Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2018Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 25, KM natt Estenstadhytta 2. oktober 2018

Klasse: D 16-29 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Tesarova

Microsoft

43:27

+0:00

11:08

2.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

43:45

+0:18

11:13

3.

Marte Hoff Hagen

NTNU

46:56

+3:29

12:02

4.

Sunniva Berg

Nordic

52:45

+9:18

13:31

DSQ

Martine Åstebøl

St Olavs Hospital

45:55

44

Klasse: D 30-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Åstebøl-Storaas

Nordic Semi Conductor

42:47

+0:00

10:58

2.

Jenny Persson

Asplan Viak

46:39

+3:52

11:57

3.

Oddveig Hovdenak

Agraff

50:48

+8:01

13:01

4.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

51:00

+8:13

13:04

5.

Theresa Bøllmann

COWI

1:01:37

+18:50

15:47

6.

Målfrid Sporsheim

Aker Solutions

1:09:29

+26:42

17:48

DSQ

Inga Ringdalen

SINTEF

39:10

114 117 152 157 175

Klasse: D 40-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

47:50

+0:00

12:15

2.

Monika Haga

NTNU

1:10:43

+22:53

18:07

3.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

1:33:21

+45:31

23:56

Klasse: D 50-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

36:20

+0:00

12:06

2.

Eli Kvingedal

Natura

36:53

+0:33

12:17

3.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

39:13

+2:53

13:04

3.

Hilde Forbord

Big Bite

39:13

+2:53

13:04

5.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

39:15

+2:55

13:05

6.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

42:29

+6:09

14:09

154

7.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

44:15

+7:55

14:45

8.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

45:15

+8:55

15:05

9.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

52:17

+15:57

17:25

154

10.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:14:23

+38:03

24:47

Klasse: D 60-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Drogset

NTNU

56:12

+0:00

18:44

2.

Wenche Sandø

Trondheim kommune

57:02

+0:50

19:00

3.

Gro Rypdal

VIsma

57:05

+0:53

19:01

4.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

57:12

+1:00

19:04

5.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

57:53

+1:41

19:17

Klasse: D 70-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:04:44

+0:00

21:34

2.

Anne Furuholt

TOBB

1:11:30

+6:46

23:50

Klasse: H 16-29 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Bergset

Powel

36:00

+0:00

7:12

2.

Erik Frøseth

Oracle

58:36

+22:36

11:43

3.

Sebastian Blasius

ARM

1:52:28

+1:16:28

22:29

DSQ

Ola Keiserås

Eget

48:53

44

DSQ

Magnus Walstad

ARM

1:20:02

44

DSQ

Joachim Hines

SIemens

1:23:21

44 55 64 95 117 113 118 152 157

Klasse: H 30-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Waefler

Powel

53:11

+0:00

10:38

2.

Lars Langdal

Contiga AS

55:25

+2:14

11:05

3.

Fredrik Persson

Eget

58:13

+5:02

11:38

4.

Marius Jensen

Siemens

1:09:48

+16:37

13:57

5.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:31:18

+38:07

18:15

6.

Truls Bjørklund

Microsoft

1:44:44

+51:33

20:56

DSQ

Anthony Bossard

Microchip

1:14:29

95 117 113

Klasse: H 40-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

53:19

+0:00

10:39

2.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

56:53

+3:34

11:22

3.

Fredrik Sandquist

Eget

59:41

+6:22

11:56

4.

Petter Andreas Bergh

NTNU

1:01:49

+8:30

12:21

5.

Kurt Amundsen

Avinor

1:09:04

+15:45

13:48

6.

Lars Løseth

Equinor

1:13:08

+19:49

14:37

7.

Svein Olav Dyrhol

Equinor BIL

1:13:34

+20:15

14:42

8.

Odd Magne Reitan

Microchip

1:14:00

+20:41

14:48

9.

Geir Hanssen

Saplov

1:18:22

+25:03

15:40

10.

Øystein Husby

Statnett

1:20:54

+27:35

16:10

DSQ

Svenn-Ivar Svendsen

Microchip

19:21

36 38 44 146 55 64 95 117 113 118 152 157 17...

DSQ

Thomas Berge Mjølhus

Trondheim kommune

1:09:13

117 113 118 152 157

Klasse: H 50-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

36:02

+0:00

9:14

1.

Jostein Mårdalen

NTNU

36:02

+0:00

9:14

3.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

39:07

+3:05

10:01

4.

Øystein Wiggen

Lindorff

41:44

+5:42

10:42

5.

Arild Holm Clausen

NTNU

42:06

+6:04

10:47

6.

Dag Stenersen

Sintef

42:27

+6:25

10:53

7.

John Svergja

Emma Edb

43:18

+7:16

11:06

8.

Øystein Grøvlen

Oracle

43:38

+7:36

11:11

9.

Stig Forbord

Optoplan

44:15

+8:13

11:20

10.

Stein Ivar Foss

SIT

45:08

+9:06

11:34

11.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

45:27

+9:25

11:39

12.

Morten Husom

Powel

45:52

+9:50

11:45

13.

Olve Mogstad

Statnett

48:29

+12:27

12:25

14.

Tore Fornes

Eget

56:15

+20:13

14:25

15.

Bobo Nordahl

NGU

56:39

+20:37

14:31

16.

Helge Løseth

Equinor BIL

59:42

+23:40

15:18

17.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

1:00:37

+24:35

15:32

18.

Gunnar Borthne

Eget

1:03:38

+27:36

16:18

19.

Bjørn Munch

Oracle

1:06:36

+30:34

17:04

20.

Geir Willumsen

A C Møller

1:08:25

+32:23

17:32

21.

Tor Arne Haugen

DNB

1:16:25

+40:23

19:35

DSQ

Jon Røstum

Powel

42:17

39

Arrangør

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

Arrangør

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

Arrangør

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

Klasse: H 60-69 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

44:25

+0:00

11:23

2.

Helge Eriksen

Eget

47:58

+3:33

12:17

3.

Frank Bjarkø

NRK

51:39

+7:14

13:14

4.

Lasse Natvig

NTNU

53:08

+8:43

13:37

5.

Arne Mikkelsen

NTNU

54:22

+9:57

13:56

6.

Olav Kvittem

Uninett

59:06

+14:41

15:09

7.

Tore Heggem

HiNT

59:48

+15:23

15:20

8.

Even Hofstad

DnB Sport

1:01:27

+17:02

15:45

9.

Klaus Livik

Powel

1:06:22

+21:57

17:01

10.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:09:42

+25:17

17:52

11.

Robert Hirsch

Statkraft

1:10:40

+26:15

18:07

12.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:16:09

+31:44

19:31

13.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:17:48

+33:23

19:56

14.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:23:59

+39:34

21:32

15.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

1:30:13

+45:48

23:07

Arrangør

Tor Gjermstad

Hemit

Arrangør

Steinar Aasvang

Siemens

Klasse: H 70-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Hansen

Politiet

37:14

+0:00

12:24

2.

Per Bjørgum

Politiet

39:58

+2:44

13:19

3.

Egil Repvik

NETTseksjonering

40:10

+2:56

13:23

4.

Halvor Flatberg

NTNU

40:55

+3:41

13:38

5.

Martin Melhuus

Veritas

41:19

+4:05

13:46

6.

Leidulv Vinje

Spenncon

43:52

+6:38

14:37

7.

Leif Engen

Eget

45:14

+8:00

15:04

8.

Nils Olav Vennevik

Eget

47:30

+10:16

15:50

9.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

47:57

+10:43

15:59

10.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

48:43

+11:29

16:14

11.

Frode Stensrud

Eget

49:46

+12:32

16:35

12.

Magnus Landstad

NTNU

50:40

+13:26

16:53

13.

Nils Holte

NTNU

58:44

+21:30

19:34

14.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:03:43

+26:29

21:14

15.

Robert Strøm

Eget

1:05:11

+27:57

21:43

16.

Thore Sundsethvik

Stålsmith

1:06:03

+28:49

22:01

17.

Tore Brurok

Eget

1:11:12

+33:58

23:44

18.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:12:33

+35:19

24:11

19.

Finn Bjørgum

Eget

1:14:09

+36:55

24:43

20.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:44:36

+1:07:22

34:52

DSQ

Gunnar Østerbø

DnB

35:37

92

Brutt

Torgeir Iversen

Evry

1:11:04

45 51 92 97 118 154

Arrangør

Edgar Furuholt

Det Norske

Arrangør

Randi Helland

Wing OK

Arrangør

Knut Skjesol

Statkraft

Klasse: H 80-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:00:48

+0:00

20:16

2.

Edmund Olsen

NTNU

1:01:23

+0:35

20:27

3.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:02:57

+2:09

20:59

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Haug

Skoleelev

+0:00

0:00

154

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Trondheim Kommune

38:07

+0:00

9:46

2.

Arilld Henriksen

Contix

56:09

+18:02

14:23


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 oktober 2018, 20:14:28

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

130

Antall startet:

130