Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 23, Høgåsen 22. september 2018

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Heitmann

St Olavs Hospital

1:04:15

+0:00

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Berg

Nordic

1:03:20

+0:00

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Åstebøl

St Olavs Hospital

57:23

+0:00

2.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

1:00:18

+2:55

3.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

1:11:07

+13:44

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Memira

1:00:17

+0:00

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

36:51

+0:00

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

54:04

+0:00

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Sæther

Trondheim kommune

1:02:28

+0:00

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:13:18

+10:50

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:04:37

+0:00

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

41:20

+0:00

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:00:41

+0:00

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

43:22

+0:00

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:06:16

+0:00

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:02:30

+0:00

Klasse: H 16-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amund Stenseth

Eget

1:01:58

+0:00

Arrangør

Henrik Enoksen

SINTEF Energi

33:12

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Eget

55:23

+0:00

2.

Per Didrik Nonstad

Equinor BIL

1:02:58

+7:35

3.

Marius Jensen

Siemens

1:05:23

+10:00

4.

Kasper Schei

NTNUI

1:10:02

+14:39

5.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:10:36

+15:13

Arrangør

Halvor Lund

Sintef Energi

47:29

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

38:45

+0:00

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Persson

Eget

57:20

+0:00

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

41:00

+0:00

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

41:00

+0:00

3.

Jon Olaf Olaussen

NTNU

59:19

+18:19

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

1:10:18

+0:00

2.

Vidar Furuholt

Aker BP

1:13:54

+3:36

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

40:41

+0:00

2.

Kurt Amundsen

Avinor

47:00

+6:19

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trygve Reitan

Statoil BIL Trondheim

1:01:02

+0:00

2.

Svein Olav Dyrhol

Equinor BIL

1:12:28

+11:26

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

40:23

+0:00

2.

Knut Hagen

St Olavs Hospital

43:02

+2:39

3.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

44:22

+3:59

4.

Erling Bye

BDO AS

47:18

+6:55

5.

Bobo Nordahl

NGU

48:04

+7:41

6.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

49:56

+9:33

7.

Rune Krogh

TrønderEnergi

53:15

+12:52

8.

Tor Arne Haugen

DNB

53:35

+13:12

9.

Arild Heggeset

SINTEF

55:38

+15:15

10.

Geir Paulsen

Siemens

58:13

+17:50

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

47:39

+0:00

2.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

52:18

+4:39

3.

Arild Holm Clausen

NTNU

53:47

+6:08

4.

Stig Forbord

Optoplan

55:12

+7:33

5.

Stein Ivar Foss

SIT

59:33

+11:54

6.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:07:48

+20:09

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Iversen

NGU

1:37:56

+0:00

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Lerli

Trønderbladet

56:05

+0:00

2.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:03:38

+7:33

3.

Tore Fornes

Eget

1:06:03

+9:58

DSQ

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

37:52

58 55 113 117 44 100 175

DSQ

Gunnar Borthne

Eget

1:14:52

117 44 100

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Stenersen

Sintef

1:02:42

+0:00

2.

Olve Mogstad

Statnett

1:06:19

+3:37

3.

Bjørn Solhjem

Hegland og Svanberg

1:08:47

+6:05

4.

Helge Løseth

Equinor BIL

1:09:35

+6:53

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Powel

48:23

+0:00

2.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:04:56

+16:33

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Statoil BIL Trondheim

54:45

+0:00

2.

Geir Owren

Equinor

1:00:13

+5:28

3.

Lasse Natvig

NTNU

1:03:14

+8:29

4.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:04:38

+9:53

Klasse: H 65-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:12:53

+0:00

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Equinor

53:23

+0:00

2.

Ole Lutro

NGU

57:18

+3:55

3.

Reidar Ottem

MTG

1:01:35

+8:12

4.

Viggo Schei

Skanska Aktiv

1:10:11

+16:48

5.

Tor Gjermstad

Hemit

1:11:24

+18:01

6.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:14:24

+21:01

7.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:20:44

+27:21

8.

Jostein Grepstad

NTNU BIL

1:26:26

+33:03

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:07:33

+0:00

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Kommunen

39:40

+0:00

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

45:14

+5:34

3.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

49:58

+10:18

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Stenset

St Olav

55:58

+0:00

2.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:05:06

+9:08

3.

Leif Røhjell

Siemens

1:07:17

+11:19

4.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

1:08:23

+12:25

5.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:14:34

+18:36

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:35:45

+0:00

2.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:40:10

+4:25

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola AAlde

Eget

52:58

+0:00

2.

Finn Bjørgum

Eget

57:01

+4:03

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB

54:30

+0:00

2.

Leif Engen

Eget

1:01:21

+6:51

3.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:03:23

+8:53

4.

Eigil Sørli

Q-Free

1:08:07

+13:37

5.

Tore Brurok

Eget

1:09:07

+14:37

6.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:17:32

+23:02

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Terratec

1:18:21

+0:00

2.

Robert Strøm

Eget

1:36:30

+18:09

3.

Magnus Landstad

NTNU

1:54:37

+36:16

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

53:33

+0:00

2.

Edmund Olsen

NTNU

1:00:05

+6:32

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:23:18

+0:00

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Aune

Skoleelev

45:30

+0:00


Sist oppdatert:

4 oktober 2018, 20:21:55

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

102

Antall startet:

102