Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Østmarka Open løp 5 18. september 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tor Simonsen

OK Øst

17:13

11:28

Katrina Jarstadmarken Price

Østmarka OK

14:33

9:42

Pernille Sundt Lyngøy

Østmarka OK

12:56

8:37

Ingrid Jarstadmarken Price

Østmarka OK

15:50

10:33

Vegard Skaali Madsen

Østmarka OK

25:16

16:50

Sophia Skaali

Østmarka OK

27:26

18:17

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eline Bergeland

Østmarka OK

42:32

18:29

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Berg-Olsen

Østmarka OK

29:13

+0:00

12:42

2.

Matea Meland Kongsland

Østmarka OK

37:47

+8:34

16:25

3.

Emma Wefald Haaland

Østmarka OK

38:34

+9:21

16:46

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fanny Staff Valstad

Nittedal O-lag

31:21

+0:00

12:03

2.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

35:58

+4:37

13:50

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka OK

49:13

+0:00

12:18

2.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

1:06:14

+17:01

16:33

DSQ

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

53:52

105 107

Klasse: Damer-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christine Gjermo

Østmarka OK

45:39

+0:00

11:24

2.

Anita Glenne Kalhovd

Egersund OK

1:04:07

+18:28

16:01

3.

Gunvor Ruud

Østmarka OK

1:20:20

+34:41

20:05

DSQ

Hilde Jarstadmarken

Østmarka OK

59:37

46 42 168 105 107 100

DSQ

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

1:29:19

107

Klasse: Damer-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Beate Andresen

NILU

31:59

+0:00

12:18

2.

Katrine Holen

Østmarka OK

39:10

+7:11

15:03

3.

Matilde Holen

Østmarka OK

47:51

+15:52

18:24

4.

Aina Grymyr

Haugerud IF

1:16:20

+44:21

29:21

Klasse: Damer-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Marie Wyller

20:45

+0:00

9:01

2.

Beate Ellingsen

Østmarka OK

24:18

+3:33

10:33

3.

Jenny Emilie Brenni Herredsvela

Østmarka OK

31:49

+11:04

13:50

4.

June Herredsvela

Østmarka OK

32:41

+11:56

14:12

5.

Ragnhild Brevik

Østmarka OK

46:25

+25:40

20:10

6.

Helena Granberg

Østmarka OK

47:12

+26:27

20:31

7.

Marthe Bø

Privat

52:01

+31:16

22:36

8.

Trine Olsen

Privat

1:11:14

+50:29

30:58

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Bergeland

Østmarka OK

36:58

+0:00

16:04

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Rønningen

Østmarka OK

26:19

+0:00

10:07

2.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

30:23

+4:04

11:41

3.

Jonas Steen

Nittedal O-lag

33:35

+7:16

12:55

100

4.

Emil Huuse

Østmarka OK

41:01

+14:42

15:46

36

5.

Aksel Nes

Nittedal O-lag

53:43

+27:24

20:39

6.

Marius Esvall

Østmarka OK

1:01:55

+35:36

23:48

60 38 39 31 33 34 77

7.

Jakob Gilljam

Østmarka OK

1:01:59

+35:40

23:50

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

John Otterlei

Østmarka OK

30:20

46 42 168 105

DSQ

Storm Kristoffer Veitsle

Nittedal O-lag

1:17:18

105 107

Klasse: Herrer-A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Tellesbø

Østmarka OK

42:00

+0:00

8:45

2.

Svein Nygård

Lillomarka

45:39

+3:39

9:30

3.

Yngvar Christiansen

Bækkelaget

46:26

+4:26

9:40

4.

Tore Sagvolden

Østmarka OK

51:05

+9:05

10:38

5.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

53:22

+11:22

11:07

6.

Rune Teigland

Østmarka OK

54:45

+12:45

11:24

7.

Håvar Brevik

Østmarka OK

58:31

+16:31

12:11

8.

Gunnar Rustad

Nittedal OL

1:01:50

+19:50

12:52

9.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

1:02:32

+20:32

13:01

10.

Are Eriksen

OSI

1:05:41

+23:41

13:41

11.

Bård Natvig

Nittedal OL

1:05:56

+23:56

13:44

12.

Eskil Åsmul

Trollelg

1:06:16

+24:16

13:48

13.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

Østmarka OK

1:13:27

+31:27

15:18

14.

Thomas Grøstad

Østmarka OK

1:23:25

+41:25

17:22

DSQ

JanTore Henriksen

Norges Bank

54:56

107

DSQ

Peter Nylund

Haugerud IF

1:00:57

43 41 64

DSQ

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:11:21

107 100

Klasse: Herrer-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

44:36

+0:00

11:09

2.

Jan Erik Aalberg

Bækkelaget

58:23

+13:47

14:35

3.

Kai Halvorsen Årekol

Siemens

59:06

+14:30

14:46

DSQ

Tor Magnus Grøstad

Østmarka OK

30:25

46 42 168 105

DSQ

Jørn Sønsterudbråten

Lillomarka OL

42:41

105

DSQ

Truls Hangell

Lillomarka

1:22:31

46

Klasse: Herrer-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

21:44

+0:00

8:21

2.

Terje Linløkken

Østmarka OK

25:47

+4:03

9:55

3.

Kjell Hobøl

Østmarka OK

28:43

+6:59

11:02

4.

Nils Ivar Huuse

Østmarka OK

29:23

+7:39

11:18

5.

Pär Johansson

Privat

30:21

+8:37

11:40

6.

Jens Magnus Rønningen

Østmarka OK

31:50

+10:06

12:14

7.

Karl Gustavsen

Østmarka OK

38:05

+16:21

14:38

8.

Kim Berg Olsen

Østmarka OK

1:18:05

+56:21

30:01

DSQ

Terje Trondsen

Nittedal O-lag

39 59 64 67 38 36

Klasse: Herrer-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

28:35

+0:00

12:25

2.

Roger Østern

Privat

42:07

+13:32

18:18

3.

Emil Hanssen Lauten

Østmarka OK

50:56

+22:21

22:08

DSQ

Korhan Markussen

Privat

40:40

39 33

Klasse: Trim Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Heidrun Aikio

Privat

47:32

31:41


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 september 2018, 22:48:55

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

79

Antall startet:

79