Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 22, Festningen 18. september 2018

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Berge Mjølhus

Skoleelev

11:20

+0:00

7:33

2.

Nora Sumstad Hanssen

Skoleelev

12:25

+1:05

8:16

3.

Kristin Heitmann

St Olavs Hospital

17:38

+6:18

11:45

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sina Akolk

ARM

43:03

+0:00

20:30

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Åstebøl-Storaas

Nordic Semi Conductor

24:47

+0:00

9:31

2.

Kristine Haug

Skoleelev

28:07

+3:20

10:48

3.

Sunniva Berg

Nordic

29:27

+4:40

11:19

4.

Ane Svegård Bye

COWI

31:05

+6:18

11:57

Arrangør

Mari Fasting

Trondheim Kommune

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

27:19

+0:00

7:48

2.

Line Hovdenak Lyng

Biomar

28:21

+1:02

8:06

3.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

29:48

+2:29

8:30

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

23:51

+0:00

9:10

2.

Kristin Jæger

Trondheim kommune

29:03

+5:12

11:10

3.

Sandrine Pic

Nordic Semi Conductor

42:44

+18:53

16:26

DSQ

Jenny Persson

Asplan Viak

22:20

31

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Memira

27:37

+0:00

7:53

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

26:12

+0:00

10:04

2.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

29:11

+2:59

11:13

3.

Monika Haga

NTNU

31:44

+5:32

12:12

Arrangør

Kristin Haugskott

Trondheim kommune

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

45:00

+0:00

12:51

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Janne Elisabeth Iversen

Gintel

46:32

+0:00

22:09

Arrangør

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

27:43

+0:00

10:39

2.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

28:43

+1:00

11:02

Arrangør

Mona Sæther

Trondheim kommune

Arrangør

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Heidi Arnesen

Trondheim kommune

Arrangør

Rine Hanssen

Trondheim kommune

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

28:53

+0:00

11:06

2.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

29:03

+0:10

11:10

3.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

29:47

+0:54

11:27

4.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

31:06

+2:13

11:57

5.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

40:27

+11:34

15:33

6.

Erika Bugten

Berg hansen

46:56

+18:03

18:03

DSQ

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

34:00

31

Arrangør

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager Trondheim Kommune

Arrangør

Bodil Ruud

Trondheim kommune

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

29:34

+0:00

14:04

2.

Sissel Horghagen

NTNU

32:42

+3:08

15:34

3.

Siri Drogset

NTNU

34:37

+5:03

16:29

4.

Berit Grande

Sticos

38:48

+9:14

18:28

5.

Wenche Sandø

Trondheim kommune

43:11

+13:37

20:33

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

NTNU

38:42

+0:00

14:53

2.

Grete Berge Owren

Melhus vgs

44:00

+5:18

16:55

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

40:55

+0:00

19:29

2.

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

43:30

+2:35

20:42

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Gunnhild Oftedal

NTNU

30:18

38

Arrangør

Grethe Skogstad

Trondheim kommune

Arrangør

Stina Elfving

Trondheim Kommune

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

45:14

+0:00

21:32

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

57:43

+0:00

27:29

Klasse: H 16-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Jakobsen

NGU

34:08

+0:00

16:15

2.

Trond Hoseth

Gintel

35:18

+1:10

16:48

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mattis Holt

PWC

22:08

+0:00

6:19

2.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

25:02

+2:54

7:09

3.

Jerome Soulard

ARM

25:17

+3:09

7:13

4.

Marius Jensen

Siemens

27:16

+5:08

7:47

5.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

28:59

+6:51

8:16

6.

Sebastian Blasius

ARM

33:47

+11:39

9:39

7.

Magnus Walstad

ARM

34:01

+11:53

9:43

8.

Joachim Hines

SIemens

41:27

+19:19

11:50

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

19:08

+0:00

7:21

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Haaland

St Olavs Hospital

21:46

+0:00

6:13

2.

Jonas Waefler

Powel

23:15

+1:29

6:38

3.

Lars Langdal

Contiga AS

27:06

+5:20

7:44

4.

Anthony Bossard

Microchip

28:44

+6:58

8:12

DSQ

Truls Bjørklund

Microsoft

28:31

96 45 57

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hanssen

Saplov

22:22

+0:00

8:36

DSQ

Vidar Brekke

Aker BP

27:35

150

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

27:22

+0:00

7:49

2.

Petter Andreas Bergh

NTNU

28:05

+0:43

8:01

3.

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

36:35

+9:13

10:27

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

22:39

+0:00

8:42

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

24:25

+1:46

9:23

3.

Thor Ivar Trygestad

Sparebank 1 SMN

26:39

+4:00

10:15

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

21:55

+0:00

6:15

2.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

24:01

+2:06

6:51

3.

Thomas Berge Mjølhus

Trondheim kommune

24:35

+2:40

7:01

4.

Svein Olav Dyrhol

Equinor BIL

31:29

+9:34

8:59

5.

Øystein Husby

Statnett

31:38

+9:43

9:02

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

21:27

+0:00

8:15

2.

Øystein Grøvlen

Oracle

22:22

+0:55

8:36

3.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

22:29

+1:02

8:38

4.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

22:49

+1:22

8:46

5.

Trond Sletner

Telenor

22:51

+1:24

8:47

6.

Jan Hage

Eget

23:09

+1:42

8:54

7.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

23:29

+2:02

9:01

8.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør

23:54

+2:27

9:11

9.

Jon Vindal

Consto

25:06

+3:39

9:39

10.

Erling Bye

BDO AS

25:31

+4:04

9:48

11.

Bobo Nordahl

NGU

25:49

+4:22

9:55

12.

Arild Heggeset

SINTEF

26:12

+4:45

10:04

13.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

26:26

+4:59

10:10

14.

Vidar Lunda

DNB Sport

28:55

+7:28

11:07

15.

Geir Willumsen

A C Møller

30:19

+8:52

11:39

16.

Tor Arne Haugen

DNB

30:25

+8:58

11:41

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

25:21

+0:00

7:14

2.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

26:03

+0:42

7:26

3.

Stig Forbord

Optoplan

30:10

+4:49

8:37

DSQ

Rune Viken

Gintel

31:47

38

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Hammer

Bn Bank

22:47

+0:00

8:45

2.

Tore Fornes

Eget

25:00

+2:13

9:36

3.

Bjarne Bugten

Equinor BIL

27:31

+4:44

10:35

4.

John Lerli

Trønderbladet

29:13

+6:26

11:14

5.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

32:45

+9:58

12:35

6.

Petter Mikalsen

Telenor

33:31

+10:44

12:53

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturla Sæther

Equinor BIL

24:42

+0:00

7:03

2.

Jostein Mårdalen

NTNU

25:16

+0:34

7:13

3.

Bernt Rognes

Powel

25:39

+0:57

7:19

4.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

26:11

+1:29

7:28

5.

Dag Stenersen

Sintef

26:41

+1:59

7:37

6.

Olve Mogstad

Statnett

29:39

+4:57

8:28

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Powel

26:28

+0:00

10:10

2.

Morten Skoglund

NVE

26:31

+0:03

10:11

3.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

27:03

+0:35

10:24

4.

Ola Eiken

Quad geometrics

28:01

+1:33

10:46

5.

Even Hofstad

DnB Sport

33:29

+7:01

12:52

6.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

34:23

+7:55

13:13

7.

Jan Erik Kofoed

NTNU

34:33

+8:05

13:17

DSQ

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

27:17

150

DSQ

Helge Eriksen

Eget

27:58

95 57 55 51 69 150

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

28:04

+0:00

8:01

2.

Lasse Natvig

NTNU

31:42

+3:38

9:03

3.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

33:28

+5:24

9:33

4.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

42:10

+14:06

12:02

DSQ

Rolf Røsand

Rambøll

34:51

57

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Lutro

NGU

25:14

+0:00

9:42

2.

Tor Gjermstad

Hemit

27:31

+2:17

10:35

3.

Tore Heggem

HiNT

29:22

+4:08

11:17

4.

Trond Damås

Skanska Aktiv

30:17

+5:03

11:38

5.

Reidar Ottem

MTG

32:20

+7:06

12:26

6.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

39:04

+13:50

15:01

7.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

40:57

+15:43

15:45

8.

Kåre Eggereide

Rambøll

46:02

+20:48

17:42

9.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

47:20

+22:06

18:12

DSQ

Ottar G Kristiansen

Evry

40:51

64

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Mikkelsen

NTNU

31:20

+0:00

8:57

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

33:26

+0:00

15:55

2.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

44:36

+11:10

21:14

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

28:42

+0:00

11:02

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

31:45

+3:03

12:12

3.

Edgar Furuholt

Det Norske

32:34

+3:52

12:31

4.

Øistein Åsmul

Kommunen

33:03

+4:21

12:42

5.

Leif Røhjell

Siemens

33:18

+4:36

12:48

6.

Martin Melhuus

Veritas

33:37

+4:55

12:55

7.

Frode Stensrud

Eget

34:09

+5:27

13:08

8.

Egil Repvik

NETTseksjonering

34:12

+5:30

13:09

9.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

38:21

+9:39

14:45

10.

Roar Stenset

St Olav

38:36

+9:54

14:50

11.

Halvor Flatberg

NTNU

40:53

+12:11

15:43

DSQ

Tom Bugge

Bjørndalslaget

26:58

31

DSQ

Pål Skyberg

Evry

27:12

31 55

DSQ

Terje Hansen

Politiet

29:57

31

DSQ

Tore Kiste

Fylket

42:18

31

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

43:26

+0:00

12:24

2.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

43:50

+0:24

12:31

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Bjørgum

Eget

34:39

+0:00

16:30

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

34:08

+0:00

13:07

2.

Tore Brurok

Eget

37:18

+3:10

14:20

3.

Stig Arild Haugskott

Posten

38:50

+4:42

14:56

3.

Leif Engen

Eget

38:50

+4:42

14:56

5.

Eigil Sørli

Q-Free

48:11

+14:03

18:31

DSQ

Finn Faye Knudsen

NTNU

53:17

64

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

NTNU

41:28

+0:00

11:50

2.

Torleif Stephansen

Evry

41:48

+0:20

11:56

3.

Roar Forbord

Terratec

42:05

+0:37

12:01

4.

Robert Strøm

Eget

46:42

+5:14

13:20

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edmund Olsen

NTNU

31:00

+0:00

14:45

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

31:45

+0:45

15:07


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 oktober 2018, 20:21:38

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

172

Antall startet:

172