lars Lodgaard

Raufoss IL Orientering

1:39:47

+41:26

13:18

30.

Øyvind Schjelderup

Wing OK

1:43:44

+45:23

13:49

31.

Peter Carlsen

Sturla, IF

1:45:15

+46:54

14:02

32.

Espen Fyhn Nilsen

Stavanger Orienteringsklubb

1:50:03

+51:42

14:40

33.

Kolbjørn Kasin

Kongsberg OL

1:53:39

+55:18

15:09

34.

Geir Nilsen

Viul Orienteringsklubb

1:53:59

+55:38

15:11

35.

Terje Ulla Eiken

Kongsberg OL

1:56:35

+58:14

15:32

36.

Terje Næss

Fossum IF

2:05:12

+1:06:51

16:41

37.

Oskar Kaaløy

Sandefjord OK

4:19:08

+3:20:47

34:33

DNS

Ivar Mølnvik

Fossum IF

DNS

Morten Heir

Fossum IF

DNS

Jan Erik Aalberg

Bækkelagets SK

DNS

Stein H. Hagen

Fossum IF

DNS

Trond Brevik

Fossum IF

DNS

Kjetil Espedal

Nydalens SK

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Yngvar Christiansen

Bækkelagets SK

1:00:08

+0:00

8:42

2.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

1:00:15

+0:07

8:43

3.

Kristian Kihle

Ringerike OL

1:00:26

+0:18

8:45

4.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

1:02:06

+1:58

9:00

5.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

1:02:47

+2:39

9:05

6.

Njål F. Vadla

Sandnes IL (Rogaland)

1:02:52

+2:44

9:06

7.

Audun Strandlie

Gjø-Vard OL

1:03:31

+3:23

9:12

8.

Jon Bjørgum

Kristiansand OK

1:05:39

+5:31

9:30

9.

Sindre Langaas

Nydalens SK

1:06:45

+6:37

9:40

10.

Jørgen Mårtensson

Modum OL

1:08:09

+8:01

9:52

11.

Nils Harald Staff

OL Toten-Troll

1:08:54

+8:46

9:59

12.

Bjørn Solbergseter

Austmarka IL

1:08:59

+8:51

9:59

13.

Sverre Ottesen

Varegg Fleridrett

1:09:38

+9:30

10:05

14.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

1:11:16

+11:08

10:19

15.

Bjørn Bakkevig

Heming Orientering

1:12:23

+12:15

10:29

16.

Terje Dengerud

Nydalens SK

1:14:00

+13:52

10:43

17.

Frode Robertsen

OL Tønsberg og omegn

1:16:19

+16:11

11:03

18.

Morten Aamodt

Sandnes IL (Rogaland)

1:17:02

+16:54

11:09

19.

Bo Engdahl

IL Koll

1:18:28

+18:20

11:22

20.

Eirik Tandrevold

Fossum IF

1:19:55

+19:47

11:34

21.

Knut Engen

Raumar Orientering

1:20:00

+19:52

11:35

22.

Onno Verberne

OL Toten-Troll

1:20:36

+20:28

11:40

23.

Rune Teigland

Østmarka OK

1:20:39

+20:31

11:41

24.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

1:21:34

+21:26

11:49

25.

Martin Granly

Lillomarka OL

1:21:46

+21:38

11:51

26.

Jon Lahlum

IL GeoForm

1:22:27

+22:19

11:56

27.

Vidar Georg Ydse

OK Sør

1:22:37

+22:29

11:58

28.

Egil Wickstrand Iversen

Heming Orientering

1:23:53

+23:45

12:09

29.

Bjørn Victor Larsen

Kongsberg OL

1:25:17

+25:09

12:21

30.

Jarand Rystad

Heming Orientering

1:26:05

+25:57

12:28

31.

Jan-Ove Bråthen

OK Øst

1:27:34

+27:26

12:41

32.

Per Sandberg

Nydalens SK

1:33:15

+33:07

13:30

33.

Paul Hinsch

Kustein

1:33:19

+33:11

13:31

34.

Lars Peder Vaaje

Marnardal IL

1:41:33

+41:25

14:43

35.

Håvar Brevik

Østmarka OK

1:41:45

+41:37

14:44

36.

Per Stedje

Østmarka OK

1:43:34

+43:26

15:00

37.

Luis Mahou

COTA

1:46:52

+46:44

15:29

38.

Terje Schjølberg

Røros IL

1:55:29

+55:21

16:44

39.

Kristian Storsveen

Løten o-lag

1:57:40

+57:32

17:03

40.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

2:45:58

+1:45:50

24:03

DSQ

Erik Næss

Østmarka OK

8:01

75 76 78 135 133 132 142 151 115 117 156 131 23...

DSQ

Bjørn Henning Grandal

IL Tyrving

50:16

78 135 133 132 142 151 115 117 156 131

DSQ

Petter Gullikstad

Røros IL

1:29:41

117 156 131

DSQ

Per Kaarby

Fossum IF

1:31:11

151 115 117 156

DSQ

Christian Nordahl Rolfsen

Heming Orientering

DNS

Morten Andresen

OK Skeidi

DNS

Mats Jönsson

Korsnäs IF OK

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Kirkerød

Sarpsborg OL

48:51

+0:00

8:16

2.

Jon Kaarby

Nydalens SK

52:52

+4:01

8:57

3.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

54:08

+5:17

9:10

4.

Kjell Markset

IL Koll

55:05

+6:14

9:20

5.

Sören Jonsson

Nydalens SK

57:04

+8:13

9:40

6.

Morten Due

Måren OK

58:58

+10:07

9:59

7.

Arve Glittum

OK Skeidi

59:56

+11:05

10:09

8.

Ingemar Jansson Haverstad

Lierbygda OL

1:01:04

+12:13

10:21

9.

Klavs Madsen

Nydalens SK

1:01:12

+12:21

10:22

10.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

1:02:26

+13:35

10:34

11.

Morten Dåsnes

Ringerike OL

1:03:01

+14:10

10:40

12.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:04:43

+15:52

10:58

13.

Per Osen

Vestre Akers SK

1:07:11

+18:20

11:23

14.

Frode Løset

Ringerike OL

1:07:16

+18:25

11:24

15.

Leif S. Thingsrud

Østmarka OK

1:08:36

+19:45

11:37

16.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

1:08:56

+20:05

11:41

17.

Harald Hovi

Skien OK

1:11:33

+22:42

12:07

18.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

1:11:58

+23:07

12:11

19.

Rune Laurantsen

Skien OK

1:12:12

+23:21

12:14

20.

Bjørn Willadssen

Heming Orientering

1:13:02

+24:11

12:22

21.

Tor Strand

Raumar Orientering

1:13:08

+24:17

12:23

22.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:13:18

+24:27

12:25

23.

Ulf Henriksson

Korsnäs IF OK

1:13:47

+24:56

12:30

24.

Bård Natvig

Nittedal OL

1:15:02

+26:11

12:43

25.

Alf Pettersen

IL Tyrving

1:19:05

+30:14

13:24

26.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

1:20:06

+31:15

13:34

27.

Gisle Nordahl Due

Måren OK

1:24:34

+35:43

14:20

28.

Stein Jarle Helgeland

Haugesund IL Orientering

1:26:48

+37:57

14:42

29.

John Hofoss

Hadeland OL

1:28:44

+39:53

15:02

30.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

1:29:18

+40:27

15:08

31.

Roy Gjerding

OK Moss

1:30:09

+41:18

15:16

32.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

1:33:38

+44:47

15:52

33.

Arne Kildal

Vestre Akers SK

1:38:09

+49:18

16:38

34.

Reidar Heivoll

Søgne og Songdalen OK

1:38:52

+50:01

16:45

35.

Jan Sveen

Raumar Orientering

1:41:17

+52:26

17:10

36.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

1:45:33

+56:42

17:53

37.

Odd Harald Nilsen

OL Tønsberg og omegn

1:50:00

+1:01:09

18:38

DNS

Egil Rundberget

Nydalens SK

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

55:44

+0:00

9:26

2.

Terje Wikstrøm

Ringsaker OK

58:49

+3:05

9:58

3.

Anders Stefan Vestlund

Ok Kåre

59:28

+3:44

10:04

4.

Hans Huseby

Sarpsborg OL

1:00:08

+4:24

10:11

5.

Ola Brox

OL Toten-Troll

1:00:16

+4:32

10:12

6.

Per-Erik Østlie

Driv IL

1:01:34

+5:50

10:26

7.

Sveinung Rekaa

Notodden OL

1:04:32

+8:48

10:56

8.

Svein S Jacobsen

IL Tyrving

1:04:55

+9:11

11:00

9.

Johan Jungell

Korsnäs IF OK

1:06:10

+10:26

11:12

10.

Dag Moe

Kristiansand OK

1:07:27

+11:43

11:25

11.

Jon Gunnar Henriksen

Rudsbygd IL

1:09:12

+13:28

11:43

12.

Per Stenseth

Fredrikstad SK

1:11:08

+15:24

12:03

13.

Tor Sørevik

TIF Viking

1:11:38

+15:54

12:08

14.

Bent Galborgen

Indre Østfold OK

1:13:39

+17:55

12:28

15.

Knut Lillealtern

Freidig

1:14:05

+18:21

12:33

16.

Bjørn Arnfinn Paulsen

OK Moss

1:14:07

+18:23

12:33

17.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:16:18

+20:34

12:55

18.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

1:16:43

+20:59

13:00

19.

Petter Næss

Oppsal Orientering

1:18:50

+23:06

13:21

20.

Peter Klaveness

Måren OK

1:19:57

+24:13

13:33

21.

Nils-Petter Wiik

Driv IL

1:22:10

+26:26

13:55

22.

Per Chr. Hagen

Bø OL

1:22:11

+26:27

13:55

23.

Torbjørn Nørbech

Ringerike OL

1:22:17

+26:33

13:56

24.

Per Rekkedal

Bodø og Omegn IF Orientering

1:22:25

+26:41

13:58

25.

Kjell Lidholm

IFK Hedemora OK

1:24:07

+28:23

14:15

26.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

1:24:37

+28:53

14:20

27.

Leif Magne Eggestad

Bodø og Omegn IF Orientering

1:25:56

+30:12

14:33

28.

Jean Dermine

Dauphiné Orientation

1:27:40

+31:56

14:51

29.

Atle Remme

Porsgrunn OL

1:28:15

+32:31

14:57

30.

Ove Gunnar Jacobsen

Stokke IL

1:29:48

+34:04

15:13

31.

Paul Skjaker

Hadeland OL

1:32:31

+36:47

15:40

32.

Elling Aakre

Andebu IL

1:33:13

+37:29

15:47

33.

Kjell Svanberg

Røyken OL

1:34:07

+38:23

15:57

34.

Øivind Berget

Sarpsborg OL

1:36:16

+40:32

16:18

35.

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

1:36:27

+40:43

16:20

36.

Knut Haug

OL Vallset/Stange

1:45:00

+49:16

17:47

37.

Per Øhlckers

IL Tyrving

1:50:30

+54:46

18:43

38.

Jan Bøhle

OL Trollo

1:56:10

+1:00:26

19:41

39.

Anders Bjørkaas

Askvoll og Holmedal IL

1:57:59

+1:02:15

19:59

40.

Åsmund Berthelsen

IL Tambarskjelvar

2:33:47

+1:38:03

26:03

DSQ

Martin Nauf

Hedrum OL

1:37:06

131

DNS

Morten Johannessen

Røyken OL

DNS

Åge Mohus

Bodø og Omegn IF Orientering

DNS

Harry Breiland

Ålgård Orientering

DNS

Tom A. Karlsen

Fredrikstad SK

DNS

Tor Trøan

Hadeland OL

DNS

Sjur Gjestvang

OL Toten-Troll

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Winther

Oppsal Orientering

49:01

+0:00

10:12

2.

Eldar Børsum

Bækkelagets SK

56:11

+7:10

11:42

3.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal IL

57:24

+8:23

11:57

4.

Egil Eriksen

Grong IL

57:51

+8:50

12:03

5.

Paul Martin Berg

Rudsbygd IL

58:28

+9:27

12:10

6.

Steinar Skoglund

Fossum IF

58:43

+9:42

12:13

7.

Helge Fossheim

Hedrum OL

58:55

+9:54

12:16

8.

Hans Roar Bakken

Eiker OL

59:38

+10:37

12:25

9.

Per Reidulf Holm

OK Moss

1:00:17

+11:16

12:33

10.

Magnus Natås

Bergens TF

1:00:52

+11:51

12:40

11.

Kjell Einar Aadnevik

TIF Viking

1:01:42

+12:41

12:51

12.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

1:02:21

+13:20

12:59

13.

Trygve Løland

Birkenes IL

1:02:45

+13:44

13:04

14.

Geir Arnesen

Bærums Skiklub

1:03:42

+14:41

13:16

15.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

1:03:43

+14:42

13:16

16.

Widar Taxth Løland

Hisøy OK

1:04:04

+15:03

13:20

17.

Øyvind Stene

Asker Skiklubb

1:04:52

+15:51

13:30

18.

Helge Revhaug

Ringerike OL

1:04:53

+15:52

13:31

19.

Gunnar Dag Tørå

IK Grane Arendal Orientering

1:05:17

+16:16

13:36

20.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

1:06:06

+17:05

13:46

21.

Runar Kittilsen

Stokke IL

1:07:13

+18:12

14:00

22.

Trond Feiring

Hamar OK

1:07:18

+18:17

14:01

23.

Ragnar Hillestad

Lardal OL

1:08:03

+19:02

14:10

24.

Tore Aaberg

Indre Østfold OK

1:09:35

+20:34

14:29

25.

Kurt Grønli

Førde IL

1:10:23

+21:22

14:39

26.

Helge Lye

IL Tyrving

1:10:48

+21:47

14:45

27.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

1:12:22

+23:21

15:04

28.

Hans Stordal

OL Tønsberg og omegn

1:14:28

+25:27

15:30

29.

Finn-Morten Årstad

Stavanger Orienteringsklubb

1:15:11

+26:10

15:39

30.

Terje Malm

Hamar OK

1:15:21

+26:20

15:41

31.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:16:05

+27:04

15:51

32.

Torodd Os

Førde IL

1:16:06

+27:05

15:51

33.

Lars Martin Gjein

Stokke IL

1:17:41

+28:40

16:11

34.

Christer Hellström

Stora Tuna OK

1:19:43

+30:42

16:36

35.

Knut Lindløv

OK Moss

1:20:39

+31:38

16:48

36.

Thor Palmgren

Halden SK

1:21:12

+32:11

16:55

37.

Rolf Gjølberg

Larvik OK

1:21:13

+32:12

16:55

38.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

1:24:15

+35:14

17:33

39.

Jørn Torgersen

TIF Viking

1:24:40

+35:39

17:38

40.

Alf Johan Hjelmtvedt

Eiker OL

1:27:08

+38:07

18:09

41.

Arne Kristensen

Stokke IL

1:28:03

+39:02

18:20

42.

Atle Alvheim

Fana IL

1:30:19

+41:18

18:48

43.

Bjørn Helge Ceeberg

Hedrum OL

1:32:35

+43:34

19:17

44.

Tore Vaaje

Asker Skiklubb

1:35:25

+46:24

19:52

45.

Øystein Skappel

Lillehammer OK

1:39:39

+50:38

20:45

46.

Thorolf Trolsrud

Botne SK

1:41:43

+52:42

21:11

47.

Einar Dreng

Larvik OK

1:43:05

+54:04

21:28

48.

Arne Lande

Bø OL

2:16:47

+1:27:46

28:29

DSQ

Leif Bokerød

Idd Sportsklubb

54:58

131

DSQ

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

57:29

77 132 143 153 118 102 156 131

DSQ

Trond Wettergreen

Driv IL

1:04:34

132 143 153 118 102 156 131

DSQ

Gunnar Mosevoll

Skien OK

1:10:07

118 102 156 131 239

DSQ

Jacques Flament

ASUB Brussels

1:56:05

132 143 153 118 102 156 131

DNS

Geir Husdal

TIF Viking

DNS

Erik Johan Grorud

Haslum IL

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Lundhaug

OK Moss

51:20

+0:00

13:09

2.

Leidulv Vinje

Nidarøst OK

52:22

+1:02

13:25

3.

Tore Langaard

Oppsal Orientering

52:51

+1:31

13:33

4.

Olav Høiås

Vang OL

58:24

+7:04

14:58

5.

Gunnar Østerbø

Freidig

59:05

+7:45

15:08

6.

Erling Pedersen

IL Siso

59:23

+8:03

15:13

7.

Per Bjørkhaug

TIF Viking

1:02:16

+10:56

15:57

8.

Per Haugland

Årstad IL

1:04:48

+13:28

16:36

9.

Anders Taraldrud

Indre Østfold OK

1:09:21

+18:01

17:46

10.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

1:10:47

+19:27

18:08

11.

Egil Nestande

Førde IL

1:11:13

+19:53

18:15

12.

Magnus Landstad

Freidig

1:13:16

+21:56

18:47

13.

Klaus Engen

Eidskog OL

1:13:27

+22:07

18:50

14.

Tormod Dahlen

Ringerike OL

1:13:40

+22:20

18:53

15.

Elling Frøvoll

Sturla, IF

1:21:48

+30:28

20:58

16.

Trygve Fosse

Gimle IF

1:22:20

+31:00

21:06

17.

Magne Klovning

Porsgrunn OL

1:23:26

+32:06

21:23

18.

Magnar Øvreås

Botne SK

1:28:25

+37:05

22:40

19.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

1:31:02

+39:42

23:20

20.

Carl B. Bjørseth

Bodø og Omegn IF Orientering

1:32:09

+40:49

23:37

21.

Kåre Knudsen

IL GeoForm

1:32:41

+41:21

23:45

22.

Ronald Bjerva

Drangedal OL

1:41:26

+50:06

26:00

23.

Per Vold

Fana IL

1:46:55

+55:35

27:24

24.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:53:43

+1:02:23

29:09

25.

Knut Kristen Hangeraas

IL GeoForm

2:07:36

+1:16:16

32:43

DSQ

Jon C. Fougner

Heming Orientering

31:51

151 114 117 102 156 131 239

DSQ

Per Løvaas

OL Trollelg

1:03:29

155 146 145 151 114 117 102 156 131

DSQ

Arne Øfsthus

Asker Skiklubb

1:04:06

155 146 145 151 114 117 102 156

DSQ

Jon Vegard Lunde

Lillehammer OK

1:12:33

146 145 151 114 117 102 156

DSQ

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

1:23:07

155 117 102 156 131

DNS

Ole Kristoffer Throndsen

Kongsberg OL

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Tyldum

Rudsbygd IL

50:10

+0:00

13:33

2.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

56:37

+6:27

15:18

3.

Svein Solerød

OL Toten-Troll

56:38

+6:28

15:18

4.

Tormod Høimyr

Sturla, IF

59:39

+9:29

16:07

5.

Oddvar Gjelstad

Sandefjord OK

1:02:45

+12:35

16:57

6.

Edvin Berg

Bodø og Omegn IF Orientering

1:03:57

+13:47

17:17

7.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

1:04:23

+14:13

17:24

8.

Bjørn Egner

Heming Orientering

1:06:34

+16:24

17:59

9.

Olav Totland

Fana IL

1:15:29

+25:19

20:24

10.

Svein F. Kvalheim

Årstad IL

1:18:02

+27:52

21:05

11.

Tore S. Rasmussen

TIF Viking

1:21:54

+31:44

22:08

12.

Stein Koren

OK Moss

1:23:38

+33:28

22:36

13.

Svein Haukaas

Årstad IL

1:32:19

+42:09

24:57

14.

Tor Drage

Haugerud IF

1:39:45

+49:35

26:57

15.

Magnar Reppesgård

Hedrum OL

1:40:01

+49:51

27:01

16.

Arne Strandlie

Gjø-Vard OL

1:41:24

+51:14

27:24

17.

Otto Grahl-Nielsen

Bergens TF

1:41:36

+51:26

27:27

18.

Einar Jørundland

OK Sør

1:43:07

+52:57

27:52

19.

Lars Mauritzsen

Varanger Orienteringslag

1:48:28

+58:18

29:18

20.

Egil Rygh

OL Tønsberg og omegn

2:10:15

+1:20:05

35:12

DSQ

Odd Kletteli

Bækkelagets SK

7:22

146 145 151 114 120 102 156 131 239

DSQ

Rolf Arvid Leijon Pedersen

Alta OL

41:00

145 151 114 120 102 156 131 239

DSQ

Sveinung Fristad

Askvoll og Holmedal IL

48:38

151 114 120 102

Klasse: H 85-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Raumar Orientering

56:42

+0:00

19:33

2.

Dagfinn Føllesdal

Oslostudentenes IK

58:19

+1:37

20:06

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ivar Helgerud

Halden SK

53:09

29:31

Erik Olaisen Brekke

Ås-NMBU Orientering

54:28

30:15

Viljar Kaas

Bækkelagets SK

1:07:45

37:38

Troy Stokseth

Halden SK

55:04

30:35

Ronja Marston

Hemsedal IL

33:57

18:51

Signe Lindstad Isum

Noteam

0:00

Solveig Wiik

Driv IL

46:57

26:05

Dina Elfrida Wiik

Driv IL

47:00

26:06

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

35:16

19:35

Ole Jakob Trøan

Nittedal OL

29:54

16:36

Vilma Danevad

Fredrikstad SK

29:20

16:17

DSQ

Mads Jevanord

Fossum IF

23:10

131

DSQ

Dalma Banfi

Ås-NMBU Orientering

58:43

111 112 113 123 125 131

DNS

Tina Bjørnstad

Raumar Orientering

DNS

Maren Emine Glomsrud

Indre Østfold OK

DNS

Elias Molund

IL Tyrving

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Danevad

Fredrikstad SK

28:07

+0:00

7:35

2.

Matthew Ng

Oslostudentenes IK

31:41

+3:34

8:33

3.

Kari Klynderud Sundfør

Lillehammer OK

34:00

+5:53

9:11

4.

Tone Sølie Lysnes

Hedrum OL

35:42

+7:35

9:38

5.

Emma Aune Jakobsen

Ok Moss

37:13

+9:06

10:03

6.

Elena Chernenko

Ok Akfa

38:23

+10:16

10:22

7.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

39:03

+10:56

10:33

8.

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

43:00

+14:53

11:37

9.

Elisabeth Aune Jakobsen

Ok Moss

47:37

+19:30

12:52

10.

Oddbjørg Moe

Kristiansand OK

48:29

+20:22

13:06

11.

Sofie Holm Nedrebø

Ok Moss

1:01:23

+33:16

16:35

12.

Ingunn Gåsodden

Skien OK

1:12:20

+44:13

19:32

DNS

Magnus Molund

IL Tyrving

DNS

Ole Marius Glomsrud

Indre Østfold OK

DNS

Tove Tesdal

Indre Østfold OK

Klasse: A-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Ulvensøen

NTNUI

1:10:39

+0:00

8:49

2.

Sverre Waaler Kaas

Nydalens SK

1:11:49

+1:10

8:58

3.

Marion Huber

Nydalens SK

1:20:02

+9:23

10:00

4.

Øystein Garsrud Tvedt

Stavanger Orienteringsklubb

1:29:56

+19:17

11:14

5.

Tore Myhrvold

Fossum IF

1:30:26

+19:47

11:18

6.

Morten Tangen

OK Moss

1:33:09

+22:30

11:38

7.

Amund Garsrud Tvedt

Stavanger Orienteringsklubb

1:38:23

+27:44

12:17

8.

Brian Poon

Noteam

1:41:41

+31:02

12:42

9.

Vendula Sramkova

Hemsedal IL

1:47:44

+37:05

13:28

10.

Ingvild Paulsen Vie

Haugesund IL Orientering

1:55:29

+44:50

14:26

11.

Charmaine Fung

Noteam

2:23:42

+1:13:03

17:57

DSQ

Magne Omestad

Nydalens SK

1:08:05

159

DSQ

Sofie Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

1:09:58

135 80 132 143 146 114 115 117 103 156 131

DSQ

Raphael Neto

Noteam

2:17:02

114 115 117 103 156 131 239

DNS

Jostein Tandberg

Nydalens SK

Klasse: A-mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Endre Stokseth

Nydalens SK

37:30

+0:00

9:08

2.

Torgeir Snilsberg

OK Moss

40:55

+3:25

9:58

3.

Lene Moe Blom

Nydalens SK

41:14

+3:44

10:03

4.

Sondre Ladim

OK Moss

41:58

+4:28

10:14

5.

Karin Danevad

Fredrikstad SK

43:00

+5:30

10:29

6.

Arne Torgersen

Bækkelagets SK

46:53

+9:23

11:26

7.

Elisabeth Romcke

Noteam

49:03

+11:33

11:57

8.

Arne Håkon Jørgensen

Sandefjord OK

49:51

+12:21

12:09

9.

Per Arne Røstadsand

Nydalens SK

50:27

+12:57

12:18

10.

Hans Jevanord

Fossum IF

52:35

+15:05

12:49

11.

Tor Ivar Christiansen

OL Tønsberg og omegn

54:05

+16:35

13:11

12.

Malin Eijsink

Nydalens SK

59:01

+21:31

14:23

13.

Tonje Holm

OK Moss

59:37

+22:07

14:32

14.

Henrik Julian Fontes Aarbu

Varteig OL

1:00:59

+23:29

14:52

15.

Sigrid Bjørgen

Hamar OK

1:01:44

+24:14

15:03

16.

Roger Mostue

Oppsal Orientering

1:03:44

+26:14

15:32

17.

Anna-Karin Strømstedt

HJS Vansbro OK

1:11:33

+34:03

17:27

18.

Ida Natås

Nydalens SK

1:16:54

+39:24

18:45

19.

Lukas Jones Arnesen

Heming Orientering

1:21:33

+44:03

19:53

20.

Inger Johanne Eikeland

Nydalens SK

1:23:35

+46:05

20:23

21.

Lone Bartnik

IK Grane Arendal Orientering

1:30:36

+53:06

22:05

22.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

1:32:17

+54:47

22:30

23.

Ole Johannes Nedrebø

Ok Moss

1:39:55

+1:02:25

24:22

24.

Stein Ødegård

OL Tønsberg og omegn

1:44:38

+1:07:08

25:31

25.

Kristine Roskifte

OK Moss

1:55:12

+1:17:42

28:05

26.

Unn Ellefsen

IL Tyrving

1:56:04

+1:18:34

28:18

DSQ

Gunvor Høydal

Fossum IF

40:33

108 145 151 115

DSQ

Christopher Ladim

OK Moss

42:26

151 115

DSQ

Harald Aulie

IL Koll

48:21

146 145 151 115 117 103 156 131

DSQ

Stine Austad

Raumar Orientering

1:11:48

151 115 117 103 156

DSQ

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

1:17:03

117

DSQ

Susan Bøbel

IL Imås

1:23:21

115 117 103 156 131

Klasse: A-RETRO-L

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

1:11:49

+0:00

7:10

2.

Hans Trøan

Nittedal OL

1:19:14

+7:25

7:55

3.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

1:24:10

+12:21

8:25

4.

Are Kristiansen

IL Tyrving

1:29:28

+17:39

8:56

5.

Thor Mella

Oppsal Orientering

1:33:49

+22:00

9:22

6.

Sindre Nordhagen

Oppsal Orientering

1:51:17

+39:28

11:07

Klasse: A-RETRO-K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

51:58

+0:00

10:36

2.

Stein Blomseth

Lillomarka OL

52:28

+0:30

10:42

3.

Andreas Huber

Hamar OK

58:35

+6:37

11:57

4.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:04:29

+12:31

13:09

5.

Bjørn Bendiktsen

Konnerud IL

1:15:32

+23:34

15:24

6.

Per Anders Engebakken

Ås-NMBU Orientering

1:21:24

+29:26

16:36

7.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

1:36:34

+44:36

19:42

8.

Halvor Wøien

Asker Skiklubb

1:41:50

+49:52

20:46

9.

Linn Mei Waaler

Måren OK

2:00:06

+1:08:08

24:30

DSQ

Per Olaf Klemsdal

Varteig OL

1:27:54

140 141 151 116 124 156

DSQ

Espen Delp

Måren OK

1:30:50

140 151 116 124

DSQ

Arne Dybdahl

Lillomarka OL

1:32:12

107 140

DSQ

Ingunn Berget

Ås-NMBU Orientering

1:39:17

107 140 141 151 116 124 156


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 september 2018, 11:50:37

Arrangør:

Ås IL o-gruppa og Kolbotn&Skimt

Antall deltagere:

570

Antall startet:

530