Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Gromløpet 2019 Kick off Oslo 23. mars 2019

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

33:00

+0:00

13:12

2.

Alma Rygh Holten

Nydalens SK

33:02

+0:02

13:12

3.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

34:09

+1:09

13:39

4.

Charlotte Hopsnes

Fossum IF

35:26

+2:26

14:10

5.

Åse Lurås

Oppsal Orientering

35:37

+2:37

14:14

6.

Iben Johansen-Barli

Oppsal Orientering

39:38

+6:38

15:51

7.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

44:20

+11:20

17:44

8.

Silje Andresen Skotte

Fossum IF

1:08:50

+35:50

27:32

DSQ

Caroline Slungaard

Heming Orientering

1:24:13

181 124 101 182 119 108 121 128 118 109 111 183

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Viktor Meland-Tangen

Bækkelagets SK

19:19

+0:00

7:43

2.

Jacob Finstad Land

IL Tyrving

20:45

+1:26

8:18

3.

Henrik Elias Sebjørnsen

Fossum IF

20:54

+1:35

8:21

4.

Jørgen Ler

Fet OL

23:10

+3:51

9:16

5.

Brage Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

23:59

+4:40

9:35

6.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

24:15

+4:56

9:42

7.

Alfred Nikolaisen

Oppsal Orientering

29:14

+9:55

11:41

8.

Henrik Mikkelsen Foros

Fossum IF

30:49

+11:30

12:19

9.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

31:40

+12:21

12:40

10.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

43:08

+23:49

17:15

11.

Eivind Vågsnes

Oppsal Orientering

44:51

+25:32

17:56

12.

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

45:40

+26:21

18:16

13.

Jakob Osther

Fossum IF

50:47

+31:28

20:18

14.

Silas Mestad Hansen

Lillomarka OL

59:30

+40:11

23:48

15.

Sofus Mestad Hansen

Lillomarka OL

1:06:12

+46:53

26:28

DSQ

Håkon Lillegraven Langsæter

Trøsken IL

55:57

109 183 100

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Scheele

Nydalens SK

26:28

+0:00

8:32

2.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

28:36

+2:08

9:13

3.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

29:30

+3:02

9:30

4.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

30:21

+3:53

9:47

5.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

31:28

+5:00

10:09

6.

Anne Østvold

Heming Orientering

33:29

+7:01

10:48

6.

Ingrid Johansen-Barli

Oppsal Orientering

33:29

+7:01

10:48

8.

Sofia Øhlckers

IL Tyrving

39:55

+13:27

12:52

9.

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

40:13

+13:45

12:58

10.

Marte Lillegraven Langsæter

Trøsken IL

41:24

+14:56

13:21

11.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

41:45

+15:17

13:28

12.

Pauline Myklebust

IL Koll

42:50

+16:22

13:49

13.

Julie Heyerdahl Rødsten

Heming Orientering

44:09

+17:41

14:14

14.

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

45:18

+18:50

14:36

15.

Ingrid Pedersen Holmskau

Trøsken IL

45:55

+19:27

14:48

16.

Tiril Ebon Espedal

Nydalens SK

47:11

+20:43

15:13

17.

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

47:25

+20:57

15:17

18.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

50:20

+23:52

16:14

19.

Sara Martini

Asker Skiklubb

51:15

+24:47

16:31

20.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

53:32

+27:04

17:16

21.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

53:59

+27:31

17:24

22.

Marthe Graff-Wiik

Sturla, IF

56:04

+29:36

18:05

23.

Marie Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

59:59

+33:31

19:20

24.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

1:00:54

+34:26

19:38

DSQ

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

43:26

115

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

24:12

+0:00

7:48

2.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

31:02

+6:50

10:00

3.

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

31:32

+7:20

10:10

4.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

33:26

+9:14

10:47

5.

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

34:23

+10:11

11:05

6.

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

39:28

+15:16

12:43

7.

Erlend Otterlei

Østmarka OK

39:44

+15:32

12:49

8.

Jakob Gilljam

Østmarka OK

42:04

+17:52

13:34

9.

Erlend Bakke

Fossum IF

43:04

+18:52

13:53

10.

Henning Reichenbach

Oppsal Orientering

44:41

+20:29

14:24

11.

Eskil Brænden

Lillomarka OL

48:26

+24:14

15:37

12.

Marius Juell Larsen

IL Tyrving

49:33

+25:21

15:59

13.

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

50:42

+26:30

16:21

14.

Mats Johnsen

Sturla, IF

51:38

+27:26

16:39

15.

Gabriel Solem

Oppsal Orientering

52:41

+28:29

16:59

16.

Lukas Jones Arnesen

Heming Orientering

52:49

+28:37

17:02

17.

Håvard Rønningen

Østmarka OK

53:41

+29:29

17:19

18.

Einar Østvold

Heming Orientering

53:43

+29:31

17:19

19.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

54:24

+30:12

17:32

20.

Benjamin Hagen Alfheim

IL Tyrving

54:37

+30:25

17:37

21.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

1:10:16

+46:04

22:40

DSQ

Linus Mjøsund

Nydalens SK

23:51

124 190 103 108 119 129 118 105 117 126

DSQ

Kidus Abiy Girma

IL Koll

1:23:40

119

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Ulvestad

Nydalens SK

32:02

+0:00

6:09

2.

Gunvor Hov Høydal

Fossum IF

36:37

+4:35

7:02

3.

Mariann Ulvestad

Bækkelagets SK

37:05

+5:03

7:07

4.

Kristine Fjeldbo

IL Tyrving

38:10

+6:08

7:20

5.

Ingrid Berge

IL Tyrving

40:11

+8:09

7:43

6.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

40:20

+8:18

7:45

7.

Åsne Naadland Holo

Fossum IF

41:19

+9:17

7:56

8.

Anne Johanne Lind Nørbech

Nydalens SK

41:30

+9:28

7:58

9.

Ingvild Maalen-Johansen

Oppsal Orientering

42:14

+10:12

8:07

10.

Louise Oram

Bækkelagets SK

42:35

+10:33

8:11

11.

Line Hagman

Bækkelagets SK

43:29

+11:27

8:21

12.

Marie Liland

Nydalens SK

43:37

+11:35

8:23

13.

Elen Skaerve Bredesen

Frol OL

43:50

+11:48

8:25

14.

Lise Østlid Bagstevold

IL Tyrving

43:57

+11:55

8:27

15.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

44:17

+12:15

8:30

16.

Dagrun Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

44:55

+12:53

8:38

17.

Kine Dirro

Måren OK

45:03

+13:01

8:39

18.

Vigdis Hobøl

Oppsal Orientering

47:02

+15:00

9:02

19.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

47:06

+15:04

9:03

20.

Silje Arntzen

NTNUI

47:21

+15:19

9:06

21.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

47:40

+15:38

9:10

22.

Ada Wulfsberg

Nydalens SK

47:46

+15:44

9:11

23.

Agni Fjogstad Nielsen

IL Tyrving

48:37

+16:35

9:20

24.

Marie Rygh Holten

Nydalens SK

49:07

+17:05

9:26

25.

Maya Jones Arnesen

Heming Orientering

50:15

+18:13

9:39

26.

Linda Engen

Raumar Orientering

50:28

+18:26

9:42

27.

Ingeborg Rognstad

Hadeland OL

50:41

+18:39

9:44

28.

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

52:23

+20:21

10:04

29.

Ane Kjenseth

Nittedal OL

54:09

+22:07

10:24

30.

Mariell Arntzen

Gneist, IL

54:15

+22:13

10:25

31.

Jenny Andreassen Moe

Oppsal Orientering

58:17

+26:15

11:12

32.

Tonje Rognerud Bøe

Fossum IF

58:18

+26:16

11:12

33.

Camilla Stridsklev

IL Tyrving

59:11

+27:09

11:22

34.

Marita Hernandez

OL Toten-Troll

1:00:52

+28:50

11:42

35.

Pernille Sønsterudbråten

Raumar Orientering

1:03:59

+31:57

12:18

36.

Kristin Sletner

IL GeoForm

1:05:06

+33:04

12:31

37.

Julie Bakke

Fossum IF

1:06:39

+34:37

12:49

38.

Stine Austad

Raumar Orientering

1:10:10

+38:08

13:29

39.

Ingrid Lund Hovden

IL Tyrving

1:10:49

+38:47

13:37

DSQ

Ingrid Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

41:12

127 122 108 120 119 102 118 129 108 104 103 122 12...

DSQ

Ea Lunøe

Nydalens SK

46:45

103

DSQ

Silje Borge Hovi

Skien OK

1:04:09

127

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olle Boström

IL Tyrving

34:58

+0:00

5:17

2.

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

36:38

+1:40

5:33

3.

Matthew Speake

Bækkelagets SK

38:32

+3:34

5:50

3.

Thomas Nipen

Bækkelagets SK

38:32

+3:34

5:50

5.

Jørn Sundby

Larvik OK

39:51

+4:53

6:02

6.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

40:09

+5:11

6:05

7.

Jonas Madslien Bakken

NTNUI

40:14

+5:16

6:05

8.

Jim Øystein Nybråten

IL Tyrving

40:22

+5:24

6:06

9.

Eirik Rustad

Bækkelagets SK

40:24

+5:26

6:07

10.

Simen Wåstlund

Bækkelagets SK

40:26

+5:28

6:07

11.

Torkil Eide Solstad

IL Tyrving

41:32

+6:34

6:17

12.

Anders B. Øksenholt

Nydalens SK

42:17

+7:19

6:24

13.

Erling Sommerfeldt

Asker Skiklubb

42:44

+7:46

6:28

14.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

42:49

+7:51

6:29

15.

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

43:55

+8:57

6:39

16.

Mark Purkis

Nydalens SK

44:05

+9:07

6:40

17.

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

44:38

+9:40

6:45

18.

Felix Breitschädel

Bækkelagets SK

44:39

+9:41

6:45

19.

Andreas G. Polden

Nydalens SK

44:40

+9:42

6:46

20.

Geir Hoff

IL Tyrving

45:04

+10:06

6:49

21.

Niklas Gustafsson

OK Tisaren

45:14

+10:16

6:51

22.

Kristoffer Jacobsen

IL Tyrving

45:15

+10:17

6:51

23.

Magnus Mellbye Larsen

Asker Skiklubb

45:25

+10:27

6:52

24.

Thor Mella

Oppsal Orientering

45:45

+10:47

6:55

25.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

45:47

+10:49

6:56

26.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

46:27

+11:29

7:02

27.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka OL

47:03

+12:05

7:07

28.

Vegard Fiane Pedersen

Ås-NMBU Orientering

47:24

+12:26

7:10

29.

Emil Størmer

Fossum IF

48:02

+13:04

7:16

30.

Tor Andreas Andersen

Oppsal Orientering

48:42

+13:44

7:22

31.

Kenneth Sandvold

Eiker OL

48:55

+13:57

7:24

32.

Vebjørn Blom-Hagen

Fossum IF

49:17

+14:19

7:28

32.

Sveinung Syversen

Oppsal Orientering

49:17

+14:19

7:28

34.

Tobias Espedal

Nydalens SK

49:36

+14:38

7:30

35.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

50:01

+15:03

7:34

36.

Einar Tommelstad

Nydalens SK

50:31

+15:33

7:39

37.

Ivar Seierstad

IL GeoForm

50:36

+15:38

7:40

38.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

50:57

+15:59

7:43

39.

Kristian Østermann

Heming Orientering

52:24

+17:26

7:56

40.

Kristian Ruud

Bækkelagets SK

53:48

+18:50

8:09

41.

Peder Fossheim Asplin

Gjø-Vard OL

54:29

+19:31

8:15

42.

Audun Bergan

Nydalens SK

54:41

+19:43

8:17

43.

August Syrdal Øen

Heming Orientering

56:00

+21:02

8:29

44.

Elling Fossheim Asplin

Gjø-Vard OL

56:43

+21:45

8:35

45.

Marius Bakke

Fossum IF

57:49

+22:51

8:45

46.

Åsmund Slokvik

Notodden OL

58:08

+23:10

8:48

47.

Eirik Larsen

Skien OK

58:24

+23:26

8:50

48.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

59:08

+24:10

8:57

49.

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

59:09

+24:11

8:57

50.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

59:53

+24:55

9:04

51.

Peter Gisholt

Fossum IF

1:00:24

+25:26

9:09

52.

Sondre Halden

IL Tyrving

1:03:52

+28:54

9:40

53.

Audun Jørgensen

Østmarka OK

1:10:05

+35:07

10:37

54.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:13:21

+38:23

11:06

55.

Tor Magnus Grøstad

Østmarka OK

1:20:47

+45:49

12:14

56.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:28:57

+53:59

13:28

DSQ

Trond Kortner

Østmarka OK

12:31

118 119 120 108 122 127 118 129 108 104 103 190 12...

DSQ

Henrik Upsal

Ås-NMBU Orientering

28:32

129 108 104 103 190 123 124 105 109 117 106 151 15...

DSQ

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

44:49

190

DSQ

Haakon Ingvaldsen

Nittedal OL

45:35

154

DSQ

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

48:19

190

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Britta Fismen

Fossum IF

36:01

+0:00

8:00

2.

Kjersti Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

41:25

+5:24

9:12

3.

Milda Øhlckers

IL Tyrving

43:44

+7:43

9:43

4.

Katrine Finstad Land

IL Tyrving

46:55

+10:54

10:25

5.

Heidi Tronbøl

Fet OL

49:08

+13:07

10:55

6.

Heidi Østli

Raumar Orientering

49:25

+13:24

10:58

7.

Katrine Bakke

Fossum IF

50:50

+14:49

11:17

8.

Synnøve Nybø

Konnerud IL

50:52

+14:51

11:18

9.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

59:35

+23:34

13:14

10.

Line Bar-Nathan

Lillomarka OL

59:40

+23:39

13:15

11.

Aase Mestad

Lillomarka OL

1:04:32

+28:31

14:20

12.

Silje Syversen

Oppsal Orientering

1:06:46

+30:45

14:50

122 127 118 108

13.

Linda Fredh

OK Moss

1:10:06

+34:05

15:34

14.

Anne Ruste

Lillomarka OL

1:13:21

+37:20

16:18

DSQ

Hanne Wold

OK Moss

55:09

119 120 122 127 118 108

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asgeir Mjøsund

Nydalens SK

30:49

+0:00

5:55

2.

Odin Tellebø

Østmarka OK

34:31

+3:42

6:38

3.

Inge Gunnes

IL Tyrving

35:17

+4:28

6:47

4.

Harald Bakke

Fossum IF

35:24

+4:35

6:48

5.

Torbjørn Blom-Hagen

Fossum IF

36:01

+5:12

6:55

6.

Anders Storbraten

Bækkelagets SK

36:08

+5:19

6:56

7.

Inge Lindseth

Nydalens SK

36:10

+5:21

6:57

8.

Vytautas Grasys

Fossum IF

36:37

+5:48

7:02

9.

Torstein Hole

Nydalens SK

37:06

+6:17

7:08

10.

Asgeir Lium

Fet OL

37:10

+6:21

7:08

11.

Morten Mosland

Oppsal Orientering

41:01

+10:12

7:53

12.

Tom Kristensen

Larvik OK

41:31

+10:42

7:59

13.

Audun Bjerknes

Måren OK

41:45

+10:56

8:01

14.

Tor Ringstad

Hedrum OL

44:31

+13:42

8:33

15.

Håkon Meland-Tangen

Bækkelagets SK

44:46

+13:57

8:36

16.

Jøran Kristensen

Heming Orientering

45:23

+14:34

8:43

17.

Olav Hasaas

Fossum IF

45:50

+15:01

8:48

18.

Christian Reusch

Heming Orientering

46:09

+15:20

8:52

19.

Tommy Skårbø

Raumar Orientering

46:14

+15:25

8:53

20.

Vidar Gjelstad

Oppsal Orientering

48:26

+17:37

9:18

21.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

48:44

+17:55

9:22

22.

Torgeir Skjønhaug

Fet OL

50:02

+19:13

9:37

23.

Helge Grenager Solheim

Oppsal Orientering

50:17

+19:28

9:40

24.

Morten Fismen

Fossum IF

51:10

+20:21

9:50

25.

Eilert Aamodt

Oppsal Orientering

51:39

+20:50

9:55

26.

Kyrre Gran

Fet OL

51:40

+20:51

9:56

27.

Sverre Wisløff

Asker Skiklubb

53:15

+22:26

10:14

28.

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

54:50

+24:01

10:32

29.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

56:00

+25:11

10:46

30.

Erling Hobøl

Oppsal Orientering

57:49

+27:00

11:07

31.

Atle Strøm

Hedrum OL

57:51

+27:02

11:07

32.

Assaf Bar-Nathan

Lillomarka OL

59:47

+28:58

11:29

33.

Haakon Dolven

Asker Skiklubb

1:02:18

+31:29

11:58

34.

Bjørn Fjeldstad

Indre Østfold OK

1:09:34

+38:45

13:22

DSQ

Arild Andersen

Oppsal Orientering

36:43

129 108 104 103 122 123 106

DSQ

Gard Lindseth

Nydalens SK

37:35

123 106 105 109 116 126 100

DSQ

Ståle Heitmann

Fossum IF

59:52

120

DSQ

Kjetil Myklebust

Oppsal Orientering

1:52:51

115

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

40:49

+0:00

9:04

2.

Anne-Lene Bakken Ulseth

Nydalens SK

40:50

+0:01

9:04

3.

Anne Danielsen

Nydalens SK

40:59

+0:10

9:06

4.

Tone Elisabeth Bakken

Østmarka OK

42:27

+1:38

9:26

5.

Kari Madslien

Nydalens SK

42:45

+1:56

9:30

6.

Tove Strand

Måren OK

43:47

+2:58

9:43

7.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

43:57

+3:08

9:46

8.

Hilda Øfsthus

Asker Skiklubb

44:07

+3:18

9:48

9.

Sigrun Hernes Ytterbø

Asker Skiklubb

44:17

+3:28

9:50

10.

Kjersti Hov

Fossum IF

44:53

+4:04

9:58

11.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

46:13

+5:24

10:16

12.

Ingeborg Øderud

Bækkelagets SK

46:30

+5:41

10:20

13.

Runa Skyttersæter

Heming Orientering

46:58

+6:09

10:26

14.

Kjersti Skantze

IL Tyrving

49:16

+8:27

10:56

15.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

50:19

+9:30

11:10

16.

Anne Dahl

Nydalens SK

50:47

+9:58

11:17

17.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens SK

56:57

+16:08

12:39

18.

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

57:02

+16:13

12:40

19.

Doris Larsson

Lillomarka OL

57:42

+16:53

12:49

20.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

57:57

+17:08

12:52

21.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

58:32

+17:43

13:00

22.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

58:52

+18:03

13:04

23.

Magnhild T. Mølnvik

Fossum IF

59:26

+18:37

13:12

24.

Kathrine Lunøe

Nydalens SK

59:46

+18:57

13:16

25.

Ida Engen

Raumar Orientering

1:00:21

+19:32

13:24

26.

Aleidis Løken

Heming Orientering

1:00:48

+19:59

13:30

27.

Lene Colquhoun

Lillomarka OL

1:03:24

+22:35

14:05

28.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

1:05:07

+24:18

14:28

29.

Hanne-Kristin B. Kvarme

Sturla, IF

1:05:53

+25:04

14:38

30.

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

1:08:52

+28:03

15:18

31.

Vibeke Høst

Lillomarka OL

1:12:49

+32:00

16:10

32.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

1:17:19

+36:30

17:10

DSQ

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

46:59

122 127 118 108

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

Nydalens SK

34:20

+0:00

6:36

2.

Arild Andresen

Fossum IF

37:06

+2:46

7:08

3.

Steinar Låg

Asker Skiklubb

37:07

+2:47

7:08

4.

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

38:19

+3:59

7:22

5.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

38:35

+4:15

7:25

6.

Dagfinn Aas

Fet OL

38:39

+4:19

7:25

7.

Einar Lunøe

Nydalens SK

38:59

+4:39

7:29

8.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

39:32

+5:12

7:36

9.

Ottar Wiklund

Nydalens SK

40:00

+5:40

7:41

10.

Trond Lund

IL Tyrving

40:12

+5:52

7:43

11.

Eivind Hoff

IL Tyrving

40:33

+6:13

7:47

12.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

41:23

+7:03

7:57

13.

Børge Pedersen

Nydalens SK

41:56

+7:36

8:03

14.

Guttorm Egge

IL GeoForm

42:26

+8:06

8:09

15.

Ivar Mølnvik

Fossum IF

42:45

+8:25

8:13

15.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

42:45

+8:25

8:13

17.

Terje Blindheim

Lillomarka OL

43:00

+8:40

8:16

18.

Øystein Holo

Fossum IF

43:04

+8:44

8:16

19.

Petter Løe

Notodden OL

43:27

+9:07

8:21

20.

Kimme Arnesen

Heming Orientering

44:49

+10:29

8:37

21.

Vemund Kongsnes

Østmarka OK

45:02

+10:42

8:39

22.

Harald Iwe

IL GeoForm

45:26

+11:06

8:44

23.

Nils Bergan

Nydalens SK

45:30

+11:10

8:45

24.

Christian Jomaas

Fossum IF

45:46

+11:26

8:48

24.

Håkon Jendal

Fossum IF

45:46

+11:26

8:48

26.

Stein H. Hagen

Fossum IF

45:47

+11:27

8:48

27.

Terje Melsom

Fossum IF

46:19

+11:59

8:54

28.

Øystein Rapp

Raumar Orientering

46:23

+12:03

8:55

29.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

47:07

+12:47

9:03

30.

Rolf Hustvedt

Oppsal Orientering

47:19

+12:59

9:05

31.

Roger Wiik

Sturla, IF

48:07

+13:47

9:15

32.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

48:17

+13:57

9:17

33.

Asle Kvaase

Lommedalens IL

48:54

+14:34

9:24

34.

Kjetil Espedal

Nydalens SK

50:09

+15:49

9:38

35.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

50:40

+16:20

9:44

36.

Anders Flågen

Heming Orientering

50:47

+16:27

9:45

37.

Stein Mella

Oppsal Orientering

50:59

+16:39

9:48

38.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

51:04

+16:44

9:49

39.

Jan Erik Aalberg

Bækkelagets SK

51:47

+17:27

9:57

40.

Per Ola Ulseth

Nydalens SK

53:29

+19:09

10:17

41.

Tom Slungaard

Heming Orientering

54:50

+20:30

10:32

42.

Håkon Børli

Fossum IF

55:42

+21:22

10:42

43.

Olav Bakken

Østmarka OK

55:48

+21:28

10:43

44.

Øyvind Helmersen

Fet OL

55:53

+21:33

10:44

45.

Peer Stiansen

Nydalens SK

57:47

+23:27

11:06

46.

Tormod Bøe

Fossum IF

58:58

+24:38

11:20

47.

Svein Otterlei

Østmarka OK

1:00:53

+26:33

11:42

48.

John Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

1:01:46

+27:26

11:52

49.

Thomas Grøstad

Østmarka OK

1:02:01

+27:41

11:55

50.

Roger Østvold

Heming Orientering

1:04:53

+30:33

12:28

51.

Ola Peter Krohn Gjessing

Heming Orientering

1:05:08

+30:48

12:31

52.

Jon Erik Kvarme

Sturla, IF

1:12:20

+38:00

13:54

53.

Steinar Hansen

Lillomarka OL

1:12:33

+38:13

13:57

54.

Erik Borg

IL Koll

1:13:07

+38:47

14:03

55.

Jo Ulltveit-Moe

IL Koll

1:14:23

+40:03

14:18

56.

Snorre Frydenlund

Sturla, IF

1:16:44

+42:24

14:45

57.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:21:45

+47:25

15:43

58.

Arne Kongsnes

Oppsal Orientering

1:40:21

+1:06:01

19:17

DSQ

Knut Erling Øen

Heming Orientering

35:13

129 108 104 103 122 123 106 105 109 116 126 100

DSQ

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

37:18

107

DSQ

Øystein Kildahl

Østmarka OK

41:52

122

DSQ

Håvard Halvorsen

Konnerud IL

47:31

103 106

DSQ

Jørn Limi

Oppsal Orientering

53:51

103

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete S B Hovi

Skien OK

27:18

+0:00

8:48

2.

Margaret Roseveare

Oppsal Orientering

43:28

+16:10

14:01

3.

Reidunn Hallan

Lillomarka OL

45:07

+17:49

14:33

4.

Toril Eine

Fossum IF

56:02

+28:44

18:04

5.

Randi Nilstad

IL Tyrving

57:03

+29:45

18:24

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

32:29

+0:00

7:13

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

37:59

+5:30

8:26

3.

Ove Martinsen

Hauketo IF

38:07

+5:38

8:28

4.

Per Schanche

Asker Skiklubb

39:04

+6:35

8:40

5.

Knut Engen

Raumar Orientering

39:10

+6:41

8:42

6.

Einar Jensen

Nydalens SK

39:22

+6:53

8:44

7.

Martin Granly

Lillomarka OL

39:27

+6:58

8:46

8.

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

40:16

+7:47

8:56

9.

Ketil Berge

Vestre Akers SK

41:19

+8:50

9:10

10.

Egil Wickstrand Iversen

Heming Orientering

41:43

+9:14

9:16

10.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

41:43

+9:14

9:16

12.

Bent Galborgen

Indre Østfold OK

41:46

+9:17

9:16

13.

Alf Pettersen

IL Tyrving

43:35

+11:06

9:41

14.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

44:00

+11:31

9:46

15.

Harald Hovi

Skien OK

45:31

+13:02

10:06

16.

Jon Lahlum

IL GeoForm

46:01

+13:32

10:13

17.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

50:57

+18:28

11:19

18.

Hugo A. Christensen

Notodden OL

52:19

+19:50

11:37

19.

Per Øhlckers

IL Tyrving

53:14

+20:45

11:49

20.

Kjell Hobøl

Østmarka OK

55:59

+23:30

12:26

21.

Knut Anders Løken

Fossum IF

57:04

+24:35

12:40

22.

Johan Mattsson

Lillomarka OL

1:00:08

+27:39

13:21

23.

Jan Sveen

Raumar Orientering

1:04:56

+32:27

14:25

DSQ

Einar Thorstensen

Kamp/Vestheim IF

45:02

118

DSQ

Don Skantze

IL Tyrving

48:24

122 127 118 108

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

33:06

+0:00

10:40

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

41:30

+8:24

13:23

3.

Unni Drage

Haugerud IF

42:48

+9:42

13:48

4.

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

50:13

+17:07

16:11

5.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

58:23

+25:17

18:50

6.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

1:01:24

+28:18

19:48

7.

Unn Ellefsen

IL Tyrving

1:08:26

+35:20

22:04

8.

Sidsel Sandelien

Heming Orientering

1:18:22

+45:16

25:16

9.

Anne Marit Færden

Kolbotn og Skimt OL

1:20:36

+47:30

26:00

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

29:40

+0:00

9:34

2.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

31:07

+1:27

10:02

3.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

32:42

+3:02

10:32

4.

Jon Færden

Kolbotn og Skimt OL

33:08

+3:28

10:41

5.

Peter Klaveness

Måren OK

33:51

+4:11

10:55

6.

Bjørn Sandelien

Heming Orientering

34:02

+4:22

10:58

7.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

34:06

+4:26

11:00

8.

Kjell Gorm Røkke

IL Tyrving

34:08

+4:28

11:00

9.

Bjørn Egner

Heming Orientering

35:44

+6:04

11:31

10.

Helge Revhaug

Ringerike OL

35:56

+6:16

11:35

11.

Trond Wettergreen

Driv IL

40:21

+10:41

13:00

12.

Terje Malm

Hamar OK

40:42

+11:02

13:07

13.

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

41:16

+11:36

13:18

14.

Helge Lye

IL Tyrving

44:01

+14:21

14:11

15.

Sturle Hånes

IL GeoForm

44:49

+15:09

14:27

16.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

45:21

+15:41

14:37

17.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

47:58

+18:18

15:28

18.

Øystein Madsen

Haugerud IF

49:02

+19:22

15:49

19.

Nils-Petter Wiik

Driv IL

50:19

+20:39

16:13

20.

Oddvar Gjelstad

Sandefjord OK

51:28

+21:48

16:36

21.

Per Haugen

Lillomarka OL

58:47

+29:07

18:57

22.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:00:15

+30:35

19:26

23.

Knut Kristen Hangeraas

IL GeoForm

1:04:29

+34:49

20:48

24.

Sigurd Haugerud

IL GeoForm

1:41:04

+1:11:24

32:36

DSQ

Jon Fanavoll

Kamp/Vestheim IF

51:08

105 118 129 120 108 122 102 117

DSQ

Kåre Knudsen

IL GeoForm

53:03

129

DSQ

Steinar Ruud

Konnerud IL

1:10:26

105

Klasse: Åpen A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Aubert

Privat

37:55

+0:00

7:17

2.

Øyvind Glendrange

Nittedal OL

40:00

+2:05

7:41

3.

Håvard Berget

Oppsal Orientering

42:44

+4:49

8:13

4.

Bent Skatvedt

Raumar Orientering

44:29

+6:34

8:33

5.

Malene Jebsen

Heming Orientering

50:14

+12:19

9:39

6.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

59:25

+21:30

11:25

7.

Julie Berteig

Fossum IF

1:00:24

+22:29

11:36

8.

Matias Klingsholm

Dagens Næringsliv

1:02:54

+24:59

12:05

9.

Roger Mostuen

Oppsal Orientering

1:06:55

+29:00

12:52

10.

Ola Nilsen

Oppsal Orientering

1:14:49

+36:54

14:23

11.

Andreas Gehrmann

Privat

1:21:08

+43:13

15:36

12.

Andreas Flammiger

Privat

1:21:09

+43:14

15:36

13.

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

1:30:28

+52:33

17:23

14.

Siv Susanne Jystad

Østmarka OK

1:51:18

+1:13:23

21:24

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

24:50

+0:00

8:00

2.

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

27:09

+2:19

8:45

3.

Morten Kongsberg

IL Tyrving

32:35

+7:45

10:30

4.

Fredrik Høyer

Fossum IF

33:13

+8:23

10:42

5.

Signe Hole

Fossum IF

35:59

+11:09

11:36

6.

Kristian Næss

Nydalens SK

36:54

+12:04

11:54

7.

Bente Kristin Hopsnes

Fossum IF

37:36

+12:46

12:07

8.

Ram Rayamajhi

Oppsal Orientering

37:48

+12:58

12:11

9.

Merete Rørvik

Lillomarka OL

39:46

+14:56

12:49

10.

Ove Hildrum

Lillomarka OL

40:20

+15:30

13:00

11.

Raymond Berntzen

Fet OL

40:27

+15:37

13:02

12.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

41:59

+17:09

13:32

13.

John Harald Johansen

Oppsal Orientering

43:16

+18:26

13:57

14.

Hege Wang

Lillomarka OL

43:30

+18:40

14:01

15.

Celine Vik Olsen

Larvik OK

43:48

+18:58

14:07

16.

Gunnhild Vikhamar

Lillomarka OL

43:50

+19:00

14:08

17.

Alexander Rødsten

Heming Orientering

45:00

+20:10

14:30

18.

Frida van Megen

Oppsal Orientering

45:18

+20:28

14:36

19.

Solveig Sikkeland

IL Tyrving

45:22

+20:32

14:38

20.

Heidi Watterdal Syversen

Kongsberg OL

45:55

+21:05

14:48

21.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

46:51

+22:01

15:06

22.

Gunnhild Lurås

Oppsal Orientering

48:52

+24:02

15:45

23.

Eldri Holo

Fossum IF

49:36

+24:46

16:00

24.

Edward Woodhouse

Lillomarka OL

51:16

+26:26

16:32

25.

Andreas Johnsen

Sturla, IF

51:40

+26:50

16:40

26.

Ingrid Skaarer

Nydalens SK

51:59

+27:09

16:46

27.

Kristin Falk

Fossum IF

52:24

+27:34

16:54

28.

Øyvind Haug

Østmarka OK

53:10

+28:20

17:09

29.

Birk Thorstensen

Oppsal Orientering

56:04

+31:14

18:05

30.

Anne Karin Thorstensen

Oppsal Orientering

56:36

+31:46

18:15

31.

Marit Pedersen Holmskau

Trøsken IL

56:54

+32:04

18:21

32.

Jane Karine Helmersen

Fet OL

58:20

+33:30

18:49

33.

Vera Halsaa

Asker Skiklubb

58:29

+33:39

18:51

34.

Heidi Bjordal

Oppsal Orientering

58:41

+33:51

18:55

35.

Eldrid Odden Otterlei

Østmarka OK

59:18

+34:28

19:07

36.

Ingar Woll

Østmarka OK

1:03:19

+38:29

20:25

37.

Bjørn Nordvik

Kolbotn og Skimt OL

1:05:51

+41:01

21:14

38.

Ingrid Lurås

Oppsal Orientering

1:06:13

+41:23

21:21

39.

Inger Finstad

Raumar Orientering

1:07:13

+42:23

21:40

40.

Deimante Razukiene

Privat

1:09:36

+44:46

22:27

41.

Nils Ihlen

Privat

1:09:40

+44:50

22:28

42.

Dalia Kazokaityte

IL Koll

1:09:42

+44:52

22:29

43.

Aina Grymyr

Haugerud IF

1:15:54

+51:04

24:29

DSQ

Morten Fjell

Sturla, IF

1:55:31

117 126 100

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Sørberg

Raumar Orientering

23:57

+0:00

9:34

2.

Beate Undeberget

Oppsal Orientering

25:54

+1:57

10:21

3.

Eiven Skram

Nittedal OL

29:00

+5:03

11:36

4.

Christine Teig

Nydalens SK

29:21

+5:24

11:44

5.

Vinjar Ellef Skram

Nittedal OL

29:32

+5:35

11:48

6.

Ole Martin Nomeland

Østmarka OK

31:04

+7:07

12:25

7.

Kristoffer Nomeland

Østmarka OK

31:32

+7:35

12:36

8.

Ellen Horni - Johnsen

Sturla, IF

31:35

+7:38

12:38

9.

Terje Throndsen

Nittedal OL

32:16

+8:19

12:54

10.

Trine Annette Nomeland

Østmarka OK

32:30

+8:33

13:00

11.

Ragnhild Blom Hagen

Fossum IF

32:40

+8:43

13:04

12.

Olaf Blom Hagen

Fossum IF

32:51

+8:54

13:08

13.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

33:22

+9:25

13:20

14.

Nora Sørberg

Raumar Orientering

33:56

+9:59

13:34

15.

Rasmus Mjøsund

Nydalens SK

38:47

+14:50

15:30

16.

Jo Bogstrand Ingvaldsen

Nittedal OL

38:50

+14:53

15:32

17.

Beatriz Azagra

Nydalens SK

44:30

+20:33

17:48

18.

Tom Sletner

IL GeoForm

47:10

+23:13

18:52

19.

Hanne Mong

56:50

+32:53

22:44

DSQ

Marius Kurås Skram

Nittedal OL

28:46

101

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Simen Ånensen

Oppsal Orientering

22:09

11:04

Alfred Teig

Nydalens SK

23:08

11:34

Linus Mestad Hansen

Lillomarka OL

32:18

16:09

Håkon Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

25:10

12:35

Vilde Høyer

Fossum IF

27:51

13:55

Esten Valentin Nybråten

IL Tyrving

21:10

10:35

Jonas Hirsch

Bækkelagets SK

25:02

12:31

Aksel Holt

Østmarka OK

33:41

16:50

Andrea Kongsberg

IL Tyrving

25:17

12:38

Aurora Speake

Lillomarka OL

46:10

23:05

Erlend Watterdal Syrstad

Kongsberg OL

44:39

22:19

Eskil Hobøl

Oppsal Orientering

25:06

12:33

Herman Finstad Land

IL Tyrving

32:09

16:04

Hilde Holt

Østmarka OK

33:43

16:51

Håkon Juell Larsen

IL Tyrving

44:42

22:21

Isabelle Hopsnes

Fossum IF

28:58

14:29

Jonas Kortner Vogt

Østmarka OK

35:14

17:37

Jone Rygh Holten

Nydalens SK

19:15

9:37

Magnus Syversen Gihle

Oppsal Orientering

33:37

16:48

Maria Kongsberg

IL Tyrving

25:21

12:40

180

Marie Watterdal Syrstad

Kongsberg OL

26:37

13:18

Martina Vågsnes

Oppsal Orientering

23:10

11:35

Max Alexander Nybråten

IL Tyrving

14:13

7:06

Nils Nikolaisen

Oppsal Orientering

19:45

9:52

Otto Rygh Holten

Nydalens SK

35:14

17:37

Tiril Myklatun

IL Tyrving

29:31

14:45

Ulrik Juveli Pedersen

Oppsal Orientering

21:33

10:46

Sverre Kjenseth Glendrange

Nittedal OL

28:26

14:13

Even Kortner Vogt

Østmarka OK

51:06

25:33

Tore Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

35:59

17:59

Ada Rodem

Nydalens SK

44:31

22:15

Johanne Ragvin Rystad

Nydalens SK

44:28

22:14

Linde Tonjer

Nydalens SK

35:18

17:39

Oskar Arnesen

Oppsal Orientering

24:56

12:28

Simon Ragvin

Nydalens SK

57:11

28:35

Martin Mikkelsen

Fossum IF

27:31

13:45

Ingeborg Rooland

Trøsken IL

30:29

15:14

Julie Svinland Lyckhe

IL Tyrving

29:51

14:55

Ola Myklatun

IL Tyrving

32:13

16:06

Jakob Svindland Lyckhe

IL Tyrving

32:06

16:03

Visar Ajullahv

1:31:20

45:40

Simen Kjenseth Glendrange

Nittedal OL

30:30

15:15

183

Sebastian Hopsnes

Fossum IF

41:41

20:50

Trym Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

35:34

17:47

Amalie Tonjer

Nydalens SK

34:58

17:29

Øyvind Haslund

Oppsal Orientering

25:01

12:30

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

37:54

+0:00

8:25

2.

Mina Johnsen

Sturla, IF

40:24

+2:30

8:58

3.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

40:52

+2:58

9:04

4.

Marie Kvarme

Sturla, IF

40:57

+3:03

9:06

5.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

41:25

+3:31

9:12

6.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

41:26

+3:32

9:12

7.

Marie Saugestad

Nydalens SK

43:28

+5:34

9:39

8.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

47:08

+9:14

10:28

9.

Julie Sophie Wold

OK Moss

47:18

+9:24

10:30

10.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

47:38

+9:44

10:35

11.

Julie Berntzen

Fet OL

48:36

+10:42

10:48

12.

Elise Wærp Hauge

Nydalens SK

49:11

+11:17

10:55

13.

Selma Tørudbakken Jendal

Fossum IF

50:51

+12:57

11:18

14.

Frida Solsrud

Nydalens SK

52:00

+14:06

11:33

15.

Ingunn Høst Fossgard

Lillomarka OL

52:37

+14:43

11:41

16.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

53:31

+15:37

11:53

17.

Johanne Rognerud Bøe

Fossum IF

54:41

+16:47

12:09

18.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

1:00:11

+22:17

13:22

19.

Hannah Syrdal Øen

Heming Orientering

1:01:43

+23:49

13:42

20.

Emilie Pedersen Vold

Lillomarka OL

1:08:02

+30:08

15:07

21.

Matilde Kvaase-Wensaas

Lommedalens IL

2:33:18

+1:55:24

34:04

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

35:11

+0:00

6:45

2.

Anders Håvard Larsen

Nydalens SK

37:41

+2:30

7:14

3.

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

38:54

+3:43

7:28

4.

Sigurd Rødnes

Oppsal Orientering

40:03

+4:52

7:42

5.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

41:50

+6:39

8:02

6.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

44:43

+9:32

8:35

7.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

46:43

+11:32

8:59

8.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

48:58

+13:47

9:25

9.

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

49:02

+13:51

9:25

10.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

50:46

+15:35

9:45

11.

Elias Stubberud

Nydalens SK

51:53

+16:42

9:58

12.

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

54:02

+18:51

10:23

13.

Paul Johan Slungaard

Heming Orientering

56:21

+21:10

10:50

14.

Fridtjof Reusch

Heming Orientering

57:43

+22:32

11:05

15.

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb

1:15:16

+40:05

14:28

DSQ

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

45:09

103

DSQ

Kristian Juell Larsen

IL Tyrving

54:15

107

Klasse: H 17-20 B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Aas

Fet OL

43:37

+0:00

14:04

2.

Didrik Bredesen

Lillomarka OL

1:38:18

+54:41

31:42

Klasse: D 17-20 B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Emilie Brenni Herredsvela

Østmarka OK

45:43

+0:00

14:44

2.

Celine Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

46:22

+0:39

14:57

3.

Veronica Elena Svindseth

Kolbotn og Skimt OL

52:00

+6:17

16:46


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 mai 2019, 22:06:59

Arrangør:

Lillomarka OL

Antall deltagere:

558

Antall startet:

558