Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hu og Hei Snuskeløpet 5. oktober 2018

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Granqvist

NTNUI

16:45

+0:00

2.

Isak Bergset

Frol IL

17:23

+0:38

3.

Erik Gustafsson

NTNUI

17:51

+1:06

4.

Mattis Holt

Freidig

18:44

+1:59

5.

Ola Keiserås

Il Leik

18:47

+2:02

6.

Lars Berge Owren

Freidig

18:52

+2:07

7.

Jon Røstum

OL Gaula

19:11

+2:26

8.

Peter Nordbrøden

NTNUI

19:28

+2:43

9.

Jørgen Tegdan

Freidig

19:34

+2:49

10.

Mathias Bjugan

Wing OK

19:37

+2:52

11.

Jørund Vala

NTNUI

20:05

+3:20

12.

Thomas Berge Mjølhus

Trollelg

20:08

+3:23

13.

Markus Glad

Emblem IL

20:16

+3:31

14.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI <3

20:29

+3:44

15.

Sverre Bang Støeng

NTNUI

20:34

+3:49

16.

Sebastian Torgersen

NTNUI

20:58

+4:13

17.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

21:52

+5:07

18.

Glenn Müller

Fly Femkamp

22:00

+5:15

19.

Jonas Aamodt Moræus

Bratsberg

23:09

+6:24

20.

RF

Notodden OL

25:27

+8:42

21.

Ole Jørgen Bogen Arenth

IF Sturla

27:07

+10:22

22.

Thorstein Wang

NTNUI

28:45

+12:00

23.

Frank Sandberg

Fly Femkamp

30:46

+14:01

24.

Eskil Søreng Stein

Fly Femkamp

33:38

+16:53

25.

Joachim Eide

Fly Femkamp

35:22

+18:37

DSQ

Sebastian Aas

OL Trollelg

9:04

DSQ

Vegard Jarvis Westergård

NTNUI

23:15

DNS

Jakob Hanserud

NTNUI/Geelmuydens gampere

DNS

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

DNS

Jonas Unsgård

IL LEIK

DNS

Jørgen Wulfsberg

Nydalens SK

DNS

Kristoffer Nesland

NTNUI

DNS

Marcel Ott

NTNUI

DNS

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

DNS

Simen Eid Nielsen

NTNUI

DNS

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

DNS

Tarjei Holo

Fossum IF

DNS

Vetle Andreas Gusgaard Lunde

Geelmuydens Gampere

Klasse: Veteran Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Peter Carlsen

Sturla IL

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

20:25

+0:00

2.

Audhild Bakken Rognstad

Emblem IL

20:40

+0:15

3.

Karen Oline Kolstad

NTNUI

20:50

+0:25

4.

Marta Ulvensøen

NTNUI

21:49

+1:24

5.

Anna Ulvensøen

NTNUI

21:58

+1:33

6.

Aurora Fossøy

NTNUI

25:36

+5:11

7.

Mali Gederaas Kanstad

NTNUI

25:49

+5:24

8.

Silje Arntzen

NTNUI

27:02

+6:37

9.

Åsne Skram Trømborg

NTNUI Orientering

28:26

+8:01

10.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

28:33

+8:08

11.

Tone Almås

Il Leik

30:17

+9:52

DSQ

Stine Therese Sju

Fly Femkamp

56:24

DNS

Sylvia Nordskar

PwC


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 oktober 2018, 19:57:38

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

52

Antall startet:

39