Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OBIK Ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

Åpent mesterskap i bedriftsorientering / AB-karusell 24. august 2010

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

43:19

+0:00

2.

Kari Bjaaland

Elle BIL

59:22

+16:03

3.

Maia Flood Kjeldsen

Geoform

1:03:35

+20:16

4.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

1:13:23

+30:04

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Britta Fismen

SINTEF FBI

42:16

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Didriksen

NRK

1:00:28

+0:00

2.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

1:23:09

+22:41

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingjerd Sollie

Stabæk If

55:08

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris Interiørhjelp

1:12:16

+17:08

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elle Melbye

Elle BIL

1:04:04

+0:00

DSQ

Jorunn Sanderud

Norges Orienteringsforbund

45:41

103

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum Kommune

47:51

+0:00

2.

Sidsel Graff Iversen

Folkehelseinstituttet

49:41

+1:50

3.

Marit Vågsnes

Ullevål sykehus

1:03:48

+15:57

4.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:15:05

+27:14

5.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

1:15:43

+27:52

6.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:16:19

+28:28

7.

Atie Duriuex Saugerud

Veritas BIL

1:30:23

+42:32

DNS

Brynhild Fanuelsen

Sykehuset Asker og Bærum

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker

1:01:45

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:11:09

+9:24

3.

Eva Nilsen

Skiforeningen

1:29:20

+27:35

4.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

2:13:01

+1:11:16

DNS

Elisabeth Ibsen

UiO

DNS

Sidsel Sandelien

Statens Vegvegvesen

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

59:52

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per-Ivar Nikolaisen

FOrum

1:03:07

+0:00

2.

Steinar Danielsen

JERNBANEVERKET

1:29:39

+26:32

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

55:00

+0:00

2.

Magne Omestad

BLOM

1:00:10

+5:10

3.

Lars Karelius Noer

NRK

1:03:40

+8:40

4.

Svein Nygård

NORGES BANK

1:03:48

+8:48

5.

Gard Lindseth

Miljødep

1:05:41

+10:41

6.

Tor Ringstad

Tandberg

1:12:02

+17:02

7.

Jan Roar Stange

Sandefjord OK

1:15:26

+20:26

8.

Jon Sletvold

Thales

1:20:32

+25:32

9.

Lasse Nederhoed

NRK

1:45:57

+50:57

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

50:08

+0:00

2.

Knut Erling Øen

Nordea

51:36

+1:28

3.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

54:38

+4:30

4.

Johan Lunde

OUS

56:00

+5:52

5.

Guttorm Egge

SpareBank 1 Gruppen

59:25

+9:17

6.

Bjørn Solhjem

Amesto

1:05:08

+15:00

7.

Trond Westgaard

REC

1:06:10

+16:02

8.

Per Morten Lefdal

Heming

1:06:25

+16:17

9.

Lars Krüger

NORdea

1:10:20

+20:12

10.

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET

1:19:35

+29:27

11.

Geir Hanesand

Thales

1:38:45

+48:37

DSQ

Jørn Henning Grandal

Tyrving, IL

45:40

88 90 81 92 74 101 102 103 118 104 100

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

53:12

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

58:39

+5:27

3.

John Hansen

AB PIL

1:01:47

+8:35

4.

Ove Martinsen

Leithe & Christensen

1:04:37

+11:25

5.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

1:04:46

+11:34

6.

Martin Veastad

Thales

1:08:06

+14:54

7.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:08:14

+15:02

8.

Per Kaarby

Overtoppen IL

1:16:41

+23:29

9.

Pål Terkelsen

Privat

1:17:04

+23:52

10.

Richard Blom

FBI

1:20:28

+27:16

11.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:27:53

+34:41

12.

Morten Kongsberg

Höegh Sport

1:35:33

+42:21

DSQ

Pål W Hanssen

BDO

1:04:52

118 104 100

DNS

Ivar Refsland

Antidoping Norge

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Natvig

UiO

41:10

+0:00

2.

Geir Fløymo

Kanfa

42:47

+1:37

3.

Jon Fredriksen

44:20

+3:10

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

45:00

+3:50

5.

Stein Myhre

Nydalens SK

46:44

+5:34

6.

Per Nermo

Cowi BIL

53:37

+12:27

7.

Bjørn Rossow

Thales

1:03:25

+22:15

8.

Reidar Kierulf

RKP

1:04:47

+23:37

9.

Arne Tesli

FBI

1:13:16

+32:06

10.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:16:39

+35:29

11.

Helge Stenseth

Thales

1:26:36

+45:26

DNS

Are Eriksen

OSI

DNS

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske AS

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

40:08

+0:00

2.

Per Øhlckers

FBI

45:17

+5:09

3.

Knut Stabell

Statnett

47:47

+7:39

4.

John Thomas Petersen

Nordea BIL

48:11

+8:03

5.

Einar Skår

Brevpost

49:43

+9:35

6.

Pål Benjaminsen

Kamp/Vestheim

51:15

+11:07

7.

Olav Hygen

Belsa

51:37

+11:29

8.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

53:10

+13:02

9.

Jon Færden

KrediNor

53:39

+13:31

10.

Trond Wettergreen

Andvord

53:56

+13:48

11.

Hasse Bergstrøm

Ski vgs

55:22

+15:14

12.

Ivar Opsahl

Planbygg

1:52:27

+1:12:19

DSQ

Bjørn Spjelkavik

FBI

33:18

DNS

Knut Tore Solheim

Fugro

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Bjaaland

Elle BIL

37:27

+0:00

2.

Knut Erik Østengen

Thales

46:29

+9:02

3.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

49:19

+11:52

4.

Tor Ommundsen

Veritas

49:55

+12:28

5.

Knut Møgedal

Aker Solutions

50:57

+13:30

6.

Einar Hem

BIL-AHUS

51:35

+14:08

7.

Øystein Madsen

GE Healthcare

52:12

+14:45

8.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

54:52

+17:25

9.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

55:52

+18:25

10.

Bjørn Grenager

Thales

57:29

+20:02

11.

Odd Tore Saugerud

Veritas BIL

1:05:12

+27:45

12.

Tom Ibsen

OUS

1:08:13

+30:46

13.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

1:16:30

+39:03

DSQ

Terje Trondsen

Scanska

58:15

102 118 104

DNS

Roar Gudding

VetBIL

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

Osloarkitektene

40:48

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

46:35

+5:47

3.

Sigfred Fagervik

Thales

55:18

+14:30

4.

Arne Jordal

SAS

1:02:45

+21:57

5.

Harald Birkeland

OUS

1:03:12

+22:24

6.

Svein Kvalheim

BT

1:09:58

+29:10

7.

Arne Øfsthus

Fugro

1:23:59

+43:11

8.

Sven Erik Rognes

Universitetet

1:26:03

+45:15

DSQ

Bjørn Eckstrøm

NVE

1:12:22

104 100

DNS

Terje Christiansen

Alcatel Lucent

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

45:24

+0:00

2.

Helge Kvaase

HiAK

51:38

+6:14

3.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

52:14

+6:50

4.

Tor Drage

Aker Solutions

57:42

+12:18

5.

Ole Sannes

Lillomarka

59:29

+14:05

6.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:01:34

+16:10

7.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:11:43

+26:19

8.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

1:17:16

+31:52

9.

Magne Grande

FBI

1:17:45

+32:21

10.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

1:27:33

+42:09

11.

Svein Kildal

Telenor

1:31:27

+46:03

DSQ

Sigurd Melsom

Kjelsås

3:48

110 102 103 118 104 100 249

DSQ

Svein M Forthun

HIO

1:05:43

102 103 118 104

DSQ

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:17:18

102

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

1:03:08

+0:00

2.

Helge Monsrud

Privat

1:08:28

+5:20

3.

Bjørn Larsson

Privat

1:18:38

+15:30

4.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

2:10:21

+1:07:13

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Lien Oftebro

Fossum IF

35:27

+0:00

2.

Arne Marius Grevskott

Fossum IF

55:37

+20:10

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Ilseth

Gazellen AS

51:14

+0:00

2.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Tyrving, IL

55:53

+4:39

3.

Karen Qvale

SWECO

57:19

+6:05

4.

Stine Njåstein

Tyrving, IL

1:01:16

+10:02

5.

Rikke Gåsholt

UIO

1:02:32

+11:18

6.

Heidi Ose

SWECO

1:32:49

+41:35

6.

Ellen Jordfald

SWECO

1:32:49

+41:35

8.

Marie Nokken

SWECO

1:34:13

+42:59

8.

Heidi Jørgensen

SWECO

1:34:13

+42:59

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Skjalg Hundseid Kamsvåg

Tyrving, IL

1:03:06

+0:00

2.

Synne Nesheim Flatebakken

Tyrving, IL

1:08:40

+5:34

3.

Torkjel Nesheim

Tyrving, IL

1:14:38

+11:32

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Markhus

Norconsult

37:16

+0:00

2.

Aleidis Løken

HEMING/NJÅRD

38:47

+1:31

3.

Anne Sagberg

STabekk IF

47:42

+10:26

4.

Atle Søvik

Tyrving, IL

58:19

+21:03

5.

Siri Grandal

Tyrving, IL

58:25

+21:09

6.

Tore Vaaje

Asker SK

59:44

+22:28

7.

Per Gjermo

Asker SK

1:10:27

+33:11

8.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

1:13:28

+36:12

9.

Are Njåstein

Tyrving, IL

1:17:02

+39:46

10.

Magnhild Mølnvik

Fossum IF

1:18:04

+40:48

11.

Per Eric Ståhlbrand

Oslo Universitetssykehus

1:29:24

+52:08

12.

Magne Fjeld

Elkem

1:36:16

+59:00

13.

Arild Andenæs

Asker

1:45:12

+1:07:56

DSQ

Karin Kilset

TYRVING

1:27:20

102 103 118 104

DNS

Harald Grevskott

Fossum IF

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Iversen

HEMING/NJÅRD

36:28

+0:00

2.

Pia Iversen

HEMING/NJÅRD

38:50

+2:22

3.

Bodil Nordenstrøm

PRIVAT

42:02

+5:34

4.

Dana Stene

NYDALEN

46:22

+9:54

5.

Hanne Rådstoga

Asker SK

49:42

+13:14

6.

Lars Skantze

Tyrving, IL

51:36

+15:08

7.

Frode Kamsvåg

Tyrving, IL

56:51

+20:23

8.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

1:02:22

+25:54

9.

Erling Ruge

HEMING/NJÅRD

1:02:31

+26:03

10.

Torunn Drage Roti

Fossum IF

1:04:34

+28:06

11.

Arne Vidar Pedersen

Tyrving, IL

1:07:02

+30:34

12.

Toril Eine

Fossum IF

1:09:04

+32:36

DSQ

Aase Norrud

Fossum IF

1:12:50

107

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Erik Fiskum

Tyrving, IL

1:02:11

+0:00

2.

Gustav Fiskum

Tyrving, IL

1:02:56

+0:45

3.

Ola Nakken

Ahus BIL

1:05:32

+3:21

4.

Markus Knapp Kongsberg

Tyrving, IL

1:09:54

+7:43

5.

Petter Taugbøl

PRIVAT

1:15:16

+13:05

6.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:15:21

+13:10

7.

Jonas Gedde-Dahl

Tyrving, IL

1:21:12

+19:01

8.

Line Drange Ruud

SWECO

1:30:50

+28:39

9.

Nicolai Norstrand

PWC

1:32:11

+30:00

10.

Torgeir Vaage

Santo Solve

2:08:12

+1:06:01

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øyvind Stene

Nille

52:12

+0:00

2.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

1:03:19

+11:07

3.

Kristoffer Jacobsen

Ernst & Young BIL

1:07:26

+15:14

4.

Henrik Drange Ruud

Ericsson

1:12:45

+20:33

5.

Odd Arve Lien

Fossum IF

1:17:17

+25:05

6.

Håkon Njåstein

Tyrving, IL

1:27:29

+35:17

7.

Marius Burmo

PRIVAT

1:38:56

+46:44


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 september 2010, 12:21:01

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

192

Antall startet:

182