Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Ranking Veritas SommerløpRanking alle løyper samletDataeksport
Brikkesys.no

VBIL sommerløp Sognsvann 14. juli 2010

Klasse: Lang 5.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Dalsøren

Nydalens SK

38:32

+0:00

2.

Kristoffer Jacobsen

ERNST&YOUNG

38:38

+0:06

3.

Asbjørn Aarvik

Statoil

39:02

+0:30

4.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

39:22

+0:50

5.

Steinar Låg

DNV

39:38

+1:06

6.

Olav Eide

OSI Orientering

40:16

+1:44

7.

Gløer Winsvold

SENTRUM

40:54

+2:22

8.

Svein Nygård

NORGES BANK

42:07

+3:35

9.

Sverre Lindseth

Olav Olsen

42:16

+3:44

10.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

42:31

+3:59

11.

Lars Karelius Noer

NRK

43:09

+4:37

12.

Oscar Arman

Nyköping

44:50

+6:18

13.

Hallvard Fjær

IFE

45:07

+6:35

14.

Marius Fiskevold

Fossum

45:18

+6:46

15.

Anders Trolin

Lillomarka OL

45:40

+7:08

16.

Ole Kjell Langmyren

DnB NOR

46:25

+7:53

17.

Gustav Fiskum

Tyrving, IL

47:18

+8:46

18.

Øyvind Steinbekken

ODALEN

47:42

+9:10

19.

Bjørn Grinde

OSI

47:54

+9:22

20.

Hallvard Koren

OK Moss

48:06

+9:34

21.

Lars Erik Fiskum

Tyrving, IL

49:34

+11:02

22.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

51:16

+12:44

23.

Knut Onsager

GEOFORM

51:44

+13:12

24.

Are Eriksen

OSI

51:45

+13:13

25.

Heidi Tronbøl

Nydalen

53:31

+14:59

26.

Harald Iwe

NGI

55:56

+17:24

27.

Andreas Erichsen

COWI

55:58

+17:26

28.

Egil Eide

Tyrving, IL

56:45

+18:13

29.

Espen Wigaard

KLiF

56:53

+18:21

30.

Paal W Hanssen

BDO

56:59

+18:27

31.

Andrine Benjaminsen

Lillomarka OL

57:28

+18:56

32.

Severin Lindseth

Aker SOLUTIONS

57:32

+19:00

33.

Per Osen

Vestre Aker Skiklub

58:16

+19:44

34.

Erling Håland

DNV

58:34

+20:02

35.

Roar Sigurdsen

Ringnes

59:58

+21:26

36.

Sigbjørn Sørbotten

Statnett BIL

1:00:39

+22:07

37.

Per Schanche

Asker SK

1:00:59

+22:27

38.

Per Stedje

BASEFARM

1:01:52

+23:20

39.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

1:02:12

+23:40

40.

Johs Hjelmstad

Bekkelaget

1:02:29

+23:57

41.

Bjørn Solhjem

AMESTO

1:03:29

+24:57

42.

Vidar Svendsen

Skog og Landskap, UMB

1:05:48

+27:16

43.

Audun Stefferud

Kristiansand

1:05:56

+27:24

44.

Susannah Malm

STATNETT

1:06:21

+27:49

45.

Lars Chistensen

Esso

1:06:41

+28:09

46.

Finn Gange

Privat

1:07:27

+28:55

47.

Per Stefferud

Torridal IL

1:09:10

+30:38

48.

Per J. Karlsbakk

Miros BIL

1:10:24

+31:52

49.

Knut Krosby

Neptun

1:11:00

+32:28

50.

Marius Burmo

Privat

1:16:52

+38:20

51.

Ellen Strøm Juliussen

Statnett

1:17:15

+38:43

52.

Poul Tranborg

DNV

1:20:27

+41:55

53.

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske

1:26:13

+47:41

54.

Olav Mo

DNV

1:30:19

+51:47

55.

Terje Martinsen

Lørenskog Kommune

1:41:24

+1:02:52

56.

Stefan Kernstock

OSI

1:42:42

+1:04:10

57.

Svenja Kernstock

OSI

1:43:36

+1:05:04

DSQ

Pål Dahle

Oppsal IF

50:22

150

DSQ

Henrik Drange Ruud

Ericsson

52:36

72

DSQ

Line Drange Ruud

SWECO

56:56

72 74 75 76

DSQ

Hans Thomas Brox

OSI

1:07:05

74

DSQ

Don Skantze

Tyrving IL

1:32:22

77 78 79 150

Klasse: Mellom 4.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Hansen

AB PIL

32:46

+0:00

2.

Vemund Kongsnes

COOP ROMERIKE

33:14

+0:28

3.

Jørgen Holmboe

HELSETILSYNET

36:58

+4:12

4.

Stein Mella

Veritas

37:08

+4:22

5.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

39:04

+6:18

6.

Geir Arnesen

BÆRUM KOMMUNE

40:14

+7:28

7.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

41:20

+8:34

8.

Jon Færden

Kredinor

45:25

+12:39

9.

Jon Foss

Friskis&Svettis

46:16

+13:30

10.

Kjell Gorm Røkke

Tyrving, IL

46:34

+13:48

10.

Knut Stabell

Statnett BIL

46:34

+13:48

12.

Sven Erik Rognes

UNIVERSITETET

47:38

+14:52

13.

Marianne Sandberg

Modum O-LAG

48:00

+15:14

14.

Sigurd Melsom

Kjelsås

48:20

+15:34

15.

Roar Bjordal

STATSBYGG

49:22

+16:36

16.

Zoltan Horvath

Tyrving, IL

49:52

+17:06

17.

Sigfred Fagervik

Thales

50:11

+17:25

18.

Natalie Kristina Blomseth

Lillomarka OL

50:16

+17:30

19.

Tor Ommundsen

Veritas

50:28

+17:42

20.

Ingeborg Landstad

Nydalens Skiklub

51:01

+18:15

21.

Kjersti Tho

Stabæk IF

51:38

+18:52

22.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

51:43

+18:57

23.

Knut Tore Solheim

FUGRO

52:02

+19:16

24.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

53:13

+20:27

25.

Tor Drage

Aker Solutions

53:43

+20:57

26.

Eivind Aas

GeoFORM

54:14

+21:28

27.

Einar Skåre

BREVPOST

55:37

+22:51

28.

Kåre Knudsen

GeoForm

57:07

+24:21

29.

Asbjørn Lerø Kongsnes

Østmarka OK

57:23

+24:37

30.

Tormod Hegdahl

Heming/Njård OL

58:21

+25:35

31.

Torbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

1:00:59

+28:13

32.

Maria Torgersen

Oppsal IF

1:01:12

+28:26

33.

Haakon Knudsen

DNV

1:01:25

+28:39

34.

Jon Tolgensbakk

Geoform

1:02:16

+29:30

35.

Ragnhild Børke

PRIVAT

1:03:10

+30:24

36.

Knut Hangeraas

GeoForm

1:03:50

+31:04

37.

Nora Ursin

Bærum Kommune

1:05:33

+32:47

38.

Ferenc Puskas

Transyliva

1:05:48

+33:02

39.

Gyozo Lenkei

Spartacus

1:06:43

+33:57

40.

Håkon Helge

DNV

1:07:05

+34:19

41.

Per Gjermo

Asker SK

1:11:24

+38:38

42.

Åshild Flatebakken

Tyrving, IL

1:27:35

+54:49

43.

Lars Arnesen

PRIVAT

1:28:44

+55:58

44.

Thomas Røgeberg

KOLL

1:46:05

+1:13:19

DSQ

Arnaud Sanchis

Universitetet Oslo

47:31

79

DSQ

Are Wigaard

Oppsal IF

47:33

77 78 79 150

DSQ

Endre Wigaard

Oppsal IF

47:37

76 115

DSQ

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

57:32

79 150

DSQ

Jartrud Steinsli

Østmarka OK

1:09:03

78 79 150

Klasse: Kort 2.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

37:50

+0:00

2.

Bernt Iversen

Vegdirektoratet IF

39:28

+1:38

3.

Dagfinn Føllesdal

OSI

40:43

+2:53

4.

Anne Sjønnesen

Nittedal

42:21

+4:31

5.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

44:30

+6:40

6.

Hanna Eide Solstad

Tyrving, IL

45:48

+7:58

7.

Magne Grande

FBI

46:13

+8:23

8.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

46:23

+8:33

9.

Charlotte Sanchis

Fugro

46:43

+8:53

10.

Astrid Fiskum

Tyrving, IL

47:54

+10:04

11.

Helge Monsrud

Privat

50:21

+12:31

12.

Berit Herstad

Privat

52:25

+14:35

13.

Rikke Gåsholt

Privat

55:36

+17:46

14.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

58:27

+20:37

15.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

58:30

+20:40

16.

Tor Henriksen

HIO

1:00:42

+22:52

17.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

1:01:05

+23:15

18.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:01:07

+23:17

19.

Thor Benjaminsen

OSI

1:02:32

+24:42

20.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk If

1:04:41

+26:51

21.

Siw Solstad

Tyrving, IL

1:05:29

+27:39

22.

Mariann Hauge

FFI

1:05:49

+27:59

23.

Hans Vigeland Lerum

OSI

1:07:03

+29:13

24.

Anne Lise Opsahl

ORKH

1:10:15

+32:25

25.

Arne Kongsnes

Romkets blad

1:17:40

+39:50

26.

Marit Vinje

Oppsal Orientering

1:17:52

+40:02

27.

Birger Bulukin

VBIL

1:19:21

+41:31

28.

Magnus Rømoen

NGI

1:20:56

+43:06

29.

Rita Bolstad

UDI

1:30:05

+52:15

30.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:31:36

+53:46

DSQ

Anna Göhlman

Tyrving, IL

52:41

72 78 79 150

DSQ

Synne Nesheim Flatebakken

Tyrving, IL

1:24:54

79 150

DSQ

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

1:36:09

113

Klasse: EKort 1.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annemarie Erichsen

KolL

38:08

+0:00

2.

Tonje Fredrikson

UIO

56:41

+18:33

3.

Tuva Nesheim Flatebakken

Tyrving, IL

1:04:35

+26:27

DSQ

Magne Eimot

PRIVAT

9:47

113 71 118 79 150

DSQ

Eivind Stedje

IFE

45:02

118 79 150


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 juli 2010, 16:46:03

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

149

Antall startet:

149