Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK Ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

P17 Thales-Mila Mobekken 17. august 2010

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

1:23:22

+0:00

2.

Maia Flood Kjeldsen

Geoform

1:28:45

+5:23

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Riktor

IFE

1:20:03

+0:00

2.

Mariann Hauge

FFI

2:39:09

+1:19:06

DSQ

Mari Sofie Furu

Norad

1:20:25

41 71 70 69 40

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Dale Selvig

Nydalens Skiklub

1:11:03

+0:00

2.

Nina Didriksen

NRK

2:00:13

+49:10

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Mari Birkeland

Maris Interiørhjelp

55:15

41 71 70 69 40 50 49 42 75

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

58:00

+0:00

2.

Aud Gran

TYRVING

58:10

+0:10

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynhild Fanuelsen

Sykehuset Asker og Bærum

1:19:56

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum Kommune

1:20:12

+0:16

3.

Unni Sandbekk

Nordea

1:45:23

+25:27

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Døhlen

ROMERIKE POLITI

1:18:06

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker

1:19:59

+1:53

3.

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

1:24:54

+6:48

4.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:34:35

+16:29

5.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:41:19

+23:13

6.

Anne-Britt Nilsen

HIO

1:41:20

+23:14

7.

Elisabeth Ibsen

Universitetet

1:42:24

+24:18

DSQ

Anne Sjønnesen

Nittedal

1:40:25

49

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

1:38:07

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Nipen

GVOC

1:34:03

+0:00

2.

Mathias Nipen

Tyrving, IL

1:34:21

+0:18

3.

Erik Paulsrud

OEC Consulting

1:34:42

+0:39

4.

Håvard Torpe

Statoil

1:42:02

+7:59

5.

Per-Ivar Nikolaisen

Forum

2:09:45

+35:42

DSQ

Øystein Olsen

Ernst&Young Oslo BIL

1:59:54

50 41 49 42 75

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Omestad

Blom

1:29:18

+0:00

2.

Knut Erling Øen

Nordea

1:34:21

+5:03

3.

Olav Eide

SKBO

1:37:42

+8:24

4.

Gerrit Rode

Fet O-Lag

1:44:39

+15:21

41

5.

Torbjørn Blom-Hagen

Statoil

1:44:53

+15:35

6.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

1:45:42

+16:24

44

7.

Henning Røberg

Nittedal O-lag

1:48:25

+19:07

8.

Svein Nygård

NORGES BANK

1:51:56

+22:38

9.

Pål Wiinsents

Privat

1:58:36

+29:18

10.

Ketil Risvoll

TELENOR

2:08:24

+39:06

11.

Tor Ringstad

Tandberg

2:09:38

+40:20

12.

Lars Grande

FBI

2:12:37

+43:19

DSQ

Håkon Amundsen

DNV

1:33:28

47 44 40 50 41 49 42 75

DSQ

Arne Dybdahl

JERNBANEVERKET

1:44:23

40 50 41 49 42 75

DSQ

Lars Onstad

JerNBANEVERKET

1:48:38

44 40 50 41 49 42 75

Arrang

Martin Veastad

Thales

Arrang

Jon Sletvold

Thales

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

1:13:44

+0:00

2.

Terje Urfjell

Imås IL

1:19:05

+5:21

3.

Guttorm Egge

Argos Securities

1:25:47

+12:03

44

4.

Gaute Langaas

Nydalens Skiklub

1:30:40

+16:56

5.

Bjørn Solhjem

Amesto

1:31:09

+17:25

6.

Per Morten Lefdal

Heming

1:33:49

+20:05

7.

Trond Westgaard

REC

1:42:31

+28:47

8.

Håkon Halvorsen

Statnett

1:54:41

+40:57

9.

Øyvind Grandum

FFI

1:59:33

+45:49

10.

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET

2:04:51

+51:07

DSQ

Terje Næss

Terramar

11:22

51 43 34 35 53 54 47 44 40 50 48 65 4...

DSQ

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

1:46:57

43

DSQ

Torgeir Våge

Santosolve

2:30:22

50 65 42

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

1:19:14

+0:00

2.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:30:36

+11:22

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

1:34:35

+15:21

4.

Yngve Gottfridsson

Nittedal

1:34:51

+15:37

5.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

1:44:03

+24:49

6.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

1:46:10

+26:56

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:54:22

+35:08

8.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

1:58:00

+38:46

9.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

2:01:30

+42:16

10.

Finn Gange

Privat

2:10:36

+51:22

DSQ

Paal W Hanssen

BDO

52:43

35 53 54 44 40 50 48 65 42 75

DSQ

Bjørn Grinde

Folkehelsa

1:22:47

44

Arrang

Knut Erik Østengen

Thales

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Kaarby

Bertel O. Steen

54:07

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

1:05:55

+11:48

3.

Bård Natvig

Universitetet

1:06:32

+12:25

4.

Jon Fredriksen

FOBIL

1:14:26

+20:19

5.

Stein Myhre

Nydalens Skiklub

1:19:08

+25:01

6.

Olav Nipen

Statoil Hydro

1:21:10

+27:03

7.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:23:15

+29:08

8.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:26:29

+32:22

9.

Per Nermo

COWI BIL

1:33:30

+39:23

10.

Reidar Vifstad

TYRVING

1:35:26

+41:19

11.

Bjørn Rossow

Thales

1:43:55

+49:48

12.

Kjell Liset

Thales

1:49:34

+55:27

13.

Helge Stenseth

Thales

1:54:30

+1:00:23

14.

Torbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

1:55:04

+1:00:57

DSQ

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:29:57

40 50 48 49 42

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Hygen

Belisa

1:05:31

+0:00

2.

Tor Lea

UMB

1:08:10

+2:39

3.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

1:10:55

+5:24

4.

John Thomas Petersen

Nordea

1:17:26

+11:55

5.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

1:18:05

+12:34

6.

Ivar Strømstad

Raumar

1:19:03

+13:32

7.

Trond Wettergreen

Andvord

1:21:46

+16:15

8.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:23:39

+18:08

9.

Sigfred Fagervik

Thales

1:24:26

+18:55

10.

Knut Stabell

Statnett BIL

1:31:18

+25:47

11.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:34:14

+28:43

12.

Øyvin Brøymer

Intertrade Shipping

1:36:12

+30:41

13.

Hallvard Bjørgum

DNV

1:44:41

+39:10

14.

Harald Wibye

WDS

1:47:03

+41:32

15.

Erling Ruge

HYDRO OSLO

1:51:09

+45:38

DSQ

Ivar Opsahl

Planbygg

1:27:39

50 48 49 42 75

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

59:33

+0:00

2.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

1:09:09

+9:36

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:12:00

+12:27

4.

Thor Erik Aas

DNB NOR

1:12:05

+12:32

5.

Knut Møgedal

Aker Solutions

1:12:09

+12:36

6.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:14:38

+15:05

7.

Bjørn Grenager

Thales

1:17:19

+17:46

8.

Roar Gudding

VETBIL

1:17:58

+18:25

9.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:19:31

+19:58

10.

Sverre Farstadvoll

Petec

1:23:54

+24:21

11.

Tor Ommundsen

Veritas

1:25:31

+25:58

12.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:31:39

+32:06

13.

Tom Ibsen

UBIL

1:41:29

+41:56

DSQ

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

13:29

32 55 41 48 63 46 49 42 75

DSQ

Oddvar Mella

PRIVAT

26:24

55 41 48 63 46 49 42 75

DSQ

Torstein Østen

MAESTRO

47:29

31 32 55 41 48 63 46 49 42

DSQ

Einar Hem

Ahus BIL

1:05:46

41

Arrang

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

Arrang

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:03:41

+0:00

2.

Sven Erik Rognes

UNIVERSITETET

1:31:11

+27:30

3.

Arne Øfsthus

Fugro

1:33:21

+29:40

4.

Arne Jordal

SAS

1:35:15

+31:34

5.

Svein Kvalheim

BT

1:35:49

+32:08

6.

Ronald Inglingstad

Nordea

1:49:25

+45:44

DSQ

Per Eric Ståhlbrand

OUS

32:25

32 55 41 48 63 46 49 42 75

DSQ

Harald Birkeland

OUS

1:33:26

55 41 46 49 42 75

Arrang

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvald Sevaldson

Permakem

1:14:41

+0:00

2.

Sigurd Melsom

Kjelsås

1:20:18

+5:37

3.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

1:32:01

+17:20

4.

Helge Kvaase

HIAK

1:33:22

+18:41

5.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:33:53

+19:12

6.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:44:42

+30:01

7.

Svein Forthun

HIO

1:50:16

+35:35

8.

Tor Drage

Aker Solutions

1:51:17

+36:36

DSQ

Erling Bakken

Asker SK

1:11:41

55 41 49 42 75

DSQ

Thomas Røgeberg

KOLL

1:25:07

55 41

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:40:24

55

DSQ

Magne Grande

FBI

1:44:44

55 41 48 63 46 49 42

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

Privat

1:54:41

+0:00

DSQ

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

1:24:38

48 63 46 49 42 75

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Mellqvist

Kamp Vestheim

53:33

+0:00

2.

Bjørg Kvalshaug

SSB

1:32:05

+38:32

DSQ

Kaja Austnes

Nittedal

39:18

60

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Rogne

Nittedal

30:57

+0:00

2.

Mari Westeng

Statnett BIL

31:01

+0:04

3.

Hilde Martinsen

Nittedal

33:42

+2:45

4.

Emma E Paulsen

Nittedal

35:32

+4:35

5.

Ragnhild Lund

Nittedal

35:37

+4:40

6.

Anne Grethe Gustavsen

Nittedal

38:31

+7:34

7.

Oda E Paulsen

Nittedal

38:46

+7:49

8.

Jan Ilseth

Gazellen AS

39:12

+8:15

9.

Terje Throndsen

SELMER/SKANSKA

42:53

+11:56

10.

Ingrid Nergård

Nittedal

43:04

+12:07

11.

Tonje Fredrikson

UiO

43:18

+12:21

12.

Ingrid Bredalen

Nittedal

45:38

+14:41

13.

Tor Simonsen

Privat

50:44

+19:47

14.

Ingunn Ramsnes

OUS

52:13

+21:16

DSQ

Magne Eimot

Privat

32:31

100

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

1:21:02

+0:00

2.

Geir Hanesand

Thales

1:31:34

+10:32

3.

Sven Ringstad

Siemens

1:37:58

+16:56

44

4.

Rune Nergård

Nittedal

1:50:46

+29:44

5.

Erik Sandnes

Thales

2:06:38

+45:36

6.

Lars Gustav Rogne

Nittedal

2:25:36

+1:04:34

Arrang

Geir Hanesand

Thales

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Markhus

NorcONSULT

49:02

+0:00

2.

Aleidis Løken

HEMING/NJÅRD

53:06

+4:04

3.

Øystein Rønning

Rådtassene

1:03:41

+14:39

4.

Torstein Schjelle

AIMIT

1:07:02

+18:00

5.

Nils Løw

Aimit AS

1:10:39

+21:37

6.

Morten Sørlie

AimIT AS

1:12:41

+23:39

7.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:21:37

+32:35

8.

Rikke Gåsholt

UIO

1:54:15

+1:05:13

DSQ

Selma Næss-Ullseth

Nydalens Skiklub

28:18

48 63 46 49 42 75

DSQ

Per Ongstad

Privat

1:44:01

55 41

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit B. Eithun

Nittedal

1:12:17

+0:00

2.

Pshestanchik Irina

Russia

1:13:05

+0:48

3.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:14:39

+2:22

4.

Stepanov Vyacheslav

Russia

1:17:30

+5:13

5.

Birgit Korvald

Nydalen

1:18:10

+5:53

6.

Sigbjørn Sørbotten

Statnett BIL

1:26:31

+14:14

7.

Tore Lund

Kart konstruktørene

1:49:00

+36:43

8.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

2:12:33

+1:00:16

DSQ

Nicolai Nordstrand

HEMING/NJÅRD

20:20

41 71 70 69 40 50 48 49 42 75

DSQ

Bernt Mathisen

Thales

54:55

71 70 69 40 50 48 49 42 75

DSQ

Lars Bredalen

Nittedal

1:10:54

50 48 49 42 75

DSQ

Anna Rosenberg

Nittedal

1:17:26

49 42 75

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Nakken

AHus BIL

1:31:55

+0:00

2.

Mats Rosenberg

Nittedal

2:10:59

+39:04

3.

Marius Burmo

PRIVAT

2:15:50

+43:55

DSQ

Arnaud Sanchis

Universitetet Oslo

19:18

34 35 53 54 47 44 40 50 48 65 42 75

DSQ

Lars Nordin

BS-akustikk

55:09

35 53 54 47 44 40 50 48 65 42 75

DSQ

Beate Lofseik

Terra BIL

1:16:19

35 53 54 50 48 65 42 75

DSQ

Lasse Nederhoed

NRK

1:17:26

50 48 65 42 75

DSQ

Petter Taugbøl

PRIVAT

1:25:18

35 53 54

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Rustad

Nittedal

2:08:09

+0:00

44


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 september 2010, 12:12:15

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

200

Antall startet:

200