Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
KneskjælvenDataeksport
Brikkesys.no

Kneskjælven BOS 3. november 2018

Klasse: H16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Ekroll

Berger IL Ski

2:09:31

+0:00

7:50

2.

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

2:14:40

+5:09

8:09

3.

Marius Holen

Svelvik IF

2:38:23

+28:52

9:35

4.

Jørgen Nøkleby Melling

Ringerike OL

2:44:51

+35:20

9:59

5.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

2:56:40

+47:09

10:42

6.

Jo Bastian Gustavsen

Svelvik SK

3:05:17

+55:46

11:13

7.

Filip August Fleischer

Mjøndalen Fotball

3:12:29

+1:02:58

11:39

8.

Adrian Buczek

Ringerike OL

3:19:48

+1:10:17

12:06

9.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

3:19:50

+1:10:19

12:06

10.

Markus Lærum

Svelvik Treningssenter

4:48:01

+2:38:30

17:27

Klasse: D16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

3:29:44

+0:00

12:42

2.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

4:55:09

+1:25:25

17:53

3.

Tiril Holen

Konnerud IL

4:55:10

+1:25:26

17:53

4.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

4:55:11

+1:25:27

17:53

Klasse: H17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Kristian Undeland

IF Sturla

2:11:51

+0:00

7:59

2.

Joar Gjerdahl

BOS Elite

2:14:35

+2:44

8:09

3.

Martin Østberg

IF Sturla

2:31:59

+20:08

9:12

4.

Stian Kristiansen

2:32:28

+20:37

9:14

5.

Steffen Vedal

Svelvik SK

2:32:29

+20:38

9:14

6.

Nils Martin Langestrand

Sande Sportsklubb

2:32:36

+20:45

9:14

7.

Martin Saue Winther

Berger IL

2:32:38

+20:47

9:15

8.

Viktor Zahl Hellum

2:38:20

+26:29

9:35

9.

Ole Jørgen Bogen Arenth

BOS Elite

2:42:22

+30:31

9:50

10.

Gabriell Slinger

Svelvik SK

2:42:47

+30:56

9:51

104

11.

Erik Engløk

Svelvik IF

2:43:47

+31:56

9:55

12.

Espen Kristiansen

2:57:16

+45:25

10:44

13.

Magnus Larsen

2:57:21

+45:30

10:44

14.

Even Myhre

Team Lassen

2:59:21

+47:30

10:52

15.

Faustino Ariño

3:05:40

+53:49

11:15

16.

Eirik Stærkeby Jelstad

Team Nonstop

3:08:52

+57:01

11:26

17.

Simen Winsnes Eggen

3:08:56

+57:05

11:27

18.

Ole Martin Foss

Svelvik IF

3:17:18

+1:05:27

11:57

19.

Lars Andreas Vik

Team Lassen

3:17:20

+1:05:29

11:57

20.

Matias Warp

Svelvik IF

3:17:24

+1:05:33

11:57

21.

Martin Nymoen

3:17:51

+1:06:00

11:59

64 55 100 110

22.

Ole Johan Morken

Anton Sport

4:13:26

+2:01:35

15:21

23.

Anders Johnsen

KIWI Bjørnstad

4:13:31

+2:01:40

15:21

24.

Jens Stenberg Berg

Svelvik IF

4:49:18

+2:37:27

17:32

25.

Magnus Slinger Sørli

Svelvik Sykleklubb

5:11:12

+2:59:21

18:51

26.

Lars Kristian Sundland

5:20:15

+3:08:24

19:24

27.

Nikita Semenov

Moscow Team

6:36:53

+4:25:02

24:03

110

28.

Ilya Leyrikh

Moscow Team

6:38:07

+4:26:16

24:07

29.

Vladimir Gusev

Moscow Team

6:38:57

+4:27:06

24:10

Brutt

Martin Mogensen

Berger IL

DNS

Martin Haug

Svelvik SK

Klasse: D17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Karoliussen

Nesbygda IF

3:05:37

+0:00

11:14

100

2.

Marianne C. Myhre

Team Lassen

3:05:51

+0:14

11:15

3.

Emilie Berger

Team Nonstop

3:08:51

+3:14

11:26

4.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

3:29:40

+24:03

12:42

5.

Thea Land

Konnerud IL

3:29:41

+24:04

12:42

6.

Kjersti Nelson Levina

3:32:33

+26:56

12:52

108 100

7.

Maj Helene Myhre

Team Lassen

3:50:21

+44:44

13:57

8.

Marie Grepperud

KSI ishockey

4:48:06

+1:42:29

17:27

9.

Ragnhild Stenberg Berg

Lillomarka

4:49:17

+1:43:40

17:31

10.

Marianne Steinbakk

6:38:32

+3:32:55

24:09

Klasse: H35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Wingstedt

Halden SK

2:00:35

+0:00

7:18

2.

Andreas Johansson

Halden SK

2:00:45

+0:10

7:19

3.

Tore Sandvik

Halden SK

2:09:43

+9:08

7:51

4.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

2:10:00

+9:25

7:52

5.

Ole Kristian Haraldsrud

Svelvik IF Skigruppe

2:10:02

+9:27

7:52

6.

Hans Marius Nelson

BOS

2:10:10

+9:35

7:53

7.

Charles Halaas

Team Halaas

2:11:37

+11:02

7:58

8.

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

2:12:58

+12:23

8:03

9.

Frode Nebell

BOS

2:14:44

+14:09

8:09

10.

Lars Erik Halvorsen

BOS

2:15:09

+14:34

8:11

11.

Tommy Brudal

Team Halaas

2:15:13

+14:38

8:11

106

12.

David Ekroll

Berger IL Ski

2:32:27

+31:52

9:14

13.

Lars Petter Stormo

Team Braasport

2:32:31

+31:56

9:14

14.

Christian Bøhmer

BOS

2:32:39

+32:04

9:15

15.

Jarle Mogensen

Berger IL

2:32:40

+32:05

9:15

16.

Håvard Hågård

Konnerud IL

2:33:39

+33:04

9:18

17.

Gjermund Berget Galleberg

2:38:09

+37:34

9:35

18.

Terje W. Pettersen

BOS

2:44:02

+43:27

9:56

19.

Sondre Vedal

Svelvik SK

2:44:04

+43:29

9:56

20.

Stig Melling

Ringerike OL

2:44:49

+44:14

9:59

21.

Johan Galleberg

ABB BIL

2:45:14

+44:39

10:00

22.

Øyvind Nilssen

IL Sandvin

2:56:25

+55:50

10:41

49

23.

Tormod Sola

Kniveåsen Rønners

2:56:34

+55:59

10:42

24.

Anders Espeseth

Florø Turn og idrett

2:56:37

+56:02

10:42

39

25.

Lars Berglund

Ringerike OL

2:56:43

+56:08

10:42

26.

Kåre Rønn Richardsen

Raballder

2:56:47

+56:12

10:42

27.

Otto Galleberg

Sande Sportsklubb

2:59:18

+58:43

10:52

28.

Petter Guttormsen

Stavanger TRI

2:59:49

+59:14

10:53

29.

Tore Svendsen

Team Halaas

3:05:38

+1:05:03

11:15

44 102

30.

Lars Borgen

Sande Sportsklubb

3:05:44

+1:05:09

11:15

31.

Rune Nebell

Arsenal FC

3:05:46

+1:05:11

11:15

32.

Thomas Tollefsen

Svelvik IF

3:05:48

+1:05:13

11:15

33.

Thomas Bingen

Svelvik IF

3:05:49

+1:05:14

11:15

34.

Aage K. Østern

Arsenal FC

3:06:02

+1:05:27

11:16

35.

Rune Fleischer

BOS

3:12:31

+1:11:56

11:40

36.

Anders Liang

Arsenal

3:25:26

+1:24:51

12:27

37.

Lasse Syvertsen

Team Lassen

3:32:30

+1:31:55

12:52

108

38.

Thomas Glede Allum

Team Pippi

4:14:37

+2:14:02

15:25

39.

Håvard W. Pettersen

BOS

4:14:50

+2:14:15

15:26

40.

Eivind Andre Næss Solberg

BOS

4:38:05

+2:37:30

16:51

41.

Christer Andersson

Team SIF IF

4:55:09

+2:54:34

17:53

42.

Cristobal Molina

Nortek Gasellene

5:11:50

+3:11:15

18:53

46 47 61 63

43.

Fredrik Sandberg

Team Jensen

5:54:02

+3:53:27

21:27

44.

Gleb Levin

Moscow Team

6:38:05

+4:37:30

24:07

Brutt

Johan Svedberg

Heming Orientering

DNS

Are Svendsen

Drammens Ballklubb

DNS

Lars Erik Gjein

Fossum IF

Klasse: D35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Renate Berget Galleberg

2:38:09

+0:00

9:35

2.

Lene Ebbestad

Team Nonstop

3:08:54

+30:45

11:26

3.

Britta Fismen

Fossum IF

3:19:42

+41:33

12:06

4.

Synnøve Nybø

Konnerud IL

3:20:18

+42:09

12:08

5.

Hanne Steffensen

Team Pippi

4:14:38

+1:36:29

15:25

6.

Siri Sando

Team Pippi

4:14:45

+1:36:36

15:26

7.

Merethe Holen

Team Pippi

4:14:53

+1:36:44

15:26

8.

Carolin Sandström

Team Pippi

4:14:56

+1:36:47

15:27

9.

Cecilie Næss-Solberg

Team CoolFunk

4:38:06

+1:59:57

16:51

10.

Merete Østmo

5:22:08

+2:43:59

19:31

11.

Vigdis Krohn Hansen

Team Jensen

5:53:56

+3:15:47

21:27

12.

Katrine Vie Bråthen

5:54:05

+3:15:56

21:27

13.

Nina Evanger

5:54:10

+3:16:01

21:27

14.

Liv Jebsen

Team Jensen

5:54:19

+3:16:10

21:28

15.

Kristin Jenssen Sola

Kniveåsen Rønners

6:02:24

+3:24:15

21:57

61 63

16.

Lene Bjørneberg Ulstein

Kniveåsen Rønners

6:02:31

+3:24:22

21:58

61 63

DNS

Siv Gelius

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Furua

BOS

2:16:52

+0:00

8:17

2.

Ketil Horn

Nortek Gasellene

2:44:07

+27:15

9:56

3.

Roy Arne Hansen

BOS

2:44:29

+27:37

9:58

4.

Terje Kristoffersen

Söderberg & Partners

2:56:54

+40:02

10:43

5.

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

2:57:04

+40:12

10:43

6.

Egil Andreassen

BOS

3:05:25

+48:33

11:14

7.

Svein Olav Vik

Team Lassen

3:05:35

+48:43

11:14

8.

Lars Baklid

Konnerud IL

3:08:03

+51:11

11:23

9.

Geir Førlie

Rambøll BIL

3:08:04

+51:12

11:23

10.

Håvard Halvorsen

Konnerud IL

3:20:21

+1:03:29

12:08

11.

Jan Morten Andersen

IF Sturla

3:32:26

+1:15:34

12:52

12.

Knut Pettersen

BOS

3:32:29

+1:15:37

12:52

12.

Erik Brun-Pedersen

Berger IL

3:32:29

+1:15:37

12:52

14.

Sven Myhre

Team Lassen

3:50:48

+1:33:56

13:59

15.

Erling Friedmann

4:13:48

+1:56:56

15:22

16.

Bjørn Wessel

BOS

4:14:54

+1:58:02

15:26

17.

Odd Erik Berg

Lier Skiløberforening

4:27:29

+2:10:37

16:12

18.

Jan Sigurd Otterlei

4:46:42

+2:29:50

17:22

19.

Kjetil Christensen

4:46:45

+2:29:53

17:22

20.

Bjørn Sundland

5:27:43

+3:10:51

19:51

21.

Eirik Bjørlo

5:38:51

+3:21:59

20:32

22.

Anton Bø

5:38:58

+3:22:06

20:32

23.

Thor Bjørnstad

BOS

5:39:01

+3:22:09

20:32

24.

Eivind Hellum

5:39:04

+3:22:12

20:32

DSQ

Anders Nybø

Konnerud IL

38:20

39 41 43 44 106 45 46 47 102 104 114 108 6...

DNS

Eivind Hoff

IL Tyrving

DNS

Bent Roar Larsen

Nesbygda IF

DNS

Inge Stian Johansen

Jensen Madrasser

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Morken

2:59:47

+0:00

10:53

2.

Margrethe Havre

Berger IL Ski

3:01:10

+1:23

10:58

3.

Ingun Jahren Horvli

Konnerud IL

3:08:07

+8:20

11:24

4.

Beate Berger

Team Nonstop

3:08:53

+9:06

11:26

5.

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

4:15:09

+1:15:22

15:27

6.

Kristin Lier Jensen

5:39:07

+2:39:20

20:33

7.

Gunhild Eide

5:39:09

+2:39:22

20:33

Brutt

Aud Fjellvang

Team Wannabe Jensen

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johnny Årnes

Svelvik IF

3:32:27

+0:00

12:52

2.

Tor Engløk

Svelvik IF

3:50:50

+18:23

13:59

3.

Tom Harald Grepperud

Rambøll BIL

4:02:54

+30:27

14:43

4.

Rolf Christensen

BOS

4:05:46

+33:19

14:53

5.

Jan Trygve Jensen

4:13:25

+40:58

15:21

6.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

4:16:27

+44:00

15:32

7.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

4:27:27

+55:00

16:12

8.

Gullik Slinger

BOS

5:11:14

+1:38:47

18:51

9.

Atle Solheim

BOS

5:25:16

+1:52:49

19:42

10.

Svein Landaas

5:39:14

+2:06:47

20:33

11.

Arne Steinbakk

6:38:41

+3:06:14

24:09

Brutt

John Endsjø

Svelvik IF Skigruppe

DNS

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

4:15:43

+0:00

15:29

2.

Kjersti Engløk

Svelvik IF

5:39:17

+1:23:34

20:33


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 november 2018, 16:45:01

Arrangør:

Berger og Svelvik OL

Antall deltagere:

170

Antall startet:

162