Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Gimse by Night, fellesstart 26. september 2018

Klasse: A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Jarvis Westergård

NTNUI

26:15

+0:00

6:17

2.

Isak Bergset

Frol IL

27:20

+1:05

6:33

3.

Paul Sirum

Frol IL

27:37

+1:22

6:37

4.

Anders Haugskott

OL Trollelg

28:21

+2:06

6:47

5.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

28:23

+2:08

6:48

6.

Herman Ryen Martinsen

Fredrikstad SK

28:25

+2:10

6:48

7.

Lars Sandstad

Freidig

28:28

+2:13

6:49

8.

Tobias Kristensen

NTNUI

28:29

+2:14

6:49

9.

Ola Keiserås

IL Leik

28:33

+2:18

6:50

10.

Simen Eid Nielsen

NTNUI

29:07

+2:52

6:58

11.

Emil Granqvist

NTNUI

29:10

+2:55

6:59

12.

Kristian Nilsen Sandnes

NTNUI

29:25

+3:10

7:03

13.

Simen Aamodt

NTNUI

29:40

+3:25

7:06

14.

Jo Even Kolstad

Freidig

30:12

+3:57

7:14

15.

Vegard Kittilsen

Freidig

30:34

+4:19

7:19

16.

Erik Gustafsson

NTNUI

30:59

+4:44

7:25

17.

Tarjei Holo

Fossum IF

31:17

+5:02

7:30

18.

Eirik Langedal Breivik

Nydalens SK

31:30

+5:15

7:33

18.

Mats Eidsmo

Freidig

31:30

+5:15

7:33

20.

Are Wigaard

Oppsal Orientering

31:34

+5:19

7:34

21.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

32:36

+6:21

7:49

22.

Simen Spets Storhov

Freidig

32:40

+6:25

7:50

23.

Oscar Lyngen

Freidig

32:42

+6:27

7:50

24.

Anna Ulvensøen

NTNUI

32:44

+6:29

7:50

25.

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

32:48

+6:33

7:51

25.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

32:48

+6:33

7:51

27.

Anders EInum

Freidig

32:50

+6:35

7:52

28.

Håkon Holstad

Freidig

32:52

+6:37

7:52

29.

Jostein Tandberg

Nydalens SK

32:53

+6:38

7:53

30.

Andreas Sylte

Freidig

33:01

+6:46

7:55

31.

Øystein Grande Jaren

Freidig

33:18

+7:03

7:59

32.

Mikkel Holt

Freidig

33:25

+7:10

8:00

33.

Jørgen Fiskum

Frol IL

34:01

+7:46

8:09

34.

Johan Ivarsson

Freidig

34:16

+8:01

8:13

35.

Anu Tuomisto

NTNUI

34:49

+8:34

8:20

36.

Karen Oline Kolstad

NTNUI

35:42

+9:27

8:33

37.

Jonas Grønli

Freidig

37:30

+11:15

8:59

38.

Lavran Thorstensen

Oppsal Orientering

37:32

+11:17

9:00

39.

Øystein Fruseth Christiansen

NTNUI

37:50

+11:35

9:04

40.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

38:22

+12:07

9:12

41.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

38:28

+12:13

9:13

42.

Hannah Malmei

NTNUI

38:53

+12:38

9:19

43.

Ane Malene Kolstad

Freidig

38:55

+12:40

9:19

44.

Nina Asheim Birkeland

NTNUI

38:56

+12:41

9:20

45.

Åsne Skram Trømborg

NTNUI

39:43

+13:28

9:31

46.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

39:46

+13:31

9:32

47.

Pauline Røstum Bellingmo

NTNUI

39:49

+13:34

9:32

48.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI

39:54

+13:39

9:34

49.

Idunn Haavengen

NTNUI

40:08

+13:53

9:37

50.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

41:01

+14:46

9:50

51.

Kristin Brekke

NTNUI

42:49

+16:34

10:16

52.

Petter Andreas Lona

Wing OK

43:02

+16:47

10:19

53.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

43:25

+17:10

10:24

54.

Marie Styrvold

NTNUI

43:28

+17:13

10:25

55.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

43:42

+17:27

10:28

56.

Jens Even Storhov

Freidig

43:44

+17:29

10:29

57.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

43:46

+17:31

10:29

58.

Aurora Fossøy

NTNUI

43:50

+17:35

10:30

59.

Øyvind Schjelderup

Wing OK

43:53

+17:38

10:31

59.

Marianne Opsahl Bredesen

NTNUI

43:53

+17:38

10:31

61.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

44:38

+18:23

10:42

62.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

44:42

+18:27

10:43

63.

Erlend Aune

Byåsen IL

46:08

+19:53

11:03

64.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

46:35

+20:20

11:10

65.

Ingvild Wang

NTNUI

46:54

+20:39

11:14

66.

Ingvild Brekke

NTNUI

48:22

+22:07

11:35

67.

Ellen Marie Ariansen

Lillomarka OL

48:30

+22:15

11:37

68.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

51:09

+24:54

12:15

69.

Tone Almås

IL Leik

54:05

+27:50

12:58

70.

Jon Røstum

OL Gaula

54:15

+28:00

13:00

71.

Jacob Berg Lofthus

NTNUI

54:18

+28:03

13:01

72.

Sunniva Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

54:44

+28:29

13:07

73.

Hildegunn Heggøy

NTNUI

54:45

+28:30

13:07

74.

Agnar Renolen

Wing OK

57:55

+31:40

13:53

75.

Jostein Alvestad

Wing OK

1:08:28

+42:13

16:25

DSQ

Thorstein Wang

NTNUI

37:12

45

DSQ

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

39:46

37 41 40 38

DSQ

Camilla Öhman

NTNUI

40:58

43 55 31 34 33 32 57 37 41 40 38 36 3...

DSQ

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg OL

46:58

37 41

DSQ

Sonja Mellberg

NTNUI

47:09

57 31 34 33 32 57 37 41 40 38 36 35 4...

DSQ

Solveig Blindheim

NTNUI

49:24

43 55 57 45 48 65

DSQ

Brage Asplem

Freidig

54:13

33 45 48

DSQ

Synne Fossøy

NTNUI

1:07:23

43 55 31 34 33 32 57 40 38 36 35 42 5...

DNS

Anders Felde Olaussen

NTNUI

DNS

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

DNS

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

DNS

Jostein Mårdalen

Freidig

DNS

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

DNS

Erlend Nilsen Sandnes

NTNUI

DNS

Martin Borge Heir

Fossum IF

DNS

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

DNS

Mattis Holt

Freidig

DNS

Tina Strømdal Wik

Freidig

DNS

Vera Melkild

Freidig

DNS

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

DNS

Anniken Eriksrud Karlsen

NTNUI

DNS

Morten Jørgensen

Kristiansand OK

DNS

Marta Ulvensøen

NTNUI

DNS

Sivert Røstum Bellingmo

OL Gaula

Klasse: B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

23:15

+0:00

9:11

2.

Tristan Halvorsen

Freidig

26:46

+3:31

10:34

3.

Una Kittilsen

Freidig

26:57

+3:42

10:39

4.

Mathea Spets Storhov

Freidig

27:00

+3:45

10:40

5.

Anna Aurora Nolte

Freidig

27:20

+4:05

10:48

6.

Tora Kittilsen

Freidig

34:09

+10:54

13:29

7.

John Lerli

Melhus IL

39:43

+16:28

15:41

8.

Nora Graffer

NTNUI

41:21

+18:06

16:20

8.

Fredrik Andreassen

NTNUI

41:21

+18:06

16:20

10.

Erik Tofte jr

Melhus IL

46:54

+23:39

18:32

11.

Oskar Storler

Melhus IL

47:08

+23:53

11:18

57 43 55 57 31 34 33 32 57 37 41 40 3...

12.

Nils Olav Vennevik

Freidig

53:47

+30:32

21:15

13.

Gunleiv Sæland

Melhus IL

56:31

+33:16

22:20

14.

Reidun Sæland

Melhus IL

56:36

+33:21

22:22

DSQ

Maria Strømdal Wik

Freidig

27:30

57 55 57

DSQ

Endre Bruaset

NTNUI

DNS

Arild Heggeset

Freidig

DNS

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Windseth

Melhus IL

13:23

+0:00

5:17

45 57 43 55 57 34 35 32 57 39

2.

Martin Melhuus

Melhus IL

14:15

+0:52

11:52

3.

Sigurd Schrøder

Melhus IL

18:12

+4:49

15:10

4.

Karoline Øwre Gevingås

Melhus IL

23:10

+9:47

19:18

5.

Hans Petter Aalberg

Melhus IL

23:16

+9:53

19:23

6.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

23:52

+10:29

19:53

7.

Michael Olsen

Melhus IL

29:36

+16:13

24:40

8.

Rebekka Beddig

NTNUI

30:26

+17:03

25:21

DNS

Nora Halvorsen

Freidig

Klasse: NY

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erik Bakk

Melhus IL

4:50

7:06


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 september 2018, 17:42:50

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

127

Antall startet:

108