Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 24, Devlebukta 25. september 2018

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Kristin Heitmann

St Olavs Hospital

16:26

154

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Berg

Nordic

38:32

+0:00

2.

Eva Tesarova

Microsoft

45:56

+7:24

3.

Marie Bredal

NGU

55:24

+16:52

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Åstebøl

St Olavs Hospital

42:05

+0:00

2.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

42:21

+0:16

3.

Lene Berg Hanssen

Skoleelev

42:43

+0:38

4.

Kristin Åstebøl-Storaas

Nordic Semi Conductor

42:45

+0:40

5.

Inga Ringdalen

SINTEF

48:18

+6:13

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Persson

Asplan Viak

33:29

+0:00

2.

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

36:25

+2:56

DSQ

Målfrid Sporsheim

Aker Solutions

1:08:06

45

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Heimdal Eiendom

32:11

+0:00

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

50:25

+0:00

Arrangør

Monika Haga

NTNU

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:24:21

114

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Big Bite

38:45

+0:00

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

40:35

+1:50

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

40:38

+0:00

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

42:13

+0:00

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

51:22

+9:09

3.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

51:53

+9:40

4.

Erika Bugten

Berg hansen

58:21

+16:08

5.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

59:54

+17:41

6.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:25:39

+43:26

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

44:40

+0:00

2.

Berit Grande

Sticos

46:57

+2:17

Arrangør

Sissel Horghagen

NTNU

Arrangør

Siri Drogset

NTNU

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Trine Barstad

NTNU

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

56:00

+0:00

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:00:56

+0:00

DSQ

Anne Sofie Gjermstad

Evry

1:43:03

97 113 114 117 146

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

42:02

+0:00

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Eget

32:51

+0:00

2.

Marius Jensen

Siemens

39:45

+6:54

3.

Ivar Marthinusen

NTNUI

45:38

+12:47

4.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

58:15

+25:24

5.

Magnus Walstad

ARM

58:34

+25:43

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

30:19

+0:00

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Waefler

Powel

32:52

+0:00

2.

Lars Langdal

Contiga AS

37:56

+5:04

3.

Anthony Bossard

Microchip

45:40

+12:48

4.

Truls Bjørklund

Microsoft

54:42

+21:50

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

33:41

+0:00

2.

Lars Brekstad

Aker Solutions

51:18

+17:37

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Statens vegvesen

27:53

+0:00

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

35:42

+7:49

3.

Lars Løseth

Equinor

39:06

+11:13

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

32:34

+0:00

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

34:44

+2:10

3.

Odd Magne Reitan

Microchip

40:15

+7:41

Arrangør

Nils Tesdal

NTNU

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Berge Mjølhus

Trondheim kommune

33:16

+0:00

2.

Øystein Husby

Statnett

39:10

+5:54

3.

Svein Olav Dyrhol

Equinor BIL

52:45

+19:29

Arrangør

Truls Ryum

NTNU

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

29:04

+0:00

2.

Øystein Wiggen

Lindorff

32:40

+3:36

3.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

33:45

+4:41

4.

Jon Vindal

Consto

34:28

+5:24

5.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

34:52

+5:48

6.

Øystein Grøvlen

Oracle

39:11

+10:07

7.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

40:40

+11:36

8.

Bobo Nordahl

NGU

40:57

+11:53

9.

Rune Viken

Gintel

47:43

+18:39

10.

Tor Arne Haugen

DNB

50:53

+21:49

11.

Geir Willumsen

A C Møller

52:00

+22:56

12.

Vidar Lunda

DNB Sport

1:15:17

+46:13

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

39:05

+0:00

2.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

40:33

+1:28

3.

Stein Ivar Foss

SIT

47:15

+8:10

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Fornes

Eget

41:20

+0:00

2.

John Lerli

Trønderbladet

47:49

+6:29

3.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

51:58

+10:38

DSQ

Bjarne Bugten

Equinor BIL

38:56

121

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olve Mogstad

Statnett

45:40

+0:00

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

47:10

+1:30

3.

Helge Løseth

Equinor BIL

50:04

+4:24

4.

Dag Stenersen

Sintef

58:43

+13:03

5.

Arne Røiset

SINTEF

1:11:12

+25:32

DSQ

Håvard Eidnes

Uninett

58:25

121

Arrangør

Jostein Mårdalen

NTNU

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Skoglund

NVE

42:41

+0:00

2.

Even Hofstad

DnB Sport

44:53

+2:12

3.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

45:35

+2:54

4.

Jan Erik Kofoed

NTNU

54:05

+11:24

DSQ

Klaus Livik

Powel

39:25

121

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

40:57

+0:00

2.

Lasse Natvig

NTNU

43:25

+2:28

3.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

45:29

+4:32

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

50:17

+0:00

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Lutro

NGU

43:30

+0:00

2.

Reidar Ottem

MTG

44:50

+1:20

3.

Trond Damås

Skanska Aktiv

49:26

+5:56

4.

Tor Gjermstad

Hemit

56:59

+13:29

5.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:01:39

+18:09

6.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:14:40

+31:10

DSQ

Frank Bjarkø

NRK

27:23

96 95 92 39 64 45

DSQ

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

52:36

44

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Arne Mikkelsen

NTNU

47:08

121

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

51:51

+0:00

2.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:13:52

+22:01

DSQ

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

44:37

69 151 96 113 114 146

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

45:54

+0:00

2.

Frode Stensrud

Eget

45:59

+0:05

3.

Per Bjørgum

Politiet

47:30

+1:36

4.

Torgeir Iversen

Evry

51:50

+5:56

5.

Martin Melhuus

Veritas

52:41

+6:47

6.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

53:39

+7:45

7.

Tore Kiste

Fylket

1:04:06

+18:12

DSQ

Tom Bugge

Bjørndalslaget

46:13

97

DSQ

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:12:35

97

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:01:15

+0:00

2.

Øivind Rogndalen

Vegvesenet

1:04:14

+2:59

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:12:59

+11:44

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Bjørgum

Eget

39:29

+0:00

2.

Stig Arild Haugskott

Posten

49:40

+10:11

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

Eget

50:59

+0:00

2.

Knut Skjesol

Statkraft

56:08

+5:09

3.

Tore Brurok

Eget

58:02

+7:03

4.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

58:08

+7:09

5.

Eigil Sørli

Q-Free

1:05:21

+14:22

6.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:09:35

+18:36

DSQ

Leidulv Vinje

Spenncon

40:06

97

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

NTNU

1:02:25

+0:00

2.

Roar Forbord

Terratec

1:08:03

+5:38

3.

Robert Strøm

Eget

2:06:09

+1:03:44

DSQ

Torleif Stephansen

Evry

24:08

36 38 39 44 45 47 152 51 58 60 64 69 9...

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edmund Olsen

NTNU

41:05

+0:00

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

41:57

+0:52

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:04:27

+0:00

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Melkild

Skoleelev

28:18

+0:00

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen

29:31

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 oktober 2018, 21:17:13

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

134

Antall startet:

134